Magyar Foci

ide jöhet minden

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2024.02.29. 21:29


akkor nesztek egy régi négerezés..... 1.19nél... :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
asszem ezt mindenféleképpen látnotok kell

https://www.youtube.com/watch?v=dIkCphc ... zmoszmacko
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.02.29. 21:10


Szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy a Mészöly nyilatkozat tervezett médiahack. Pont ő, pont az első meccsen, pont négerez, de közben dicsér. Patikamérlegen kiszámolt dolog. A kismészöly amúgy közel sem olyan egyszerű lélek, mint az apja. Szóval még abban sem vagyok biztos, hogy nem rögtönzött. De akkor is tudatos volt és profi. Kár hogy edzőnek szar.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.02.29. 18:09


Na ez a mészölyös eset is...
Valahogy én is tomm-mal értek egyet a sebőkös dologban, de abban viszont mindannyian, hogy jobb lett volna, ha a seggén marad.
Ami engem felháborított, az Sztankovics viselkedése volt Karakó játékvezetővel a DVSC ellen. Kézfogást imitálva óvodás taps. Őrjöngés közepette. Tényleg mint az oviban. Mourinho-fióka, látszik.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.02.29. 17:43


Ez meg vmi musical. Eredetileg ezt vezenyeltek. Inkabb, mint egy indulot. De persze ertem.
Itt mi volt a baj? Hogy fekanak nevezte vagy hogy azt mondta, nem szeretett ilyenek ellen jatszani?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.02.29. 13:48


látod F.Totti, még itt se látja mindenki ugyanúgy.
tomm: Schumi olasz himnuszt vezényelt, ami egy induló, azzal nekem sincs bajom
nem mindegy, milyen dalnál történik szerintem, ennyi

de ez jobb:
https://www.nemzetisport.hu/labdarugo-n ... za-ns-info
Nem szerettem én se játszani ilyen nagydarab feka ellen, aki megtartja a labdát és megcsúsztatja.
:D :D
apja fia :D :D :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Trigoria 2024.02.29. 18:25-kor.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.02.29. 10:20


En ebben nem latok tobbet, mint egy hulyegyerek amugy eleg ciki idetlenkedeset. De, hogy gyomorforgato meg ilyen-olyan iszonyatos lenne... elvezte a helyzetet es tul idetlenkedte. De nem bemutatott nem vett elo mencseszter-salat lobogtatni, csak vezenyelt.
Nekem tenyleg hianyoznak azok az idok, amikor egy jopofanak gondolt vezenylesert nem kellett suru elnezeseket kerni.

Es mar bocsanat, de kit bantott es ertett meg? Tudom, hogy ez nem igazan ide tartozik, de valahogy akkor sem veszi be a gyomrom, hogy egy olyan kozonseget, akik maskor korusban zengve kuldenek el barkit a re.kes k.rva anyjaba, egy kis vezenylessel meg lehessen bantani, mint valami -stilszeruen- angolkisasszonyt.
Ha egy roma gyozelem utan csinalja ugyanezt es akar eloben akar tv-ben latom, boztos, hogy eszembe se jut a szivemhez kapni, hogy jaj az en kis lelkecskem most bibis lett.
Sztem amennyire elvetette o a sulykot, annyira vetettetek el ti is, mar bocsanat

Azert egy klubhimnusz es egy orszag himnusza kozott van kulonbseg, bar en schumachernel sem ertettem, hogy miert allitottak le a vezenyleset, meg, ha mas eset is. Azt kifejezetten szerettem.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.02.28. 23:21


megnéztem Monoki aznapi fb posztjait, van dögivel. Viilivel végig hülyülnek. Csak nem tudták, hol a határ.
Amúgy nem kell Roma-himnuszig sem menni F.Totti. Elég a magyar himnusz egy válogatott meccs végén a Puskásban. Amikor a csapat feláll, a nézők felállnak és mindenki énekel szívükre tett kezükkel. És képzeld el hogy valaki ott lent vezényel a sarokban közben. Ok, nem az egész stadion fogja észrevenni, és utálni, de az ultrák....aznap nem engednék haza.
Na hagyjuk is, egy véleményen vagyunk, a helyes oldalon.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.02.28. 22:10


Hát ez elég fura. Oké, a túltolt pc világ rohadtul idegesít, de ennek pont semmi köze szerintem hozzá. Ez egy baromi régi tradíció. A The Kop és a csapatuk kicsit ettől is az ami. Róma himnusz. Nem kell messzire menni a párhuzamért. Ha mi nyertünk volna a Lazio ellen tinédzserekkel harcolva, majd a csapat kimegy a kanyar elé, akik eléneklik nekik a himnuszunkat... hát a kurva anyját az outsider röhögőknek.
Azt gondolnám, hogy akik az NSre kommentelnek, azok jórésze jár meccsre. Sőt valamiért azt hittem ultrák, vagy majdnem azok. Persze ez lehet totál hülyeség csak épp a fejemben így állt össze. Na nekik pont érezni kellene hogy miről szól az, amikor egy csapat kimegy az ultrái elé és ott egy szimbolikus dal segítségével eggyé válnak. Kevés ennél megindítóbb érzés van a stadionokban. Pont hogy nem pc ez, hanem TRADÍCIÓ. Ősrégi és tisztelendő akkor is, ha utálod a csapatot. Tényleg az ilyenkor a legjobb, miatt írtál. Ne is menjenek oda, ha nem tartoznak közéjük. Vagy ha kicsit át akarja érzeni, akkor menjen és csodálja. De ne röhögjön telipofával, majd posztolja ezt a közösségi felületeken.

És igen, a varnyogók egy része biztos kis csika, aki soha nem járt meccsre, csak örül, hogy most beleszállhat egy fudballistába. Mindig lesznek ilyen hülyék. De abban is biztos vagyok hogy az igazi pool szurkereknek sem tetszett (volna) ez a műsor. NA mindegy. Kidühöngtem magam. Igazából semmin nem változtat. Monoki egy egoista fasz marad, Vili meg egy jószándékú bohóc. A világ se rosszabb, se jobb nem lett ettől.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.02.28. 14:18


egyetértek teljesen
a PC világot arra írtam, hogy a hsz-ek egy része a cikk alatt nem érti mi ezzel a gond, és a PC világ túlérzékenységét emlegetik

szerk:
https://www.nemzetisport.hu/angol-labda ... /kommentek
vagy elég ezeket olvasni
hát naegyon nem úgy látják, mint mi, F.Totti
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.02.28. 12:28


Fú basszus. Eddig nem is jött szembe ez. Nagyon felbaszott. Köszi a megosztást. Tényleg gyomorforgató. Elragadta őket az extázis? Egyetlen pillanatra felejtették el a Shankly mondást? Az egyik idétlenkedik a "színpadon", a másik pedig telipofával röhög, miközben mindenki aki tényleg átélte és meg akarta élni a történteket, az kb zokogott ameghatottságtól. Engem is ahideg rázott, amikor hallottam a Kopot énekelni, pedig kifejezetten utálom a Pool. Ezek a faszparasztok egy pillanatig sem éltek át semmit. Meg sem érintette őket az egész. Felszínes pöcsök. A jódolguk eljuttatta oda őket, ahová egy igazi szurkoló csak álmaiban jut el. Basztak ezek az egészre. Fogalmuk se volt mit jelent a Pool szurkereknek ez a győzelem. Nem is figyeltek rá. Szórakozni mentek és magukat szórakoztatni. Ennek szerintem semmi köze a PC világhoz. Ha minimálisan is empatikus vagy, ha nem csak a felszínen élsz, képes vagy más emberek érzéseit is észlelni, akkor nem viselkedhetsz így.

Monoki Lehel a legellenszenvesebb kommentátor/műsorvezető számomra kb all-time.
A csávóról ordít, hogy celeb akar lenni. Csak ez érdekli. Istenes Bence és Sebestyén Balázs a példakép. A sporttal rohadtul nem foglalkozik évek óta. Bevallottan csak azokat a meccseket nézi, amin dolgozik. Baszik rá, hogy információt nem tud átadni. A lényeg, hogy vicces legyen és jól mutasson a képernyőn. Felfelé óriási a nyelve és közben kőkeményen tapos le mindenkit. Tényleg hányok tőle. Vannak idősebb, kicsit megfáradt, fásult kommentátorok vagy szakértők. Őket sem szeretem, de nagyjából értem, hogy 30 év után rohadtul nem lelkesek. Teszik a kötelezőt jómunkásember módra. De nincs közöttük egy sem, aki ne érezte volna, hogy miképp kell viselkedni egy ilyen helyzetben. Egyszerűen, ha nem egy egoista pojáca vagy, akit abban a pillanatban és a megelőző 2 órában is csak saját maga érdekelte, akkor érzed, hogy valami rendkívülinek vagy részese vagy ha nem is részese, d elegalább a közelében vagy. A bocsánatkérés pedig full kamu. Egy kicsit sem érez másképp. Csak illett.

Sebők Vilivel úgy általában nekem sincs bajom. Játékosként szerettem is. Egy bohóc. De őszinte bohóc, aki még nem nőtt fel. Lehet nem is fog. Lehet nem is baj. Punditnak nulla, de ez annak a kritikája, aki őt ülteti le szakérteni. Ő most is csak azt tette, amiért alkalmazzák. Bohóckodott.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.02.27. 23:04


https://www.nemzetisport.hu/angol-labda ... atot-indit
te jóisten ekkora két parasztot
arra nem merném venni a bátorságot, hogy a kanyar közelébe sétáljak, mivel semmi keresnivalóm ott, nemhogy erre
pedig kedvelem Vilit, de ez....
értem, hogy túltolt PC világ, de egy ilyen lassú, érzelmes dalnál (amit amúgy utálok), akkor sem teszek ilyet, na mindegy
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.02.23. 00:11


Sallai nem volt rossz a Lens ellen. 2 gól, a második a kilencvensokadik percben és bőven benne volt a harmadikban is.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.02.17. 15:40


Nem a fucsomora gondoltam, hanem a masodik -paksi-golra. Oriasi osszjatek volt, viccen kivul elment volna a bl-dontoben is
A fucsomo, meg a masik megpattano... ilyen a vilagon nincs. A karbantartokat azonnal kirugni
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.02.17. 00:45


az a fűcsomó
most láttam azt a gólt
hogy az pont akkor és ott pattant és akkorát, ami pont átment Szappanoson :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.02.16. 20:52


Apam!!!!
Olyan tortent, amire osidok ota nem volt pelda es olyan tortenik, amire soha!
Nb1-et nezek, a csak magyaros paks menetelese erdekel a sok internacionale elott.
De az a masodik gol!!! Ezt tenyleg erdemes megnezni! Es, hogy tovabbnezzem es meg varjam is a masodik felidot, na ilyet meg nem pipaltam!
Micsoda gol!!

Hajra atom
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2024.02.07. 22:32

Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.01.29. 23:02


Én meg szimplán nem értem. Magyar válogatott. MAGYAR és csak utána válogatott. Ne csináljunk már klubcsapatot belőle, de mlg katari kéziválogatottat se.
Amikor szól a meccsek előtt a Himnusz, tele zászlóval minden, nem igaz hogy nem esik le nekik, hogy ez csak másodsorban foci. Remélem összesorsolnak a románokkal rövidesen valahol. Hátha majd akkor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.01.29. 22:52


"Az MLSZ-ben folyamatosan figyelünk és kutatunk olyan játékosokat, akik magyar származásúak és rendszeresen játszanak valamelyik magasan jegyzett ligában, vagy pedig ifjúsági válogatottak valamelyik országban. Van még néhány olyan jelöltünk, akiket szívesen látnánk és magyar származású, még korai lenne nevekről beszélni, de azt elmondhatom, hogy biztosan lesz még ilyen.”

És bammeg még büszkélkedik is vele????!!!!!!
Csányit nagyon tisztelem, amit eddig elért a foci fellhozásával, de ezt a vonalat nagyon nem akarom, okádok tőle.

https://www.nemzetisport.hu/magyar-valo ... kovethetik
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.01.25. 21:28


https://www.nemzetisport.hu/magyar-valo ... r-miklosra
ez azért ott van a szeren, ahogy kell :(
Iszonyat hype van körülötte még mindig. Eskü 50 év múlva, valami igazi legenda lesz tényleg, valami sztárjátékos, akit elvesztettek. Nekem érthetetlen ez a túltolt rajongásuk, de tudván mennyire keresztény ország, és magyarként látva ezt, nyilván óriási tisztelet érte.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.01.17. 13:54


Na jól leírtad, amit akartam. Igen, ők mind zsenik szerintem is. Azariah kétségkívül az. A zenéjéről fogalmam sincs (ha hiszitek, ha nem, egy számát sem ismerem :)), de tömegek próbálják elérni azt, ahová eljutott és neki sikerült egyedül. Tud valami olyasmit, amit mások nem. Ráadásul ezzel értéket is teremt, mert lehet zenelig képzetlen vagy nevetségesen alulképzett, de mégis örömet szerez rengeteg embernek. Ez pedig érték.
Mourinho ugyanez. Edzőszakmailag ma már csak közepes, de motivátorként még mindig toptop. Valami olyasmit tudnak, ami nem tanulható és ezt a valamit olyan jól használják, ahogy egymillióból kb egy ember se. Nálam ők a zsenik. Szeretem vagy épp utálom őket, igazából mindegy. Irigylem őket az adottságukért és kitartásukért.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.01.17. 13:17


én nem sok számát ismerem, de elismerem hogy g.ci jókat csinál.
és igen, tartom, hogy a népszerűség összefügg a zseniséggel.
Akkor adam sanlder egy filmes zseni. Meg a karadsianok is zsenik, mert iszonyu nepszeruek.
Így van, és MOu is az, csak nem fététlenül attól, amit gondolnak róla.
Na mindegy, a legnépszerűbb stílusú zenékben meg tudom mondani általában, hogy egy zene jó vagy nem jó, népszerű lesz vagy sem. Azt gondolom van fülem hozzá, hogy kihalljam belőle, hogy miért jó, de megfogalmazni már nem nagyon tudom, mert nem értek a szakmához. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.01.17. 12:45


Na majd meghallgatom ezeket.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.17. 09:43


El tudom fogadni ezt simán.
Mert nem értek a zenéhez.
Az én fülemnek zseni, de kábé ennyi.
Én ezekkel nyitottam: Figyelj, Rét, Gát, Mind1, Szosziazi, Introvertált dal.
De az angol nyelvű nyitóalbuma is fasza.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.01.17. 09:25


Senki mas nem tud-tudott megtolteni egy puskast haromszor egymas utan. Akkor o magyarorszag valaha volt legjobb zenesze.aha
A nepszeruseg nem egyenlo a zseniseggel.
Akkor adam sanlder egy filmes zseni. Meg a karadsianok is zsenik, mert iszonyu nepszeruek.
Nalam nem. Ugyesek, jol csinaljak, hajra. De nalam a zseni kategoria az mas.

Pont ti mondjatok ezt, akik egy jo ideje azon huledeznek, hogy murinho hogy toltheti meg a stadiont?

Probalkoztam a sraccal, de total hallgathatatlannak iteltem. Pedig nekem nincs zenei vilagom. A mulatoson es a horgos metalon (grind vagy mifene) kivul mindent hallgatok, rocktol kezdve barmilyen nepzenen es technon at az operaig.
De azert teszek meg kiserletet, hatha...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.17. 09:23


De persze lehet őt zeneileg utálni, simán megértem.
Ha én is azokba a számokba hallgatok bele először, amelyek irritálnak engem, én sem hallgattam volna tovább.
Trigo, ezzel a teltházas zseni-analógiával meg óvatosabban kell bánnunk...:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolti 2024.01.17. 09:25-kor.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég