Fogadás

ide jöhet minden

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.02.19. 12:52


Én nekem erről a témáról kettő véleményem van!
Ha tutira akarsz menni, akkor vagy Charlie Filpo-val menj fogadni, vagy az Esőemberrel! Különben mindenképpen bukó lesz!

Egyébként ha pofátlan vagy, akkor kijöhetsz minden nap pozitív egyenleggel egy elektronikus rulettasztaltól! Hogyan? ,,,,,:D Beültök a haverokkal egy géphez, hogy más ne vegyen részt a buliban... Régen minden kaszinó ameddig a gépnél ültél ingyen italt szolgált fel. Több alkalommal is ott kezdtük a hétvégi partykat....:D És hogy lehetett, hogy egyszer a piros, egyszer pedig a fekete jött ki? Nem is értem....:DDDDD Mert csak erre a két színre tettünk...

Nekem tökéletesen megfelel az itteni tippjáték is! Itt is véres verejtékkel tudok benne lenni a legjobb 20-ban. Akkor egy tippmixen mekkora sanszom lenne???........:DDDD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2015.02.19. 09:25


trigo az online felületre gondoltam, amikor a rendszer figyelést írtam. papír alapon persze hogy nem tudja, de online biztos készít statisztikát. vagy csak egy sima programozással is elérhető szerintem, hogy jelezzen ugyanannál a csapatnál, ugyanarra a kimenetelre. nyilván összeg függő a dolog, csak magát az összeget kéne tudni, mert akkor kockázat elkerülés végett több felületen játssza meg az ember a tétet.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2015.02.19. 08:28


ebből egy árva kukkot nem értettem, csak a végén az összegeket, meg a rulett szót :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2015.02.19. 08:05


Volt idoszak, amikor mi a kaszinokban jatszottunk ruletten, triplazos modszerrel.
A rulettasztal vegen van ugye 3 oszlop, az 1-4-7 stb, a 2-5-8 stb, es a 3-6-9 stb szamokat magaba foglalo oszlopok.
Alap esetben mindig arra tettunk, ami NEM JOTT az elozo porgetesnel. Ha buktuk, mert mondjuk ujra az egyes oszlop jott ki, akkor tettunk ismet a 2 -es 3- as oszlopra, de mar tripla osszeggel.( a dupla csak a visszanyeresre volt eleg, profit nelkul) Altalaban 3-4 porgetes utan bejott, ami ugye mar 2x3x3x3x jelenti az indulo osszeget, ( ket oszloprol van szo, tripla osszeggel )
Akkor hagytuk abba, amikor a csaj, a krupie egymas utan 13x dobott ugyanabba az oszlopba :(((
Es nem is nagy penzzel indultunk
Eloszor 100-100 ft azaz 200
Aztan 600
1800
5400
16200
48600
....
Tokeigenyes kereset volt ;)
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.18. 21:34


szerintem két dologról bezsélünk
vagy többről

- Sima fogadásnál egy adott meccsre vagy meccsekre nem lehet semmi gond, kivéve ha sokmilliót nyersz, mert akkor bejelez nekik a rendszer és bundagyanú jön elő :D :D
De amúgy ezeket le se szarják, jó reklám is nekik, hogy látod Pistike mennyit nyert nálunk. Úgyis visszabukja majd. Meg mások ezen fellelkesülve majd visszahozzák a lóvét nekik.

- Ha szisztémával játszol, az se gond, hisz pl ezek a duplázós dolgok szerintem nem működnek, mivel MINDIG van egy olyan szint ahol már megállsz és nem tudod/mered felrakni. Csak gondoljatok bele, statisztikailag előbb utóbb jön egy olyan sorozatos bukó amit nem tudsz tartani. Márpedig az irodák stat alapon működnek :) . Elég egyetlenegyszer bebukni egy ilyen magas összeget, és ők máris pozitívba kerülnek. Persze lehet mák, és évekig nem jön ilyen peches sorozat, és előbb abbahagyod mint jönne.

- És itt van az általam is említett lóverseny. Szerintem ott mi rájöttünk valami kiskapura totál véletlenül. Egy programhibára. Vagy egy tudatos valószínűség-faktor átállítás miatti kiskapura. És azt ipari szinten lovagoltuk meg. És azt valóban nem hagyhatták az ő szemszögükből, mert bizonyítottan hosszútávon is sikeresek voltunk benne.
Mert amúgy az 50e-ből 2,4 milla, csak 48x pénz. Nem olyan extra durva. Amikor én pókerben csináltam sok éve egy hét alatt a kb 50-100 dollárból, 3400-t, kutyát se érdekelt. Ott ez mindennapos. Vissza is buktam két nap alatt. :(

Tehát szerintem csak arra figyelnek, hogy ne találj kiskaput.
Állítom az életünkben nem lesz több ilyen eset, hogy zárolnak. Mármint mi nem fogunk ismerősök köréből hallani ilyet.

Ha lenne amúgy olyan módszer a fogadásokban, amivel atombiztosan nyerni lehetne hosszútávon 100% biztonsággal, akkor becsuknának a fogadóirodák. :D

calderoni: szerintem a mi/te szinteden ezek még nem akkora összegek, hogy szarakodni kelljen velük több irodában feladva. Persze baj nem lesz belőle, ha úgy teszed meg.
Ha papíralapon tolod, úgy meg nulla bajod lehet. Hisz ott a bizonyíték a kezedben.

szerintem a rendszer figyeli a fogadásaidat,
papíralapon ezt se tudja
biztos van fogalmuk a duplázós szisztémáról
nyilván, és örülnek is neki :)

gyanítom alapjáraton letilt ha már negyedszer is ugyanarra a csapatra fogadsz, sőt mitöbb ugyanarra a kimenetelre, persze nagy összegnél, nem 30e ft-nál.
előbbi kifejtésem alapján, szerintem nem, soha

gondolom ott is beintettek volna, ha véletlen nyerek,
nem intettek volna, ez nekik semmi
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2015.02.18. 16:47


igen snatch ez a "mindenkinek lehet szerencséje" dolog nekem is eszembe jutott már. ennyi erővel a lottó ötöst is megtarthatnák maguknak akármilyen jogcímen. na az igazán valószerűtlen mértékű kreditgyarapodás. :D viszont állítottam már össze olyan szelvényt, ahol 100 ft- ból nyerhettem volna többszázezret. az is valószerűtlen mértékű. persze nem nyertem, de az esély meg volt rá, kicsi volt, de megvolt. 7-es oddszok, vendég győzelmek, tizen egynéhány esemény kötésben. a vicc az volt, hogy pont a hetes szorzók jöttek be, török kupa bunda áradat, erre játszottam. gondolom ott is beintettek volna, ha véletlen nyerek, bár a tippmixpro magyar, jogi lépés nem lehetetlen, mint az adóparadicsomokba bejegyzett csalók ellen.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2015.02.18. 08:26


srácok, mind amit itt leírtok összefoglalja azt, hogy én miért nem nyomulok ilyenben. én a 80-as évek végén, a 90-es elején kiégtem a Totóból, azóta még talán egy k*rva kaparós sorsjegyet sem vettem.
mondjuk sosem érdekelt a szerencsejátéknak ezen formája, ezek az oddsok és társaik. a fogadóirodák meg egyenesen taszítanak és hallva, olvasva a sztorikat, nem kerültek a szívemhez közelebb.
nem hiszem el, hogy nem lehetne korlátozni a jogaikat, hogy ne tehessék ezt csak úgy meg, hogy ha nyersz (mert banyek lehet szerencséd, nem?) nagyobb összeget, akkor azt nem fizetik ki! ez kb. olyan, hogy mondjuk az ötödik fogadás után is veszítesz, akkor visszakérnéd az addig befizetett pénzt, hogy ez "Valószerűtlen mértékű creditcsökkenés" volt a részedről :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2015.02.18. 07:56


pont ezért nem merem egy helyen megjátszani a nagyobb összeget háromszoros nyereményre. megoldás lehet az, amit írtál: apránként kimenteni a zsugát, nehogy bent ragadjon. vagy 2-3 fogadóiroda + lottózó papír alapon. a papíralapú verzión nem tud kib**ni velem, mert ott a szelvény. nyertem párszázezret, nem fizetitek ki? itt a szelvény, mint bizonyíték. mire föl nem fizet? valószínűtlen, hogy egy meccs döntetlenre végződik? ott nem tud sunyítani a g**i. azzal mehetsz ügyvédhez. igaz, hogy papír alapon 50e a max. tét, nagyobb összegnél azt is szétszórnám 4-5 lottózóba. szerintem a rendszer figyeli a fogadásaidat, biztos van fogalmuk a duplázós szisztémáról. gyanítom alapjáraton letilt ha már negyedszer is ugyanarra a csapatra fogadsz, sőt mitöbb ugyanarra a kimenetelre, persze nagy összegnél, nem 30e ft-nál.

az meg végképp vérlázító, hogy a befizetett összeget is lenyúlja a rohadék ilyen esetben, ha csak úgy pikk-pakk kitilt. nagyon dávid csillagos- hozzáállás.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2015.02.18. 02:10

Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.18. 01:06


ha jól rémlik, úgy (is) csináltuk, hogy nem csak a legesélytelenebbre raktunk, hanem még egyre, néha kettőre előtte az esélyességi sorban kisebb összeggel - de már nem nagyon emlékszem pontosan.
És jah, a gépi lóverseny azért más. Egészen biztosan sűrűbben jött ki a nyerése mint 50-ből egyszer. Lehet, tudván hogy az esélyesebbekre sokkal többen fogadnak, picit módosítottak a valószínűségen.
Azt se tudom hány ló volt már, de 4-6-nál tuti több. Talán 8...
De mindegy, a lényeg nyilván nem ez.

és jah buziság.
"te itt csak bukhatsz, ha nyersz akkor kitiltunk" Na igen, de így azért nem reklámozhatják magukat az oldalak. :D Pedig a lényeg ez.
de ezt úgy pontosítanám, hogy "ha aránytalanul sokat és gyorsan nyersz akkor kitiltunk"

Persze ha ezt előre tudtuk volna, akkor lehetett volna nyilván okosabban, leállni pár hétig, előbb kivenni kisebb összegeket, hogy ne tűnjön fel nekik (vagy csak sokára). De hát ki gondolta volna, hogy ezt megtehetik...
Mindegy, tanulságos volt.


de amúgy nálam már a kezdésnél undorító minden ilyen oldal. A befizetés kb 1 mp múlva az oldalon van a virtuális számlán. A 2. mp-ben meg már játszhatsz vele. Le se szarják, hogy ki fia borja vagy, milyen pénzt raksz be.
Bezzeg a kifizetésnél! Ott egy hétig is váratnak, és igazoltatnak. Olyankor egyből fontos nekik minden.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2015.02.18. 00:12


Nagyon komoly ez a lovis stratégia. :D Az elején jól megindulhatott, meg elég nagy tartalékai lehettek utána ha azt nézzük, hogy olyan 50 futamból csak egyszer nyer a legesélytelenebb. :D Persze ez versenyfüggő, ha csak 4-6 lovat indítanak, úgy azért van esélye "bőven" az utolsónak is. :) Bár a virtuális lóverseny biztosan sokkal másabb, mint a Racing UK. :D

Ez a valószerűtlen mértékű credit gyarapodás mekkora buziság már... ha veszít akkor semmi baj nincs, ha meg nyer akkor meg fogják és random zárolják a számláját? :o Akkor ne úgy hirdessék magukat, hogy milyen hiper-szuper akciók vannak, hanem valahogy úgy, hogy: "te itt csak bukhatsz, ha nyersz akkor kitiltunk". Szabályszegés így nem igen történhetett, mert fogadhatott, nem volt napi limit vagy bármilyen ilyesmi, nem csinált semmilyen szabályellenest. Ha valaki sokat nyert, akkor sokat nyert, tök mindegy milyen taktikával, ha az oldal lehetővé tette azt, hogy fogadjon úgy, ahogyan akar. Az meg még durvább, hogy egy bwinről beszélünk, nem valami komolytalan oldalról.
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.17. 19:15


hát igen, ha milliók állnak készenlétben mondjuk valakinél pl, akkor ott tuti könnyebben megy fel a pár százezer is (most nem rád utalok, hanem általánosságban)
de akkor nem is 200 FT-ról nyitja az ember az első tétet valszeg


a szőnyegkirántást nem tudom
én csak egy ilyen példát tudok (ha elhiszitek ha nem :) )
amikor havernak évekkel ezelőtt a bwinnél az egy hónap alatt 50ezerből összejött 2,4 millióját nem engedték kivenni
Indok: Valószerűtlen mértékű creditgyarapodás

Volt a bwin oldalán egy lóverseny, egy egyszerű játék. Haver kitalálta, hogy mindig a legnagyobb oddsú lóra kell rakni, emelkedő téttel. Ez kb ugyebár a duplázáshoz hasonló felturbózott változat.
És a rendszer működött. A végén dolgozni se nagyon ment :) , rohadt sokszor mentünk át, és semmi mást nem csináltunk csak fogadtunk a lovakra hosszú órákon át, és néztük ahogy a játéklovak befutnak :D

majd egy hónap után, amikor ki akarta venni, nem engedték neki a fent említett indokkal
a pénz ott volt, de nem vehette ki
jött az ötlet, és elveszített/átjátszott pókeren 2x 400ezret haveronak, akik ki tudták venni
utána a maradék 1,6 millát zárolták (nyilván látva és megakadályozva a további átjátszást) és ONNANTÓL A SZÁMLÁJÁT IS TÖRÖLTÉK. NEM TUDOTT BELÉPNI AZ OLDALRA TÖBBET. Elérni se tudta már őket.

És hogy miért volt lehetséges nyerni?
Idézem őt:
"Az egész lényege az
Hogy ők abba akarnak terelni mindig, h sok dologba fogadj kis pénzzel
Kijöhessen a nagy számok törvénye
Ne le lehessen egy-egy hülyesegre milliókat feltenni pl
Az emberek 99,99%-a jatszik ezen a lóversenyen egyet-kettőt és kilép
De az is napi 30000 ember kb
Ömlött be a pénz hozzájuk ezen a játékon"

Aztán amikor valaki okoskodott egyet, az már nem tetszett nekik
Egyszerűbb valakit kib.szni az oldalról, mint átírni a játékot miatta.

és mit tudott a srác tenni? Mit tudna ilyenkor tenni BÁRKI is?
Az égvilágon semmit.
Az ilyen cégek külföldi bejegyzésűek (ált Gibraltár), idehaza b.szhatod. És általában olyan összegekről beszélünk, ahol még nincs értelme ügyvéddel szarakodni.

Szóval azóta nem hiszünk mi már az ilyen oldalaknak.
Persze kis pénzen, általuk elvártan játszva nem lesz soha semmi baj. Ezt szeretik :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2015.02.17. 17:58


kénytelen vagy föltenni. különben az elmúlt 5 hét megy a levesbe. az speciel a fent említett esetben 310 ezer. azt nagyon nem hagynám ott. 97 ezer környéke is fölment, fölmegy ott a 300 is. az ideg mondjuk szétvisz. a hétvégén is megcsináltam ugyanezt: félidőre a Veszprém meccsén. bár a fene tudja, elég lesz ezen akkor gondolkodni. pénz kell hozzá az biztos. engem csak az érdekelne, hogy mi az az összeg, amikor kirántják alólad a szőnyeget.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.17. 17:28


az egész arra megy, hogy veszíts
nyilván az esetek 0,1-1%-ában érdekes ez az egész, amikor tényleg át akarja őket b.szni valaki
csak ezzel olyan kiskapukat építettek be maguknak, amivel rendes embereket is megvámolhatnak

amúgy ez az x-es renndszer szép és jó
de amikor tényleg ilyen párszázezres már a felteendő tét, akkor ugyanolyan nyugiban felpakoljátok?
nekem kegyetlenül remegett anno már a kezem, ha 10ezret is kellett tennem ilyen szisztémában. Mert hiába tudod, hogy statisztikailag már nagyon jönnie kéne az eredményednek, most ez mégis csak egyetlenegy meccs, amin áll vagy bukik a sok pénzed. Hisz az utána lévő meg már még durvább összeg lenne (a calderoni által említett 320e után már lassan milliós)...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2015.02.17. 16:22


hát igen, a többi is hasonlókat ír. engem csak az érdekelne, hogy mi az az összeghatár, amitől ők kockázatosnak ítélik meg a szitut. nyilván azt akarják elkerülni, hogy megfejje őket valaki. a probléma ott jelentkezik, ha pl. azt a szisztémát veszem alapul, amiről mostanában beszéltünk. ha nem jön az x 6 héten belül és ha nem 2000 ft-tal kezd az ember, hanem mondjuk 10 ezerrel. ott a 6. hétnél már 320 ezer a tét. ott a nyeremény már 900 ezer fölött lenne, a tippmixpron 1 milla a max. nyeremény/ fogadás, többet nem enged a rendszer. na most teszem azt nincs más választásod fölteszed, mert nyilván nem hagyod ott nekik az elmúlt 5 hetet. mi van ha ők teljesen önkényesen beintenek, neked meg kellene a fogadás, mert már 6. héten sanszos az x. törlik a fogadásodat, mert valószínűsíthető, hogy nyerni fogsz?? ennek nagyon átb**ás szaga van. én most kipróbálom a rendszert, de nem merem egy irodánál. szétszórom 2-3 irodába + a papíralapú témakörre is rámegyek, nem akarom, hogy levámoljanak. mindezt közvetlen a kezdés előtt, nehogy a rendszer kiszúrja. mert ugye a 320 ezret csak 3 részletben tudnám megjátszani, mert 100ezer a határ/ fogadás. azt kéne tudni mi az az összeg, amikor át**szhatnak, 900ezres nyeremény az nekik nem összeg, de nekem pont elég lenne :mrgreen: nyilván mindez azt a nem kívánt esetet vázolja, amikor 6 vagy 6+ hétre jön a kívánt x. aki tud valami infót az föltétlen írjon.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.16. 20:08


:D :D :D

és ha már fogadás
egy órája jött a betclictől email meg sms, hogy visszatértek és térjek vissza én is
és megint van ez a fizess be 30ezret fogadd meg, és ha vesztesz visszakapod akciójuk
ez amúgy régen is volt kevesebbel, és korrekt is volt

de csak úgy beleolvasgattam a szabályzatukba, ha már:
8.3 A Betclic Számlájára történő befizetéseknek arányosnak kell lenniük fogadásaival. Ha a Betclicnek alapos gyanúja van feltételezni a visszaélést (például amikor a feltöltött összeget nem használják fel a megfelelő szintű játékra, majd a játékos a feltöltött összegre vonatkozó kifizetési kérelmet nyújt be, vagy amely esetben a Betclic alapos gyanúval él, hogy Ön vissza akar élni a valutaárfolyamok ingadozásával), a Betclic teljességgel saját hatáskörben fenntartja magának a jogot, hogy a kérdéses feltöltést, feltöltéseket részben, vagy teljes egészében törölje, hogy visszaszerezze az azokkal kapcsolatosan felmerülő esetleges költségeket és hogy határozatlan időre lezárja a Betclic Számlát. Továbbá, a Betclic fenntartja a jogot, hogy megfelelő, a feltöltést igazoló és további, a személyazonosságot igazoló dokumentumokat kérjen be az ilyen esetekben, még azelőtt, hogy elkezdené feldolgozni a kifizetési kérelmet. A kérelem feldolgozása az ilyen esetekben kizárólag a Betclic saját belátása alapján történik.

lefordultam a székről :D :D :D Egy ilyen bekezdésben ennyi olyan bizonytalansági faktort beleírni, amiben mind mind ők döntenek hasraütéssel???? Ez valami eszement parádés :D :D :D
Lehet más irodáknál is így van most, de eddig azért nem nagyon olvastam ennyire mókásat sehol.
És ez csak EGYETLEN bekezdés volt a szabályzatukban....
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2015.02.16. 19:50


hát elhiszem ha csatolsz róla fotót :D ;)
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.16. 17:48


:D
ha azt mondom semmi köze hozzá, elhiszed?
(eleve jelképes 100 Ft a tét :wink: )
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2015.02.16. 17:40


Trigo, téged azért is érzékenyen érinthetett ez, mert fogadtál a másik fogadásának létéről :)
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.16. 17:26


calderoni:
Istenkirály vagy!!! Tudom, hogy nem nagyzolsz!
Megmondom őszintén, téged már totál el is felejtettelek. :D Ennek pedig az az oka, hogy a tieden egy percig sem lehetett érezni, hogy valami sántít. :wink:
Köszönöm a képeket! Lehet ezt így is!

A kivágom a fórumról dolog valóban kicsit erős lehetett. Majd kivágja snatch, ha lesz ilyen :D
De viccet félretéve, annyiban módosítom az elképzelést, hogy ebben a topikban tőlem azt írogat mindenki amit akar. Max ha olyan érzésem lesz megint, rákérdezek néha, aztán vagy kapok képet vagy nem. A nem után meg úgyis tudni fogjuk, amit tudnunk kell :wink:

A lényeg viszont az, hogy a fórumban máshol nem szeretnék a fogadásokról olvasni. Sajnos ez a vagy elhiszem vagy nem, hitelét veszti vagy nem dolog nem így működik. Amíg reagálások vannak rá, az agyakat b.sztatja, visszautalások vannak rá, sajnálatok, addig nem. És az embereknek sajnos fel sem tűnik, ha esetleg valaki linkel!
De majd itt ebben a topikban mindenki eldöntheti, hogy a másik valót állít vagy sem.

Elszámolás felém annyiban van mostantól, amennyiben a topik kereteit valaki önkényesen átlépi a témával.

Remélem ez így korrekt.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2015.02.16. 09:20


csak, hogy ne érje szó a ház elejét:

http://kepfeltoltes.hu/view/150216/Unti ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/150216/Unti ... es.hu_.jpg

többször nem írok összeget. egyébként meg nem nagyzolás végett írtam az összege (tudom, nem föltétlenül nekem szól a mondandó), nem az a fajta vagyok. ez a kivágom a fórumról című történet meg nagyon nem adja trigo. vagy elhiszed, vagy nem. mindenki eldönti, valós-e a dolog. hitelét veszti az ember, vagy nem, ezt egyénileg eldöntheti az ember, megéri kamuzni vagy nem. elszámolni valónk nem érzem, hogy lenne feléd.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2015.02.16. 09:03


jogos Trigo! én is vártam/várom. Én nem vagyok nagy fogadó, sőt semmilyen fogadó sem, nekem a 100 rugó is nagy pénz, bődületesen az, ezért lassan én sem hiszem (akkor is hitetlenkedve álltam az infó előtt), hogy ez tényleg megtörtént. És még él az illető, mert elvileg az bukó volt ugye :)
Azért ha igaz lenne a sztori, semeddig nem tartana róla képernyőképet adni, amit persze szintén lehet manipulálni.

Szóval srácok, maradjunk, maradjatok a párezer forintos téteknél, amik igazolhatóak és egy-egy bukás után még lesz életkedvetek itt posztolni :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.16. 02:58


nem tudjuk, várjuk a hétvégére ígért képet

de a jövőbeli hasonlóan bizonytalan esetek elkerülése végett hoztam a leírt szabályt
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2015.02.16. 01:16


Ezek szerint nem volt igaz a 100 rugó?? :shock:
Mert én se képet nem láttam,se az ellenkezőjét nem olvastam,hogy kamuzott.
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Fogadás

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.15. 23:51


Tehát folytatva a gondolatot a Hírek topikból...
a fogadás témát, és minden ezzel kapcsolatos megjegyzést mostantól csak és kizárólag itt szeretnék látni!

Továbbá elkerülve a bizonyíthatatlan nagyotmondások/hazugságok lehetőségét, mostantól megkérek mindenkit, hogy ha nagyon nagy összegben fogad, és ezt az itteni közösség tudomására hozza, akkor vagy azonnal mellékeljen egy képet a fogadásáról, vagy készüljön fel rá, hogy valszeg kérni fogom azt, és addig szívom a vérét, amíg vagy bebizonyítja a fogadását, vagy ha ezt nem tudja/nem akarja végül megtenni, akkor ki nem vágom a fórumról! Vagy elnézést kér itt, hogy hazudott.


a nagyon nagy összeg relatív tudom, de ha nem hagyjátok el a topik kereteit, akkor olyan 20-30ezerig nem fogok kérni képet
ellenben ha meglátom máshol is a témát, akkor azonnal törlöm onnan az egész hszt

hogy lehet elkerülni ezt az egészet?
Nagyon egyszerű. Nem muszáj a tudomásunkra hozni óriási fogadást, vagy még egyszerűbben, azonnal képet is küldesz mellé. Ami többet mond minden szónál ugyebár.
feltöltöd netre és belinkeled - ennyi az egész
vagy elküldöd nekem privátba, és én igazolom hogy valós a fogadás



Sajnos az élet, az évek és a rutin bebizonyította, hogy a legtöbb ilyen nagyon nagy összegű bemondott fogadás nem valós. (Ahogy azt is, hogy a nyerést bemondjuk, a bukást meg általában nem, de ez alap.)
Hogy mi visz rá embereket arra, hogy ilyennel nagyzoljanak az most más kérdés.

és miért fontos ezt szabályozni?
Mert valaki bedob egy óriási fogadást a fórumra, ami megragad az emberek fejében, később többszörösen visszaköszön, érzelmeket vált ki emberekből, beszélnek róla, emlegetik. Mindezt úgy, hogy (kép nélkül) bizonyíthatatlan, hogy valós-e.
Jogos lehet a kérdés, hogy miért nem hiszünk egymásnak? Inkább nem mondok arányokat, hogy az évek alatt máshol hányszor kaptunk képet ilyen esetekben ilyen fogadásoknál...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég