Magyar Foci

ide jöhet minden

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.08.22. 11:04


Hiába kap türelmet... A csapatban akkor is Szomáliák, Józsik, Bödék vannak, akivel nem megy semmire. Hiába van jó tanár, ha dilettáns a tanuló.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.08.22. 11:03


hát igen, a fradi sem arról híres, hogy a türelmet merőkanállal osztogatják, de szerintem van ok az optimizmusra
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.08.22. 10:23


15 éve először vagyok egy picit optimista fradi-ügyben. pontosabban icipicit
http://sportgeza.hu/futball/2012/08/22/szenvedelyes_mester_a_fradi_uj_edzoje/
csak kapjon egy pici türelmet. legalább icipicit :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.08.20. 20:21


calderoni írta:...ez a teljesítmény nálam amatőr státusz, vagy még alatta. Attól, hogy profinak akarjuk nevezni, ez még amatőr. A sz*r az sz*r marad, akárhogy is csomagoljuk.


Ezzel tisztában vagyok, sajnos most ez a helyzet, és?
Maradjunk a Románál, azt szokták mondani, hogy nem az eredmények miatt romanista valaki..., na most ez a Fradira is hatványozottan igaz! :) Vicc nélkül, ilyen egy fradista romanista hozzáállása!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.20. 17:39


Engem az szomorít el, hogy a jelenlegi legjobb magyar csapat mezét nem tartja az eladó. Vagy buta a kereskedelemhez, vagy inkább reméljük, hogy csak épp elfogyott neki :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.08.20. 16:34


Budapesten jártam és bementem a Váczi utcai mezes boltba, ahol évek óta árulják a hamisítvány mezeket.. :D
( Több okból is megérte bemennem mert vettem 500 Ft-ért egy Róma jelvényt :) )
Épp fültanúja voltam amint egy holland fiatalember Loki mez után érdeklődött és amikor az eladó mutatta neki a Fradi mezt, mondván az van, szomorú arccal baktatott ki a boltból. Hiába vagyok debreceni, elszomorított a dolog. A legnagyobb múlttal rendelkező magyar csapatnak nem ilyen játékosállománnyal kéne rendelkeznie, és nem ilyen eredményt kellene elérnie a nemzeti bajnokságban..
És a jövő se biztató, a szurkolók is egyre kevesebben mennek ki az Üllőire, Diósgyőrben van, hogy 2x annyian vannak.
Szomorú, de ezt érdemlik azok a pályára rohangálós, hőzöngő emberek akik 2003.05.30.-án viszonylag fiatal szemembe tönkretették a focit mint játékot... A többieket, a 95 %-ban normális fradistákat meg sajnálom.
Akkor, azután az eset után kellett volna kizárni a Fradit ( nem utána nevetséges indokokkal) és rendbe szedni a csapatot és körülötte lévő dolgokat... akkor talán az a holland fiatalember is örült volna a Fradi meznek :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.08.20. 16:26


bigg írta:a többi szakosztály nem tudna megélni a futball szakosztály nélkül, sem pénzügyileg, sem a szurkolóbázis szempontjából.

Miért nem? Nem a futball szakosztály finanszírozza a kézilabdát. Az egyenletes jó teljesítménnyel nem hiszem, hogy vadászni kellene a szponzorokra, jönnek azok maguktól is. Ha nem lenne futball szakosztály a szurkolók nem mennének jégkorong, kézi-, vízilabdameccsre? Mindegy is, ez a teljesítmény nálam amatőr státusz, vagy még alatta. Attól, hogy profinak akarjuk nevezni, ez még amatőr. A sz*r az sz*r marad, akárhogy is csomagoljuk.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.08.20. 15:02


calderoni írta:A Ferencváros meg csak égeti magát ezzel a szakosztállyal. Meg kéne szűntetni, mert ez a sport paródiája hétről hétre.


Hehe, azért érdekeset mondasz, az egy dolog, hogy a futball szakosztály indította el a többi szakosztályt, meg az hogy a többi szakosztály nem tudna megélni a futball szakosztály nélkül, sem pénzügyileg, sem a szurkolóbázis szempontjából... mert én is szeretem a női kézit, de csak a foci után, és a szurkerek is így vannak ezzel, nem véletlen, hogy ha egy időpontra esik a kézi meg a foci meccs, már pattognak a fradisták, mert úgy szokták meg, hogy focimeccsről indulás a sportcsarnokba... ne mondjon senki ilyen hülyeséget, hogy szűnjön meg a foci a Fradinál, heh, nonszensz!!!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.20. 12:51


a női kosárszakosztály szűnt meg a foci helyett :)
amúgy valóban mindegy ki az edző - ugyanaz lesz a végeredmény
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.08.20. 12:18


Most őszintén, nem qrva mindegy, hogy ki az edző? Ezekből a tehetségtelen magyar futballistákból még murinnyó se tudna embert faragni. A Ferencváros meg csak égeti magát ezzel a szakosztállyal. Meg kéne szűntetni, mert ez a sport paródiája hétről hétre. Ez az a szint amikor már nem érdemes sportolni, csak amatőr szinten. Mindenki tisztában van a képességeivel. Ezek az emberek nincsnek tisztában vele? Nekem nem volna pofám részt venni a veresenysportban, ha nem tudnék valami eredményesélyes teljesítményt hozni. Akkor inkább maradjon mindenki amatőr, azzal nem égeti magát. Valamit vagy jól, vagy sehogy. A kézilabda szakosztályba tolni a pénzt, ott van értelme, tele tehetséges, ambíciózus fiatalokkal, nem megélhetési sportolókkal. És ki lesz az utód? A svindler Tornyi Barna, aki elhitette a Közel- Kelettel, hogy ő egy edző? :mrgreen: Vicc az egész...
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.08.20. 11:30

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.08.10. 13:36


igen sajnos viszont meg mindig jobb mintha egy Liverpool vagy Marseille mosná le őket a pályáról
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.08.10. 12:51


bb magyar csapatok, a trabant tavaly az intert lepte meg talán? :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.08.10. 12:44


A sorsolás eredménye:

Trabzonspor - Videoton
Debrecen - Club Brugge
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.08.10. 09:58


UEFA Europa League play-off draw
Seeded - Unseeded

Group 2
Liverpool FC (ENG) Debreceni VSC (HUN)
Club Brugge KV (BEL) CS Marítimo (POR)
Athletic Club (ESP) Heart of Midlothian FC (SCO)
sc Heerenveen (NED) Molde FK (NOR)
Anorthosis Famagusta FC (CYP) / FC Dila Gori (GEO)* HJK Helsinki (FIN)

Group 3
Olympique de Marseille (FRA) FC Dinamo Bucureşti (ROU)
FC Metalist Kharkiv (UKR) FC Midtjylland (DEN)
Trabzonspor AŞ (TUR) FC Sheriff (MDA)
Hannover 96 (GER) WKS Śląsk Wrocław (POL)
BSC Young Boys (SUI) Videoton FC (HUN)

Sok esélye így nem maradt a magyaroknak...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.08.09. 20:56


Hunszi írta:basszus már 0:3 :lol: ezt a Nicolicot tényleg elviszi a Swansea a végén

4 kapuralövésből nem rossz a 0-3 :D
Szép volt!
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.08.09. 20:02


basszus már 0:3 :lol: ezt a Nicolicot tényleg elviszi a Swansea a végén
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.08.09. 19:57


valljuk be, hogy erre azért elég jó esély volt s nem az idegenben lőtt gól miatt vagy a Loki huu de milyen nagy teljesítménye okán hanem azért mert a BATE utóbbi 6 meccséből csak kettőt nyert meg és kiverte majdnem egy Vardar, de na megesik, hogy az ember téved, bezzeg a Vidi tudja hozni amit kell a maga 7-es szorzójával már 0:2 :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.08.09. 11:21


Hunszi írta:... magyar csapatra soha nem fogadok a Loki 1hét alatt kétszer is kilőtt velem úgy, hogy csak miattuk mentek el a szelvényeim...


Azt megértem, hogy a Kaposvár elleni meccset a Lókakinak adtad, azt én sem tudtam, hogy ott a 3. csapattal állnak ki... de hát erre az EL meccsre fogadni úgy, hogy a Lókaki valami pozitívumot ér majd el???
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.08.08. 09:42


az előnyt az idegenben rúgott gólra értettem, másképp meg az a Nicolic gyerek egy kalap sz*rt nem ér, többet magyar csapatra soha nem fogadok a Loki 1hét alatt kétszer is kilőtt velem úgy, hogy csak miattuk mentek el a szelvényeim...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.08. 00:32


A Viktoroton épp menetel :) , ne feledjük

fr: valóban nem azon múlt, de én nem is azért mondtam, mert itthon kitömnek majd

amúgy havernak mondtam épp meccs közben/után, hogy egy Loki BL-szereplést simán becserélnék egy női vízilabdadöntőre. Sőt, a férfiak 4. olimpiai címét kéne választanom vagy a következő 4 év garantált BL-szereplését a Lokinál - nos akkor is az olimpiai arany. És még egy csavarintás: ha a 4. olimpiai arany a férfiaknak de akkor garantált hogy a Loki 4 évig tuti nem juthat Bl-be, vagy a 4 garantált BL év - akkor is az arany! :wink:
Asszem egyre kevésbé hoz lázba a magyar klubfutball... :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.08.07. 23:37


fradista romanista írta:igazad lett, tényleg nem a kint bekapott utsó perces gólon múlt :(

olyan szánalmas és kisstílű ez, pláne így az olimpia árnyékában


Az lenne szánalmas, hogy kiesett a Loki? Ezt nem értem.
Kikaptak egy jobb csapattól. És?
Az már más kérdés, hogy a Loki nélkül a magyar klubfutball a grúzzal lennek kb. egy szinten köszönhetően a többi magyar csapat ,,veretes" produkciójának az európai porondon. Csak ezt elég sokan elfelejtik.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.08.07. 22:06


igazad lett, tényleg nem a kint bekapott utsó perces gólon múlt :(

olyan szánalmas és kisstílű ez, pláne így az olimpia árnyékában
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.07. 21:49


előnyben?
tőlünk állítottak ki tudtommal (Nikolov)
vagy nem így értetted?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.08.07. 20:51


na ennyit a Lokiról szégyen, hogy előnyben és hazai pályán így lemossa a BATE :(
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég

cron