Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.10.26. 19:25


2010-től úgy 2016-ig baromi felemelő érzés volt a Jobbikkal foglalkozni. Számomra. Interjúk, elemzések, sajtótájékoztatók, Vona atomintelligens és humoros megszólalásai... Nekem ez volt az út. A semmiből, egy szociálisan érzékeny, kedves emberből egy szociálisan érzékeny, kedves jobbikossá váltam. Büszke voltam magamra. Egyszerre volt ez nyomasztó és felemelő állapot. Most van bennem egyfajta nihil és mindegy-érzés. Az UTAT már nehéz lesz újra megtennem. Megy majd egy szavazat, oszt kész. Jelenleg 1-2 %-on áll az MHM, úristen...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.10.26. 17:43


és mennyire igaza van
jobbikos táborra visszatérve még: nagy részük szavazott a jobbikra ugyan, de valszeg ezek nagyrésze nem látott mélyebben bele. Lehet semmit sem tud, csak pl hogy "Jobbikra szavazz, azzal buktathatunk" vagy ilyesmi. Tuti sokan 4 évente néznek rá a politikára, és még csak nem is hallottak a Mi Hazánkról, és még arról sem, hogy a Jobbikban gáz van. Vagy nem is érdekli őket.
Szóval valóban, nincs már olyan, hogy Jobbikos tábor. Megszűnt létezni a néppárotosodás+pártöngyilkosság alatt.

Legyen Mi Hazánk. Most még egyszer végigmenni elölről ezen az úton...
Menjünk, nem bánom, de akkor te is gyere.☺
ez vicc? Mi az hogy menjek én is?? Rég ott vagyok ember!! :D :D MOndtam, hogy a politika már nem érdekel, de az MH az egyetlen amit követek. Merre jártál ?:)
És végigmenni az úton? Miért, ez valami út, amit NEKED, NEKEM járnom kell? :) Szimpatizálok egy párttal, és ennyi. Nem leszek a tagjuk, sem segítőjük, sem semmi úgysem. Csak szimpik és drukkolok nekik. De nem a saját életem rovására.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.10.26. 16:39


Te mindig olyan frappáns kis summákat tudsz írni. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.10.26. 12:06


Zsolti, azért nincs ott a volt jobbikos tábor, mert nincs is ilyen. Kiábrándult emberek vannak. Nem a Jobbikból, nem Vonából, hanem a politikából. És a Mi Hazánk is politika.
Majd ha Viktort kikezdi a belső ellenzéke, akkor érdemes lesz foglalkozni az alternatívákkal. Addig tök mindegy ki kivel szimpatizál. De még az is, hogy kire szavaz. A következő 2 ciklus még biztos így telik. Aztán meglátjuk.

Nagyjából látom a pályát, amin eléldegélhet a családom és a cégünk a következő években. Fidesszel vagy Fidesz nélkül sincs nagy különbség. Az EUból lehetőleg ne b.sszanak ki, migráncsokat lehetőleg ne engedjünk tömegével be, a cigókat meg próbáljuk kordában tartani. Az egészségügy nem érdekel, az oktatás csak alig jobban (amire változás lehet benne, a gyerekeim minimum egyetemen lesznek). Politikai médiát nem fogyasztok, a butaság nem zavar. Sőt, helyenként még mindig mulattat. Amíg nincs tét, egész jól elvagyok. Sokkal rosszabb, amikor egy választás előtt reméled a nagy fordulatot és jól pofára esel. Most legalább nincs mit remélni. Szerintem baromi sokan vannak ezzel így.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.10.26. 11:48


Úgy értem, hogy lehet nem mennék el szavazni. Igazából azt nem tudom hova tenni, hogy a jobbikos tábor jókora része miért nincs már a mérések alapján a Mi Hazánknál. Legalább 10 százalékon kellene már állniuk. Lehet, hogy nincsenek tisztában az ott zajló folyamatokkal? Még mindig azt hiszik, hogy a Jobbik a radikális? Vagy néppártosodtak az évek során a szavazóink is?
Legyen Mi Hazánk. Most még egyszer végigmenni elölről ezen az úton...
Menjünk, nem bánom, de akkor te is gyere.☺
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.10.25. 22:11


nekem kristálytiszta
Mi Hazánk kérdés nélkül
a Jobbikban a csalódásom sem volt az igazi, annyira fel lett építve lassan az is :D
De a jelenlegi Jobbik az nekem totál nulla, semmi, mintha nem is léteztek volna eskü. Érzelmileg 1%-ban sem érint már meg. Remélem meg is szűnik.
A Fideszt leváltani képtelenség, szóval nem kell félni a bosszúpárttól Zsolti. A MH elérhet jah 10-15%-t, azzal ellesznek, ahogy én is :D

Ja és Toroczkai soha nem lesz Vona? Hát nagyon remélem! Vona akkora csalódás, hogy szavak nincsenek rá. De érzelmileg már ez is nulla nekem.

De nagyon fura ez nekem, hogy te bajban lennél a szavazással? Most mondod, hogy az MH ősjobbikos feeling, de ennek ellenére nem egyértelmű a voks? Fura. De pont azért kérdeztem, mert érdekelt a véleményed
Hisz nem csak azért lehet szavazni egy pártra, mert kormányváltás lenne belőle. Jobbikos szavazataink nagyobb részénél erről szó sem volt ugyebár anno.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.10.25. 19:45


Tudja a tököm, Trigo.
Nagyon csalódott vagyok.
Nem nagyon lesz már nekem választott pártom. A Mi Hazánk feltornássza majd magát 10-15%-ra, szuper, ős-Jobbik-feeling. És akkor mi lesz ?
Trágya a helyzet.
Csak Vona ne lett volna ebben a trutyiban. Nekem Toroczkai soha nem lesz Vona.
Ma bajban lennék a szavazással.
Csak ezzel a Fidesz nevű bűnszövetkezettel lehetne valamit bas.ni..., de nem lehet.
Külön köszönet az évekig tartó baloldali, liberális ámokfutásnak és véleménydiktatúrának, hogy kihozták Orbánból az állatot.
Mert hogy nem magától lett ilyen, az hót ziher.
A következő párt/tömörülés megint bosszulni fog, ördögi kör lesz ez, gyerekek.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.10.25. 17:29


szép de hosszú

ez még belefért:
https://kuruc.info/r/7/191365/
:)
máig nem értem, hogy ez az ember hogy lehet elnök, és hogy engedik nyilatkozni bárhol :D

Zsolti, amúgy te még hiszel akár minimálisan is a Jobbikban, vagy végre otthagytad te is őket a fenébe?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.10.25. 09:24

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.10.24. 09:52


https://kuruc.info/r/2/191338/
:D :D :D

na ez k.rva jó:
Még a rabláshoz is hülyék az "új belgák": a boltos azt kérte, később jöjjenek a pénzért - és megtették, kétszer is
Forrás: https://kuruc.info/r/4/191339/


"Toroczkai arról beszélt, hogy a kárpátaljai magyarokat Antall József árulta el, ennek isszuk a mai napig a levét. Ezért azt kérik, hogy az ukrán kormány biztosítsa a kárpátaljai magyarok önrendelkezését, ha pedig ezt nem tudja biztosítani, akkor adja vissza Kárpátalját Magyarországnak. Az ötlet nagy tapsot kapott."
Forrás: https://kuruc.info/r/2/191326/
azért ez elég történelmi pillanatnak tűnik. Nem rémlik, mikor mondta ezt ki magyar politikus
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.10.21. 23:36


Ha már Kárpátalja
Toroczkai László
23 órája ·
Itt az ideje kimondani, hogy az Orbán-kormány által mind a mai napig szellemi elődnek tekintett Antall-kormány hazaárulást követett el azzal, hogy lemondott Kárpátaljáról, amelyet 1991-ben még akár Magyarországhoz is lehetett volna csatolni. Ebben az évben ugyanis népszavazáson nem csak arról döntöttek, hogy Ukrajna a Szovjetunióból kiválva önálló államként létrejöjjön, hanem arról is, hogy Kárpátalja önálló regionális státust és magyar autonóm területet kapjon. Akkori kormánytagtól tudjuk, hogy Ukrajna ezen túl nyitottnak mutatkozott akár a határmódosításról is tárgyalni. Mindezek helyett azonban a gyáva Antall József titokban (az Országgyűlést megkerülve) Kijevbe sietett, és aláírta azt a magyar–ukrán alapszerződést, amellyel a nép akaratát semmibe véve lemondott még Kárpátalja autonómiájáról is. Ezért játszhat most magyarok ezreinek életével az egyre sovinisztább ukrán vezetés, ezért válhat Kárpátalja is az amerikai-orosz hadszíntér részévé.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.10.21. 21:37


Most értem haza egy újabb Kárpátia-koncertről. Az énekes, Petrás János mindig belevisz ugye egy kis politikát a számok közötti szünetekben a produkcióba.
Nem volt semmi cigányozás és zsidózás ,csak migráció, 56 és Nagy-Magyarország. (Talán NER-kompatibilisek lettek, nofene...)
Szóval... A mindig radikális Petrás sokáig nem mondott ki egy csúnya szót sem, nem idegeskedett, nem ordibált, aztán egyszer csak eljött Kárpátalja ideje a dalokban is.
És akkor:
-Ugye tudjuk, hogy mi folyik most az ukrán szomszédainknál ? Megszüntették a magyar nyelvű oktatást, az ügyeket már nem lehet magyar nyelven intézni, és szélsőséges szervezetek listázzák a magyarokat. Innen üzenem nektek, hogy Kárpátalja sosem volt az ukránoké, takarodjatok onnan a BÜDÖS K.RVA ANYÁTOKBA !!!
:lol: :lol: :lol:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.10.21. 19:32


Trump bejelentette: Washington felmondja a közepes hatótávolságú nukleáris rakétákról kötött szerződést
Forrás: https://kuruc.info/r/4/191230/

köszi Donald, esetleg lődd is ki őket, ha már lúd...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.10.20. 13:36


A Szögi eset engem még most is felb*sz, de nagyon. Ahogy a Cozma ügy is. Mind, ahol ez a tetves, semmire sem jó horda gyilkol.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.10.20. 00:28


na, engem Szögi Lajos esete b.szott fel mérhetetlenül, és pont azért amit mondasz
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.10.19. 21:55


Fura, de pár évente van egy-egy olyan eset, ami fokozottan empatikussá tesz. És nem tudom igazából miért. Nem okvetlenül a nagy tragédiák. A legdurvább ezek közül Szögi Lajos gyerekei voltak. Elképzelni hogy 5 évesen nézed, ahogy agyonverik az apádat. Bassza meg, most is kiráz a hideg. Aztán a román diszkótűz, pedig románok voltak többségében az áldozatok. Vagy az Pakisztáni iskolai mészárlás. De pl a Bataclan vagy a genoai híd kicsit se. Az is fura, hogy ez az erőszak jobban megérintett mint pl a soroksári eset. Lövésem sincs miért. De legalább annyira agyonbasznám ezt a férget, mert az összes olaszliszkai cigányt.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.10.19. 15:22


Hát ez a cím megint, g.ci... :lol: :lol: :lol:

https://kuruc.info/r/6/191191/

Amúgy nyilván gratula a rendőr srácnak.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.10.19. 14:24


itt hiába teszed fel ezt a kérdést szerintem
mint mondtam, hátha máshol többet írtak a sztoriról, amit más olvasott, vagy más okosabb nálam.
De ok, kiderült, senki sem okosabb nálam, beletörődök :))

Én ideges voltam pár percig, amíg olvastam, aztán ennyi. És nem a görényre haragszom, mert aberráltak mindig voltak/vannak/lesznek. Hanem az államra, amely nem köti fel az első fára.
De ez van, halott - 2 hét alatt rend lesz - világban élünk.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.10.19. 13:12


Trigoria írta:Kicsit olyan lettél mostanság, hogy másnak is úgy kell gondolkoznia, ahogy neked... :(

nem, ez rám sosem volt jellemző, és most sem. a kérdésedre a választ azt az érintetteken kívül senki nem tudja, és nem is fogja megtudni. itt hiába teszed fel ezt a kérdést szerintem. ezt nem fogják elmondani, ennél sehol nem lesz a sztori jobban kiteregetve. talán majd még a bíróságon, ja meg a rendőrségi jegyzőkönyvben. de ezekből sem fogjuk megtudni.

lehet téged azért érdekel ez ennyire, mert nyugodt tudsz maradni egy ilyen hír hallatán. Én, ahogy F.Totti sem, nem tudok nyugodt maradni, sz*tbasz az ideg, ha arra a görényre gondolok. Hogy miért nem egy 190 centis, 100 kilós kanniggerrel kezdett ki az ilyen is...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.10.19. 12:42


Kevés olyan konfliktus van/volt/lesz, amit olyan szenvtelenül néztem, mint az ukrán-oroszt. Megérdemlik egymást. Agytalan, agresszív, primitív nép mindkettő.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.10.19. 09:53


hát én meg tök nyugodt vagyok
attól, hogy én ideges lennék, nem változna semmi


http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... ol-2664279
előbb utóbb szabad lesz a pálya bevonulni egy hadsereggel
kár hogy az nekünk nincs
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.10.18. 23:29


Trigo, mázli, véletlen, vakszerencse vagy vmi nem magyarázható sokadik érzék. Van ilyen. Kétségtelen hogy ettől egyedi a történet. Egyedien szerencsés.

De én sem tudok nagyon másra gondolni, mint a nyilvános kivégzésre. Minden percét élvezem. Idegesít hogy nem baszhatok be annak a görénynek. Büntetlen előéletű??? Az meg hogy? Egyszercsak aberrált állattá vált? Szétbasz az ideg még most is.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.10.18. 23:22


mi az hogy mit számít???
eskü nem értelek :shock:
kíváncsiság bammeg! Hallottál már erről a szóról ugye? Kíváncsiság, érdeklődés.
Van egy lyuk a sztoriban, és engem érdekel, és beírtam, megkérdeztem, hátha valaki jobban érti nálam, vagy máshonnan többet hallott.
Egy k.rva szóval nem mondtam, hogy a nő kamuzik, a férj kamuzik, vagy bárki kamuzik. Érdekelt a sztori, mert nem áll össze egészen - szvsz.
És én ebben az esetben tojok a sztori többi - "szokványos" - részére, mert engem nem az a része érdekel. Remélem azért nem gond és szabad máshogy érdeklődnöm.

Kicsit olyan lettél mostanság, hogy másnak is úgy kell gondolkoznia, ahogy neked... :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.10.18. 21:46


lehet, hogy én bulsitezek, de azt totál nem értem, hogy mit számít itt az, hogy nem kerek a sztori...
szerintem hívd fel a csajt, vagy a férjét, és kérd meg, hogy mondja már el részletesen, ne kamuzzanak, mert k*rván nem áll össze a sztori kerek egésszé. :lol: :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.10.18. 19:53


https://kuruc.info/r/4/191168/
keményen szólt Putyin, de jól :)



https://kuruc.info/r/6/191171/
:D :D :D :D :D
halott világ

https://kuruc.info/r/2/191156/
:D :D
nyilván támogatnám
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég

cron