Magyar Foci

ide jöhet minden

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.08.22. 21:02


(((Köszi,Bence!)))

A büntetés,meg...
Hátha eltűnnek az ultrák a stadionból végre...
És maradnak a családok.
Meg a meleg családok.
Ja,és volt még egy transzparens a Fradi-táborban,csak nem volt róla szó.Muszáj szó szerint idéznem,ne haragudjatok:
Efraim Zuroff,a kurva anyád!
Egyre inkább a szívembe zárom ezeket a fiúkat.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.08.22. 19:16


Szerintem túl van misztifikálva Moniz.
Egyelőre ott tartunk, hogy nyert egy ligakupát, meg a most futó idényben 12 begyűjthető pontból jelenleg 9-e van a Fradinak, ebből tényleg logikus, hogy bajnokok lesznek... :)
Egyébként a Fradi utánpótlására tényleg ráférne a minőségi képzés, ezt testközelből tapasztalom, de kérdem én akkor miért nem utánpótlás vezetőként tevékenykedik? Az is mókás volt amikor a Fradi-Vidin 4 hollandnak és 3 magyarnak szólt a himnusz. A Vidiről inkább ne is beszéljünk...
Egyébként habár az eddig leírtakból nem ez szűrhető le, örülnék egy jó Fradinak, mert abból a magyar foci is profitálna.
De annak a híve vagyok, hogy először legyenek eredmények.
A bajnokság felénél térjünk vissza a témára. :wink:
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.08.22. 18:30

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.08.22. 18:07


Jó replika,bigg!
Nincs több kérdésem. :wink:
Torghelle Sancit meg a fizetését pedig hagyjuk is... Szégyen. :twisted:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2013.08.22. 15:10


zsolti írta:...csillagászati fizetésüket a vezetőség fizeti,tehát összevásároltak egy csapatot Moniznak.
Nyilván Détári és Prukner is leadott egy listát a vezetőségnek,ám azokat a játékosokat nem sikerült megszerezni.


Nincsenek csillagászati fizetéseik, pontos összegeket nem tudok, de Torgelle Sanyi fizetése veri az övékét az tuti (mekkora már ez, Sanyinak mire ekkora fizu?). Amúgy miért is lennének nagy fizetéseik, hisz tök ismeretlenek voltak (kivéve talán Leonardot), külföldön még mindig azok...

zsolti írta:Az meg,hogy ezek az új fiúk Monizban látják pályafutásuk megmentőjét vagy kiteljesítőjét,nem hiszem,hogy megállja a helyét.Nyugat-Európa hemzseg az ilyen edzőktől.Gondolom.Hogy Moniz által jöttek ide,azt elhiszem nektek,meg írta a sajtó is.


Ha ők mondják, higgyük már el nekik!

zsolti írta:De egyszer már kérdeztem:mi lesz,ha két év múlva Moniz veszi a kalapját,és itt maradnak a játékosai tömkelegével...


Jönne helyette egy másik Holland, vagy egyéb külföldi edző, a játékosok sorsát meg nehéz megjósolni, de miért is kéne?
Moniz nem megy el, amíg sínre nem tett mindent, főleg az utánpótlást, ezt ő mondta.

Egyébként azért kell ez a sok légiós, mert másunk nincs, szarból, vagyis az utánpótlásunkból nem lehet várat építeni, még csak most szervezték újjá az utánpótlás képzést, szóval még idő kell...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.08.22. 14:05


Oké,bigg,ezek valószínűleg mind megállják a helyüket,amiket írtál.Ám még ha nem is kellett átigazolási pénzt fizetni a játékosokért,a csillagászati fizetésüket a vezetőség fizeti,tehát összevásároltak egy csapatot Moniznak.Nyilván Détári és Prukner is leadott egy listát a vezetőségnek,ám azokat a játékosokat nem sikerült megszerezni.
Az meg,hogy ezek az új fiúk Monizban látják pályafutásuk megmentőjét vagy kiteljesítőjét,nem hiszem,hogy megállja a helyét.Nyugat-Európa hemzseg az ilyen edzőktől.Gondolom.Hogy Moniz által jöttek ide,azt elhiszem nektek,meg írta a sajtó is.
De egyszer már kérdeztem:mi lesz,ha két év múlva Moniz veszi a kalapját,és itt maradnak a játékosai tömkelegével?Ezért nem jó,ha egy edző dögivel hozza magával a játékosait.
Nekem még mindig a debreceni modell a példa.Vannak saját nevelések,és küzdenek majd a bajnoki címért.A város, a szurkolók magukénak érzik a csapatot.
Persze ha bajnok lesz a Fradi,akkor mindez a légiósdömping kutyát sem fog érdekelni.
Mindent a végeredmény minősít.
Én szurkolok nektek mint magyarfoci-rajongó.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2013.08.22. 06:24


zsolti írta:Szépen apránként összevásárolják neki a csapatot...


Na pont ezt mondtam, hogy ez nem így van, a vezetőség álmában sem tudna ilyen játékosokat idehozni... ezeket Moniz szépen felhívta, és megbeszélte velük, hogy igazoljanak ide, és ők jöttek.
Főleg azért, mert tudták, hogy ha Moniz edzi őket, akkor még vihetik valamire.

Moniznak hatalmas ismeretségi köre van, Eindhoven, Tottenham, Hamburg, Salzburg, itt mindenhol dolgozott mint segéd edző, erőnléti edző, ifi edző, vezető edző, és mindenhonnan hozott játékosokat, főleg még ifi edzőként dolgozott velük.

Mondj egy Magyar edzőt, aki ennyi területen dolgozott, vagy ekkora ismeretségi köre van, nem is kel ekkora legyen, csak egy Pici... Détári?, a volt csapatától hozott egy kapust; Vecsésről! :) Vagy Prukner?, felhasználta a kaposvári befolyását, és hozott onnan 4 játékost (szerencsére már egyik játékos sincs itt).

Détárinak igazolt a vezetőség hosszú évek után pénzért játékost, Bödét és Gyömbért, egyébként ők azóta is oszlopos tagjai a csapatnak, Détári mégsem tudta használni őket.

Ja és a lényeg az "összevásároltak neki egy csapatot" megjegyzésedre, Moniz minden játékost ingyen hozott!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.08.21. 17:24


Na bocsánatot kértek a Fradi vezetői egy közleményben a csatáryzás miatt.Egy vezetőségnek ez a dolga.Jól tették.
Ám ha emiatt megbüntetnek bárkit...
...akkor jön majd az újabb transzparens.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.08.19. 23:05


calderoni: gigalike :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.08.19. 18:34


Calderoni: te képviseled itt a fórumon a legőszintébb "antiszemitizmust". :wink: Én mindig próbálok higgadtan és "kulturáltan" fogalmazni,de a betyár istenemre mondom,te csinálod jól,barátom.
Szerintem az igazság a te oldaladon áll, még ha agyon is sérted vele mások "emberi méltóságát".
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2013.08.19. 16:32


Nyilván nem tudta senki se, hogy ki az a Csatáry László. Mint ahogy abban is biztos vagyok, hogy most sem tudják a cionista zsidók. Csak féltek, hogy kiszárad a vérre szomjazó mocskos szájuk. Elkezdtek kutatni, találtak egy, még elő szereplőjét a második világháborúnak. S, minthogy a holokauszt- mítoszt a messzemenőkig fönntartani kívánják, alkalmas volt az öreg egy vegzálásra. Most komolyan, józan ésszel belegondolva, hogy a véreres ceruzába lehet valakit 70 év elteltével megpróbálni elítélni? Kik voltak azok, akik emlékeztek rá egyáltalán? Voltak rá írások bizonyítékok, hogy x embert eltett láb alól? Ez a sztori éppen olyan ingatag lábakon áll, mint a holomese. Persze, mivel nem ismerte senki, egyértelműen amiatt emlékeztek meg rá, amit vélhetően, de nem bizonyítottan(!) képviselt. Nem volt véletlen, hogy a libások ellen rakták ki a föliratot. Ez így volt rendjén, ahol beléjük lehet rúgni, ott beléjük is kell. A metéltek lövik az öngólokat rendesen, lassan lehull a lepel a hazugságokról.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.08.19. 11:14


Alapvetően ez lenne a normális,Imperatore,amit írtál.Fradista is mindig ehhez hasonlókat ír.Ilyen egy kulturált,polkorrekt ember hozzáállása.
De vajon kik kezdik mindig a provokációt?Kik azok,akik röhögve provokálják az embereket,mert tudják,hogy minden mellettük szól?Hogy mindenki őket védi.KIK KEZDIK, Imperatore???
Kiknek szól arról az életük,hogy nácikra vadásznak 70 éve?
Kiemelik ezt az ingatag lábakon álló holokausztot,és ezt ideológiai fegyverként használva,az antiszemita kártyát bármikor előhúzva garázdálkodnak.Ez nekem bassza a csőröm.
És te azt kéred,hogy dugjuk a fejünket a homokba.Hogy ne sértsük mások emberi méltóságát.Ez volt eddig.Megmondom őszintén,hogy én is megtartottam volna a drapériát,ha alatta állok.Én is kifütyültem volna az izraeli himnuszt,ha ott vagyok a barátságos meccsen.MERT MI CSAK ÍGY TUDJUK KIFEJEZNI AZ ÉRZÉSEINKET ÉS A GONDOLATAINKAT!
Másnak ott a média,ezeknek az embereknek nincs.
Mit szólnátok akkor,ha kiderülne,hogy a Csatáry-drapériát kifeszítő húsz ember között volt tanár,orvos,közgazdász,jogász,stb.?
Higgyétek el,aki valamilyen szinten képben van a politikát és a történelmet illetően,annak joga van ilyeneket kifeszíteni addig,amíg a másik oldal büntetlenül megteheti mindazt,amit ők nem.
Radnóti Töredék-töredéke pedig gyönyörű gondolatokkal bír.
Nekem egyből a cionisták jutnak eszembe róla.Egyébként Radnóti kiváló költő és ember.
Ám nem szeretem azt,ha egy zsidó költő valóban szép soraival próbáljuk jelképezni azt,hogy mekkora káosz uralkodik az emberek fejében.Ugyanis például Radnóti nem volt cionista.És biztos tűzzel-vassal küzdene zsidóként a mostani zsidó világuralom ellen.Felesleges ilyen sorokat idézni tőle,mert egyáltalán nem vonatkozik sem a mai magyar "antiszemitizmusra",sem a Csatáry-megemlékezőkre.Mindig felolvasnak valamilyen bántóan patetikus sorokat a zsidó összejöveteleken is,csak azt felejtik el,hogy ezen költők nagy része nem volt cionista.
Úgyhogy ezek a sorok simán megállják a helyüket a mai világban is.Fordított előjellel.
Persze nehogy magadra vedd,amiket írok.Abszolút érthető a habitusod.Csak te a szőnyeg alá söpörnéd a problémákat.Ideig-óráig ez a legjobb megoldás.Hosszú távon nem.
Amit fradista írt,az már jobb ötlet:menjenek az ilyen feliratokkal olyan helyre,ahol nem ártanak a Fradinak.
Én továbbra is azt tartom,hogy a szurkolók nyugodtan foglaljanak politikailag is állást.
Lesznek még ennél durvább feliratok is.
És lehet,hogy épp a Fradi-táborban.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2013.08.19. 09:54


"Te melyik oldalon állsz? Esetleg arany középút?"

Sem oldal, sem arany közép út. Teljesen lényegtelen, hogy morálisan ingoványosnak találom e a dolgot vagy sem, de fontos, hogy ismerték e Csatáryt előtte vagy sem. Mert ha nem, akkor csak annyiról van megint szó, hogy szúrjunk oda a "mocskos zsidóknak" mert utáljuk őket mint a sz*rt. Ezért megemlékezünk valakinek a haláláról, akiről még cirka fél éve azt sem tudtuk, hogy létezik? Ennek fényében teljesen más megvilágításban kerül minden. Tényleg ő a fontos, az ő halála, az ő lelki üdve, az, hogy ártatlan? Vagy az, amit egyesek szemében képvisel és az, hogy ez által odapiszkálunk valakinek? Viszont vannak dolgok amikkel nekem is gondom van, akár népszerű leszek e ez által, akár nem, nem húzom túl, inkább idézem egy kedvenc költőm:

"...s míg balhitekben hitt s tajtékzott téveteg,
befonták életét vad kényszerképzetek."

"...s ki néma volt netán s csak lelkesedni rest,
már azt is gyűlölték, akár a pestisest. "
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.08.19. 08:25


amúgy szólásszabadság van, de ezek a szánalmas gyáva kis degenerált provokátorok menjenek pld a parlament vagy pld a Dohány utcai zsinagóga elé a feliratukkal, de ne a fradinak ártsanak (és ebből a szempotnból lesz@rom, hogy ez az ember tényleg háborús bűnös volt vagy csak egy ártatlan áldozat)

a bírságot meg fizesse a biztonsági szolgált, amelyik beenegedte ezt a feliratot. ezeket meg azonosítsák, ha már van felvétel és létezik ez az idióta szurkolói kártya, aztán tilsták ki örökre még a fradipálya környékéről is.
((és menjenek és mutogassanak az újpesti táborban nkább :D :D )
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.08.19. 07:37


A saját országában a magyar azt éltet, akit akar.


ha magyarok magyarországon olyat éltetnek aki neked nem tetszik, te is hőbörögsz, saját mondatodat cáfolva ezzel...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.08.19. 06:05


Bigg: nem kell Monizt védened,nekem is kifejezetten szimpatikus.Paulo Sousától okádtam,Moniz kell a magyar focinak. Nekem csak a misztifikálása nem tetszik, de ha bajnokot farag a Fradiból,akkor minden "legalizálódik".Mondjuk erre írtam, hogy szépen apránként összevásárolják neki a csapatot,úgyhogy még valami világra szóló bravúrnak sem mondhatnánk majd egy esetleges bajnoki címet, de a magyar szinten sztárocskákat is össze kell rakni csapattá,az biztos.
A fradistáknak felüdülés lehet a személye a megelőző időszakokhoz képest,ám Détárinak - aki jó, hogy nincs már ott -, hol vásároltak ilyen játékosokat?
Mindegy,sok sikert a csapatnak és Ricardónak,mert mint korábban írtam,bár nem vagyok Fradi-drukker, jó lenne látni a Ferencvárost valamelyik európai kupában.
Hajrá!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2013.08.19. 01:46


Fradista már válaszolt erre, már más is a téma (nem volt netem a napokban), de úgy látom nem igazán érted ezt a Moniz faktort, vagy félreinformáltak, vagy csak közhelyeket ismételgetsz, de hidd el, ezek Monizra nem érvényesek!

zsolti írta:Ez biztos jól esik a magyar edzőknek.


Ez engem nem érdekel!

zsolti írta:Vajon Moniz mennyire rendszeresen tart edzést a fiataloknak önszorgalomból?


Heti egy alkalommal.

zsolti írta:Összevásároltak neki egy zsoldosgárdát,ebből kell most valamit kifőznie.


Ezt te is tudod miért van, az olyan szintű Magyarok mint Jenner, vagy Besic (Besic szintű Magyar védő nincs is), mind külföldön játszanak és drágák, plusz konkrétan ez a 2 játékos is kimondottan Moniz MIATT jött.
Most jöhetne egy aránylag jó magyar; Vass Ádám, de már egy hete ajánlatot tettünk, de ő kivár, mert több pénzt akar... pedig hol játszott ő és hol játszhat?, a Seria B-ben, vagy a Kolozsvárban.

Egyébként Moniz pár hete hosszabbított 2 évvel, mint mondotta számára a tradíció számít és nem a pénz, tudom ez is közhely, de ez esetben egy valós közhely.
Besic is ugyan így tett, hosszabbított, és azt mondta, hogy szeretné ha a Fradi sokat nyerne az eladásából (és fogunk is), plusz Moniznál fejlődhet a legtöbbet, pedig voltak jó ajánlatai, kereshetett volna több lóvét, elmehetett volna a Seria B-be eltűnni mint sok Magyar fiatal, egy picivel több pénzért...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.08.18. 20:43


Imperatore: a kérdésedet mind a két oldalról lehet értelmezni.(Te melyik oldalon állsz? Esetleg arany középút?)
Amúgy ha úgy érted,hogy mit éltetgetik őt némely fradisták,mikor pár hónapja még azt sem tudták,hogy kicsoda,akkor azt kell mondjam,hogy nincs semmi bajom egy olyan ember éltetésével,akit a Simon Wiesenthal Intézet kiált ki nácinak,bizonyítatlanul,és életének hátralévő részét néhány hónappal megcsonkítják a procedúra által.
De mondom,nekem HÓT mindegy,hogy milyen nácit éltetnek,és hogy milyen műveltségűek,akik éltetik.
Mivel teljes mértékben a bibsik mellett áll a világ "hivatalos"része, a média, a politika, ezért ők bárkit kritizálhatnak,bárkiért ajvékolhatnak, míg az ő emberkéiket nem érheti szó.Én ettől hányok.Én azt sem tartanám gonoszságnak, ha magát Hitlert emelnék piedesztálra a szurkolók.
Balczó András a napokban volt 75 éves.Mindenki isteníti.Nagyon helyesen.
De vajon tudják-e az emberek,hogy ez a bajnok kijelentette: "Magyarország zsidó gyarmat."
Deutsch Tamás meg az MTK fogja be a száját.Emberkereskedő,pénzhajhász cég.Csak azokat a srácokat sajnálom,akik ott valóban minőségi focit mutatnak be.Ám az egész klub egy céltalan,hontalan semmi.Kereskedőkkel az élén.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.08.18. 20:20


Csatáryról senki nem bizonyította be itthon(!), hogy háborús bűnös volt, nem ítélték el.
sőt, Kanadában kimondták, hogy nem az ha jól rémlik.
A mai híradóba belenézve naná hogy ez volt a téma, és hogy mit nyiltkozik az MTK!!! Ki is kapcsoltam. Naná hogy épp az MTK nem fogja éltetni a dolgot :D :D
Nekem nagyot nőttek a szememben a fradisták ezzel.

És ha már a magyar zászló kitiltása. Épp mai hír:
https://kuruc.info/r/3/116500/
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2013.08.18. 19:12


mos őszintén, amíg a bibsik nem kezdtek el rágódni az ügyön, tudta bárki is ki az a Csatáry, meg hogy létezik e egyáltalán? nekem ennyi kérdésem lenne, mindenféle hátsó szándék nélkül
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.08.18. 18:56


Ugyanezeket írtam le én is,calderoni. :wink:
Jó,ha vannak az embernek elvtársai.Még ha én egy kicsit szolidabban is nyilatkozok meg,belülről nagyjából ugyanúgy érzek,mint te.
Gondoljunk csak bele: mi lenne,ha az MTK meccsein éltetnék mondjuk Ariel Saront vagy Menahem Begint?
Dicséretet kapnának.
Pedig ezek háborús bűnösök, izraeli terrorista csoportok egykori vezetői.Majd miniszterelnökök.Majd Nobel-békedíjasok.
De iráni és palesztin zászlót ne vigyünk be sehova.
Jó,nem viszünk.
Árpád-sávos,turulmadaras és nagy magyar zászlót se vigyünk be.
Jó,egye fene,nem viszünk.
Végül magyar zászlót se vigyünk be.
Dátum? Nem soká'.
Fradistát tisztelem,amiért egyáltalán leírja a véleményét, és lehet vele "vitázni".
Veled pedig mindenben egyetértek,calderoni.
Kösz.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2013.08.18. 18:41


Akkor én a ló túloldaláról közelíteném meg a dolgot. Én azt szégyellem, hogy a többi magyar csapat ultrái nem emlékeztek meg Csatáryról. Csatáryról senki nem bizonyította be itthon(!), hogy háborús bűnös volt, nem ítélték el. Az már felér egy ítélettel, hogy a wiesenthal központ elkezd hajkurászni valakit, állítólagos szemtanúk elmondása alapján idestova 70 év távlatából? Háborús bűnös, vagy felszabadító? Ki melyik oldalról közelíti meg.
Nem kell gondolni az érzékenyebbekre zsolti, ők se gondolnak rád. Ők kitiltják a magyar zászlót is lassan a válogatott meccsekről, szurkolókkal együtt. Engem például az izraeli zászló sért, ahol csak meglátom, számomra ők a háborús bűnösök. A saját országában a magyar azt éltet, akit akar.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2013.08.18. 15:46


ez a srác úgy idegesít, valszeg (az általam annyira nem szeretett) fradi tábor jelentős része nem feltétlen sorakozna fel a molinó mögé vagy nem érdekelné, de persze kellett ez a cikk, mert ez kell....ez a srác nem magyar, nem szlovák, nem cseh, nem liberális hanem ostoba...meg az is aki oda kommentel, mert értelme nincs...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.08.18. 13:54

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.08.18. 13:35


A Fradit érintő idióta sztereotípiák tényleg zavaróak.
Van egy színdarab -nem emlékszem a címére -, amelyben szerepel két negatív tulajdonságú drukker.A darabbeli megnevezésük: fradista 1, fradista 2. Katasztrófa.
El tudom képzelni,hogy mit éreznek ilyenkor a normális Fradi-drukkerek.Én is hasonlóan érzek,amikor "idióta" láncos-kopasz jobbikosok miatt általánosítanak.
Én amúgy el tudom képzelni,hogy ezek a politikai drapériák a Fradi-drukker jobbikosok művei néhány politikus és a hozzájuk közel álló személyek vezérletével.
Mondjuk engem akkor is érzékenyebben érint egy izraeli zászló egy magyar bajnokin,mint egy "antiszemita" felirat.
Több ártatlan vér tapad hozzá,mint Csatáryhoz.
Elnézést mindenkitől,főleg Trigótól,ez nem a politika topik.De a magyar foci vonatkozás bőven megvolt. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég

cron