Magyar Foci

ide jöhet minden

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.01.25. 21:59


nem mindenki kedves kezesbárány akkor, amikor piál
haverom is az agresszívebb fajta lett olyankor. Persze nem veszélyes aggresszív, de nem is jámbor. :) Aztán a beb.szás végére már az :)

Csak annyit, hogy nem kell lenezni, meg legyengezni valakit azert, mert alkesz.
hát tomm, de. Aki alkesz az gyenge. Mármint akkor, ha TUDJA hogy alkesz, és tudja hogy ez neki rossz, és ki akarna jönni belőle, de NEM TUD. MI ez ha nem gyengeség? Ha ki se akar jönni belőle (mint pl a hajléktalan), és tudatosan alkesz, mert neki ez kell és neki ez jó, de TÉNYLEG JÓ, akkor nem nevezem gyengének.
Lenézni viszont valóban nem szabad, mert a gyengeség valahol adottság is.


ja és Kubatovot kérdezték még Rerbov kinevezése előtt Dárdairól ha jól rémlik, és már akkor mondta hogy egyelőre nem, de nem szakmai okok miatt. Akkor azt lehetett gondolni, hogy anyagilag nem bírná a Fradi. De lehet már akkor erre utalt burkoltan.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.01.25. 21:44


Köszi minden ilyen belső infót F.Totti!!! Imádlak érte
De én azt nem tudom, hogy te ilyen infók bírtokában hogy tudod nem megosztani velünk sokáig ezeket? :D
Várkonyi-Lölö párost is alig akartad kiadni :D :D :D

na ja , Pali feje:
https://kep.cdn.indexvas.hu/1/0/3355/33 ... 337_wm.jpg
https://nepszava.hu/i/16/10/1/1304634.jpg
persze tegyük hozzá, öregszik ő is, változik az arca, el is hízik pl, akkor az is változtatja
44 éves, az emberi arc 50éves korban kezd megereszkedni. Nála ez még nem lehet ok.
Szóval durvák ezek a képek, még ha pillanatképek is.

Preetz szerepére:
Szeretheti Palit, és lehet nem fúrta ki, vagyis ahogy írtad F.Totti, lehet csak jót akart neki, ami MÁSIK OLDALRÓL kifúrásnak tűnhet.

A pletykalapok azért hogy nem írtak róla, azért az nagy respect.

Meg kíváncsi vagyok, hogy pl másnaposan ment edzést tartani, vagy bármikor is behozta a munkába, vagy kihatott a munkájára? Vagy csak simán kezdett leépülni, és akik szerették, idjeében kivették a mókuskerékből?

Ám ő mindig szerető feleségről, három jó szellemű srácról meg családi nyugalomról nyilatkozott...
meg borocskáról :wink:

Meghalt a szeretett faterja, az öccse már régebben, óriási nyomás volt a Herthánál...
Előjöhetett az alkoholprobléma.
ezt gondolom én is

Alkoholizmusról: mivel a legjobb barátom vagy 10 éve küzd vele, és végig éltem vele az egészet egy ideig, pontosan tudom milyen ez, és hogy mennyire nehéz ebből kijönni. Részben egyetértek sn-csel, hogy ebből kigyógyulni nem lehet. Megtagadni az alkoholt, soha többet nem inni, azt igen. De a gyógyulás nálam is kb azt jelenti, hogy mondjuk újra tudsz mértékkel iszogatni. Na ilyenről még nem hallottam. Persze biztos vannak kivételek, de szerintem elvétve. Vagy iszol mint a kefekötő, vagy nulla korty.
Hogy ki miért lesz alkoholista, az biztos sok tényezőtől függ. Hiába nem tudsz sn elfogadni semmilyen indokot (ahogy én sem az öngyilkosságra), mindig létezhet olyan helyzet. Ráadásul alkoholhoz még igazán indok sem kell. Valaki szereti, iszogat, minden este, egyre többet és többet, aztán már nem csak este. Ez egy folyamat. Mindenki tart benne valahol :)
(Szar példa, de te meg a csokival vagy ugyanígy (ha nem titok), bármennyit meg tudsz enni belőle. És nem tudom elképzelni, hogy lerakjad hipsz hopsz. Pedig a csoki még nem is okoz egy olyan elvarázsolt világot, mint a beb.szás. Igaz nem is káros (annyira).)



Szalai Attila első meccséről egy hsz:
Totál ldöbbentem. Már attól is, hogy azonnal kezdőként végignyomatták vele a meccset. A játékától pedig leesett az állam. Szó szerint ő irányította a csapatot... Keresték a labdával, de ami szenzációs volt, hogy már a 10. percben mutatta a kapusnak, meg a játékosoknak, hogy kinek-hova nyomják a zsugát. :D Mindössze talán 1-2 rossz passza volt, legnagyobb részt előre játszott, semmi alibi passzolás, csak akkor ha nem volt szabad ember előrébb. Mondjuk akkor sem jött zavarba, nyomott egy 40 méteres ívelést a jobbszélsőnek. Nagyon rendben volt a játéka, alap, hogy be is játszotta magát a csapatba.
csak így tovább
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.01.25. 21:05


Hol irtam en ilyet?
Csak annyit, hogy nem kell lenezni, meg legyengezni valakit azert, mert alkesz. Viszont en tenyleg emelem a kalapom, hogy piasan ilyen sikereket tudott elerni. Pont, hogy nem egy gyenge ember benyomasat kelti. Ko kemeny a csavo!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.01.25. 20:01


tudjuk tomm, hogy te folyamat trollkodsz. nem mindenki bírja a piát, nem mindenki kedves kezesbárány akkor, amikor piál, nem mindenhol idilli az élet, ahol alkoholista az apa/anya....
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.01.25. 19:47


En nem szeretem az ilyet. Mi az, hogy emberi gyengeseg?
Akkor aki sokat keres az kapzsi/zsido. Marhasag.

En speciel a beteg gyerekeknek kb soha nem adomanyoztam. Mindig is az alkoholista csovesek megsegitoje voltam.
Szoval nekem semmit nem csokkent a szememben. Sot, inkabb nott! Mekkora kiraly a csavo, hogy ami sikert elert azt mind ugy erte el, hogy kozben totalon volt! Pacsi!!

A jozansag azoknak valo, akik nem birjak a piat/drogot.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.01.25. 19:43


szerintem az alkoholizmusból nincs kiút, nincs gyógyult. max. olyan van, hogy tünetmentes. Ami lehet sok-sok év, évtizedek is akár. És sajnálom, de nem tudok elfogadni semmilyen indokot az alkoholhoz. Sem kisebbet, sem nagyobbat.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.01.25. 19:18


Hát ezzel nehéz vitatkozni, ugyanakkor alakulhat úgy az életed, hogy kell egy mentsvár és nincs más. Mármint láthatod úgy, hogy nincs más. Önmagában persze a munkahelyi stressz messze nem elég ok. De lehet hogy nála is volt más. És még mielőtt Trigo feltenne pár kérdést, nem hallottam semmi ilyesmiről. :D

A másik pedig hogy kijönni belőle kutyakemény lehet. Ahhoz kell az erő. Ezért nem mondanám egyértelműen gyengének azt aki kigyógyult.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.01.25. 19:04


Meghalt a szeretett faterja, az öccse már régebben, óriási nyomás volt a Herthánál...
Előjöhetett az alkoholprobléma.
Ám ő mindig szerető feleségről, három jó szellemű srácról meg családi nyugalomról nyilatkozott...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.01.25. 18:41


Főleg, hogy az alkoholizmust sokan inkább bűnnek tartják

háááát, én tényleg nem tudom erényként felfogni. Mindig is azt gondoltam, hogy a gyenge emberek mentsvára az alkohol. Sosem gondoltam volna, hogy Pali ennyire gyenge ember.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.01.25. 17:26


Olyan embertől hallottam, aki kokrétan vele dolgozott. Berlinben is járt nála. És imádja, felnéz rá. Rohadtul nem sározná. Szeretettel beszélt róla.
Egyébként ha megnézitek a 2 éve róla készült képeket, nagyon látni az arcán.

Az egyetlen dolog, ami nem klappol nekem a történetben az Preetz szerepe. az ismerősöm szerint Preetz is szereti Palit. Mindenképp ott akarta tartani a klubnál és még védte is a vezetők előtt. Volt köztük feszülés a leváltáskor, de megbeszélték és Dárdai el is fogadta, hogy az ő érdeke is.
Ugyanakkor mindenhol azt olvasom, hogy megromlott a kapcsolatuk és igazából Preetz fúrta ki.

A sportújságírók egész biztos tudták. Van olyan ismerősöm, akiről tudom is hogy tudta, mégsem írt róla. Szerintem tudjátok ki :) Ez egy szemét betegség. Beteg embert pedig nem támadsz. Főleg, hogy az alkoholizmust sokan inkább bűnnek tartják. Ha valakiről ezt megírod, egész biztos rosszat teszel vele. Benedek Tibi is tabu volt. Ott is tudta évek óta minden újságíró hogy baj van, de mégsem írtak róla. Még a pletykalapok sem. Pedig szegény Tibi csak még több szeretet kapott volna, ha tudják az emberek mekkora démonnal küzd :(

Viszont az, hogy kinevezték (ismerve a problémáit) egyben azt is mutatja, hogy túl van rajta. Duplán királyság! Hajrá Pali!!!!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.01.25. 16:12


Ahogy hofi mondta:
Inkabb az orrom legyen borviragos... mint a fogam vizkoves...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.01.25. 15:49


és ki is nevezték
https://www.nemzetisport.hu/nemet_labda ... os-2806701
és nem is csak átmenetileg
Hajrá Pali!
(francba, innentől megint a Herthának kell drukkolni, és nem ellene, ahogy eddig, hogy essenek ki :))

https://twitter.com/HerthaBSC/status/13 ... 81/photo/1
ebbe az arcba azért beleláthatom már a problémáit - ha akarom :)


F.Totti, ne feledd majd a kérdőjeleket :DDD
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.01.25. 11:07


na, ezért kell válaszolni :)) tudtam hogy belső infó fog érkezni:)
beszarok :shock:
mondjuk az ábrázatából kinézem a problémát, nem vicc
de álmomban nem jutott ez eszembe

de tényleg F.Totti, ezt honnan tudod? Ez - ha így van - annyira de annyira titkos infó lenne, hogy senki sehol nem tudta? NSO és társai se? Vagy csak hallgattak róla, ne rombolják le a nimbuszát Palinak?

Mondjuk ha az így igaz, akkor sok mindent helyrerak a történetben. Pll, hogy miért akart pihenni egy jó ideig...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.01.25. 09:43


Nemá, hogy pont ő alkesz?!?!?!?!?! Mindenkiből kinézem, de belőle nem.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.01.25. 09:22


Akárhány cikket olvastam Dárdaival akárhol, abból sütött a harmónia, a béke, a nyugalom.
Ez valami belső infó neked, F.Totti ?
Mert erről soha sehol nem szóltak a hírek.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.01.25. 09:13


:D
jogos, tudhattam volna :)

Pali igen komoly alkoholproblémával küzdött. A klub féltette és keresték a megoldást. Az első olyan alkalommal, amikor az eredmények csak minimálisan ezt alá tudták támasztani el is mozdították, de úgy hogy maradjon, akár ne is csináljon semmit, csak gyógyuljon meg. Aztán kap újra feladatot. Tavaly már jöttek hírek, hogy jobban van. gondolom ha most visszakapja a csapatot, akér csak átmenetileg, azt jelenti hogy a németek szerint teljesne meggyógyult. Ennek jobban örülnék, mint annak ha a felsőházba navigálná a Herthát.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.01.24. 22:33


tudatosan nem válaszoltál az egészséget célzó kérdésemre? :wink:

az a fajta vagyok (aki ismer tudja), hogy ahol kérdőjelet teszek egy beszélgetésbe, annak oka van, nem véletlen, és minden kérdőjelre választ is várok, és az arcába csapom annak, aki nem válaszol, mert leszarja/figyelmetlen/balf.sz, és addig hajtom, amíg meg nem kapom. :D :D :D Nálam nincs lógás! :D

ezt most csak egy tudd-hogy-értsd helyzet :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.01.24. 22:29

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.01.24. 17:04


hol van ilyen leírva hogy Palié a Hertha megint? nem látok ilyen hivatalos infót

amúgy milyen egészségügyi gondja volt? Erről sem olvastam semmit asszem, pedig volt vele interjú

(meg persze elvállalná-e egyáltalán valszeg beugróként. Bár amilyen jószívű, el fogja)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.01.24. 14:27


Preetz és Labbadia kirúgva. Szezon végéig visszakapta Dárdai a Herthát. Remélem ez egyben azt is jelenti hogy meggyógyult. Nem félegészsegesen raknak rá ekkora terhet.

Hajrá Pali! Mutasd meg újra nekik!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.01.23. 20:28

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.01.21. 19:33


https://www.nemzetisport.hu/magyar_valo ... al-2805853
megint okosságokat mond ez a Marco gyerek
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.01.12. 19:47


az a videó b*zdmeg.......kiégtem mára
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.01.12. 19:39


Snatch... :lol: :lol: :lol:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.01.12. 19:35


google a barátotok
https://promotions.hu/orszagos/sport/20 ... sek-fanni/

F.Totti: minden mai nagyon fiatal túl szenzitív, androgün :D

amúgy meg az is fura már, ha valaki annyira profi, hogy a körülötte lévő dolgokra is fgyel, figyel a stábja? :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég

cron