Magyar Foci

ide jöhet minden

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.09.11. 15:18


én meg azt látom, hogy az emberek azt nem látják, hogy a románok ellen Dzsudzsákot úgy megfogták, hogy esélye nem volt. Ő ilyen, ha ráállnak egyből nullaközeli teljesítményt nyújt. Neki kell a hely, mert cselezni nem tud. Tegnap megkapta a helyet (vagy megcsinálták neki), máris rohangált. Néha nem csak azt kell nézni, hogy mennyit látjuk őt labdával, hanem azt is hogy miért annyit. Ezt most csak úgy általánosságban írom, mert igaz sok játékosra.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.09.11. 15:09


dehogy. abszolút nem érdekel a gyerek..
csak röhej, hogy ők teljesitenek rosszul, és még nekem kell elnézést kérni. arról meg egy szó sem esik sehol, hogy miért is kellettek a rendőrök: féltek, vagy történt is vmi?
az ország problémái meg nem lettek rájuk zúditva, de gyalázatos fociért gyalázatos kritika jár.
az meg külön egy vicc, hogy úgy próbálja beállitani, mintha az észtek elleni győzelem bármit is javitana a helyzet megitélésén.
sem én, és sztem senki más nem arra vágyott, hogy győzzük le a románokat, hanem, hogy jussunk ki a vb-re. és a pénteki meccsel ez a remény foszlott szerte... de úgylátszik az értelmi képességeit meghaladja, hogy ezt felfogja...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.09.11. 14:48


A Dzsudzsák-replikára visszatérve még egy gondolat erejéig: azért olyan durván nem mondogatott vissza a szurkolóknak.Meg legalább már tud rendesen nyilatkozni.Szóval,a rendőri felügyelet tényleg nem lehet jó érzés.Verbálisan MINDENT el kell viselni Bukarest után,de a fizikai erőszaktól mindig is irtóztam.Persze a válogatott esetében szó sem volt ilyesmiről.
Én nem a nyilatkozatáért haragszom Dzsudzsákra.Kicsit irigy is vagyok ezekre a milliókat kereső magyar sztárocskákra, de hát oda kell tudni kerülni a húsosfazék közelébe.
Egy biztos:Balázska a legjobb magyar focista jelenleg.Azt látom rajta,hogy olykor orrvérzésig hajt, máskor hosszú percekre eltűnik.
De örülök is,mert végre ez egy olyan topik,ahol én az egyensúlyt,és nem a szélsőséget képviselem. :wink:
Téged meg megkergettek a rendőrök,fradista?!Tudtam én,hogy egy lázadó,rendbontó ultra vagy. :) :wink:
Tomm:te meg meg tudnád fojtani ezt a Dzsudzsákot,ahogy érzem a szavaidból. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.09.11. 12:54


a hollandok képtelenek "visszaadni" azt, amit akkor a magyaroktól "kaptak". ugyanis nem ilyen a mentalitásuk. A magyar válogatott képes belesz*rni a dolgokba, a hollandok viszont negyed gőzzel is lenyomnak majd minket.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.09.11. 11:59


ha nem verjük meg andorrát (pláne egy hollandokkal szembeni esetleges győzelem után) addig nem nézek válogatott meccset, amig egy ember is pályára lép a jelenlegi keretből
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.09.11. 11:38


ne vicceljünk már fr :) ha a hollandokat netán megvernénk (na, ez a a vicc), akkor az utána lévő nagy hypeban nem gyűrnénk le andorrrát?? ugyan
de látom a fradisták sehol sem vállalják túl magukat :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.09.11. 11:17


ja bocs, andorrát. de azért velük szemben is indolkolt az óvatosság :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.09.11. 11:09


albánokat?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.09.11. 11:00


most ma bajod, abszolút jól fogalmazott dani. Attól, h. véletelnül nyernénk hollandiában, még nem biztos a továbbjutás. mert bizony ahhoz még itthon utána le kéne gyűrni a feltörekvő albánokat is, úgyhogy az óvatosság totál indokolt. :D :(

Egyébként 85-ben ellenkező előjellel megtörtént a "csoda". Én akkor kint is voltam azon a meccsen. A mezey-féle csapat utolsó meccse volt a selejtezőben, Mi már továbbjutottunk, és jutalomjátékként játszhattunk a hollandokkal, akiknek a pórselejtezőhöz elengedhetetlen szüksége volt a 3 pontraaz akkor valhogy véletlenül éppen erősebbnek tűnő magyarokkal szemben. A Népstadion persze tömve, mindenki ünnepelni akarta a továbbjutást. Aztán a fiúk unott, totál lélektelen, belesz@rós játékkal persze ki is kaptak. A a közönség meg fújjolt, és felháborodva skandálta, hogy, "ingyenélők". (asszem az után a meccs után volt, hogy a dühös népet (engem is) szabadon engedett szájkosár nélküli rendőrkutyák kutyák kergettek végig a szoborparkon). Szóval így lett az ünnepből botrány.

tehát a hollandoknak lenne felénk törleszteni valója. de attól félek, ez az adósság már elévült :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.09.11. 10:20


„A bukaresti mérkőzésre nincs mentség, azt próbáltuk meg most kozmetikázni egy kicsit – nyilatkozta Böde Dániel. – Úgy gondolom, hogy ha Hollandiából el tudjuk hozni a három pontot, ami a legnehezebb feladat ebben a csoportban, akkor nagy sanszunk van a csoport második helyének a megszerzésére.”
ne már, tényleg? Ha megverjük a hollandokat akkor lesz sanszunk? Csak sanszunk? Ne vállald túl magad Dani fiam! :D :D :D :D

Victor Piturca szövetségi kapitány játékosai rossz erőnlétére panaszkodott, és azt is felvetette, gyanús a magyarok 5–1-es győzelme Észtország ellen.
tetszett volna nyerni tegnap inkább :D akkor egy szava nem lenne rólunk
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.09.11. 10:06


ha csoportmásodikok leszünk -jó humora van a srácnak- akkor persze mindent vissza, le a kalappal, leborulok előttük.
minden más esetben mennyé lambót törni, töki, az legalább megy...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.09.11. 09:48


jajj, szegény balázska, megszakad a szívem :D

nem biztos, hogy mindent a mi számlánkra kell írni, és az ország gondját a nyakunkba kell varrni, az elmúlt három napban mégis mindent megkaptunk,


http://hvg.hu/sport/20130911_Dzsudzsak_rendori_kiserettel_kellett_alud
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.09.10. 22:56


nono még a csoport legkeményebb meccs Andorra ellen vissza van, miután rommá verjük a hollandokat a papírformának abszolút megfelelően. :)
Megint ilyet kéne nyilatkoznia Egervárinak. Erről csámcsognának az újságírók nem még mindig a román meccsről. Na mindegy, nem én vagyok a szóvivője.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.09.10. 21:53


örüljünk, ezzel a mai győzelmünkkel immár biztossá vált, hogy ezt a selejtezősorozatot különösebb kudarc nélkül abszolváljuk, és immár semmi sem veszélyezteti a higgadt elemzők (mint pld f.r. :) ) által is papírformának tekinthető negyedik helyünket. :D :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.09.10. 21:44


amúgy tudtuk már akkor is hogy a románok elleni itthoni meccs uccsó percében ment el a továbbjutás
köv meccsen helyet fogunk cserélni a románokkal a negyedik helyen sajnos

ja és a hollandok formáját elnézve, még az a meccs sem 100%-ig lefutott ám (csak RvP viszi a hátán a csapatot)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.09.10. 21:34


én a török-román meccset néztem, az egész jó volt :D

(de azt azért észleltem, hogy az 5 gólunkból 2 gól lepattant, egy meg les volt...)
én irántuk abszolút nem érzek részvétet, legfeljebb saját magunk iránt
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.09.10. 21:27


Na azért most jár egy apró bravó a fiúknak az észtek legyőzéséért.
Ku.va életbe azért a tetves bukaresti meccsért!
Mint az Antigonéban a nézők Kreón iránt,úgy érzek most a válogatottal kapcsolatban:részvét,sajnálat,de megbocsátani nem tudok.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.09.09. 14:11

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2013.09.08. 21:04


snatch írta:nso-n most megnéztem az első gólt, mert ordít a címlapon, hogy guzmics sajnálja a hibáját. hehhe, szép gól. ügyes védő...tehetséges....és a rotyó még labdával is gyorsabb volt...még sok ilyen védőt nekünk! :)


http://futballtrener.blog.nepsport.hu/archives/2013/09/08/Egyeni_hiba_vagy_oktatasi_kerdes/

Gyerekek oktatásánál védekezés szervezésnél első edzés első anyaga, ha "balról szerzek labdát jobbra fordulok!"
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.09.08. 19:54

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.09.08. 18:48


tomm: micsoda "parádés" hasonlat
neked az ő működése egy méhcsípéshez hasonlít, és a válogatotté a karlevágás, nekem meg jelenleg épp fordítva van
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.09.08. 18:45


Világos,hogy a magyar ultrák jelentős része nem "európai" módon viselkedett egy szintén nem európai országban.
Világos,hogy először mindenki a saját portáján sepregessen,így jogos,hogy a magyar média elég nagy százalékban taglalja a magyar szurkolók egy részének ocsmány viselkedését.
De...!!!
...Azt,hogy milyen magyargyalázások voltak;hogy mekkora háborús övezetté váltak bizonyos helyek;hogy a normális ultrák is az életüket kockáztatták ezen a kiránduláson...
...azt már sokkal kisebb hasábokon taglalják.
Megint bunkó volt a magyar,na...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.09.08. 16:41


az igazán stilszerű a gázkamra lenne. indul a vonat ugyebár....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.09.08. 16:26


Ezt nem értem,tomm.Munkatáborba a randalírozó szurkolókat??
(Mondjuk Észak-Koreában a válogatott és a stáb tagjai nemigen jutnának haza egy ilyen vereség után.)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.09.08. 12:08


még a knézi témához: egyrészt sztem kivételesen odaillett a nyavajgása, másrészt olyan most a csókát szidni, mintha levágnák a jobb karodat tőből, és miközben spriccel a vér literszám, azon sopánkodsz, hogy a másik kezedet megcsipte egy méhecske...

http://sportgeza.hu/futball/2013/09/08/ ... szurkolok/
át kellett volna irányitani a vonatot recskre, azt hadd szóljon...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég