Magyar Foci

ide jöhet minden

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.08.11. 23:36


Nem kár értük, Abdi most már nyugodtabban veheti fel Youtube-ra a rapp-jeit, ja és épp Andrezinho volt az, aki felvette a mobiljával, lehet ő meg operatőri pályára vágyik. Mindketten pénzéhes hangulatemberek.
Ne hagyd magad Prukner!!!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.08.11. 19:43


A hírek szerint a fradi szerződést bont a 2 épkézláb légiósával, Andezinho-val és Abdival fegyelmi okokból.
Helyess, legyen rend és fegyelem, de nehogy utólag harakirinek bizonyuljon a keménykedés..
jajj, szegény fradi!
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.08.11. 14:28


Úgy gondolta h egy félidő elég volt a gyakorlásra :D Passzolok, nem tudom :D Csak ezt a Laczkót felejtenék már el örök időkre, a többiekkel még meg is tudnék barátkozni :D az a baj h posztján Halmosi van, na hát ő se jobb :D
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.08.11. 09:17


végül is, ez is eredmény, hisz jó 19 éve elpáholtak minket párszor...no azért a svédek már szinten vannak, mint az izlandiak...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.08.10. 22:54


ha valaki tudja ne tartsa magában, hogy Juhászt miért is hozta be a félidőben?
elvégre épp az ő hiányát kellett gyakorolnunk...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.08.10. 22:35


Nincs annyira gázos csapatunk egyébként ez egy szerethető válogatott, de engem ez a védekező taktika kinyír teljesen. A svédek ellen két csatárral letámadva kéne játszani, mert hátul nagyon gyengék, de hát úgyse ezt fogjuk....
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.08.10. 22:27


azért már az is örvendetes, hogy legalább sz@r csapat ellen tét nélkül hazai pályán már képesek tetszetősen játszani....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.08.10. 22:05


nos nem tudtam hogy már ennyire gyengék az izlandiak (mg mindig Gudjohnsen a sztárjuk)
nem volt ez rossz, de a svédek így is nyerni fognak :( bár azok is csak addig jók amíg Ibra játszik mert addig hiszik el magukról hogy ők klasszis csapat
Románok 1-0-ra nyertek San Marino ellen, bajok vannak ott is, csak nehogy épp ellenünk támadjanak fel
Törökök hengereltek az nso szerint (az észtek ellen 3-0). De akkor mi mit csináltunk? Lavinát? :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.08.10. 16:07


Így van Varga Józsi a debiből! Állítólag többször játszotta már ezt a posztot a lokinál is bár én egy ilyen esetre sem emléxem :D
Korcsmárra is kíváncsi leszek, bár a meccset inkább majd csak vmi ismétlésből látom, mer pont nekünk is edzésünk lesz :D
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.08.10. 14:30


Ki az a Varga J.?, ilyen jobbhátvédet nem ismerek, vagy ő az a debreceni vkp.?
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.08.10. 13:49


Picasso megint jól összerakta...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.08.10. 11:09


Bogdán – Varga J., Lipták, Korcsmár, Laczkó – Elek, Vadócz – Koman, Hajnal, Dzsudzsák – Rudolf

Mennyit fizet az izlandiak győzelme vajon?? :D Megérne egy ezrest sztem, mer ez már megin vékony :) Egy csatárral itthon Izland ellen, barimeccsen... Értem én h a svédek ellen készülünk de a 6 védekező típusú játékos akkor is sok egy kicsit...
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.08.08. 15:24


Voltam kint Siófok-Győrön :D A győriek szurkolása nem volt semmi. Herótom volt tőlük de végigdaloltak a 90 percből kb 85-t!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.08.08. 13:07


Helyzetkihasználás egyes, a játék már alakulgat, sajnos várható volt h valamelyik csapat találni fog egy gólt, mert a középpályák teljesen megszűntek létezni a meccs vége felé, sajnos a Pécs találta, viszont azt hozzá kell tennem h roppant szimpatikus csapat volt a Pécs, beálltak ugyan bekkelni, de közben folyamatosan életveszélyes támadásokat vezettek. Ranilovic talán kicsit megint okolható a gólért, de előtte volt 4-5 nagyon nagy védése, úgyh talán most nem bántanám, magabiztosan védett, Nagy Olivér jól eltalált lövését lehet h védték volna páran, hát ez van...
Abdi és Felix nagyon önzőek...
Alakul már ez, csak most már óriási a hátrány... Kellenének a gólok....
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2011.08.04. 23:17


Hagyjuk már Lisztest lógva, én is szerettem mikor ment neki a játék, de az az idő már elmúlt. A sérülése óta nem találja önmagát. Sajnos a csapatból valóban nem lóg ki, de ez nem az ő dícsérete

Nem tudom milyen meccsen zakózott a Paks 4-1-re, de az biztos, hogy a Hearts sem fog sok sót megenni az EL-ben. Katasztrófa ez a magyar klubfutball. Sehol egy tehetség, a hiper-szuper U 20-as játékosok közül egy sem tudott mégcsak euórpai középcsapatban sem hosszabb távon gyökeret verni, az utánuk jövő generációban pedig még ennyit sem látok. Az akadémiák már működnek egy ideje, de igazán eredmény nincs belőlük. Talán a Debrecen jelent most ritka kivételt, de ők is csak magyar szinten. vészjósló idők jöhetnek, pedig eddig sem sütött a nap.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.08.04. 22:32


A sorsolástól függ a realitás és az alapján a Fradi tovább kellett volna jusson ez ellen a gyenge Alesund ellen, ráadásul a következő kört is simán vette az Alesund, szóval most bent lehetnénk az EL-ben, nagy lehetőséget hagytunk ki!
A Paksnak meg tisztelet, helyt állt olyan ellenfelek ellen, akik valószínűleg a Fradit ütötték volna, lehet a Videotont is.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.08.04. 22:20


jelenleg ez a realitás, és ugye a Paks védte a nemlétező mundért, bár a tavalyi nb1 igencsak érdekes volt, már csak a helyezéseket nézve is, ha tovább is jutnak a csoportba, vagy ők vagy a Kecskemét, akkor sem lett volna benne sok köszönet, nem bírták volna a kettős terhelést, nincsenek is hozzászokva, vicc ez a halasztgatás is ami itt folyt, bár csak a vidi halaszthatott (tudjuk ki ill mi miatt), de már a gondolat, hogy egy héten nem bírnak el csak egy meccset, így nem fogunk felzárkózni sehova, persze nem is ez a cél, máskülönben már rég ki kellett volna selejtezni jó pár embert azok közül, akik még mindig diktálhatnak, sajnos ez egy posvány ami itt van, és nem is igazán fog megváltozni, az mlsz sem több mint egy gittegylet....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.08.04. 22:16


Nem a Paks (mert ezt azért gondoltuk), hanem a Fradi kiesése a szívás/szégyen!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.08.04. 22:05


Volt már olyan, hogy nemhogy a tavaszt (az már tényleg régen volt), de még az őszt se éri meg 1 kupacsapat se????
(sőt még az augusztust is alig....)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.08.04. 21:40


4-1...viszlát Paks...ez a nemzetközi is ennyi volt...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.08.03. 14:20


fradista romanista írta:...megjegyzem, a csapatból még mindig ő az egyetlen, akiről minden labdábaérésérből az látszik, , hogy legalább van labdaérzéke :(


Ottent mindig kifelejtitek, már helyette is sértve érzem magam! :cry:
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.08.03. 14:16


Lisztest nyugodtan elbírja a csapat. Amúgy a dolog Kubaszov et. ötlete volt, imidzsépítés céljából :)

megjegyzem, a csapatból még mindig ő az egyetlen, akiről minden labdábaérésérből az látszik, , hogy legalább van labdaérzéke :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.08.03. 14:00


fantasista76 írta:Eddig is higgadt volt a vezetés, elküldték a már csak a Fradinak kellő Lisztest (istenem minek szerződtettük, mondjuk ez Prukner hibája is, gondolom ha nem kéri, akkor nem jön).


Prukner és maga Lisztes is elmondta, hogy 1 talán 2 évet lesz nálunk, azért jött mert a Fradiból szeretne visszavonulni, ő is tudja hogy padra kell és akkor kap csak lehetőséget, ha szükség lesz rá (a többiek szerencsétlenkedése és Jovanovics sérülése miatt most több szerepet kap). Prukner azért igazolta, mert Dragoner helyett kellett valaki, akit szeretnek a szurkerek, szerintem egyáltalán nem volt hiba!

fatasista76 írta:Az atomerőmű és az MVM épp, hogy idén állt be igazán a Paks mögé, így én azt gondolom, hogy ez inkább egy folyamat kezdete.


Na most már tutira állítom, hogy nem esnek ki! :)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2011.08.02. 22:43


Az atomerőmű és az MVM épp, hogy idén állt be igazán a Paks mögé, így én azt gondolom, hogy ez inkább egy folyamat kezdete. Eddig is higgadt volt a vezetés, elküldték a lázító, léhűtő Tökölit, a már csak a Fradinak kellő Lisztest (istenem minek szerződtettük, mondjuk ez Prukner hibája is, gondolom ha nem kéri, akkor nem jön). Remek a fiatalok és idősek aránya és amellett, hogy van egy-két tapasztalt, több NB1-es mérkőzéssel is rendelkező játékos, azért többségük a Paksban nőtte ki magát (Böde, Kiss T., Heffler, Szabó J, Fiola) Mondjuk Hrepka igazolásán kicsit meglepődtem, mert ő a tipikus, hű de tehetséges vagyok, de élni nem tudok vele játékos magyar viszonylatban, meglátjuk mire megy Pakson.

Fontos még, hogy amellett, hogy magasak a fizetések, azokat pontosan meg is kapják a játékosok. ez a szempont is lényeges, csak így lehet nyugodt légkörben dolgozni. Szóval az én véleményem szerint előbb fog kiesni a Siófok, Pécs, vagy akár a Vasas, mint a Paks.

Igazából engem sem érint meg annyira már az NB1, mint a 90-es években, kizárólag csak a Fradi meccseit követem, de sajnos azok is inkább csak arra jók, hogy bosszankodjon az ember. Istenem sosem felejtem, hogy a régi szép időkben, mikor még csak a körkapcsolás keretében lehetett nyomon követni a találkozókat, milyen izgalommal vártam a rádiós közvetítéseket. Néha-néha leadott a tévé egy meccset, az már maga volt a gyönyör. Most már két csatorna közvetít, hetente 3-4 mérkőzést és a kutyát sem érdekli.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.08.02. 22:40


Imperatore Romano írta:Mostanság az MVM meg a zatomerőmű támogatja őket, kérdés meddig?


Ez a kérdés minden csapatnál fenn áll!
Nem tudtam, hogy ki szponzorálja őket, de kösz hogy utána néztél mert így biztosabb vagyok az állításomban. :P
Azok a csapatok akiket felsoroltam csak tippek voltak, nem látom a jövőt, szóval fölösleges megcáfolnod a kiesésüket, csak azt állítottam, hogy mindig lesz jó néhány csapat akik gyengébbek lesznek náluk.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég