Magyar Foci

ide jöhet minden

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.03.27. 10:56


Én is elégedett vagyok, de ki merem jelenteni, hogy esélyünk sincs a VB-re kijutni. Még a második helyre sem hiszem. Én mondjuk a tegnapira is sima zakót tippeltem, de ez a török csapat már régen nem önmaga, vagy inkább éppen 20-30 évvel ezelőtti önmaga.
A románok hazai pályán tuti elgyepálnak minket. Nem minősítem Egervárit, mert szinte egy meccset sem láttam, lövésem sincs, hogy kik játszanak a válogatottban. Tegnap is percekre néztem csak bele a meccsbe és hallottam olyan játékos neveket, akiket nem is ismerek, pl Mészáros. Azt sem tudom hol játszik.

Röviden, örülök az eredménynek, de nem esem hanyatt sem. Én teljesen megértem FR-t, mivel én anno olyan szinten kiábrándultam a magyar fociból, hogy kb még sok-sok évnek kell eltelnie, hogy ne cinikus és pesszimista legyek ha a magyar fociról van szó. És valóban, mert pár meccset megnyert a csapat, attól még nem lesz "szerethető". A szerethetőség mivolta nem ebben rejlik szerintem. Az egy plusz, és egy jó dolog, hogy nyer meccseket (és néha már fontosat is) ez a csapat, de ettől még nem "szerethető".
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.03.27. 10:19


nem is olyan régen teljesen elképzelhetetlen lett volna 4 pont a törökök ellen, meg, hogy 5 forduló után mi vagyunk a 2ikok
gyengébbek vagy sem, csak barátságos meccsen vagy kb lichtenstein ellen tudtunk eredményt elérni.
feltétlenül történt előrelépés, én teljesen elégedett vagyok...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.27. 10:04


fr:
A teljesítménye viszont tényleg szégyellhető volt mindkét meccsen

akkor szégyelld bammeg

Hát ez a minimum! :)
Ettől még nem válik "szerethetővé". (ne haragudj, de ettől a fordulattól feláll a szőr a hátamon)
Ki mondta hogy ettől szerethető? Meg sem említettem a szót. Én is azt mondom hogy ez a minimum, de ezt hozzák is.

Ha netán megverjük a románokat odakint azért ne kösd fel magad az első fára szégyenedben! :wink:

Én azt szégyellem, h. ezt magyarázni kell :D

Vegyük észre hogy elég magányos vagy ezzel a véleményeddel. Márpedig vagy mindenki más látja rosszul, vagy...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.03.27. 10:04


Szerintem sem volt a teljesítmény támadásban megfelelő,de a védekezés úgy-ahogy rendben volt a török pokolban.Simán vállalható eredmény,különösebb pluszok nélkül.
Tudtam,fradista,hogy te egyből Bödét fogod isteníteni,a magyar válogatottat pedig lehúzni,ebben biztos voltam.
Meg hogy biztos nyertünk volna,ha Böde kezd.
Realitás.Te mondtad.
Egy szerencséje van Bödének.
Hogy kedvelem.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.03.27. 08:44


na jó, ha elhoznánk bukarestből majd mindhárom pontot, akkor persze más lenne a leányzó fekvése, de ennek az esélye = 0. :(
( az eddig igen lúzer törököké azért pedig ha csak egy hangyányit, de > 0)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.03.27. 08:28


de hogy szégyellnem kéne ezt a válogatottat?


persze ez nyilván túlzás, de még mindig kevésbé , minthogy ennek a csapatnak hovatovább az az állandó pr jelzője, h. ez "szerethető" lenne.
A teljesítménye viszont tényleg szégyellhető volt mindkét meccsen.

Miért is? Aki a pályán van nyilván kiadja magából a maximumot.


Hát ez a minimum! :)
Ettől még nem válik "szerethetővé". (ne haragudj, de ettől a fordulattól feláll a szőr a hátamon)

de hogy inkább kaptunk volna ki?
ember, én inkább azt szégyellem hogy ilyen hszt kell itt látnom...


A vágyakat nem összekeverve a realitásokkal még ebben a gyengusz csoportban is csak annyi a szerepünk, hogy beleszólhatunk, h. ki végezzen a pótselejtezőt érő helyen: a románok v. a törökök. De sajnos ezt a szerepünket is elég gyengén játszzuk :( : a törököket megfosztottuk értékes pontoktól, míg a románokat nem, sőt. Lehet, h. ez is kevés lett volna , de némi cinizmussal legalább elmondhatnánk, hogy "megcselekedtük, amit megkövetelt a haza"
Én azt szégyellem, h. ezt magyarázni kell :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.03.27. 06:51


én sem értem ezt a szégyelhető dolgot, én az elmúlt 10 évben qrvára kiábrándultam ebből a csapatból, mert rendre zakóztunk, a fax rossz oldalán voltunk, pofozógép szerepét töltöttük be, na most ebben a selejtezősorozatban úgy látom, hogy egervári összerántotta ezt a csapatot(nem láttam minden meccset), úgy hogy a hollandokat leszámítva bárki ellen jó vagyunk egy parira, szal végeredményben stabil a csapat, és ez nekem tetszik, nyilván nem hibátlan a csapat, mert a belső védő poszton játszók nem tetszenek, és nem vagyok a darabos csatárok mellett se, de tegnap csak bejött a húzása....

úgy hogy sztem nagy szó(még ha nem is jutunk tovább) de második helyen vagyunk, és még versenyben vagyunk. :wink: így qrvára fájó a magyar románban maradt 2 pont, de meg kell próbálni a románokkal megharcolni a 2dik helyért....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2013.03.27. 06:28


bigg írta:1-2 és a 89-percben lőjük a győztes gólt, méghozzá Böde fejeli!


Nem volt tökéletes a tippem, de így is jó, azt sem tudom mikor lőtt utoljára Fradista gólt a válogatottban, valahogy ennek jobban örülök, mint a döntetlennek, illetve akkor is jobban örülnék, hogy ha nyertünk volna azzal a góllal, nyilván :), úgy értettem, hogy Bödének jobban örülnék.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.27. 01:53


meglepően jól működött a két hórihorgas együtt valóban
én se értettem a visszaállást egy csatárra
(végén pont mondtam havernak hogy olyan mint a hokiban emberhátrányban játszani - püföljük ki a harmadból a korongot. Erre Gundel pont ezt mondta utána azonnal :) )

de hogy szégyellnem kéne ezt a válogatottat? Miért is? Aki a pályán van nyilván kiadja magából a maximumot. Egervári lehet beszari de ő se tudatosan akar rosszul szerepelni. És második helyen várjuk az uccsó négy meccsünket. Tehát tényleg, miért is kellene szégyellnem ezt a válogatottat?
Asszem soha életemben nem szégyelltem a válogatottat. Soha semmilyen magyar válogatottat.

valóban gyenge csoport, valóban béna törökökkel és románokkal
de hogy inkább kaptunk volna ki?
ember, én inkább azt szégyellem hogy ilyen hszt kell itt látnom...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.03.26. 23:07


Ez nem egy "szerethető", inkább egy szégyellhető válogatott.

Mindenestre a mai "teljesítmény'" ismét csak arra volt jó, hogy a románok esélyeit tovább növeljük a pótselejtezős helyre a törökökkel szemben.

csak akkor lett egy kis játék, amikor tehetetlenségében a f@szrajzoló felküldte végre Bödedanit. Úgyhogy gyorsan le is kapta aztán az ettől valamennyire magára talált Szalait...
(amnúgy szvsz még az sincs kizárva, hogy ha a Böde-Szalai ékpár végig játszotta volna a 2 meccst, 2 helyett 6 pontot kasszíroztunk volna, és simán meglenne a pótselejtezős hely ebből a rémgenge csoportból)

komolyan mondom, ha ár ilyen szerencsétlenek vagyunk, legalább kaptunk volna már inkább ki ma. csak hát ezek a törökök is nagyon lúzerek sajnos :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.26. 23:00


de de és de
az volt

nos, ez nagyon harmatos volt, de nem lehetünk elégedetlenek, néha már már barca vs akárki játszadozást láttam a kapunktól 20 méterre

Sign barátomnak írtam 20.57-kor hogy "most támadt megérzésem hogy gólt lövünk, és Böde fogja lőni"
20.58-kor pedig Böde beköszönt...

Tudom bizonyítani, elmentettem a képernyőképet telón :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.03.26. 18:47


Amúgy az nem egy törökök elleni meccs volt, ahol Gera pirosat kapott és a kapus meg semmit és a 11-esis elmaradt? Mintha valami esélyünk is lett volna ott.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2013.03.26. 18:35


1-2 és a 89-percben lőjük a győztes gólt, méghozzá Böde fejeli!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.03.26. 16:11


én igen. sima zakó! :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.26. 13:06


tippelni sem merek
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.25. 21:52


sosem értem ezekhez az emberekhez miért mennek el jobbikosok válaszolni
azaz értem, de mindig bicskanyitogató

Cé-t meg bírom már egy ideje
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.03.25. 20:39


Ú,bocsi.A Cristiano Ronaldó-s videó nem a "Magyar foci" topikba illik,de most már mindegy.Egyre nagyobbat nő a szememben ez a fiú. :wink:
A második felvételen pedig képtelen vagyok megérteni a kérdezőket.Talán ezt nevezik magyartalanságnak?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45


Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.23. 15:49


Azért már rég nem tartunk ott, h. ezen múlna "az ország jókedve"
pedig egy két napra de bizony
nem kell egyetértened, én így látom, és több tízezren detto
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.03.23. 13:55


bigg írta: Egérbácsinál nem játszana úgy, de talán mégis...).


ez egészen biztos.

Én abszolút nem vagyok elájulva ettől a csapattól, de egy rendes edzővel még ezeknek is sétagalopp lenne a pótselejtezős hely megszerzése ebben a halál(gyenge) csoportban. Pld ha ehelyett arra pazarolná rajztehetségét, hogy egy épkézláb védekezési felállást skiccelne fel a fiúknak, talán még Vanczák vagy ki is képes lenne valami védőmunka-félére :D

Kép
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.03.23. 12:33


A 88. perctől néztem, 90.-ben szóltam asszonynak, hogy a 3 perc hosszabbítást megvárom...másfél perc után a hálóban voltam...totál felb*szott aggyal...alig tudtam elaludni...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2013.03.23. 12:01


Trigoria írta:bigg: nem ismerem Bödét...


Egy picit én ismerem, mivel a Fradiban játszik, ezért is kampányolok mellette, no meg azért mert most élete formáját futja (bár lehet hogy ehhez Moniznak is köze van, ezért Egérbácsinál nem játszana úgy, de talán mégis...).
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.03.23. 11:21


Szerintem igenis dobna az ország jókedvén egy pótselejtezős hely,a vb-szereplés pedig egyenesen eufóriát okozna.Egy picit mindenki elfelejtené a problémáit.
Kíváncsian várom,hogy a FIFA hogy büntet majd meg minket újból.
"Lesz még Erdély Magyarországé!"
" Vesszen Trianon!"
"Aki nem ugrál,az büdös román..."
Ezeket mind hallottam.
Remélem a Román Labdarúgó-szövetség ellenőrei is.
Ha véletlenül ők nem,akkor még mindig ott van a Simon Wiesenthal Intézet felvétele...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.03.23. 10:16


Meg nem adott piripocs, ket szabalytalansagot koveto gol. Egyszeruen elcsalta a biro
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2013.03.23. 09:33


fradista romanista írta:Azért már rég nem tartunk ott, h. ezen múlna "az ország jókedve"


Sajnos így van!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 23 vendég