Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.05.30. 07:57


jnzsblzs írta:
F.Totti írta:Na ideje aludni, úgyhogy csak egy rövid gondolat:
1. Tomm, fél éve majdnem felvettünk egy cigó srácot, aki Londonból jött haza. Beszélte az angolt faszán és azt mondta hogy dolgozni akar. Itt bukott meg. Hogy bízzak meg benne később, ha már az interjún hazudik??!

Na most kijátszom a Zsoltikártyám és értetlenkedem egy picit. Ezt viccből írtad, vagy tényleg így gondolod?


Azt a legkomolyabban írtam, hogy nem bíztam benne. Hogy ebben mekkora része volt a származásának? Nagy.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.05.30. 05:21


Ha te is abban az utcaban dolgoznal, ahol en, nem kerdeznel ilyen csacskasagokat

Amugy jo volt :D :D :D

https://index.hu/kulfold/2018/04/23/pen ... _kutyajat/
Ez mekkkkkkkora :lol: :lol: hahahaha
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2018.05.30. 03:53


F.Totti írta:Na ideje aludni, úgyhogy csak egy rövid gondolat:
1. Tomm, fél éve majdnem felvettünk egy cigó srácot, aki Londonból jött haza. Beszélte az angolt faszán és azt mondta hogy dolgozni akar. Itt bukott meg. Hogy bízzak meg benne később, ha már az interjún hazudik??!

Na most kijátszom a Zsoltikártyám és értetlenkedem egy picit. Ezt viccből írtad, vagy tényleg így gondolod?
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.05.30. 01:19


Előd amúgy sem tűnik valami nagy lepedőakrobatának, szóval még az is lehet, hogy DD igényt tartana a D-re :lol:
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.29. 23:13


ezt nemrég én mondtam már stipi stop :D
https://kep.cdn.indexvas.hu/1/0/2019/20 ... 819_wm.jpg
főleg ilyen képen. Egyre jobban bejön, ahogy lefogyott :D

és mától a Jobbikot se követem már fb-on :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.05.29. 22:54


Na ideje aludni, úgyhogy csak két rövid gondolat:
1. Tomm, fél éve majdnem felvettünk egy cigó srácot, aki Londonból jött haza. Beszélte az angolt faszán és azt mondta hogy dolgozni akar. Itt bukott meg. Hogy bízzak meg benne később, ha már az interjún hazudik??!
2. Trigo, DD-t nagyon elkapnám. Pártsemlegesen :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.29. 22:30


szép kilátások
én amit látok, hogy a szakmunkások, az egyszerű munkások jogosan emelkedő bérben vannak, mivel k.rva nagy hiány van belőlük
de F.Totti, ha te a bré rossz oldalán vagy mindig, akkor én mit mondjak? Nekem egész életemben annyira a számban van, hogy már fel se tűnik, csak egy egy ilyen cikknél döbbenek rá, hogy amúgy lehetne ezt g.cinyelés nélkül is. :D :D :D
Persze nem kenem másra, hogy miért ezekben a szakmákban melózom, de tény, hogy gyakorlatilag olyan 15 éve a legalja fizetésekből élek :D

na és ehhez mit szóltok?
Toroczkai László
3 órája ·
Dúró Dórát ma kizárták a Jobbik parlamenti frakciójából. Egyetlen bűne, hogy volt bátorsága elnökhelyettes-jelöltként mellém állni az elnökválasztási kampányban, pedig az alapszabályt éppen azért módosították, mert arra számítottak, hogy a párt első vonalából úgysem mer senki velem párban indulni. Dúró Dóra a mai napig arról beszélt, hogy a Jobbikot egyben kell tartani, mert az ő élete is ennek a mozgalomnak a részévé vált. Mától nincs értelme többet erről beszélni. Előre kell tekinteni. Húsz évvel ezelőtt a MIÉP-ben kezdtünk politizálni, aztán hosszú évek mozgalmi munkája után sokan a Jobbikban folytattuk. A pártok jönnek, mennek. Születnek és elmúlnak. A bajtársi közösség azonban marad. Mi itt voltunk, vagyunk és leszünk. Egyszerűen magyarok. Mi Magunk.

https://www.facebook.com/laszlotoroczka ... =3&theater
tetszik a zöld szín:)

de azért ez tényleg elképesztő, hogy DD gyakorlatilag semmi rosszat nem tett, kizárólag azért kampányolt a napokban, hogy a Jobbikból esze ágában nincs kiszállni.

Volt egy párt, akit Jobbiknak hívtak, de nem lett ez se Jobb. :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.05.29. 21:59


A hetvegen vittem ki arut egy etteremnek. Ajtok becsukva, szekek osszerakva. Ajjaj. Hulye vagyok? Vagy reszeg? Pedig nem is ittam. Nem mara kellett volna? De. Csak nem nyitottak ki, mert nincs aki kiszolgaljon. Vagasi ez mit jelent egy cegnek? Hahh.... Azert a cucc elfogy, mert jonnek csoportok. Ok azt talaltak ki, hogy komplett brigadot (szakacs/felszolgalo/mosogato) hoznak erdelybol, berelnek nekik lakast, amit beleszamitanak a berukbe,aztan meglatjak mi lesz. Szep kilatasok, mondhatom....
Gyulolom a szar tetves undorito mocskos szemet ciganyokat, de meg a vegen oket kell alkalmazni. Tenyleg ok lesznek a rejtett eroforras. Rendes berert cserebe meg hatha nem lopnak el mindent, ami mozdithato...
Ill. Meg a robotizacio egy lehetseges megoldas. De az sem lesz egy egyszeru menet, mert a megfelelo meszerseges intelligenciaval ellatott programok/robotok nem lesznek olcso mulatsag. Ugyhogy a kis cegeknek kampec-legalabbis ebbol a szempontbol.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.05.29. 21:45


Pontosan így van tomm és ez engem oroszrulettre emlékeztet. Vagy sikerül felpörgetniba bérekkel együtt a termelékenységet, vagy beszakad a gazdaság. A belső fogyasztás szerintem nem tudja fenntartani a 3-4%-os növekedést sem. Pedig igazából ennél több kellene.
És ez nem kormánykritika, mert ezt nem a politika találta ki. Az EU csatlakozásunkkor eldőlt. Azt pedig össznépi konszenzus előzte meg. Onnantól szerintem kényszerpálya és elkerülhetetlen volt a bérek drasztikus emelkedése. nem tudom hova fut ki, de a mi cégünket vagy bedönti vagy összezsugorítja. Ha vki nyugdíjba megy, kb 2-2,5szeres bérért tudnék a helyére felvenni embert. Esélytelen kitermelni.

Igazából csak az b@ssza a csőröm, hogy mikor munkavállaló voltam, akkor munkát találni volt nehéz, mikorra munkáltató lettem, akkorra pedig munkaerőt. Mindig a bré rossz oldalán :(
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.05.29. 21:39


Nincs itt semmi median. Kiurult az orszag-bizonyos ertelemben- es oriasi a munkaerohiany. Mindenhol hatalmas problema. Ezt nem csak olvasom, hanem latom-tapsztalom. Multkor unokatestverem szolt, kell-e plusz penz. 3 ora sitt pakolasert kaptam 16ezret. Ha azt felszorzod, igen szep fizu jon ki. Annyi penzt kersz, amennyit akarsz. Ha nem itt, akkor ott, de megadjak. Nem tudom mi lesz, de nem eselytelen egy brutalis inflacio vagy akar a gazdasag beszakadasa is, mert a fejlodes lehetetlenseg szabad es minosegi munkaero nelkul.
Erre csak a bevandorlok jelenthetnek megoldast. Jobb esetben hataron tuli magyarok, rosszabb esetben gyütt-mentek.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2018.05.29. 21:16


Igen ilyenkor a medián és az átlag viszonya mindig érdekes kérdés. Az átlag ugye nyilván könnyen eltólható kevés extrém értékkel (és mivel negatív fizetések nem nagyon vannak ezért ebben a konkrét esetben felfelé) a medián viszont azt adja meg, hogy egy csoport elemeiből mekkora az az elem aminél a fele több a fele meg kevesebb. Ha van három fizetéss egymillió, egy és egy, akkor az átlag 330.000 a medián viszont egy. Ami nagyon nem mindegy. (persze ugyanilyen játszi könnyedséggel kreálhattam volna adatsort amiben a medián torzít).

(Amúgy meglepő módon nem teljesen politikai okokból nem adja meg a KSH a mediánfizetéseket)
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.05.29. 17:15


Ha van valami, amihez baromira nem értek, az a pénzügy.
De a kulcsszó az átlagos lehet.
Ti, akik ehhez sokkal jobban értetek nálam: azért ilyen nagyok ezek a pénzösszegek, mert néhány ezer dolgozó az adott kategórián belül kutya jól keres, a többiek pedig jóval kevesebbet ? És ezért lesz viszonylag pofásabb az átlag ?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.29. 14:12


bence : az igen! :DDDD

gecc:

246 ezer az OKJ-s kezdőfizetés



Az elmúlt öt évben az alapfokú iskolai végzettséggel rendelkező dolgozók bére nőtt a legjobban – ez derül ki a Fizetesek.hu legújabb kutatásából. A diplomás munkavállalók viszont még így is kétszer annyit keresnek.

Az oldal által végzett online bérfelmérés szerint 2013-ban az általános iskolai végzettséggel rendelkező munkavállalók havi bruttó átlagfizetése még 146 ezer forint volt, 2018-ban pedig már bruttó 227 ezer forintot vihetnek haza.

Ez öt év alatt 55 százalékos növekedés, ami a legmagasabb az összes végzettséget figyelembe véve.

Egyébként is az alacsonyan iskolázottak fizetése nőtt a leggyorsabban: a szakközépiskolát végzett munkavállalók az öt évvel ezelőtti bruttó 155 ezer forinthoz képest most átlag 233 ezret keresnek, ez pedig 50 százalékos növekedés. Az érettségivel és OKJ végzettséggel rendelkező dolgozók bére 45 százalékkal több: az előbbi csoport keresete a 2013-as 185 ezerről 270 ezerre, az utóbbiaké pedig bruttó 190 ezerről 280 ezerre nőtt.

A diplomás munkavállalóknál már ehhez képest alacsonyabb volt a növekedés: a főiskolát végzett dolgozók esetében 35 százalék, az egyetemi végzettségűeknél pedig 25 százalék. Igaz, mindkét csoport messze a legmagasabb átlagjövedelemmel rendelkezik: főiskolai diplomával jelenleg átlag 421 500 Ft-ot lehet keresni, míg egyetemi végzettséggel 448 500 Ft-ot. A kutatásból az is kiderült, hogy a pályakezdő diplomások többet keresnek, mint a több éve dolgozó érettségizett munkavállalók.

A Fizetesek.hu megnézte azt is, hogy pályakezdőként mennyit ér az iskola.

Szakmai tapasztalat nélkül és általános iskolával 195 ezer forintot lehet keresni átlagosan;
szakközépiskolával 216 ezret;
érettségivel 240 ezret;
OKJ papírral pedig 246 ezret;
Főiskolai diplomával pedig 332 ezer,
egyetemi végzettséggel pedig 339 ezer forint az átlagos kezdőfizetés.

A legmagasabb mértékben egyébként szakmunkás pályakezdők bére nőtt: az ő esetükben 62 százalékos volt a növekedés 2013-hoz képest. De az érettségivel és OKJ-val rendelkező munkavállalók (53 százalék), valamint az alapfokú végzettségű dolgozók (48 százalék) bére is jelentősen nőtt.

forrás: Index
ezeken én mindig megdöbbenek. Sehol nem látom ezeket a tendenciákat :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.05.29. 13:56


https://444.hu/2018/05/29/juliustol-mag ... allam-lesz

Nyilván a cím barokkos túlzás, de basszameg ez azért elég durva. Jogállam a fa*zom...
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.29. 11:47


2018, egykori Anglia:
http://polgarportal.hu/geib-hajnalka-to ... udositott/

azért erre szavak nincsenek

haverom nem foglalkozott a világ dolgaival enynire mélyen, de utóbbi időben elkezdte:

1: hogy lehet az embereknek az igazsághoz való hozzáférési jogát tiltani
2: hogy a faxba sikerült az embert 1 fél nap alatt elítéltetni
amikor minden tetves bíróság heteket kotlik egy gyorshajtási fellebbezésen
3: hogy lehet betenni olyan börtönbe, ahol deklaráltan ki akarják nyírni az elítéltek?
pár hónapja volt egy csávó, aki szalonnás szendvicset hagyott londonban egy mecset előtt
kapott néhány hónap börtönt
de pár hét után "titokzatos körülmények közt" kinyírták odabent
miközben az imámot, aki 11 éves gyerekeket molesztált, próbaidővel szabadlábra engedték, mert a felesége nem tud angolul...
vicc... svédország után angliának is vége
felkészül fro és németo.


És ha letartóztatják, rásóznak 100.000euró büntit, vagy eltiltják a közügyektől, akkor valszeg még bólogatok is vmelyesz
vmelyest
mert már így is eleve próbaidőn volt
de ez persze még nem oldja meg azt a problémát, hogy hogy a faszba lehet így korlátozni a szólásszabadságot

itt jön ki a probléma, hogy önkényesen jelöli ki x ember, hogy mi számít "gyűlöletbeszédnek"
arról beszámolni, hogy a bevándorlók erőszakolnak, az gyűlöletkeltő... de azt hirdetni, hogy a családon belüli erőszakok elkövetői férfiak, azt törvényb lehet foglalni

üdv a való világban:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.05.29. 09:32


A f@szomba már, de komolyan. Ha Martin Luther King lelövését Bronxban akarom megünnepelni a haverjaimmal, akkor kapok rá engedélyt? Hogy lehetünk ilyen birkák?
Elmegy mindenki az anyjába, aki ehhez hozzájárult. rettenetesen felb@szott...
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.28. 21:05


https://kuruc.info/r/26/186368/
hogy nem köpte le őket valaki f.szom
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.28. 20:00


ezt már néztem én is
a gyerek kezd el lassan mászni a másik fickó felé, aki végül be is emelné ynilván, de megjön a hős, aki KISZEDI a másik srác kezéből, és látványosan beemeli a gyereket.
de jól csinálta amúgy, és milyen ereje van, így felmászni

a másik fickót én sem értem, ott ő simán átmászhatott volna, bár végül igaza van mert 3-5 mp múlva elérte már a gyereket, és lehet az átmászással megzavarta volna.

bár én azt nem értem igazából, a gyerek mit keresett ott lógva :shock:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.05.28. 16:08


Trigo, ez a hülye feka mintapéldánya, szétdrogozta az agyát. Jól járt el a rendőr.

https://index.hu/kulfold/2018/05/28/pok ... parizsban/
Ez meg egy pozitív példa, bár nem értem, hogy az erkélyen álló srác, hogy nem érte el a gyereket.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.27. 21:06

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.05.27. 12:42


Mennyire jo kubrick, temaba vago, dr stangelove c. Filmje
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.27. 12:36


https://kuruc.info/r/4/186083/
mily megnyugtató adatok
én amúgy esküszöm tényleg csodálom, hogy eddig véletlenül vagy szabotázs révén még nem lőtt ki senki egyet sem a másikra az évtizedek alatt
sajnos ami késik, az nem múlik
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.05.26. 21:19


https://index.hu/belfold/2018/05/26/lov ... lt_gyalon/

Odaig ertem, hogy sved orvosprofesszorok osszeszolalkoztak uj-zelandi harfakeszitokkel, de mit kerestek ott az emlitett felek csaladtagjai!
A6 elokerult nagymeretu kard is mennyire tipikus mar... hagyomanyorzok..
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.25. 16:28


akkor ez eldőlt:

Toroczkai László
5 órája ·
Vona Gábor 2017 december elején megkért, hogy mondjak le az alelnöki posztról, aztán néhány hét múlva egy sms üzenetben arra kért, hogy ne tegyem, a választások előtt ez ártana a pártnak. Azóta tapasztalom, hogy ki akarnak szorítani a Jobbikból. Valakiknek az útjában vagyok. Más irányt képzelnek el a Jobbiknak, mint én. Ennek a színjátéknak az utolsó felvonása következik most. Az ítéletet előre megírták, az elnökség azért nem zárt ki tegnap, mert az alapszabály szerint nem teheti meg, ezért kérik fel erre azt az Etikai és Fegyelmi Bizottságot, amelynek többek között Szabó Gábor pártigazgató édesapja és Vona Gábor testőre a tagjai. Jellemző, hogy be sem hívtak a platform miatt, meg sem hallgattak a döntés előtt. Furcsa egyébként, mert 2008-ban Novák Elődék már létrehoztak egy platformot a Jobbikon belül, amelynek még jelenlegi elnökségi tag is résztvevője volt, de ez akkor nem zavart senkit. Külön pikáns az elnökség közleményében ez a mondat: "kezdeményezzenek etikai és fegyelmi eljárást Toroczkai László tag ellen, aki a tisztújító kongresszus lezárulta után indított sajtóturnéja során jobbikos taghoz méltatlan módon és tartalommal nyilatkozott".
Ennyi erővel inkább Mirkóczki Ádámmal szemben kellett volna etikai és fegyelmi eljárást indítani, aki azt nyilatkozta, hogy "az a retorika, ami 2010 előtt ment, az volt a nem igaz".
A régi, komoly áldozatokat hozó, sokat dolgozó bajtársak elárulása, az eredeti szellemiség megtagadása, a balliberális tömbbe való besimulás, és mindezt csupán a semmilyen eredményt nem hozó ellenzéki parlamenti bohóckodásért (no meg a busás fizetésekért) ...szerintem ez az, ami méltatlan egy jobbikos taghoz.

De Lacikám, ne legyünk álszentek, hisz pontosan tudtad te, hogy egy ilyen platform létrehozásának ez lesz az eredménye. Odatartottad a segged, és csodálkozol, hogy megb.sznak.:) Azaz dehogy csodálkozol, pontosan megírt forgatókönyv ez az egész.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.25. 11:05


https://kuruc.info/r/2/186243/
:( brutál számok
lengyeleknél már 1 milla (és ez csak a hivatalos adat), az már az a szám, amiből a "népek önrendelkezési joga" alapján lassan ki is hasíthatnának egy kis területet Angliából :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 26 vendég