Magyar Foci

ide jöhet minden

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.04.14. 07:26


Ez a Böde egyre jobban tetszik. Nagy esetlen meláknak néz ki, ennek ellenére nemcsak erős és dinamikus, de kimondottan penge és technikás játékos.
Kár, h. a végén miután a kapus gólhelyzetben elkaszálta, a bíró elvette a lehetőségét, hogy 11-esből azért meglegyen neki a mesternégyese!
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.04.13. 02:52


köszi bigg!
meglátjuk mi lesz végül
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2013.04.12. 20:45


fradista romanista írta:"Csak szólunk: a stadionbontására a pénz megvan. Az építésre még nincs."
http://www.fradimob.hu/index.php/friss/aktualis/item/3458-kubatov-%C3%BAj-mlsz-eln%C3%B6k%C3%B6t-akar-orb%C3%A1n-ellen?-vesz%C3%A9lyben-a-stadion


A fradimobot erős fenntartással kell kezelni, utoljára akkor olvastam őket, amikor Moniz igazolásait kritizálták, mert hogy sok fekát hoz, na ez aztán szilárd szakmai érv... most ezt a cikket elolvastam, hááát, ez olyan dolog, hogy aki akar hinni nekik az hisz, aki meg nem...

Trigoria írta:amúgy az új és a bontott stadion helye mennyire van fedésben?


90 fokban lesz elfordítva, ezért tudták elkezdeni egyszerre az építés/bontást, aztán ami fedésben lenne folyamatosan bontják, úgy tervezik, hogy folyamatos lehet az építés.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.04.12. 09:05


most rakták le az alapkövét a debreceninek
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb ... et-2234555

a lenti cikknek meg ha csak a fele igaz...márpedig nem zörög a harazst, ha....

amúgy az új és a bontott stadion helye mennyire van fedésben?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.04.12. 07:30


a posztnak van némi belterjes viszályos felhangja, amivel nem vagyok tisztában és nem is érdekel, és az infomrációtartalmát sem tudom erősíteni, de mindenestre egybevágnak a megérzéseimmel, hogy gyanús ez a hirtelen nagy sietség.....
(miközben a már sok éve tervbe vett debreceni új pályával még mindig nem történt érdemben semmi)

"Csak szólunk: a stadionbontására a pénz megvan. Az építésre még nincs."
http://www.fradimob.hu/index.php/friss/aktualis/item/3458-kubatov-%C3%BAj-mlsz-eln%C3%B6k%C3%B6t-akar-orb%C3%A1n-ellen?-vesz%C3%A9lyben-a-stadion
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2013.04.11. 15:38


fradista romanista írta:én még mindig szkeptikus vagyok ill. hüledezek, de kétségkívül impresszív, ahogy halad a dolog - ami ugyebár bontás egyelőre.... :)


Egyszerre megy a kettő, mivel más szögben fog állni a stadion, van hely az építésre is, olvashattad: alapozás.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.04.11. 11:19


bárcsak bontanának sok vacak épületet az országban
nekem már ez is haladás
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.04.11. 09:55


én még mindig szkeptikus vagyok ill. hüledezek, de kétségkívül impresszív, ahogy halad a dolog - ami ugyebár bontás egyelőre.... :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.04.11. 09:34


remélem erről is készül olyan állandókamerás felvétel amit majd gyorsítva meg lehet nézni pár percben, amikor elkészült az új stadion
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2013.04.11. 01:14


Stadion hírek:

"Gőzerővel folyik klubunk új stadionjának építése. A munkálatoknak kedvezett az elmúlt időszak kellemesebb időjárása, tegyük hozzá, a kivitelezést lebonyolító Market Zrt. szakemberei szakadó hóesésben sem álltak le az építéssel.

Az új stadionnal kapcsolatos legfrissebb hír, hogy a tereprendezést követően megkezdődött az új aréna alapozása.

Az Albert Stadion bontásával kapcsolatos információ, hogy a B-közép lelátórészét már lebontották, jelenleg a 2-es szektor bontási munkálatai zajlanak. A székeket a stadion nagy részében leszerelték, a kandelábereket vélhetően a jövő hét közepén bontják el a szakemberek."

http://www.fradi.hu/hu/labdarugas/nb-i/hirek/elkezdodott-az-alapozas/20130410/c/3530
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2013.04.03. 20:43


fradista romanista írta:Hiszem, ha látom


Engem már meggyőztek, az építkezéshez rendelt kormánybiztos, a Fürjes Balázs, már vagy 10-szer szerepelt Digin, a reggeli startban... Orosz is már sokszor és mindig a stadionról kérdezik, sok szépet mondanak.

Főleg az győzött meg, hogy az építő cég adott egy 675 milliós bankgaranciát és úgy kötöttek szerződést, hogy a késésnél naponta fizetnek 67 és fél millát, ez azért sok, amúgy jövő őszre már készen kell legyenek, 2014 augusztus 21.-én meg kell kezdődjön a műszaki átadás, ha ez ekkorra nem történik meg, akkor naponta fizetnek, szóval van töke ennek a market zrt.-nek, hogy ezt bevállalta.

https://ulloi129.wordpress.com/2013/03/29/furjes-balazs-a-reggeli-startban-2/
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.04.02. 15:19

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fradista romanista 2013.05.10. 11:12-kor.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.03.31. 18:51


http://sportgeza.hu/futball/2013/03/31/ ... ekre_bode/

Imádom Bödét.Ő még képvisel valamit az ősmagyarságból.Mint a Csongor és Tündében Balga.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.29. 14:09


http://www.nemzetisport.hu/foci_vb_2014 ... ok-2230835
de kár hogy szeptemberben játszunk velük :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.29. 10:46

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.03.27. 21:39


Bocsi Trigo figyelmetlen voltam... :)
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.03.27. 20:15


Hát ja, tényleg kevésbé érdekel már, mint régen, de azért még picit igen :).
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.27. 19:38


http://nepstadion.blog.nepsport.hu/arch ... iskola_is/
nocsak nocsak, kivételesen egyet is értek ezzel cakk pakk
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.27. 19:32


sn: neked a foci felé kellene hogy valaki végre újra felkeltse az érdeklődésedet :)

Hajnal a törökök elleni hazai meccsen nagyon jól játszott, de tegnap értékelhetetlen volt. Nem ugyanazt a meccset néztük :)

csak a posztja tetszett :) amúgy nem játszott jól mondom
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.03.27. 15:50


Ja, a szégyellhetőről nem írtam, bár én nem is szégyellem. Inkább közömbös. És ez is egy kritika a válogatott felé, hogy még most sem tudják felkelteni az érdeklődésemet.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.03.27. 15:08


Trigo: Dzsudzsák egyet tud, megverni az embert a szélen és utána vagy beadni vagy lőni!
A 2 meccs alatt jó ha 2-szer megcsinálta, ehelyett folyamatosan visszalépett labdát kérni és szervezni. Csak az a baj, hogy nem tud.
Egyébként ha valaki akar, az úgy megy oda egy párharcba ahogy Kádár tette azt amikor megsérült :)
Hajnal a törökök elleni hazai meccsen nagyon jól játszott, de tegnap értékelhetetlen volt. Nem ugyanazt a meccset néztük :)
Azért a 2. félidei Vanczák-Guzmics-Mészáros-Kádár védelem oda volt téve :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.27. 14:33


így van, 86-tól számolom én is a lejtőt, mert az a válogatott még ott volt a szeren (a románok épp kezdik a lejtőt, és nem tudják elfogadni)
de nem azonnal kerültünk padlóra, évek kellettek hozzá, ezért mondom hogy kb 20
de ha ennyi ideje rosszak vagyunk, akkor meg hozzá kellett volna már szoknod nem? :wink: tehát ha 20-25 éve élsz szégyenben, akkor az elég fájdalmas élet lehet
Én már megszoktam hogy középmezőny alja vagyunk Európában. Ez lett az alap. Innen nézve ez most nekem jó eredmény eddig.

A "szerethető" titulus meg pr duma egyrészt, másrészt ha érezni hogy egy csapatban nincs széthúzás, akkor már rá is mondják hogy szerethető

És ez a csapat is valóban annyira jó amennyit láttunk most. Törökök ellen a két csatáros játék sem lett volna garancia a sikerre, de én is preferáltam volna.

Amúgy csak szólok, h.azért olyan nagy előrelépés egyelőre nem történt. ha minden összejön, még elérhetünk oda, ahol anno Csank János alatt tartottunk. és ugye ismerjük annak is a végét. :(
De ugye ezzel nem azt akarod mondani, hogy ezért inkább ne is érjünk oda? Inkább kapjunk ki majd a pótselejtezőn akár nagyon, de érjünk oda - én ezt vallom.

bence: semmi gondom nem volt Balákával. Nem akkora sztár ő, hogy csodát alkosson. Jelen válogatottban senkiről nem tudom elképzelni, hogy ne tette volna oda magát teljesen. Azért mert nem megy valakinek, még nem biztos hogy azért, mert nem is akarja.
Amúgy Hajnal játéka kb most először tetszett, így hogy néha már csatárt játszott! Mármint most se játszott jól, de most láttam hogy jó poszton jókat próbál csinálni.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.03.27. 13:52


Tudom, Trigo, h. nem te mondtad, csak már mindenhol így emlegetik, mára szinte a csapat epitheton ornans-a lett, h. "szerethető".

pedig ezt legfeljebb a fradis kézis lányokra, illetve a válogatottra lehet joggal mondani :D :D :D

Azt elismerem, h.most jobb a pr, meg talán tényleg van 1-2 viszonylag tűrhető játékos a sok béna mellett. De pont ezért bosszantó a dolog, mert a gyenge ellenfelek ellen még ezek is viszonylag simán bekasszírozhattak volna 6 pontot a 2 helyett, ha nem úgy állnak fel, hogy a cél a ranieris támadójáték ötvözése a zemaniánus védekezéssel. Hiába állunk még jó helyen, a végelszámolásnál ez qrvára fog hiányozni.

Amúgy csak szólok, h.azért olyan nagy előrelépés egyelőre nem történt. ha minden összejön, még elérhetünk oda, ahol anno Csank János alatt tartottunk. és ugye ismerjük annak is a végét. :(

Tehát nem nagyon hiszem, hogy most lett épp szégyellhető a válogatott. Akkor már vagy 20 éve kb az.


Tényleg nem miost lett az.
amúgy 20??? Immár több, mint 40! Végh Antal a 69-es Marseille-i katasztrófa után írta meg a "Miért beteg a magyar futball" c. könyvét.
Az utolsó ha nem is szerethető, de legalább értékelhető magyar válogatott is már 27 éve bukott meg Irapuatoban.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.03.27. 13:32


Vegyes érzéseim vannak a tegnapi meccsel kapcsolatban...
Egyfelől büszke vagyok azokra akik jól teljesítettek, és kihozták magukból a maximumot.
Kádár, Vanczák, Böde
De szégyenlem, hogy Szalai, Dzsudzsák és Hajnal féle nagyképű ,,klasszisaink" vannak.
http://www.youtube.com/watch?v=cUpIygmohf4 Ádikkának is nagy volt a szája a román meccs előtt.
Dzsudzsák meg kinek hiszi magát?
Nem tudom emlékeztek-e arra amikor a 2. félidőben visszahúzta az aranylábát, nehogy bibis legyen.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.27. 11:41


azért a szerezhető és a szégyellnivaló között óriási a szakadék
míg előbbiről egy szót sem szóltunk, utóbbiról fr igen.

Én teljesen megértem FR-t, mivel én anno olyan szinten kiábrándultam a magyar fociból

bammeg, olyan korúak vagyunk még mi "öregebbek" is itt, hogy nem nagyon láttunk jó magyar focit, vagy nagyon életünk és fociszurkolásunk legelején
Tehát nem nagyon hiszem, hogy most lett épp szégyellhető a válogatott. Akkor már vagy 20 éve kb az.

hogy 5 forduló után mi vagyunk a 2ikok

6 :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég