Magyar Foci

ide jöhet minden

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.07.13. 17:50


Levy ASR írta:...lehet, hogy nem busszal kellene menni?


Nem busszal mentek, de egy 12 órás repülő út is fárasztó.

Imperatore Romano írta:Nem én írtam a cikket bigg...


Pedig a stílus egy az egyben a tiéd volt, ez téveszthetett meg. :)

ForzaRoma24 írta:Számomra érdekesebb kérdés h a vikinek mér engedték a Fradinak mér nem a halasztást?


Valamit bejelentett az MLSZ, hogy ha a Fradi meccsét is elhalasztották volna, az már kárt okozott volna a fordulónak, túl kevés meccs lenne... egyébként olvastam a FTCnews fórumát, és ott a többség örül annak hogy lesz meccs, megmondom őszintén én is... na akkor ez lehet az igazi ok; "a Fradi sok szurkert érdekel, a vidi meccsét viszont ki nem szarja le" csak az MLSZ finomabban fogalmazott! :D
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.07.13. 17:10


Számomra érdekesebb kérdés h a vikinek mér engedték a Fradinak mér nem a halasztást? Mondjuk tudom a választ, csak költői kérdés volt....
Ezt a bajnokságot idén megint fölösleges lejátszani....
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.07.13. 08:36


nem én írtam a cikket bigg :)...azért van ott a zárójeles név az alján, csak asz idézőjelet lehagytam, ez téveszthetett meg :), ellenben egyetértek azzal, hogy vicc ez az egész orbánliga...egyrészt a sorsoláson szinte a csapatok döntik el kit-mit akar erre a vidi halasztja a siófok elleni meccsét mert neki nem jó, holott ezt ő akarta így, szar a rendszer az a baj, halasztgatunk, télen nem játszunk mert hó van, nyáron mert meleg van...akkor felesleges bajnokságot rendezni...nem balerinák ezek hanem focisták, kirívóan magas fizetéssel (a teljesítményükhöz és a tudásukhoz képest) dolgozzanak meg érte, így nem fogunk felzárkózni sosem, sehova....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2011.07.13. 08:22


...lehet, hogy nem busszal kellene menni?
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.07.13. 00:51


Imperatore Romano írta:Mert gondolom, ezért kért halasztást a Videoton és a Fradi. A fehérváriak eddig játszottak egy Szuperkupa-döntőt, míg a zöld-fehérek túl vannak egy oda-visszavágós párharcon meg egy moszkvai sörmeccsen, de egyik csapat sem akar kiállni a hétvégén, mert hétközben európai kupatalálkozó vár rájuk.


A Fradi nem kapott halasztást, a videoton igen.

csütörtökön EL, vasárnap barátságos Moszkvában, amit nem neveznék sörmeccsnek, csütörtökön EL, vasárnap NB1, csütörtökön EL, vasárnap NB1... és akkor e-közé még préseld be a valencia meccset.

és ne csak a meccseket nézd, az utazást is, Örményország rohadt messze van, Moszkva sincs sokkal közelebb.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.07.12. 20:48


Igen, valóban a huligánok a magyar labdarúgás legnagyobb problémái.
Ha nem is A, de az EGYIK tuti...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.07.12. 20:02


Gyenge a magyar bajnokság színvonala, kevés a néző, de nem baj, legalább van új "huligántörvényünk". Igen, valóban a huligánok a magyar labdarúgás legnagyobb problémái. Nem az, hogy még el sem kezdődött az idei szezon, de máris elfáradtak a játékosok.
Mert gondolom, ezért kért halasztást a Videoton és a Fradi. A fehérváriak eddig játszottak egy Szuperkupa-döntőt, míg a zöld-fehérek túl vannak egy oda-visszavágós párharcon meg egy moszkvai sörmeccsen, de egyik csapat sem akar kiállni a hétvégén, mert hétközben európai kupatalálkozó vár rájuk.
Valóban, nagyon megterhelné a játékosokat, ha egy héten két mérkőzést kellene játszani...
Tényleg idegesítő minden apróság miatt - sokszor ráadásul ok nélkül - felemlegetni Angliát, ebben a tekintetben azonban jogos a kérdés: ha a PL-ben a karácsonyi "hajtás" alkalmával 8-9 nap alatt 4 mérkőzést is le tudnak játszani a csapatok, akkor a mi fiainknak miért megterhelő a heti 2 meccs?
Abba, már bele sem merek gondolni, mi lesz, ha netalántán a Vidi vagy a Fradi bejut a csoportkörbe. Akkor minden hétvégén elhalasztják majd a bajnokikat? (Vagyis csak a Vidi találkozóit, mert a Fradinak nem engedélyezik a halasztást, ennyi erővel akár ne is játsszanak bajnokit a fehérváriak, a bajnoki aranyat úgyis odaadhatnánk nekik előre. Még mielőtt valaki félremagyarázná: annyira jók... Vagy ahogy egy francia komikus, Coluche mondta: Isten előtt mindenki egyenlő, de vannak, akik egyenlőbbek...)
Egész szezonon keresztül azért harcolnak a csapatok, hogy megmutathassák magukat Európának, amikor pedig ott a lehetőség, akkor hirtelen túl sok a mérkőzésszám. Amíg abban nem növünk fel az elithez, hogy ne az legyen kupacsapataink első gondolata (tisztelet a kivételnek!), hogy hogyan halasszák el a bajnoki találkozóikat, addig felesleges a többi problémára koncentrálni.
Ezektől az intézkedésektől ugyanis nem lesz jobb a magyar labdarúgás.
(budai)
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.07.12. 19:13


http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ftc-a-zold-feherek-lemondtak-a-valencia-elleni-merkozest-2085760

hivatalos közlemény írta:„Valóban folytak előrehaladott tárgyalások még a tavasz folyamán, de az Európa-liga-szereplés miatt azonban sűrű program vár a nyáron a ferencvárosi labdarúgókra. Kértük az MLSZ-nél a Kaposvár–FTC mérkőzés halasztását is, azonban erre nem kaptunk engedélyt. Mivel július 14-én és július 21-én is nemzetközi UEFA mérkőzést játszunk a norvég Aalesunds FK ellen, továbbjutás esetén pedig július 28-án már újabb selejtező kör várna a játékosokra és közben még két bajnoki mérkőzést is le kell játszanunk, így a Valencia elleni barátságos mérkőzést az FTC kénytelen volt lemondani"
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2011.07.11. 22:56


Ez egy érdekes hír a REAC kapusáról:

Fulham
Somogyi a signé
"Le gardien de but hongrois, Csaba Somogyi s’est officiellement engagé lundi avec Fulham. Agé de 26 ans et libre de tout contrat, il a signé un bail d’un an en ..."

Aláírt Somogyi Csaba ma a Fulham-nél egy év + hosszabbításra!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.07.02. 11:53


http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/vi ... ol-2084241

Jó szórakozást, Fradista haverok! :D
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.06.30. 16:37


a Pécs vagy ki fog esni, vagy irtó közel lesz hozzá...ilyen Bajzát-félékkel tuti....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.06.30. 14:14


Most hogy a Pécs megveszi a fél nyíregyházát, tulajdonképpen ők is feljutottak :) , eddig 5 játékost vettek Nyíregyházáról, de még tárgyalnak, szal több is jön... de nem tudom ez mennyire erősítés a Pécsieknek, az egyetlen játékos akiről hallottam az Bajzát, viszont a Nyíregyházának biztos jó, mert kapnak pénzt és talán nem mennek csődbe.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.06.26. 20:08


tudjuk, legalább összemérhetjük a két csapat erejét :wink: :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.06.26. 08:56


Elvileg Juli 26. lesz a Valencia elleni barátságos (Lipcsei és Dragóner búcsúmeccse) meccsnek az időpontja, augusztus 12.-én pedig a Roma játszik egy barátságost, szintén a Valencia ellen, a Narancs kupa keretein belül.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.06.24. 08:36


csak vissza, de nem akárhogy :)
(nem tudom, volt-e a Romá-nak ennél nagyobb zakója......
http://www.magyarfutball.hu/hu/merkozes/2648
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.06.24. 02:30


Hátha valakit érdekel:
(Egyébként nem tudtam, hogy a Fradi oda-vissza verte a Romát, ezt szégyenlem!) :oops:

1965. június 23-án, azaz pontosan negyvenhat évvel ezelőtt a Ferencváros elhódította a Vásárvárosok Kupáját.
Ilyen sikert azóta sem ért el magyar klubcsapat. A döntőig vezető úton olyan együtteseket búcsúztattunk, mint például az AS Roma, az Athletic Bilbao, vagy éppen a Manchester United. A fináléban pedig Fenyvesi Máté góljával 1-0-ra legyőztük a Juventust Torinóban, így ezzel mi lettünk a VVK győztesek.
A VVK-győzelmet érő gólt szerző Fenyvesi Máté így emlékezett vissza a döntőre:
- Lelkileg levette a csapatról a terhet az a tény, hogy idegenben - főleg egy Juvétól -, nem szégyen kikapni. A Juventusnál viszont érezhető volt egyfajta könnyelműség, hogy úgyis megnyerik majd a meccset. Így aztán mi nyugodtan játszottuk a saját játékunkat, és az olaszok csak könnyeden játszogattak. Nem volt meg bennük az a keménység, nem volt a játékukban a sok lökés, ami egyébként az olasz csapatokra jellemző. Amikor a vége előtt körülbelül negyed órával megszereztük a vezetést, már nem tudták magukat annyira összeszedni, hogy egyenlítsenek, hiszen a mi csapatunkban égett a tűz, és nagyon jól védekeztünk egyébként is.

1. forduló:
Ferencváros - ZJS Brno 2-0
Gólszerzőink: Varga, Albert

ZJS Brno - Ferencváros 1-0

2. forduló:
Wiener SC - Ferencváros 1-0

Ferencváros - Wiener SC 2-1
Gólszerzőink: Novák, Varga

Ferencváros - Wiener SC 2-0
Gólszerzők: Albert 2

3. forduló:

AS Roma - Ferencváros 1-2
Gólszerzőink: Rátkai, Fenyvesi

Ferencváros - AS Roma 1-0
Gólszerzőnk: Albert


4. forduló:
Ferencváros - Athletic Bilbao 1-0
Gólszerző: Juhász

Athletic Bilbao - Ferencváros 2-1
Gólszerzőnk: Varga

Ferencváros - Athletic Bilbao 3-0
Gólszerzőink: Fenyvesi 2, öngól

Elődöntő:
Manchester United - Ferencváros 3-2
Gólszerzőink: Novák, Rákosi

Ferencváros - Manchester United 1-0
Gólszerzőnk: Novák

Ferencváros - Manchester United 2-1
Gólszerzőnk: Karába, Fenyvesi

Döntő:
Juventus - Ferencváros 0-1
Ferencváros: Géczi - Novák, Mátrai, Horváth L. - Juhász, Orosz - Karába, Varga, Albert, Rákosi, Fenyvesi
Gólszerzőnk: Fenyvesi
Edző: Mészáros József
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2011.06.20. 17:15


Trigoria írta:A Vidi a Grazot kapta. Szabics meg örül neki. Kérdem én: miért?? Hogy lehet ennek örülni magyarként az ellenfélnél?


Én pont azt olvastam,h szerette volna elkerülni a Vidit!http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/szabics-remelem-nem-szidnak-majd-ugy-mint-az-ujpestiek-2082505/
Majd utána olvastam ezt.http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... n-2082449/
:shock: :shock: :?:
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.06.20. 14:08


A Videotonnak még akár esélye is lehet, bár azért 70-30at adok inkább a Sturmnak!
Dragó számtalanszor bebizonyította h igazi Fradista és méltó a búcsúztatásra, nem tartozott a kedvenceim közé, mert sokszor túlontúl tisztátalan volt a játéka, de nem lehet elvitatni tőle, h szívvel-lélekkel elkötelezett a klub iránt!
Jövőre Lisztesnek is tuti h lesz egy búcsúmeccse, sztem azért igazolt vissza!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.06.20. 13:42


nem egy kategória, de akkor vedd úgy hogy Lipcsei búcsúmeccse, és valami másik hüle is visszavonul ezen a meccsen :D nekei is vissza kell valamikor, és a klub spórol egyet ezen :D

A Vidi a Grazot kapta. Szabics meg örül neki. Kérdem én: miért?? Hogy lehet ennek örülni magyarként az ellenfélnél?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2011.06.20. 10:31


én is hasonlóan érzek. Szerintem sem említhető Dragóner egy lapon Lipcseivel. Én Lipcseit 18 éves kora óta figyelemmel kísértem, míg Dragóner kb akkor lett fradista, amikor én egy kicsit elfordultam a magyar focitól és a fraditól is. Persze ez az én bajom :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.06.19. 12:51


Kár5, hogy együtt tartják. Azért a két fickó nem egy kategória. Én ezt a Dragománt úgy istenigazából sose kedveltem
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.06.19. 12:14


Kocsárdi is szegre akaszthatná már ;) ;)

Természetesen kötelező jelleggel megjelenünk a meccsen, nyilván nem lesz horrorisztikus belépő. Két magyar szinten nagyon meghatározó játékos búcsúmeccse egy nemzetközi szinten is jó helyen jegyzett csapat ellen. Jutalomfoci :D Kapunk vagy 6ot de senkit nem fog érdekelni :D
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2011.06.19. 08:10


bigg írta:A Valencia ellen játszik a Fradi is, az lesz Lipcsei és Dragóner búcsúmeccse.

na, ennek kifejezetten örülök...
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.06.19. 02:37


A Valencia ellen játszik a Fradi is, az lesz Lipcsei és Dragóner búcsúmeccse.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.06.16. 08:56


A szurkolók nagyon örülnek Gyugyák macskalábba igazolásának:

http://izomlazito.blog.nepsport.hu/archives/2011/06/15/Dzsudzsi-Dzsudzsi_Dance/

(csak egy kamu videó, de jól meg van csinálva! :D )
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 19 vendég

cron