Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.03.20. 10:28


Puzsér Róbert
13 perce ·
Szél Bernadett nap mint nap szilárd meggyőződést sugározva tesz hitet a genderideológia mellett: egyetért Vona Gáborral abban, hogy a nők ugyanazért a munkáért nem kapnak ugyanakkora bért. Nos, szeretném tudni: hol? Hol van ez a munkahely? Miért nem jelenti fel a szóban forgó céget Szél Bernadett? Vajon felelősségteljes állampolgári magatartás ez? Az LMP „miniszterelnök-jelöltje” úgy véli továbbá, hogy nincs kompenzálva a nők „láthatatlan munkája”, ami köztudottan a házimunka. Ezzel szemben a férfiak cipekedését, barkácsolását és fűnyírását mint tudjuk, Soros György finanszírozza. A hím nemű egyedülálló civilek pedig migráns rabszolganőket kapnak a titkos hálózaton keresztül.
Szél Bernadett a fentiek mellett az isztambuli egyezmény ratifikálását szorgalmazza. Megítélésén nem változtat a tény, hogy az egyezmény szövege súlyosan diszkriminálja a férfiakat, a jogrendszerbe emeli a történelmen átívelő patriarchátus fogalmát, a családon belüli erőszakot pedig nem párkapcsolati problémaként, hanem a nők intézményes elnyomásaként azonosítja. Ennek megfelelően: egy családjával erőszakoskodó férfi nem rossz mintákat hoz otthonról, nem alkoholista, nem személyiségzavaros, nem idegbeteg, hanem strukturális férfiuralmat gyakorol valamennyi férfi nevében és valamennyi férfi jóváhagyásával – a probléma tehát az egyezmény szerint nem pszichológiai, hanem társadalmi és politikai jellegű.
Nem hiszem, hogy jogállami vagy demokratikus alapokon áll az a párt, ami egy szélsőséges szekta torz világképét a törvény erejével akarja egy társadalomra kényszeríteni. A családon belüli erőszakkal szemben következetesen fel kell lépni, ahogy mindazokkal az igazságtalanságokkal szemben, amelyek nőket és gyermekeket, férfiakat és időseket, szegényeket és cigányokat, fogyatékosokat és homoszexuálisokat érnek. Csakhogy a genderszekta füttyszavára versenyt táncoló LMP és Jobbik, MSZP és Párbeszéd, DK és Momentum nem megoldani akarja ezeket a problémákat, hanem megosztani a társadalmat, egymás ellen uszítani nőket és férfikat, hogy politikusaik ezért négy újabb éven át vehessék fel jól megszolgált jutalmukat képviselői fizetéseik képében. Remélem, az LMP egésze nem ilyen, remélem, a többség – de legalább Ungár Péter – még hisz a jogegyenlőségben és a centrumpolitikában.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.03.20. 10:10


én meg se nézem a videót
az olyan "férfiakat", akik egy egyeneset nem tudnak a labdába rúgni, és/vagy fel voltak mentve tesiből, és/vagy feminim öltözködésűek, és/vagy divatszakálbuzikmertezmostakkoradivatésettőlleszektrendi, és/vagy baloldali zsidók, és/vagy megélhetési celebek, és/vagy buzeránsok, és/vagy..... hagyjuk is. Ezekből ha 2-3 igaz, akkor ezeket én mind nem szeretem. :)
Gulyásleves ebből erősen kimaxolt párat.

tomm: ok :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.03.20. 09:20


Trigoria írta:
tomm:
nem unod még ezeket az egysorosokat?

De kerdesedre valaszolva:
Mar csak az egysorosokat nem unom. :(
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.03.20. 08:43


Bence, ez szerinted tényleg jó volt? Általában osztom a véleményed, de ezt most nagyon nem.

Ez egy rendkívül aljas provokáció volt. Ráadásul a megszólalók, még a kopasz köcsög is, szimpatikusabb volt, mint Gulyás. Vicces meg kicsit sem volt. Egyszerű embereket alázott meg. Igazi idióta. Tényleg nem értem mi volt ennek a célja. Magamutogatás esetleg. Nem volt kialakult véleményem a csávóról, de mostantól utálom. Elsősorban azért, mert árt az ellenzéknek. Rohadt sokat árt. Pont az ilyen felfújt pojácák miatt utálják a baloldali értelmiséget. Bár nem tudom, hogy ő egyáltalán baloldali-e. De utálni már én is utálom. Okádék gyerek.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.03.20. 00:48


https://www.youtube.com/watch?v=itXe36CDYH4

Nem a kedvencem Gulyás Márton, de ez zseniális. :lol:
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.03.20. 00:37


vazze, én véletlenül is tudok sziporkázni :D
ez tényleg véletlen volt :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.03.19. 23:35


Nyilván véletlen volt ;)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.03.19. 23:01


Trigo, egy SOROS????!!!! :D :D
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.03.19. 21:38


https://index.hu/belfold/2018/03/19/szabo_szoke_ferenc/

Akár a magyar fociba is mehetett volna. Kérdés igaz-e, valamennyi valóságalapja biztos van.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.03.19. 19:59


https://mult-kor.hu/verfurdo-my-lai-ban ... d-20180319
gaz nácikok
ja nem, ők csak amcsik :oops:


tomm:
Nincs neki felnivaloja! Sorosberenc! A gazdi, majd kisegiti...
nem unod még ezeket az egysorosokat?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.03.19. 19:15


Brutál durva gondolatok Morvaitól.
Képtelen vagyok eldönteni, hogy most a Fidesz vette meg őt kilóra, vagy valóban így gondolja. Érdemes végighallgatni.

https://kuruc.info/r/34/183863/

Nagyon nem ekézi a Jobbikot, a Fideszt sem isteníti, inkább a balosokat szólja meg.
Ám van egy óriási bibi a beszéd elején, egy óriási bökkenő, amire nem tért ki Krisztina. No megfejti valaki ? :wink: 0.25-1.35
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.03.19. 18:52


Oké. Már nem emlékeztem.
(A pöcsnek hagyják őket kampányolni, most lenne plusz egy szavazónk.)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.03.19. 17:44


Nem. Azt irtam, ha nem hagyjak kampanyolni oket. Hagyjak...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.03.19. 17:02


Tomm, anno azt találtad állítani, hogy ha a 660 milliós ÁSZ-bírság igaz, akkor a Jobbikra szavazol.
Ugye nem vicceltél ?
:wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.03.19. 16:13


Jó neked.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.03.19. 15:59


Sose viccelek!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.03.19. 15:29


Vicc vagy komoly?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.03.19. 15:11


Nincs neki felnivaloja! Sorosberenc! A gazdi, majd kisegiti...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.03.19. 13:32


Én egyszerűen nem hiszem el, hogy ez egy a másképp gondolkozóknak szóló fenyegetés volt. Itt nem tarthatunk.
Bár nyilván a békemenetelő birkák nem bánnák, ha ez egy valós fenyegetés lett volna és be is váltaná az imádott Vezér.

És igen. Egrinek hatalmas respekt. Meg mindenkinek, aki nem az anyagi hasznát lesve nyalja ennek a korrupt bandának a seggét, hanem szólni mer.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.03.19. 12:13


én mondjuk azt se tudom miről van szó, de becsülöm Egrit ezért az írásért
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.03.19. 12:10


Mit kell itt befosni? Orban mindig hazudik, nem? De! Akkor ebben is hazudott, nem lesz itt semmi elegtetel.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.03.19. 11:23


hoppá hoppá
ebből is látszik, hogy a digisek már érzik a véget:
Egri Viktor
8 perce ·
Azt mondja a miniszterelnök, hogy elégtételt fognak venni. Azt mondja a fidesz szavazó ismerős, Attila, hogy ez azért erős volt. Azt kérdezem tőle, hogy miért, akik a poltikai barátai, Erdogan, Putyin és a többiek azok nem ezt teszik-e. Nem mond semmit. Nem csak ő, sokuk hintázik enyhe hányingerrel most a dilemmában, hogy hogyan néz majd szembe a maga előtt hűségnek és elkötelezettségnek feltűntetett mozdíthatatlanságával, ha a közvetlen környezetében vesznek elégtételt. Nagy részük a zümmögő rosszérzést elhesegeti. Pedig tudja, hogy álvilágot építenek körülötte. Hogy olyan a világ, amit rajzolnak neki, mint egy a nappali egész falát beborító tengerparti fotó a panel tizedik emeletén. Semmi köze a valósághoz, és ha próbára teszed nem vizes, hanem ápolt leszel.
A miniszterelnök évek óta tesz azért, hogy eltüntesse az egészet, de most megfenyegette az igazság maradékát is. Azon akar elégtételt venni. Az embereken, akik nem értenek vele egyet, mert átlátnak rajta, de annyi eszköz áll rendelkezésükre ennek artikulálására, mintha kútból kiabálnának. Az OLAF-papírokon, a Magyarország felvirágoztatása helyett a barátai gazdagodására költött európai milliárdokon, a Kósa-ügyön, a kilógó lólábon, azon vesz elégtételt. Hogy mer létezni akárcsak zsugorodó foltokban is a világító igazság? És akik nem hagyják elolvadni a maradékát, hogy járkálhatnak még közöttünk? Miért sejlik még át a vakolatlan fal a plakát repedésein?
Nyolc éve hatalmon, kinevezett csatlósain keresztül már majd minden fontos helyet elfoglalva egyre szélesebb jogköröket biztosítva magának, az állam szinte teljes gépezetét és anyagi készleteit saját személyes és párt céljaira használva fenyegeti a gyengéket. A kontextust, a polgárháborús hangulatot a leszámoláshoz évek alatt építve teremtette meg, a mindennapi életünket nap mint nap érintő ügyeket letakarva egy minket csak kevésbé fenyegető problémát sokszorosan felnagyító óriásfotóval. Most még azt akarja, hogy a saját sosemlátott-migránsoktól rettegő hívei után mindenki más is féljen. Az általa áhított tökéletes Patyomkin-ország karnyújtásnyira került.
Azt mondja anyám, hogy a következő hetekben fogjam vissza magam. Azt kérdezi a kollégám, hogy jól átgondoltam-e, amit írok. Azt tartja az egyik főnököm, hogy egyetért, de ezt mégse kéne. Azt mondja a zöldséges, hogy ritka az ilyen bátor ember. Azt mondom nekik: ha ti nem félnétek, vagy erőt vennétek a félemeteken, nem történhetne mindez. Azt mondja a lelkiismeretem, hogy a vélemény szabad, a gondolkodó ember pedig politikus, de meg is kérdezi, hogy felkészültem-e mindenre. Mindig félni akarunk? Milyen világban akarunk élni?



és ebéd mellé:
https://nemzeti.net/brigitte-bardot-nem ... 99217.html
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.03.18. 20:18


Na ebbe néztem bele délelőtt. Durva volt.

Köszi, jnzs.

Ez a Morvai mekkora csalódás nekem. Már állandóan hivatkoznak rá az M1-en, össze-vissza vizionál. Én most csalódtam benne egy óriásit. Mert az oké, hogy nem tetszik neki a néppártosodás, no de hogy a Fidesz szekerét tolja, az már nálam árulás kategória.

Évekkel ezelőtt mikor megláttam Gyurcsányt, rosszul voltam, ökölben volt a kezem, köpködtem. Most meglátom: semmi. Köszi, Viktor.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.03.18. 20:07

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2018.03.18. 19:52


Felajánlotta a fizetésének a 90%-át ő pedig egy farmon élt miközben Uruguay elnöke volt.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég