Magyar Foci

ide jöhet minden

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.09.04. 10:41


Hát ezekbe nehéz belekötni, ja.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.09.04. 08:16


1: utalom a kettosmercet. Szanalmas, buta, ostoba, alja dolog. Es igen, akik a legjobban kialadnak a szarmagyarozason, azok ertetlenkednek a leginkabb, hogy “hamosme, mit ko kiakadni egy kis niggerezesen. Az nem? Akko mos miabaj? He” nezd csak meg a kurucot. Tenyleg szamalmas.
2: soha nem bantok meg senkit ok nelkul (szandekosan). Fiatalabb koromban ez nagyon nem igy vilt, de ma mar igy. A kifutyules, fujjolas, a ellenfel koncetraciojanak megtorese hozzatartozik. A budosniggerezes nem.

De olvasom, hogy az angol jatekosok, meg az edzo sem hallott rasszita megnyilvanulasokat. Ez meg szanalmasabba teszi mindket oldalt. Az o oldalukat azert, mert ha csak par majomrol van szo, akkor mit kell ekkora vihart kavarni a biliben, a mi oldalunkrol meg nem a munder becsuletet vedjuk, csak nehany baromot.

Es akkor jonnek az ilyen szinjarto meg smittmaria fele gombaszaporulatok. Nehany hulye niggerezik, erre jon a gyarmatositassal. Mi meg az avarokat irtottuk. Meg hat ugye nyogte matyas bus hadat becsnek buszke vara. Es akkor mi van? Ez magyarazza a niggerezest? A legszebb, a szeteso KIS orszag miniszterelnoke :D hahaha. Szanalom a kobon.
‘Csak par elmehaborodott vol, azokert bocsanatot kerunk” ennyit kelllett volna kb.

Az, hogy mi a velemenyem a ciganykerdesrol vagy a bevandorlasrol, az egy teljesen masik dolog. Azert nem kell egy itt elo normalis embert leniggerezni szemtol szembe.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.09.04. 07:36


Trigo, vigyázz magadra, he. :) :wink:
Tommot tényleg nehéz követni. Olykor olyan "rasszista" dumát lök, hogy öröm olvasni, máskor meg a "rasszistákat" ironizálja. Bár valószínűleg a következetes "rasszizmust" hiányolod, ugye, tomm ? :) :wink:
F.Totti, neked véletlenül nem a 444-es Szily Laci a haverod ? :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.09.03. 21:50


Ja, Sterlingnél elmondtam mit gondolok. A drukkerek szerintem nem tudták, nem látták mi van odaírva, és szegény bárhova sétált ki, hiába akarta a kamerának mutatni, jöhetett az le úgy, hogy a nézőknek, a sok buta meg magára vette.

tomm hszeit most nincs kedvem minősíteni. Színtiszta kötekedést vélek felfedezni bennük. Meg elferdített valóságot.

de én itt inkább befejezem. Mert ez most - magam sem értem miért - tényleg nem nagyon érdekel.
(Ja de megvan, lehet a keddi agyrázkódásom miatt :))
Nem adott jegyet a cég amúgy sem a meccsre, rohadjanak meg.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.09.03. 21:31


Persze ha a romanok budosmagyaroznak, akkor hirtelen senki nem megerto, hogy hat igen, ez a futball”kultura”resze es mindenki orul, ha megbuntetik oket
Es hirtelen elparolognak a nagy anti-pc emberek, meg soha sem lattam-hallottam-olvastam, hogy uggggyanmar! Egy kis szarmagyyrozasert me buntessenek mar
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.09.03. 21:17


Ja, és Sterling. Egyetlen mozdulata és pillantása sem volt a szurkolók felé. Örülni mert a vezető góljának a legnagyobb csoportrivális ellen és emlékezni az elhunyt barátjára.
Semmi más nem tett, mint kiszaladt a legközelebbi kamera felé.
Okádék, aljas, szar ember aki ezt provokációként értékeli még ma is. És van belőlük szépsuámmal. Kb minden Origo olvasó.

Nem hogy büszkék lennénk rá, hogy így őrült ellenünk. Elismerés ez is. Az andorraiak értenék és büszkék lennének.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.09.03. 21:13


Jaja Zsolti, egyetértek. A térdelésnek semmi köze a sporthoz. Rohadtul be kellene tiltani.

De tegnap nem 200 ember dobált és akart lincselni, hanem vagy 4-5000. Zsigeri gyűlölet süt az arcukról, el akarták pusztítani az ellenfelet, mert nyert. 0-0ig rendben volt a hangulat. A vereséget nem viselte el a nép és gyűlölt mindenkit, de főleg a fekákat. Durván más volt az attitűd, mint pár hónapja. Tudjuk miért. Faszán haladnak.

Az egyik ismerősöm MTK szurkoló. Régen rendszeresen járt bajnokira. Zsidózták, köpködték, énekelték neki az indul a vonatot. De most rosszabbul érezte magát magyarként. Korábban soha nem érezte azt, hogy a halálát kívánják úgy igazából. Most állítólag az oldalvonal mellett melegítő feketéknek ezt kellett éreznie. És ahogy mondod. Nem csak a fekete pólósok, hanem kölykök, nők, apák is ordítottak, majmoztak habzó szájjal.
Egyébként szerinte a Fradi tábor tök rendben volt. Külön álltak és onnan nem repült semmi. Ők sokkal inkább szurkoltak. A tábor többi, szervezetlenebb része (nem a mag) és sok mezei szurkoló volt vállalhatatlan. És a gond pont az volt, hogy nem 2-300 keményfiú, akik mondjuk Bukarestben is ott lennének.

Fradi-Dózsához, meg Roma-Laziohoz véletlenül se hasonlítanék egy magyar-angolt. Ha a románok ellen megy ez, akkor vállalható. Sőt, örültem is volna neki. Így gáz volt.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.09.03. 21:06


Olyan edes!
Amikor egy magyar gyoz, akkor az dicsoseget hoz az orszagnak, oregbiti a hirnevunket es mindenki paras szemekkel rank figyel. Amikor az ellen gyoz, akkor mocskos nigger!
Es aztan meg meg is magyarazzuk es vedjuk ezt az allaspontot!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.09.03. 20:11


sosem hittem hogy VALAHA egyet fogok érteni vele bármiben is, de ezt ennél tökéletesebben nem lehetett volna mondani:
https://index.hu/belfold/2021/09/03/sch ... ebunkozta/
ezt fellőném minden médiára idehaza szép angol fordítással, hadd olvassa a világ
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.09.03. 20:07


A térdelés fütyülése mehet. Ami kifér a csövön. Valószínűleg nem azért van felháborodva mindenki.
Hanem a dobálások és a buzi niggerezés miatt, ami egy több száz fős csoport műve.
Szerintem is puhapöcsű lett a világ, de ha már mindenki nyugira kérte a szurkolókat, olyan barom ez a pár száz ember, hogy azt elmondani is nehéz.
Én még egy csúnya szót nem mondtam a stadionokban.
De tudom, hogy része a kultúrának. De az nem, hogy Sakának a pofáhába ordítják, hogy buzi nigger. Fröcsögő arccal, mert az sikk. Gyerekek is.
Ám a fütyülés kötelező. A térdeplés gyalázatos. Én mikor meglátom, olyan ideges leszek, hogy azt el sem tudom mondani. Nem bírom nézni, elfordulok, kikapcsolom. Bár a füttyösöket végignézem.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.09.03. 18:54


mi van F.Totti??? :shock:
nem voltam kint sajnos

Én abból ítélhetek csak, amit a tv-ben láttam és hallottam. Az egy régi fradi-újpesthez, vagy Roma-Lazióhoz képest smafu, nulla, semmi.
És már ne haragudj, de azok alapján, amit mondasz, az ismerőseid nem igazi nagy meccsrejárós keménymagnak tűnnek. :) Ha tévedek, akkor előre elnézést kérek.

Ráadásul mit mondtam? "Akinek ezzel a szurkolással KOMOLYABB gondja volt". Nem azt mondtam, hogy húú de rendben volt. De ez - ismétlem magam - nulla, semmi, csak a mai PC világban valami.

a buzi után meg lemaradt a smiley bocsi. :wink:
fel ne húzd már magad ezen a hülyeségen:)

de mondom egy ideje, lépjünk ki a FIFA-ból és uefából, vagy legalább kezdjünk tárgyaléásokat lengyelekkel pl, és szellőztessük meg...

egy hsz:
"A FIFA arról is nyilatkozzon akkor, hogy mióta része a labdarúgás nevű sportágnak a térdeplős bohóckodás!? Mi köze ennek a baromságnak a sporthoz? Ha valamelyik fejlett(!) nyugati demokráciában egy identitásában zavaros lelkű, szexualitásában mélyen megsértett divat gyerek éppen azt találja ki, hogy tiltakozás, és együttérzés okán, a zacskóját nadrágon kívül kell viselni, akkor nekünk ezt kötelező lesz átvenni? Bohóc világ, komolytalan FIFA..."
így valahogy
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.09.03. 18:16


F.Totti írta:buzik.


Ezt a forumot fiatalkoruak is olvassak! A torveny neveben az lmbtq-propagandat abbahagyni!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.09.03. 17:24


Ja, hogy akkor mégis csak kint voltál tegnap?
Volt kint jónéhány ismerősöm. Hárommal beszéltem. Egyöntetűen állították hogy gáz volt ami tegnap 'szurkolás' címszó alatt ment. Szégyelték magukat és most is szar érzéseik vannak miatta. Pedig voltak az EB meccseken is. Azzal semmi bajuk nem volt. Sőt imádták, életük nagy élménye volt.

De ezek szerint buzik. Mert te is biztos ott voltál és láttad hogy csak a buziknak nem tetszhetett. Értem.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.09.03. 15:20


tömör véleményem pedig az, hogy szarok nagyívben az PC világ fejére.
Akinek ezzel a szurkolással komolyabb gondja volt, az 2000 után született, báránylelkű, soha nem járt igazi focimeccsen, és amúgy is buzi.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.09.03. 14:47


Szaniszló Csaba
utSdspo6 lnsorredó.lt ·
Viselkedjünk úgy, ahogy Gareth Southgate mondta, söprögessünk a saját házunk táján. A tegnapi meccsen én egyszer rondát kiabáltam – ez van, elszakadt a cérna, amikor Szalait felrúgták a 40. percben a tizenhatos előtt, pedig nem volt min idegeskedni, hiszen ez volt a magyar válogatott legnagyobb gólhelyzete az első félidőben.
Azért az önvallomás, azért veszem ennyire komolyan az angol kapitány szavait, mert magával ragadott, hogy képes volt közvetlenül a lefújás után, élő adásban, tízmilliók szeme láttára higgadtan értékelni azt, ami tegnap este a Puskás Arénában történt, és bár a meccs óta eltelt már jó 10 óra, sokkal több reális értékelést azóta se csíptem el.
Hogy a nemzetközi sajtó mit gondol rólunk, ahhoz nem kell véleményeket olvasni, elég megnézni Southgate interjúját – az angol riporter egy 4-0 végén, az Eb-döntő utáni első válogatott meccset követően 59 másodpercig kérdezi a meccsről, majd a következő 1 perc 39 másodperc témái: rasszizmus, stadionbezárás, miért volt Budapesten ma egyáltalán néző.
De lassan itthon is már csak kétféle hangos vélemény van, a kettő közti átmenetet felvállalók száma meccsről meccsre aggasztóan csökken:
A. Nem volt itt semmi látnivaló, öngyújtóval nem is dobáltunk, ne provokáljanak és nem lesz baj.
B. Gyalázat, amit „a magyar szurkolók” műveltek, Európa szégyenei mi vagyunk (ha lehet, mindezt angolul posztolva).
Mindkettőt szeretném kikérni magamnak: az elsőt azért, mert ostoba, a másodikat azért, mert mi a szándékosan provokatív vélemény, ha nem ez?
Az MLSZ, a kapitány, a játékosok a meccs előtt megpróbáltak szépen kérni. Ez a meccs bebizonyította (és már jó néhány korábbi is), hogy ez nem elég, mert a szurkoló eddig sem dobált, a (legyen mondjuk) kétszáz balhést meg egyáltalán nem érdekli, Marco Rossi szerint hogyan kell viselkedni egy meccsen. Ha építettünk egy olyan stadiont, ahol a játékosok a nézők arcában ünneplik a gólokat, és ezt élvezni is akarjuk, akkor a válogatott sem lehet kivétel: innen is ki kell tiltani a balhézókat, akik között alapvetően szintén kétféle van.
1. a „fákkjúniggerezők” és „Krisztiánóhomoszekszuálozók”, akikkel nehéz mit kezdeni, mert bekiabálások miatt macerás kitiltani valakit a stadionból.
2. a repohárral, budipapírral dobálók (remélem, rájött a szapora hazafelé) kis tábora, akiket viszont úgy kell egy életre kihajítani az összes válogatott meccsről, hogy az ne csak a magyar, az angol, a német, hanem az új-zélandi és a japán sajtót is bejárja.
A dobálók kitiltásához még csak a zárt láncú videófelvételek sem kellenek – akár sajtófotók alapján is ma reggel kilenckor ki lehetne tiltani párat, hiszen bizonyítékokkal tele van az internet. Nem nehéz rájönni az összefüggésre: ha kitiltod a másodikat, kevesebb lesz az elsőből. És ebben kegyetlennek kell lenni. Az NBA-ben is volt dobálás a visszatéréskor, azonnal kitiltották egy életre az illetőket az arénából. Az MLB-ben is volt, és miután a rendező csapat kitiltotta a dobálót saját létesítményéből, a szövetség közölte, hogy annyiban módosít: az illető mostantól az MLB egyetlen stadionjába sem léphet be, jó szórakozást a tévé előtt, otthon lehet dobálni.
A hazai magyar válogatott meccsek hangulata sajnos méltatlan szintre jutott: méltatlan a stadionhoz, a jegyárakhoz, a válogatotthoz, és ahhoz a majdnem hatvanezer szurkolóhoz, akik tegnap is „csak” drukkolni mentek. Ott voltam én is, és nem a 0-4 miatt éreztem rosszul magam.
Eljött a kegyetlen büntetések ideje. Inkább a kétszázat, mint minket.
hmm

Az MLSZ - Magyar Labdarúgó Szövetség közleménye 11:59-kor:
"A Puskás Arénába kilátogató hatvanezer szurkoló elsöprő többsége sportszerűen, a magyar válogatottat biztatva drukkolt még akkor is, amikor már vesztésre állt a csapat. Éppen az ő védelmükben van szükség a rendbontók beazonosítására és szigorú megbüntetésére.
A pályára lépő, a fénygránátot és a poharakat bedobó szurkolók azonosítása zajlik. Ellenük megtette/megteszi a rendőrségi feljelentést az MLSZ. Az esetleges pénzbüntetést polgári peres eljárás keretében a szövetség az elkövetőkre hárítja, emellett a sportrendezvényekről történő 2 éves kizárásra számíthatnak az eljárás végén."
– várjuk az eredményeket.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.09.03. 06:41


Pl az autoversenyzok mind uldozesi maniaban szenvednek
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.09.02. 23:22


És üldözési mániától mentesen se élhet mindenki.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.09.02. 22:45


őő lehet mégsem volt provokáció... :(
https://telex.hu/sport/2021/09/02/koron ... golja-utan

de nem tudhat mindenki angolul a nézőtéren
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.09.02. 22:44


a család az család
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.09.02. 22:09


Okádok az angol riportertől. Valami szarosfaszú banánzabáló lehet. Egyfolytában a huhogásról akar beszélni mindenkivel. Nekifutásból ráfejelnék a köcsögre.

Ja, Gula másfél gólt hozott. A ziccereket meg inkább szarul lőtték. Gyengus volt. De most született a gyereke. Nehéz koncentrálni, pihenni ilyenkor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.09.02. 21:45


Szoboszlai azért volt pályán, hogy ha szabi lesz, legyen esély. Volt szabi kétszer, nem jött be.

Nem véletlenül mondtam, hogy a zárkapuk királyai voltunk, aztán az EB-n nézőkkel a hype miatt szintén jó volt valamiért, és amikor már kezdtük azt hinni, hogy nocsak, lehet elmúlt a sok évtizedes kishitű és rossz játék a sok vereséggel, akkor pofánkba szaladt most ez újra. De azért az EB ezüsttől ki lehet kapni.
Most ez a foggal körömmel védekezés így nem tetszett annyira, este , sötétben, EB hangulat nélkül. Főleg a lakásból nézve és nem a stadionban.
Úgy kezdtük a meccset, mint a portugálok ellen. Semmi támadás kb. Csak az angolok másodikok lettek az EB-n, a portuálok meg kiestek. De mindkettőtől kikaptunk.

De ez az angol válogatott atletikusságban verhetetlen. Ettől még nem tetszett amit láttam. Bolla sem volt jó választás szerintem.
Viszont az egyetlen pozitívum, hogy féltettem Sallóit, hogy pont ezek ellen teszik be először, de nagyon jól szállt be.

És persze pont egy négus lő gólt, hogy tuti legyen a büntetés a huhogás miatt.
Pláne, ha a pólójukon még provokálnak is tudatosan. Valaki ketrecbe rakhatná őket és feladhatná Afrika felé. Ócska sz.r niggerek...

és hát azért valljuk be, Gula kettőben érintett.... igaz fogott is ziccert.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.09.02. 21:19


A terv az volt, hogy nem hibázunk. Semmi baj nem volt a játékunkkal, amíg a védőink tartották a pozíciójukat.

Szoboszlaiban teljesen egyetértek. Ilyen meccsen jobbak lennénk nélküle. De őt nem lehet kihagyni ha egészséges.
Az EB alatt már írtam, hogy jól jöttünk ki a sérüléséből. Hülyén hangzik, de ez van.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2021.09.02. 21:13


Kb. olyan ez a meccs mint a Salernitana elleni. Csak most mi vagyunk a Salernitana. Nehéz rájönni, hogy mi volt ma az elképzelése Rossinak. Kapuralövés és labdabirtoklás nélkül elég nehéz. Szalai elöl tök felesleges, ahogy Szoboszlai is védekezésben.
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.09.02. 21:11


Pedig hoztuk a stabil, szervezett játékunkat. De két hiba, két védőtől és egyből 2 oda. Egyszerűen nem szabad elhinnünk, hogy jobbak vagyunk, mint amilyenek vagyunk. Nem szabad hogy zavarjon a 30-70es labdabirtoklás és a nulla kapuralövés egy ilyen erős csapat ellen. Nem kell túlvállalni magunkat.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.09.02. 21:00


Bameg, pont mikor leesik az álam egy Orbán csel után, megkontráznak belőle :(

És persze pont egy négus lő gólt, hogy tuti legyen a büntetés a huhogás miatt.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég