Fogadás

ide jöhet minden

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2015.02.13. 17:04


Én bemásolok egy általam régebben írt kommentet. Nekem eddig ez a taktika tetszett a leginkább! Eddig nem volt elég tőkém megjátszani ezt, most viszont újra elgondolkodtam ééés... :)

Xaba írta:Amiről én beszéltem az a Bookie Buster hármas stratégia. És érthetőség kedvéért inkább bemásolom:

Az esélytelenebbekre való fogadás stratégiája. Ez talán az egyik legegyszerűbb szisztéma, és a könyv szerzőjének kedvence. Ez egy martingale rendszerű szisztéma, azaz minden vesztes tipp után duplázod a tétet. Kezdeti lépésünk az lesz a szisztéma megkezdésekor, h kiválasszuk h mekkora összeget szeretnénk nyerni. Lássunk egy példát:

Az előirányzott profitunk $10. Első nap fogadunk egy favorit ellen, 2.35ös szorzóval. Ebben az esetben 10/(2.35-1) lesz a tétünk, azaz $7.41. Tegyük fel, h vesztünk. Ebben az esetben jön a következő tipp, mondjuk 2.6os szorzóval. Most vissza kell nyernünk az első nap veszteségét ($7.41), vmint a profitunkat ($10). Ez összesen $17.41. Tehát az új képletünk: 17.41/(2.6-1), azaz a tétünk $10.88 lesz. Ismételten vesztünk. Következő nap ismételten kiválasztunk egy meccset, tegyük fel h 2.2es szorzóval. Ismételten vissza kell nyernünk az első két nap veszteségét, ami már $7.41+$10.88 vmint az előirányzott profitunkat. Tehát $28.29-t kell nyernünk, igy az új képletünk: 28.29/(2.2-1)=23.58. Végre nyerünk, neto profitunk $10 lesz.

Matematikailag az egyik legtökéletesebb játékmód ez, és h miért?:

Tegyük fel h megjátszunk 10 tippet egy sorozatba. Annak a lehetősége h elbukjuk minden pénzünket 1:1024-hez, ami 0.097%.
Tegyzük fel, h a szorzónk 2.5 lesz (mindegyik tippen), és az előirányzott profitnuk $10. Ebben az esetben az alábbi tétekkel kell megjátszanunk a tippeinket: $6.67+$11.12+$18.53+$30.88+$51.47+$79.12+$138.53+$230.88+$384.80+$641.34 = $1593.34


Tehát ha nem tudjuk 10szer eltalálni egymás után a meccs kimenetelét, akkor bukunk $1593.34-t. Mivel azonban az 1024 lehetséges kimenetel közül csak 1 jelenti azt, h buksz, tehát 1023 sorozat után nyersz $10-t, és egyszer buksz $1593.34-et. Azaz összeségében $8636.66 profitot könyvelhetsz el.

Szabályok: 1. minden alkalommal a legjobb napi tippet játszd meg
2. ha nyersz, akkor kezd előlről a sorozatot
3. egyszerre több sorozat is futtatható




__
Van egy másik nagyon jó oldal is, amit régen használtam: http://fogadastipp.blog.hu/
És a http://www.vitibet.com is igen igen hasznos! Nagyon melegen ajánlom :D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2015.02.13. 16:19


Trigoria írta:az izgalom-faktor az ok
én is kifejezetten ezért szerettem kaszinóban roulettezni régen


Nem engedi a screenshout-ot a szelvénynél valami jog miatt,
???
Ez most vicc? :D Te lennél a világtörténelemben az első, akinél ilyen lenne, azt tudod ugye? :shock:
Barack Obama is nyomhatna screenshotot az atombombák elhelyezkedéséről :D , ugyanis annak semmi köze a tartalomhoz, amit nézel a gépen.
De nem baj, mert a telóddal is lőhetsz képet. Nem is értem miért írod, hogy csak a teló van nálad. Akkor lőj azzal! :wink: Eleve nem is gondoltam másra. Egy kattintás és kész is.


Nem mintha ez számítana,de már én is nagyon kíváncsi vagyok arra a képre........ :D
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2015.02.13. 13:30


Ugyaanezt a metodust játszom,csak én egy szelvényen 2 csapattal,nálam ez a 2 csapat az empoli és a St etienne,de néha a inkább francia 2-t teszek az empoli mellé.eddig egész jól jött!
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2015.02.13. 08:09


Phoenix100 írta:Így sem rossz, de szerintem nem szabad kihagyni , mert pl. egy erősebb csapatnál még nagyobb az odds ha x lesz és egy erős középcsapatnál azért az benne van a pakliba ;)

abból indultam ki, amit bence írt. fölöslegesen kár ellőni az összeget, ha pl. az utolsó helyezettel játszik egy középcsapat hazai pályán. persze benne van a döntetlen, csak az esély van minimalizálva. pl. egy palermo - parma meccsre nem fogadnék x-re, ebben a fordulóban spórolsz egy kis zsugát. számomra ez a racionálisabb.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2015.02.13. 01:30


Van ilyen topik? Hogy nem vettem észre eddig?! :D

Egy jó ideje nagyon komolyan elkezdtem foglalkozni a sportfogadással, nagyon sok stratégiát, tanácsot, tippet, elgondolást, elméletet olvastam már el, rendszeresen levelezek külföldi profi sportfogadókkal (kár hogy nem megy már annyira jól az angol). Amúgy a legfontosabb dolog a sportfogadásban a meccsek kiválasztása (nyilván). Ehhez kell azért szerencse is sokszor. Gondolom ismerős az, amikor megraksz 5 szelvényt amiből 4 ment el egy meccsen. Vagy amikor vannak olyan finomságok, hogy olyan csapat nyer meccset amelyik előtte 40(!) évig nem nyert, vagy amikor NBA-be olyan csapat nyer a liga egyik legerősebb csapata ellen idegenbe, amelyik előtte 26 meccset bukott el zsinórban, vagy amikor a 98. percben egyenlít a kis csapat, stb. stb. Ez a szopatós benne, ezért nem csinálja ezt mindenki. Meg persze azért, mert nagyon sok időt elvesz. Rengeteg mindent kell figyelni, többek közt: hogy szüksége van-e a győzelemre az adott csapatnak, hogyan játszanak, kik játszanak, ki sérült/eltiltott/pihenős, játszottak-e meccset előtte nap (ez leginkább amerikai sportoknál, jégkorongnál, kosárlabdánál, baseballnál szokott előfordulni), ki van otthon, milyen a formájuk otthon/idegenbe, hányszor győztek/kaptak ki az elmúlt 5-10 meccsen, hány pontot átlagol a két csapat, mennyire jó a védekezésük… Érdemes a nap elején összeválogatni az összes olyan meccset, ami bárhogyan is, de szóba jöhet, aztán utána kell szelektálni. Ezen múlik minden, lehet hogy 50 meccsből csak 5 marad.
Ha valaki sokat akar nyerni egyszerre, akkor ahhoz sokat is kell kockáztatnia. (Persze olyanra is lehet fogadni, hogy pl. egyszerre kap ki két nagyon esélyes nagy csapat és úgy is összejöhet a nagy nyeremény, de az szezononként max. egyszer-kétszer fordul elő, bár jól hangzik hogy kevésből csináltál nagyon sokat, de ez se annyira nyereséges, ha csak heti 2x próbálkozol vele már akkor se.) Nagy összeggel való fogadás hosszútávon nagyon veszteséges tud lenni, mert bármikor benne van a pakliban akár egy hosszabb losing streak is, ami ebben az esetben azt jelenti, hogy többször buksz nagyobb összeget. A legegyszerűbb módja a profit elérésének az az, hogy kiválasztasz 2 meccset egy szelvényen amin megfogadod hogy nyer a jobb csapat és legyen legalább a feltett összeg 2-2.5-szerese a várható nyeremény. A rendelkezésre álló tőke maximum 5%-át szabad csak feltenni egy egyszeri fogadásra. Sok profi írta már azt, hogy a sportfogadás egy egyfajta maraton. Ha jó stratégiákat választ az ember, akkor bármekkora összeggel el lehet kezdeni, és pár hónap alatt fel lehet duplázódni. Aztán már kétszer akkora lesz az az egy egységnyi tét, amivel játszol. Ez így megy tovább. Remélhetőleg… :D
Érdekes, hogy a legtöbb sikeres fogadó egyszerre csak egy meccsre/eseményre szokott fogadni. Azt viszont nem sikerült még kitalálnom, hogy ez miért annyira népszerű stratégia. Főleg ha ilyen kisebb oddsú eseményekre fogad.Tételezzük fel az egyszerűség kedvéért, hogy 1 egységnyi pénzt, 1000 Ft-ot feltesz egy 1.5-ös eseményre. Ha bejön az +500 Ft. Ha elmegy a következő, akkor az meg -1000, szóval -500-zal áll. Főleg hogy azt olvastam, hogy az esetek kb. 55%-ában nyer csak a favorit(!).

A döntetlenre fogadásnál hasonló dolgot találtam ki. Annyi különbséggel, hogy nem egy csapatot, hanem a szóba jöhető létező összes meccset kell figyelni. Európában a francia másod, a serie a+b, a bundesliga 2 és a spanyol másodosztály a legjobb, átlagosan ott van a legtöbb döntetlen, valahol még valamivel magasabb is az átlag 33%-nál. Ez egy valóban nagyon jól működő stratégia, abban az esetben ha nagyon nagy bankrollal rendelkezik az ember. Velem pl. előfordult már olyan, hogy zsinórban 7 meccs ment el, kuva bosszantó tud lenni… :D De amikor a 8. bejön, akkor az nagyon jó, megnyugtató érzés, rájön az ember, hogy csak nem annyira buta... :lol: Ebben a stratégiában pont az a jó, ha minél több meccs nem jön be. :D Win-win szitus.

Duplázós döntetlen:
A meccsek kb. 1/3-a (+- 5%) döntetlenre végződik a szezonban.
Döntetlenre fogadásnál az odds minimum 3.0 szokott lenni.
Csak olyan meccset kell választani, ahol esély is van a döntetlenre.
Hátránya: Nagyobb bankroll kell hozzá, ha zsinórban sok meccs se végződne döntetlenre.
Előnye: Mindenféleképpen profit lesz belőle.
Ha bejön nyertünk, ha nem jön be, legközelebb nyerünk. Ha legközelebb se nyerünk, akkor majd legközelebb.
Minél több megfogadott meccs nem végződött döntetlenre, annál nagyobb lesz a várható nyeremény.

Egyszerű példák:
100 Ft x 3.0 ELMEGY
200 Ft x 3.0 ELMEGY
400 Ft x 3.0 ELMEGY
800 Ft x 3.0 ELMEGY
1600 Ft x 3.0 BEJÖN
1600 x 3 = 4800
4800 - 1600 = 3200
3200 - (800 +400 +200 +100 = 1500 Ft )
3200 - 1500 = 1700 Ft

100 Ft x 3.0 ELMEGY
200 Ft x 3.0 ELMEGY
400 Ft x 3.0 ELMEGY
800 Ft x 3.0 ELMEGY
1600 Ft x 3.0 ELMEGY
3200 Ft x 3.0 BEJÖN
3200 x 3 = 9600
9600 - 3200 = 6400
6400 - (1600 +800 +400 +200 +100 = 3100 Ft)
6400 - 3100 = 3300 Ft

Bocsi a regényért, nagyon belelendültem... :D Csak annyi hogy meglepett hogy van ilyen topik. Amúgy az a jó a sportfogadásban, ha minél többen vagyunk. :D Valaki meglát valami jó eseményt amit más vagy a többiek nem. Több szem többet lát. :wink:
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.12. 22:36


és a telót se???? :shock:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2015.02.12. 22:04


calderoni írta:
bence írta: de ha a kiválasztott középcsapat a tök utolsót fogadja, vagy idegenben játszik az éllovassal, akkor nem sok esély van az x-re, pénzkidobás.

alapjáraton benne van minden meccsben az x. döntetlenre való fogadásnál nyertes helyzetből indulsz. megnézed előre a versenykiírást. ha van esély az elkövetkezendő 6 fordulóban az x-re, akkor elkezded. vagy kihagyod azt a fordulót, de a tétet ugyanúgy növeled a következő körben, ez nem lehet megoldás? csak kérdezem, nem próbáltam még.

1. 2000.
2. 4000.
3. 0
4. 16000

ez esetben 8000 megmarad, de duplázod a következőt. hármas szorzóval 16*3= 48000+8000= 56000, 6000 bukó, 50000 haszon. ez jutott most eszembe, tovább gondolva az olvasottakat. szoljatok bele, hátha összehozzuk a frankót :mrgreen:

Így sem rossz, de szerintem nem szabad kihagyni , mert pl. egy erősebb csapatnál még nagyobb az odds ha x lesz és egy erős középcsapatnál azért az benne van a pakliba ;)
Trigo, panzióba alszok szombatig, táv munka és haljak meg de nem engedi..
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.12. 21:52


az izgalom-faktor az ok
én is kifejezetten ezért szerettem kaszinóban roulettezni régen


Nem engedi a screenshout-ot a szelvénynél valami jog miatt,
???
Ez most vicc? :D Te lennél a világtörténelemben az első, akinél ilyen lenne, azt tudod ugye? :shock:
Barack Obama is nyomhatna screenshotot az atombombák elhelyezkedéséről :D , ugyanis annak semmi köze a tartalomhoz, amit nézel a gépen.
De nem baj, mert a telóddal is lőhetsz képet. Nem is értem miért írod, hogy csak a teló van nálad. Akkor lőj azzal! :wink: Eleve nem is gondoltam másra. Egy kattintás és kész is.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2015.02.12. 21:32


bence írta: de ha a kiválasztott középcsapat a tök utolsót fogadja, vagy idegenben játszik az éllovassal, akkor nem sok esély van az x-re, pénzkidobás.

alapjáraton benne van minden meccsben az x. döntetlenre való fogadásnál nyertes helyzetből indulsz. megnézed előre a versenykiírást. ha van esély az elkövetkezendő 6 fordulóban az x-re, akkor elkezded. vagy kihagyod azt a fordulót, de a tétet ugyanúgy növeled a következő körben, ez nem lehet megoldás? csak kérdezem, nem próbáltam még.

1. 2000.
2. 4000.
3. 0
4. 16000

ez esetben 8000 megmarad, de duplázod a következőt. hármas szorzóval 16*3= 48000+8000= 56000, 6000 bukó, 50000 haszon. ez jutott most eszembe, tovább gondolva az olvasottakat. szoljatok bele, hátha összehozzuk a frankót :mrgreen:
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2015.02.12. 21:20


Trigo én nem csinálom a rendszert, csak kigondoltam és két csapatnál nagyon bejött volna, az állandóság miatt és most az afrika kupán is...
Azért nem csinálom mert hiányzik belőle az izgalom...inkább fél évente egyszer egy izgalomdózis, ill amikor egyszer bejött és 100 ezerből visszajött 384 ezer, az valami nagyon jó érzés..Persze vissza is buktam , ilyen szempontból semmi értelme...egyedül az izgalom miatt...
Nem nagyképűség, de a keresetemhez képest, nem nagy összeg fél évente 100 ezer...Ja és még így is a romának szurkoltam...
De valahogy annyira adta, a sok hiányzó, idegenbe megyünk, a gödör alja egy kiscsapat elleni vereség lenne, szinte biztos voltam benne...Ja és ez volt az első idei meccs, amit nem tudtam élőben nézni, csak felvételről..Hát ezért tettem meg...mások is bőven eljátszanak ennyit fél év alatt...de így is 4 alkalomból plussz pár ezrem van..
De örültem a győzelemnek, de egyedül Verde miatt ;)
Nem engedi a screenshout-ot a szelvénynél valami jog miatt, a hétvégén ha otthon leszek majd lefotózom a monitort , itt csak a teló van nálam, vagy elküldöm a befizetésről szóló bizonylatot.., csak hogy megnyerd a fogadást ;)
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2015.02.12. 21:07


Én nem feltétlen preferálom az állandó csapatos szisztémát, csak a nagy számok törvénye miatt hiszi az ember , hogy ez jobb, de ha a kiválasztott középcsapat a tök utolsót fogadja, vagy idegenben játszik az éllovassal, akkor nem sok esély van az x-re, pénzkidobás.
Tutikkal is simán össze lehet hozni egy 3-as oddsot, ha minden 3. bejön akkor már nullán van az ember, csak ehhez meg vérprofinak kéne lenni; figyelni a hiányzókat, az aktuális formát, figyelembe venni a csapatok "nagyképűségi faktorát" és természetesen érzelmek nélkül játszani, ez sajnos nekem nem megy.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2015.02.12. 20:42


Jó másképp ez a döntetlenes rendszer, de csak akkor, ha mindig állandó csapatra fogadsz, soha nem össze vissza találomra...aki ilyen rendszerben ebben a szezonban hétről hétre megjátszotta az empolit annak most jócskán van profitja :P

Másképp én az afrika kupán gondolkodtam ebben a rendszerben, az volt a terv, hogy a létező összes meccset X-re teszem meg, mivel náluk sok az X. Sajnos nem volt abban a pillanatban keretem rá, pedig huuu kaszáltam volna rendesen. A meccsek kereken 50% döntetlen lett. Mivel a döntő vagyis a lezárás X volt, így a kör is lezárult volna teljesen, vagyis a végén semmiféleképpen nem lett volna minusz. Nagyon sajnálom, hogy nem úgy alakult a dolog, hogy végig tudjam vinni.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.12. 20:18


Ezt a rendszert én is csináltam 10+ éve már. Nem egy új elgondolás :wink: Amikor valaki a tuti rendszerrel jön, mindig ezt írja le. (Talán már itt is írták régebben le ezt, igaz nem a középcsapatos x-el)
Csakhogy én úgy csináltam anno, hogy a esélyesebb csapatra, tehát a PAPÍRFORMÁRA tettem mindig. Olyan meccseket kerestem ahol az esélyesebb is mindig 2-es odds felett volt.
És nem dupláztam, hanem tripláztam, vagy kb 2,5-szereztem, hogy a haszon meglegyen mindig.

Tehát ez papíron még biztosabb mint a tietek, hiszen a papírformának még sűrűbben kéne jönnie, mint a középcsapatos x-nek.

Hogy hol bukik meg az egész?
1. Amikor a soktízezret kell már felraknod, akkor remeg a kéz.
2. Amikor a valószínűtlen 8-10. bukta is bejön, kijátszva a papírformát, akkor sanyi van.

Persze erre létezik egyetlenegy megoldás: legyél full gazdag, és akkor nagyon sokáig emelheted a tétet.
(Persze a full gazdag, meg nem pár 100 vagy pár ezer forintról nyitna, és így máris ugyanúgy bajban lehetne...)

Szóval, én nem látom ebben a nagy jót sajnos.



kérdezhetek egyet?
ha a rendszered ennyire tuti és nyerő, akkor miért raktál fel 100ezret a Cagliarira? Miért veszed el a tuti nyerésből ezt a pénzt, és kockáztatsz a nemtutin? Tényleg kíváncsi vagyok.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2015.02.12. 18:45


Na szóval Ferenc 10.
Kinézel egy erősebb középcsapatot valamelyik bajnokságban pl. olaszban ilyen lehet a sampdoria.Minden héten csak rá fogadsz és csak arra h döntetlent játszik. Az alapverzió h 62 ezer forintot kell befektetned és ez a pénz fog úgymond keresni neked, de ha ez sok , lehet 31 ezer is.
62 ezres példa:

1.héten raksz 2 ezer forintot a döntetlenre, ha bejön , kiveszed a nyereményt és a következő héten újra 2 ezret raksz, ha nem jön be a..
2.héten dupláját rakod a döntetlenre 4ezret, majd
3.héten duplája 8 ezer, majd
4.héten duplája 16 ezer, majd
5.héten duplája 32 ezer
6.héten újra kezded az alap 2 ezerrel

Amikor nyersz bármelyik héten, akkor a következőn újra az alappal kezdesz és úgy felfele...
Ami az előnye, h a döntetlenre mindig jók az odsok, egy erős középcsapat rengeteg döntetlent játszik, így szinte sose jutsz el a 32 ezres szintre, de ha igen sokszor az is bejön. Így ez a pénz amit befizetsz h tudd rakni ezeket a téteket folysmatosan keresnek neked, hol jobban hol csak kevésbé...
Persze tudom elvileg benne lehet a pakliban h 6 fordulóig sem lesz döntetlen, de két csapatnál is írtuk az eredményeket ( az üzletemben levő biztonsági őrrel , aki élöpontos sakkozó volt, vele fejlesztettük ezt ki) és mindig jött egy döntetlen :)
A csapat , az x állandó, de a tét változó meg az ods is, de legrosszabb esetben is mindig meglesz az alap 62 ezer..
Egy hátránya van, így kevésbé izgalmas :)
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.02.09. 16:52


Olyan vagy,mint egy jó kormány.
Eltünteted a nyomokat. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2015.02.09. 15:44


obazze, tényleg. olvasni és szövegérteni tudni kéne, mi? :D
törlöm is azt a hszt a p*csbe :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.02.09. 15:32


Miért emelted ki a svéd szócskát,snatch?
Az a második tagmondat alanya,tehát Ibrára vonatkozik. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2015.02.09. 08:36


külföldi oldalakon hogy működik az euroban történő játék? gondolok itt arra, hogy nekem át kell váltanom a forintomat eurora és azt tudom föltölteni? ezért nem játszok pl a bwinen. úgy emlékszem régebben lehetett még forintban játszani. a kínálattal nem mennek semmire a tippmixnél a barmok, ha a szorzók a legsz*rabbak az összes fogadóiroda közül. az online felület meg átláthatatlan, idegesítő. az élő fogadásnál isten tudja meddig kell várni a fogadási lehetőségekre, már rég megy a meccs, oddsok még sehol...a jóváírásról ne is beszéljünk. a 22 órakor kezdődött meccs másnap reggel 7-kor még nincs jóváírva!!!! regisztráció után semmi bónusz. ezt a szezon még lenyomom, aztán keresek valami korrektebb fogadóirodát.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.09. 00:18


áhhhá köszi
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2015.02.08. 23:43


Sokkal több eseményre lehet majd fogadni. Azt mondta a lottózóban a csávó, hogy kb. 2000 esemény lesz egy héten mert egyre kevesebben játszottak a lószar kínálat miatt.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.08. 23:37


milyen értelemben újul meg?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2015.02.08. 23:14


Én is raktam egy időben a kis oddsokat, de csak feldühítettek; nyerni nem nyertem és élvezni se élveztem. Amúgy is szeretek a kis csapatoknak szurkolni, most már 1,3 alatt elvből nem rakok.
Ma a Roma, Valencia, Győr, Fiorentina, Elefántcsontpart nyeri a kupát ötös hozott egy kis pénzt.
Más: elvileg hamarosan megújul a papír alapú tippmix, ha még valakit érint. :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2015.02.08. 23:06


Én egy jóóó darabig szerintem szünetelek, tettem egy szelvényt 4000el, 50.000 jöhetett volna, minden megvolt majdnem, már csak egy Palermo gól hiányzott, erre egy kapufa után Dybala 3 méterről üres helyzetben, üres kapura a holdig lövi a labdát, vicc (13 meccsen zsinorban legalább egy gólt lőtt a Palermo s persze, hogy pont most nem tudnak). Egy másik szelvényen szintén 4000es téttel 55.000 jöhetett volna, de egy olyan meccsen, amin 2 Lyon kapura lövést leszámítva a PSGről szólt, nem tudtak nyerni, így ez is elment. Mindkettő az utolsó meccsen...roppantul jó érzés.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.08. 20:21


kockázat mindig van. Ha nem lenne, akkor nem ilyen lenne az odds.
10-20-ből egyszer nem jön be. Ha ez épp a 20. meccsen történik akkor az addigi nyereményből nagyon jól elvagy. De ha épp az elsőn történik meg, akkor azonnal -100ropi. Más a szájíze a dolognak, hiába tudod visszahozni utána.

persze eleve minden azon múlik, hogy mennyi a tartalék és az amit erre tud fordítani a fogadó
meg mennyire bírja a feszültséget :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2015.02.08. 20:00


potyapénz. most is gyorsan egy 10-est hoztak a lányok, a kockázat minimális volt, ha volt egyáltalán.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 28 vendég