Magyar Foci

ide jöhet minden

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.11.27. 21:47


Zsombi történetére kapus felesége talált rá, akit azért is meghatott ez a történet, mert Németországban már ingyenesen elérhető az a beavatkozás, amivel segíteni lehetne. A kisfiú kezelése 730 millió forintba kerül, ennyiről kaptak árajánlatot.
730milla????? menjetek a pics.ba :twisted:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.11.27. 21:42


https://hvg.hu/elet/20201127_gulacsi_zs ... um=twitter

Full respekt. 25 milka. Tök mindegy mennyit keres. Hatalmas ember.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.11.26. 18:48


nehéz elképzelnem, hogy ezt rajtad kívül más is nézte :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.11.25. 23:47


Dominik hosszú meccsek óta először tűnt sebezhetőnek. 20 éves, úgyhogy valahol törvényszerű, de nem volt benne a levegőben. A helyzeténél nem értem mit csinált. Laza volt a mozgása, nem tűnt ijedtnek.
Aztán túl sok jó megoldása már nem volt. A második német gól előtt dobta magát vagy csak megcsúszott?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.11.25. 10:55


jó de a fifa egy program, és a program tudja hogy támadás van épp, meg szabálytalanság. Ezt a tv-ben mi lövi be?

https://www.youtube.com/watch?feature=y ... pp=desktop
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.11.25. 05:46


Ha jol tudom olyan algoritmust/programot alkalmaznak, mint a fifaban. Vagy talan pont ugyanazt
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.11.24. 21:39


amúgy kíváncsi lennék a hangmérnökre aki ül és a meccs alakulása alapján nyomogatja a hangeffekteket:DDD
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.11.24. 21:29


már módosítottam a hszt, de akkor visszraakom az eredetit ha válaszoltál rá :D :


épp akartam írni, hogy a válogatott vs fradi külnbsége, hogy a fradisták nem mernek hátul cselezni, előre paszsolni
, hazaadják, magukrahúzzák a juvét, aztán nem tudják kivinni a labdát. A válogatott ugyanezt úgy csinálja, hogy szépen kipaszsolgatva felviszi - általában - miután ugyanígy magár haúzta az ellenfélt
erre találunk egy gólt

de a fraditábor hangja most honnan jön? m4 keverte rá saját adására?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.11.24. 21:28


Torinóban mindenki utálja a juvét, szóval valsz stadionon kívül ott a sok fradidrukker :mrgreen: :lol:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.11.24. 21:22


torinóban juve hazai pályán, és akkor miért a miért a fraditábor hangját kell rákeverni a meccsre tisztelt m4?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Trigoria 2020.11.24. 21:28-kor.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.11.23. 16:06


van egy olyan érzésem , de ne legyen igazam
hogy míg a fradi kikap holnap
addig a dinamo pontot szerez a barcától
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.11.22. 10:59


Dehogy reális, szerepelnek túlkorosak is a listán...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.11.22. 01:36


nem értem én az ilyen szavazást
a közönség szavazott egy ideig erre ugyebár nyár óra. Vezetett is Szoboszlai egy ideig.
Aztán a végén a szakírók döntöttek. nyilván valahogy a közönségszavazás is bele kell hogy számítson, különben mi értelme volt. lehet a közönség szűkítette a létszámot, nem tudom

de amúgy én ezen nem ájulok be F.Totti. Egyrészt Szoboszlai körül elég nagy a hype ahhoz, hogy ilyen berkekben szóba jöjjön a neve. Másrészt fiatalság bolondság. :) Mindig Krkic jut eszembe erről.

amúgy meg kb reális a lista szvsz
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.11.21. 21:49


jó, az első helyezett oké, a második és harmadik helyezett meg ugye tudjuk... 21 elmúltak rég...


ja, és azért na, Gera gólja sem volt kutyaf*sza...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.11.21. 21:45


https://rangado.24.hu/magyar_foci/2020/ ... olden-boy/

És nem bohóc közönség szavazás, mint Gera én-góljánál. Ez így nagyon komoly. És a durva hogy reálisan ott is a helye.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.11.19. 20:35


:D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.11.19. 17:39


Valahol olvastam, hogy a második és a harmadik kalap között nincs is különbség.
ezek szerint ezzel sem vagy egyedül :lol:
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.11.19. 16:19


a beleszarós oroszok:

"A hétfői állapothoz képest két változás történt, a Szerbiában súlyos vereséget szenvedő Oroszország a 2. kalapból a 3.-ba esett vissza"
https://www.nemzetisport.hu/minden_mas_ ... sa-2795705
"a helyére Románia került fel"
mondjuk ez vicces, hogy a hullaszar románok....

" a helyére Románia került fel. A 3. kalapból Bosznia-Hercegovina csúszott a negyedikbe, míg Görögország kúszott feljebb."
a bosnyákok oda vissza vernék a románokat szerintem most
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.11.19. 14:53


egy hsz:
"Egy férfi 3 percenként szexre gondol.
Most ez bekavart egy kicsit.
Milyen jó érzés szinte folyamatosan
erre a csodálatos eredményre,sikerre gondolni."
:D

spanyol-német
lehet, én nem láttam a meccset
de ez is lényegtelen valójában

na végre valaki egy hszben:
Nem értek hozzá, nem vagyok focista, csak kérdezem, és remélem nem ezaz oka a jó eredményeknek: 1) már régebben is egy zárt kapus románok elleni meccsen mutatta a legjobb formáját a magyar csapat, azaz úgy tűnik, mentálisan nyomasztja a magyar csapatot a közönség, a sajátja sokszor még jobban, zárt kapus meccseken jobban megy (és persze nincsenek is hozzá szokva az itthon játszók a nagy közönséghez) 2) mivel csönd van az üres stadionban, hallanak minden aktuális taktikai utasítást, ami a magyar csapatnak, amely nem egyénileg emelkedik ki hanem összességében csapatjátékban, rengeteg jelent'
Azaz mi lesz, ha lesz közönség ?

nem vagyok egyedül!! :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.11.19. 10:01


Az "ünneprontás" nem is tőled jött, csak épp egy kommentben reagáltam neked és fantasistának. Ő írt ilyesmit.

Egyetlen dologban nem értünk egyet. Ez az oroszok hozzáállása illetve vélt motivációja. De ahogy írtad/írtuk ez tök lényegtelen most, plusz úgyis csak találgatunk.

Van egy szerethető csapatunk, egy eszméletlen jónak tűnő edzővel és egy döbbenetesen ígéretes játékossal. Bőven van ok bizakodni, végre nem mazochizmus magyar meccset nézni. Jó lenne ebből minél később felébredni. A legerősebb EB csoport illetve a csoportlépés az NL-ben tartok tőle hogy földközelbe ránt. Persze ha zakózunk is majd sorozatosan, de a játékunk vállalható, Szoboszlai fejlődni fog, akkor csak a médiahype tűnik el, a csapat számomra továbbra is szerethető/nézhető marad.

OFF
Spanyol-német. A spanyolok ugyanúgy beleszartak (szerintem). Csak épp a németek hibáztak korábban, plusz Löw kísérleti csapata teljes vakvágány volt. 2-0 után a spanyolok átmentek örömfociba. Nem hiszem, hogy az NL 4es döntő motiválta őket, egyszerűen kurva jók és ezt minden tét nélkül, felszabadultan meg is tudták mutatni. Főleg német hibákból (rengeteg középpályás labdavesztés) rúgták a góljaikat, de élvezték a játékot. Nem futották szarrá magukat, nem robotoltak, szórakoztak. tényleg jó volt ilyet látni. Erre legalább jó ez a sorozat.
Elég kevés Barca játékos volt a csapatban, de ők szerintem motiváltak is voltak a BL cumi után. Én legalábbis az lettem volna a helyükben :)
ON
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.11.19. 08:58


most kb mintha elbeszélnénk egymás mellett, vagy nem figyelsz
ugyanazt mondjuk kb, most is egyetértek mindennel amit írtál
ünneprontó? úgy tűnik hogy ünnepelek? :shock: le vagyok döbbenve, mert amióta aktívan követem a focit, ilyen eredményeket nem láttam a válogatottól. De az ünnepléstől azért messze vagyok. :wink:
Az NL (nem EL nem ENL , össze vissza hívod:)) egy fos, senkit sem érdekel. De ezektől a csapatoktól sima barátságos meccseken is ki szoktunk kapni ugyebár:)
És pont azért (is) mert (néhol jobban néhol kevésbé) beleszartak (+ gyengültek + covid) kerültünk velük egy szintre jelenleg igen.

Felkészülni csak erős csapatok ellen? Hát, ilyet én még nem nagyon láttam
??? idézem magam:
Egy jó felkészülésben meg van erősebb és gyengébb.
Összességében több jobb csapattal készülnek a nagy csapatok, mint gyengébbel szerintem.

az önbizalomban is egyetértek. Félő lesz hogy két évig folyamatosan hazab.sznka majd minket és alávág majd az önbizalomnak.

És igen, a németek sem kapnak 6ot,ha érdekli őket.
mármint ha ez egy vb, akkor nem. De hogy nyerni akartak az tuti. De ugye épp az az elméletem, hogy a covid alatt megkergültek a válogatottak, és a németek eleve gyengültek az utóbbi két évben. Simán lehet, hogy erre a meccsre a spanyolok jobban voltak motiváltak. Ettől még egy nekik top3 rekordvereséget egy gyengén , vagy nullán motivált német válogatott sem kaphat senkitől.

na hagyjuk is ezt, kvázi ugyanazt gondoljuk :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.11.19. 08:45


Meg az isehet,hogy nem vrszik komolyan. Dehogy eleddig nem nyertuk volna meg ezt a csoportot,az 101%.
Eb-re kijutas, nl feljutas igy gyors egymas utanban...
Ki almodott ilyet mondjuk 2 eve. Vagy tavaly...

De ezek szerint a spanyolok verkomolyan vettek.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.11.19. 08:08


Dehogy akarok ünneprontó lenni. Mondjuk nekem ez az ENL történet nem egy nagy ünnep. Szerintem a válogatottak 90%-a beleszart. Nézők nélkül, presztízs nélkül, alig téttel, egy rohadt sűrű menetrend közepén. És igen, a németek sem kapnak 6ot,ha érdekli őket. Azért azt remélem érzed, hogy van különbség a direkt 6ot kapunk és az alacsonyabb motiváció között.
A kis nemzeteknek jó volt. A mi játékosaink annyit nem játszanak, ritkább felénk a siker is. Volt motiváció.
De tényleg parciális kérdés mit akartak, gondoltak a többiek. A lényeg hogy nálunk van csapat, van játék, van önbizalom. Pont ezt az utóbbit féltem. Mert nem vagyunk így sem egy polcon a top8-cal. Márpedig most a meccseink felét ellenük játszuk majd.

Felkészülni csak erős csapatok ellen? Hát, ilyet én még nem nagyon láttam. Egy-egy komoly ellenfél kell, de a nagyok sem egymás elleni meccsekkel készülnek kizárólag. Mi pedig nem azonos képességűekkel fogunk, hanem erősebbekkel. Az ENL pedig felkészülési torna (a csapatok 90%-ánál). Remélem elérünk egy-két év múlva oda, hogy nekünk is csak ennyi lesz.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.11.19. 00:08


mármint az NL-re gondolsz?

hát a vb-re kijutásban azért segíthet nekik, mert annyira azért nem tuti hogy majd a csoportjukat megnyerik

elméletben igazad van, mert mi most a következő kb 2 évben egy két-vb selejtezős kicsapatot leszámítva kizárólag sztáralakulatokkal fogunk megmérkőzni
de gondolod az oroszok egója nem a legfelső polcra helyezi magukat? Náluk mindig ott van ez, hogy megmutassák. El nem tudom képzelni, hogy Putyin azt mondja, persze jobb nektek srácok az NLB

az hogy kikkel jobb készülni? nem értem. Gondolom a második csoportra utalsz mint akikkel jobb, csakhogy egy EB-re VB-re épp hogy a jobbakkal jobb készülni. Pontosabban talán ez egy baja ennek az NL-nek, hogy azonos szintűekkl játszol csak. Egy jó felkészülésben meg van erősebb és gyengébb. De ugye most 1-1,5 évig nem lesz NL.

Szóval én se zárom ki a lehetőségét, hogy letojták a feljutást (és egy 20%-os visszaesés már elég volt két vereséghez), de pont az oroszokról nem tudom ezt elképzelni.Az orosz ego nem engedheti ezt meg.
vagy akkor a németek meg nem akartak az NL döntőbe jutni, azért kaptak egy hatost a spanyoloktól? :)
Mondom, a járvány alatt születnek fura meccsek.


egy hsz:
Nézegetem az EB csoportokat. Volt már valaha ilyen, hogy Európa 4 legjobb csapata egy csoportban??? Az F-ben???
:D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2020.11.19. 00:06


Hátha az a céljuk, hogy fejlődjenek és ne egy helyben toporogjanak, akkor bizony nem árt, ha erősebb csapatokkal is találkoznak a felkészülés során. Én nem osztom azt a teóriát, hogy nem akartak feljutni és az utolsó két meccsüket "leadták". A törökök elleni talákozón is ők szerezték meg a vezetést, aztán jött a kiállítás, majd a három török gól, de még utána is próbáltak kapaszkodni.

Van olyan mérkőzése minden csapatnak (lásd tegnap a németeket), amikor beleszaladnak a késbe, ez történhetett velük is, plusz hozzájött a szerbek mindenáron győzni akarása (egyébként nagyon szép gólokat szereztek).

Figyelembe véve a VB-re jutás menetrendjét, a B ligás csoportelsőség akár még pótselejtezőt is érhet, és azt szerintem az oroszok sem engedik csak úgy el.

Lehet, hogy közelebb áll a valósághoz, ha azt mondjuk, hogy nem dőlte a kardjukba azzal, hogy nem nyerték meg a csoportot :D (Mi valóban jobban akarhattuk, hiszen már nagyon ki vagyunk éhezve a sikerekre, de ne "rontsuk" már el az örömünket azzal, hogy az ellen belesz.rt és csak azért végeztünk a csoport élén).
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég

cron