Magyar Foci

ide jöhet minden

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.09.03. 14:39


Corso22: hagyjuk már ezt! Ha te soha nem fogod megérteni az a te bajod!
Utoljára mondom el, a szurkolók balra-egyenesen, Priskin jobbra-oldalra volt. Szaladt volna oda, lepacsizik majd együtt újult lelkesedéssel rohannak a szurkolókhoz? Ez nem így megy. Vagy megérted vagy nem.

bigg:
A németeknél elég gyakori az általad vázolt felfogás, mondhatni alap...
Igen, köszönöm, erről szónokoltam én is :wink: :)

Impetarore: senki nem mondta hogy másodikok leszünk (ehhez kellett volna a 3 gólos győzelem)! Nem leszünk, de a lelkünknek jót tett a tegnap.

FR24:
bármilyen úton egy skandináv csapat egy másiknak keresztbe akarna tenni
Alapesetben , ha a másiknak nem bír téttel. Csakhogy a finneknek se mindegy hanyadik helyen végeznek ám. És van esélyük még a 3. helyre is ( a mi kárunkra).
hollnadokon se vagyok megggyőződve h mindenáron meg akarják verni majd a svédeket idegenben
Szerinted mi a jobb nekik? Ha egy magyar válogatott megy esetlegesen az EB-re vagy Ibra? :wink: Ne vicceljünk. San Marino ellen A csapat, svédek ellen meg lefekszenek? Kiverik a sz@rt is a svédekből majd. De lásd nagylelkűségemet, hajlandó vagyok fogadni veled és 2x pénzt adni ha a svédekre fogadsz és nyernek. :wink:

de azt azért látni kell, h ez a svéd válogatott nem akkora nagy kaland most
Ezt szajkóztam napok óta.

Ívelgetés: néha muszáj ha mást nem tud adott helyzetben. De a lényeg: a két gólt szép, földön lévő akcióból lőttük. Ráadásul a csatárok!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.09.03. 13:03


Olyan sokat nem ívelgettünk, szerintem a taktika egyértelmű volt, csak párszor rosszul döntöttek a játékosok, magyarul nem tartották be az utasítást.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.09.03. 09:40


igen ez nekem is feltűnt, hogy a colostok svédek ellen ívelgetünk, nem volt egyértelmű a taktika, de lényeg a 3 pont, viszont ezeken változtatni kell, hogy egyértelmű legyen a taktika attól függően kivel játszunk...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.09.03. 09:21


Ahogy egy régi klasszikus filmben Winston Wolf mondta volt: Na azért most még ne kezdjük egymás f*szát szopni... :)
Szép győzelem ez tény, de kábé csak a presztízs miatt értékesebb, mint egy San Marino elleni 8-0, mert hát sehová se érhetünk oda ezzel... Sztem megverjük a moldávokat, meg a finneket, de! A finn-svéden kizártnak tartom h bármilyen úton egy skandináv csapat egy másiknak keresztbe akarna tenni... (ugye emlékszünk még az olaszok esetére?), a hollnadokon se vagyok megggyőződve h mindenáron meg akarják verni majd a svédeket idegenben, de az már mindegy is lesz, hat pont kell nekik és az meglesz, mivel a finnek lefexenek...
Másik dolog ami elrontja az amúgy tényleg meglévő örömömet az a játékunk minősége.... Amikor minden sajtóorgánumban lenyilatkozzák h nem ívelgetünk, hanem járatjuk a labdát, akkor kicsit nehezen tudom hovatenni a folyamatos ívelgetős játékunkat... Amikor levittük a földre, állandó veszélyt jelentettünk, leforogtunk róluk, gyorsabbak voltunk, jobbak, csak sajnos ez elég ritkán volt...
Szóval örülök én örülök, de azt azért látni kell, h ez a svéd válogatott nem akkora nagy kaland most, hiába volt Bognár mindentudó Gyuri elájulva tőlük, nagyobb volt a füst mint a láng, elég gyenge csapat ez na!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.09.03. 09:10


örvendetes a győzelem és tényleg jó látni, hogy erre is képesek vagyunk, ugyanakkor még nincs itt a vége, de tény, hogy jobban állunk mint a meccs előtt, remélem mindenki helyén fogja kezelni a dolgokat továbbra is, és a sajtó nem kezdi el a szokásos hülyeségét...

a csoport állása:

1. Hollandia 7 7 – – 32– 5 +27 21
2. Svédország 7 5 – 2 21– 8 +13 15
3. MAGYARORSZÁG 8 5 – 3 20–14 +6 15
4. Finnország 7 3 – 4 15–12 +3 9
5. Moldova 7 2 – 5 8–13 –5 6
6. San Marino 8 – – 8 0–44 –44 0

ezért mondom, messze még a vége, többet játszottunk és pontazonossággal a 3. a csapat....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.09.03. 03:37


Trigoria írta:19 éves senkiháziak beszállnak hozzájuk a csapatba, és azonnal "Német vagyok, nyerek, punktum"
a következő 2 eb vagy 2 vb-ből egyet behúznak az tuti.


A németeknél elég gyakori az általad vázolt felfogás, mondhatni alap..., de ezek már nem németek, a focijuk sem az, ők már tudnak és kész!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2011.09.03. 02:47


Trigoria!
Max egyetértek az örömödben, de soha nem fogom megérteni, hogy egy magyar Rudolf nevű játékos, miért nem a beadó, Priskin nevű focistához szaladt megköszönni!!!

Nagy bajnak látom ezt!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.09.03. 01:24


Nos srácok, valahol mélyen vártuk ezt! Hogy amikor sok kezdő játékkosunk hiányzik, AKKOR nyerünk!
16 évet kellett erre várni!!!!!! 16-ot b@sszameg!!!
nem jó a memóriám régi meccsekre soha (lehet tudatosan), de a 16 évvel ezelőtti kristálytisztán él bennem.
Boldog vagyok ettől a mai meccstől!
Persze igazán boldog akkor lettem volna ha a tizi bemegy, és még egy-két helyzet és meglett volna a közte 3, mert így se sok esélyünk van toivábblépni, de sebaj!
Mondjuk nem fogunk 6 pontot hozni a finn, moldova párostól eleve, úgyhogy mindegy is.

És még valami: ahogy fejtegettem ez a svéd csapat egy rakás sz@r - pláne Ibra nélkül. Ma meg Ibra nem sokat mutatott. Így végre el tudtuk kapni őket!

És mivel mindegyik játékosunk a közösséget emeli ki, így Corso22 által említett dolog nulla. Épp nem rohant át a kapu túloldalára megköszönni, mivel 16 év után VÉGRE NYERTÜNK nagyobb csapat ellen!!!!!

SZÉP VOLT SRÁCOK!
(azért az megvan, hogy az mlsz teltházat ígért? :D )


többi meccs:
Hollandok aztán nem néznek le senkit az fix, remélem a svédeket is hazavágják a végén (haza fogják)
Spanyol meccs 0-2-re áll, mondom havernak úgyse kapnak ki, 2-2 és még van pár perc, mondom meg fogják nyerni. Láss csodát, megnyerték. Kérdés: hogy lehet megverni őket?
Uruk majdnem ugyanezt csinálták, de ennek örülök is! :wink:
Olaszok hozták azt amit egy olasz válogatottól várunk: 1-0 mindegy ki ellen :D

és a lényeg:
a németek!!! apám!!!
azoknak már egy Ausztria is olyan, mint nekünk egy San Marino! Gála.
Élmény nézni őket. Sapnyolok a barcás tili-toli tökéletes focijukkal, de ezek meg a átzúzok az ellenfélen csudaszépen játékkal...bahh
utáltam a németeket, de amióta ez a válogatottjuk van azóta kezdem imádni, ezt a mentalitást, besz@rok
19 éves senkiháziak beszállnak hozzájuk a csapatba, és azonnal "Német vagyok, nyerek, punktum"
a következő 2 eb vagy 2 vb-ből egyet behúznak az tuti.
Jövőre jó kis eb lesz
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.09.02. 22:28


Jajj istenem Corso, inkább a tied a tipikus rossz(magyaros) hozzáállás, még ebben is a hibát keresed... most örülni kell!!!

snatch írta:Én régen sem hittem el azt, hogy amiatt vesznek külföldieket a klubok, mert a magyar játékosok drágák, hiszen vannak fiatalok, akikre lehetne építeni, de már biztos vagyok abban, hogy a magyar játékosok gagyik, übergagyik.

Vannak jó magyar játékosok, csak külföldön (onnan haza hozni őket drága), a tehetséges fiatal Magyarokat meg a köcsög managerek (filipovics) túlárazzák, hogy csak külföldre lehessen eladni őket (ezért ők is drágák).

Itthon a jó magyar játékosok csak 2-3 évet maradnak (lásd Rudolf, Dzsudzsák), aztán Magyar csapatoknak megfizethetetlen áron elpasszolják őket külföldre.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2011.09.02. 21:08


Az a gatya minket is kiejtett a közönyünkből, de a vége az aztán nagyon jó lett.
Nem meccs értékelést akarok írni, csak, hogy az a beadás az nagyon ott volt. És nem értem, Rudolf miért nem Priskinhez futott megköszönni, miért magát ünnepelte? Ez a borzasztó magyar foci közegben, itt látszik, hogy nincs egymást szerető csapat! Ezen kellene alapból változtatni!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2011.09.02. 19:05


Ó te jó ég, ki áll a kapuban!?
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.09.02. 15:37


és a használható magyar játékosok tényleg túl drágák...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.09.02. 14:27


Túlzol!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2011.09.02. 14:21


Én régen sem hittem el azt, hogy amiatt vesznek külföldieket a klubok, mert a magyar játékosok drágák, hiszen vannak fiatalok, akikre lehetne építeni, de már biztos vagyok abban, hogy a magyar játékosok gagyik, übergagyik.

Nézzetek meg egy magyar bajnokit, száz olyan képet láttok majd, amikor a félpálya vonaláról felpasszol valaki egy labdát erősen a csatárnak, akik a 16-oson áll mondjuk és az úgy veszi át, hogy helyet cserél a passzolóval, mert rohadtul nem tudja átvenni. A magyar játékosok nullák mind fizikailag, mind taktikailag, technikailag és eszük sincs hozzá. A rengeteg idióta tetkó megy minden játékosnak, meg az idétlen frizura, de ezen kívül semmi.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8105
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.09.01. 20:59


Focistaként egyike volt a legjobbaknak, sajnos az már régen volt, sok rosszat hallani róla, én nem bízom abban h ő lesz a nagy megváltó... Alapvetően nem Pruknerrel volt a gond, kész ez a keret ennyi és nem több, a labdát nem tudják levenni, mit beszélgetünk mi edzőkről???
Ez apátia, már szurkolás sincs a meccseken, nincs értelme, kinek szurkoljunk??? Ahh...
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.09.01. 14:42


Otthon maradt edzeni az I. csapatot... Lipcsei volt csak ott, mivel övé a Fradi II., ja meg Nagy Tamás is ott volt dísznek...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.09.01. 13:01


bigg írta:Ma 18:00-kor lesz a siófok-Fradi ligakupa meccs, a sport1 adja, Détári már ma alkothat, kíváncsi vagyok!


Détári fröccsözött valahol a haverokkal... Ez semmi nudli... Odaraknak egy szín alkeszt a kispadra, komolyan innen a faluból tudok akkor ajánlani én is néhány idültet... Fröccsös Lajos... :(
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.09.01. 11:37


Imperatore Romano írta:na Prukner bizonyíthat Zegen...


...és az első meccse épp az üllőin lesz, ennél pikánsabbat el sem tudok képzelni. :)

Akit érdekel itt van Détári első edzéséről egy video: http://ftcnews.com/2011/08/31/detari-elso-edzese-video/
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.09.01. 10:58


Trigoria írta:a fradit mindig mindenhol veri a sió :D

hány góljuk volt 11-esből :D ?
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.09.01. 10:58


na Prukner bizonyíthat Zegen, ennek ellenére még mindig azt mondom, hogy ők meg a Vasas mennek a levesbe, a Vasas évek óta vegetál Zegen meg a játékosokkal van a gond...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2011.08.31. 21:07


Horváth Karcsi egy isten :D :D
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.08.31. 20:51


a fradit mindig mindenhol veri a sió :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.08.31. 14:45


Ma 18:00-kor lesz a siófok-Fradi ligakupa meccs, a sport1 adja, Détári már ma alkothat, kíváncsi vagyok!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.08.31. 10:51


Külföldön sem szokás, lásd Roma, kiugró tehetség nuku, még a Barca talán kivétel, de más csapat nem jut eszembe... a legtöbb csapat kölcsönadja a fiataljait, akit többnyire végleg egy középcsapathoz kerülnek... ebben nem vagyunk kivételek.

Am nyugodtan lehetnénk, nálunk nincs eredménykénszer, mert még az EL-t sem nekünk méretezték, szóval nálunk lehetne építkezni, annyi hogy a tehetségeket nem kéne bagóért 17 évesen elboltolni, de ők se akarjanak 17 évesen külföldre menni, szóval minden ilyen kis köcsögnek adni egy nagy sallert, és a fejükbe verni, hogy inkább a nevelő klubjukat akarják segíteni, aztán majd nagyobb pénzért, rutinosabban, és ha már meg volt az első szexuális élményük (nem a számítógép előttire gondolok), na akkor mehetnek ha akarnak.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.08.31. 09:11


Totti8 írta:
Imperatore Romano írta:mutass egy (magyar) csapatot, ahol hangsúlyt fektettek az utánpótlás nevelésre, a bipsik nem érnek, ők igencsak befürödtek vele :) , itt mindenki ráfeküdt az olcsó afrikai és szerb vonalra, most kezdenek rájönni, hogy annyiért már játékost is kapnak, aki nem fogja végig mixelni a szezont, lásd spanyol vonal, vagy mostanság az észt, finn stb válogatottak....

Ha jól tudom a Loki azért próbálkozott, elég sok fiatal jött fel a DEAC-ból, jó párat be is építettek az elmúlt években ha emlékeim nem csalnak :)

ennek ellenére nem ők jelentik a megoldást, inkább igazolnak, sokan kallódtak el onnan is, volt aki ide is kölcsön lett adva, volt aki innen ment a Lokiba, sikeresebb talán mint a többi klub, de annyira nem nevezném, bejáratott sikeres programnak
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 31 vendég

cron