Magyar Foci

ide jöhet minden

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.08.02. 20:47


Mostanság az MVM meg a zatomerőmű támogatja őket, kérdés meddig?
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.08.02. 20:43


Most nyilván a fociban Olaszhonban is megvannak a furcsaságok, de az élet más területein ég és föld a két ország! Sajnos!

Paksról amit írsz érdekes, abszolút laikusként teszem fel a kérdést, vajon az atomerőmű nem támogatja őket jó kis összeggel? Mert azt meg kell hagyni h magyar szinten jó kis játékosok gyűltek ott össze és véleményem szerint ezek a játékosok más NB1-es csapatban is stabil kezdők lehetnének, csak arra tudok gondolni h Pakson magasabb bért kapnak! De mondom laikus vagyok, a Fradin kívül nem nagyon foglalkoztat más csapat :)
Csernyánszky, Böde, Kiss, Vayer nem sorolom tovább, hát kevés helyen nem lennének kezdők! :D
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.08.02. 20:06


steve írta:
ForzaRoma24 írta:Érthető ez a focira is, hiszen ahogy most hajtják a Vidi szekerét az eléggé vérlázító, főleg más csapat szurkereinek, és ez megint oly tipikus, ők közel vannak a tűzhöz, mások meg fagyjanak meg ....
Abszurdisztán!


Most komolyan egy olasz csapat szurkolójaként mondod Mo.ra, hogy Abszurdisztán? :D

nem..szerintem Magyar emberként mondja, nem sok összefüggést látok a kettő között, de ezt majd ő (is) cáfolja, ha akarja...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.08.02. 20:05


bigg írta:Az tartom, hogy nem esnek ki, mert miért is? Talán a Siófok, Sopron, Pécs, Nyíregyháza, Szeged, Szolnok pár év múlva majd jobb lesz mint ők, ugyan már!

a felsorolásban csupán 4 megyeszékhely van, a felsorolt városok közül a legkisebb is duplája Paksnak, Szegeden nyomják a focit újra van másodosztályú csapat és igény a focira, Sopronban szintén, Szolnok nagyobb állami szponzor nélkül jutott fel, Siófok szintén magának oldja meg, Pécsen a tulaj sokkal tehetősebb mint Pakson, Nyíregyházát a Híd támogatja, lehetne még okokat sorolni. Szimpatikus amit a Paks csinál, de ez csak múló állapot, nincs senkinek sem az érdekében, hogy a Paks az nb1-ben legyen, az nb1 pedig így működik, főleg a politikai befolyásolás miatt, amúgy sem hiszem, hogy egy akkora városnak szüksége van nb1.re, nyilván nem ez szabja meg, de előbb utóbb vissza fognak esni, nem lennének egyedüli példa, akik kisebb-nagyobb sikerek után az alsóbb osztályokban szenvednének, vannak ott sokkal népszerűbb csapatok is. Kezd visszarendeződni az nb2 is, egyre több a népesebb városból való csapat, aki iránt van érdeklődés, így támogatást is könnyebb szerezni, rájuk van igény a Paksra nincs, majd Csányi is verheti magát, hogy nőtt az átlagnézőszám idén, sok köze nincs hozzá...kiesett egy Szolnok és egy MTK, feljutott a DVTK és a Pécs...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2011.08.02. 19:44


ForzaRoma24 írta:Érthető ez a focira is, hiszen ahogy most hajtják a Vidi szekerét az eléggé vérlázító, főleg más csapat szurkereinek, és ez megint oly tipikus, ők közel vannak a tűzhöz, mások meg fagyjanak meg ....
Abszurdisztán!


Most komolyan egy olasz csapat szurkolójaként mondod Mo.ra, hogy Abszurdisztán? :D
steve
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2011.03.24. 17:06

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.08.02. 19:37


Trigoria írta:(Fradi is bejutott a BL-be (nem is UEFA ráadásul )anno, és mi lett vele...? költői kérdés volt :wink:


Az már rég vót, talán igaz se vót! :P Pakson van vezetés, illetve nem olyan mint anno a Fradinál.
Inkább csak szeretném, hogy össze jöjjön nekik, mert tetszik ez a magyaros koncepció!
Az tartom, hogy nem esnek ki, mert miért is? Talán a Siófok, Sopron, Pécs, Nyíregyháza, Szeged, Szolnok pár év múlva majd jobb lesz mint ők, ugyan már! :D
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.08.02. 15:57


Érthető ez a focira is, hiszen ahogy most hajtják a Vidi szekerét az eléggé vérlázító, főleg más csapat szurkereinek, és ez megint oly tipikus, ők közel vannak a tűzhöz, mások meg fagyjanak meg ....
Abszurdisztán!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.08.02. 15:52


egy egy focis mondatot ejtsünk el a hszekben, hogy kapcsolódjunk is a topik témájához :wink: :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.08.02. 15:45


Ami ebben az országban zajlik az nagyon poénos, sajnos azért nem tudok rajta nevetni, mert én is itt élek és az én bőrömön is csattan!
Ha valaki ezt még mindig nem látja, és még mindig narancsban gondolkodik, akkor az nagyon nem jó!
Ha valaki azt gondolja h a szocik alatt még rosszabb volt az megin nem jó!
Ha valaki azt hiszi h bárki más alatt jobb lenne, az megint téved.

Amíg Magyarországon ez a politikai elit van ami most, addig itt gyökeres változás nem lesz, jobb és bal oldal 22 éve szopja egymás f*szát, közben meg szépen pusztulásba vitték az országot. De hát hiába na, Magyarországon nincs hagyománya a demokráciának, a történelem során szinte végig egyszemélyi hatalom honolt az országunkban, mér is lepődünk meg h most meg káosz van és zűrzavar!
Aki nem így látja szerintem téved, de csak szerintem :D
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.08.02. 15:41


Paksra én is kiesést tippelnék amúgy pár éven belül :wink:
(Fradi is bejutott a BL-be (nem is UEFA ráadásul )anno, és mi lett vele...? költői kérdés volt :wink:

megkeseredett rossz szó - akkor igen sokan azok lennénk
realista meg jó szó
de ha a nincs jövőm = megkeseredettet jelent akkor bevállalom én pl
amúgy van akinek bejön az élet és van akinek nem - ez kor, gazdaság és politika függetlenül is igaz, de tény hogy az utóbbi kettő erősen hatással lehet rá (az enyémre pl mocskosul van)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.08.02. 15:12


megkeseredett? inkább realistának mondanám, tisztában vagyok a dolgokkal ez minden...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.08.02. 14:50


A Paks EL ellenfele ma nevezett ki új edzőt az elküldött helyett, ez így necces lesz nekik, szal a Paks esélyei mindenképp nőttek egy picit. Érdekes lenne ha a Paks bejutna az EL-be :shock: , egy csomó pénz... szóval én átgondolnám azt a kiesés szöveget imperatore..., de ez az EL nélkül is blödség amúgy.

A másik témádra is reagálnék egy csöppet, bocs de te egy megkeseredett ember lehetsz, már most, ilyen fiatalon, gondolom nem kérsz belőle, de picit sajnállak, vagy ez inkább csak úgy mondom, de mindegy, a lényegen nem változtat.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.08.02. 13:06


sose gondoltam, hogy egyszer is el fogok vágyódni innen, de ezek a mindennapi undorító dolgok, arra késztetnek, hogy átgondoljam a dolgokat és az itt maradást..
ha elég tökös lennék (mint Öcsém), vagy elég lehetőségem hozzá, már rég nem itt élnék... :( de ehhez én gyáva vagyok
de ha neked lehetőséged van egy jobb életre akkor élj vele sztem! te még fiatal is vagy...előtted az élet
Persze ott a másik megoldás, ahogy kb én élem az életem: soha nem nézek híradót, megpróbálom letojni azt ami az országban megy. Nyilván nem teljesen lehet persze, de törekszem rá :)
És a magyar foci épp az a szegmens, amin nem húzom fel magam.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.08.01. 22:23


Imperatore mi már párszor összekülönböztünk itt a fórumon, most nem fogunk, minden szavaddal egyetértek! Mások a nézeteink, de ebben amit itt elővezettél sztem maximálisan igazad van!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.08.01. 20:50


senki nem mondta, hogy a videoton zavar,a hiba pedig nem apró, éppenséggel minden sz*r ebben az országban, de ha ennyire örültök, hogy a foci körül forog minden, és a körül, hogy ki tud nagyobban blöffölni akkor oké, én valahogy azt gondolom, hogy nem feltétlen azért kell fent maradnia egy csapatnak, mert a kormányzó párt egyik üdvöskéje kedveli azt...a paksi megjegyzésre meg csak annyit reagálnék, hogy pár év és az nb2-ben lesznek, nem a nagy magyar első osztályban...eszem f*szom megáll, hogy valakinek tetszenek ezek a komcsi dolgok, és az irányítás valamint belenyúlás a dolgokba...Kádár nem játszotta ezt el pedig nagy Vasas drukker volt az öreg...és itt be is fejeztem, gondoltam, hogy full politizálás lesz a vége, de vannak akik nem látnak túl az általános "gyűlöleten" és azt gondolják mindenkit csak a videoton apróságai zavarnak....hát nem, nem csak ez, hanem minden ami ezzel jár és ami ezzel előkerült...sose gondoltam, hogy egyszer is el fogok vágyódni innen, de ezek a mindennapi undorító dolgok, arra késztetnek, hogy átgondoljam a dolgokat és az itt maradást...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.08.01. 19:30


Imperatore Romano írta:más, hogy foglalkozik vele, és más az, hogy belenyúl a dolgokba...


Engem ez nem zavar, sosem zavart... imperatore téged sem értem miért zavar ez a videoton dolog, ha egyébként a sportnak jót tesz viktor, csak a hibát veszed észre, legyen az bármilyen apró.
Egyébként meg paks előbb lesz futballközpont, mint fehérvár.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.08.01. 18:51


más, hogy foglalkozik vele, és más az, hogy belenyúl a dolgokba...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2011.08.01. 18:14


Nekem sem szívügyem Orbán és tsai. de ők legalább foglalkoznak vele, ezt senki sem tagadhatja le. A nem bele szólás meg nem kéne, hogy azt jelentse, hogy szarjuk bele az egészbe és még az olimpiai felkészülésre is akkor utaljunk, mikor a negyedéves hiányba már nem számít bele... (ezzel nem azt akarom mondani, hogy csak az ő lelkükön szárad az éremhiány)
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.08.01. 17:37


röpke 10 éven át voltam igazolt versenyző....kajakban ;), nekünk soha semmi gondunk nem volt, nem igazán éreztem gatyahúzást... mit várok 3 év múlva?, azt, hogy ne a politika irányítsa a sportot, és azt, hogy ne szóljanak bele, hogy ne legyen ilyen dilettáns a sportvezetés, a játékvezetők, a média, a klubbok...etc...vicc ami az mlszben folyik.....más ország szövetségét simán kipicsázták azért mert a politika beleszólt a labdarúgó szöv. működésében....itt ez se történt meg...pedig az van amit a felcsút géniusza mond...undorító....ennyi nem több....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2011.08.01. 16:24


Imperatore[quote] Romano írta:
Trigoria írta:Imperatore: Igy van
Ha a Roma szurkolasom 100 akkor a Siofok 0.1.
Es ezzel is vezet a magyar csapatok kozotr

igazából én teljesen meg tudom érteni, azokat akikeket egyáltalán nem hoz lázba a magyar foci, klub és bajnokság szinten, hisz az egész eléggé leírhatatlanul vaczak, olyan magyaros...ilyen csányi féle emberekkel nem is lesz előrelépés, de talán 3 év múlva sok minden megváltozik, csak mondjuk az sz*r érzés, hogy az ember mindig vár valamit négy évente (bár én igazából semmit sem), mondjuk itt nem is folytatom, mert az átcsapna politikába, azt pedig ki nem állhatom.....

Mit vársz 3 év múlva? Mert a vitán felül sikeres Bozsik-programot is a szocik csapták el, sőt szorítottak az egész magyar sportélet tökén. Akkoriban még profi klubban kajakoztam, és rendesen meg lehetett érezni a gatyahúzást,ráadásul a kajak-kenu szövetség még jóban is volt a szocikkal- lásd Baráth Etele.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.08.01. 13:33


ForzaRoma24 írta:...a kezdő 11-ből kábé 3-4 ember férne be nálunk a megye kettes csapatunkba...


Pont ez az, és már Pruknert küldenék el a szurkerek, de már nem is tudom mi kéne, fene tudja.
Ingyér csak ilyen selejteket tudunk hozni az oké, de ezt a brazil vonalat minek erőltetni, Somalia, Felix, Allison, Junior... kész röhej! Abdiról is aszondják tud ő játszani ha akar, de ha sosem akar, csak reppelni tud Felixel (egyébként azt egész jól csinálják, pályát tévesztett fekák). Előbb utóbb ezek a selejtek kikerülnek és el lesznek felejtve, a vezetőség okosan csak 1 éves szerződést kötött velük.
Andrezinho már bizonyította hogy tud focizni, de tegnap ő is szar volt... Otten az egyetlen épkézláb ember mostanság, tegnap is egyedül rajta látszott, hogy tud és akar is... ja és ott van még Oláh, ő jó lenne, ha nem ilyen Abdikkal, meg Felixekkel raknák össze, lehet már bánja a klubcserét, a régi csapata épp alázta a videotont, nélküle, szívás!
Na de majd most hétvégén... :roll:
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.08.01. 13:02


kivételesen belenéztem picit a DVSC-Fradiba
FR24: pont azt láttam amit mondasz. Hüledeztem, hogy ez most komoly? Fradista leveszi nagy nehezen, megindul vele, és a második beleérése már rossz és hosszan tolja meg. És ebből abban a 10 percben amit láttam volt vagy 3-4. Tragédia.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.08.01. 11:56


Ez a Fradi te jóisten, még a tavalyitól is gyengébb. Hát egy labdát nem bírnak levenni, egy 5 méteres passra képtelenek, egy cselre képtelenek, a kezdő 11-ből kábé 3-4 ember férne be nálunk a megye kettes csapatunkba, te jóisten, csak sápítozok és hüledezek. Nincsenek Mo-n ilyen kaliberű magyar játékosok mint ez az Abdi, meg Felix, meg Somalia, meg hagy ne soroljam??? Nem akarom elhinni.... Ezért kár ide jönni a brazil 20ad osztályból, aztán a labda levétel meg elégtelen.... Ahh, tragédia!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.08.01. 08:26


Trigoria írta:Imperatore: Igy van
Ha a Roma szurkolasom 100 akkor a Siofok 0.1.
Es ezzel is vezet a magyar csapatok kozotr

igazából én teljesen meg tudom érteni, azokat akikeket egyáltalán nem hoz lázba a magyar foci, klub és bajnokság szinten, hisz az egész eléggé leírhatatlanul vaczak, olyan magyaros...ilyen csányi féle emberekkel nem is lesz előrelépés, de talán 3 év múlva sok minden megváltozik, csak mondjuk az sz*r érzés, hogy az ember mindig vár valamit négy évente (bár én igazából semmit sem), mondjuk itt nem is folytatom, mert az átcsapna politikába, azt pedig ki nem állhatom.....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.07.31. 21:57


Imperatore: Igy van
Ha a Roma szurkolasom 100 akkor a Siofok 0.1.
Es ezzel is vezet a magyar csapatok kozotr
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég

cron