Magyar Foci

ide jöhet minden

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.08.27. 13:37


nem azt mondtam, h.ezek feltétlen antifradisták (csak azt, hogy nem zárható az se ki) A valószínűbb az, hogy (understatement) csekély értelmi képeségű, aki nem tudja felmérni tettei következményeit, illetve képtelen az érzelmei kifejezésére optimális eszköz választani még akkor se, ha előre megfontolt módon cselekszik. . :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.08.27. 10:54


ebben nem hiszek, de persze nem zárható ki
a legtöbb magyar csapat szurkolóinak keménymagja sokszor szélsőséges ezt tudjuk
és igen, Csatárynak sincs köze a focimeccshez, de erről már beszéltünk
de továbbra sem értem én sem, hogy miért gondolod hogy antifradista az aki ilyet csinál. Mi köze a fradi iránti érzelmeinek ahhoz, ha egy igazságtalanság ellen így kíván tiltakozni - felhasználva a fradi iránti elkötelezettségét? Nem szerencsés árukapcsolás az igaz, de ő meg úgy gondolja, hogy simán bevállalható. Ettől még valszeg él-hal a fradiért. Persze ha igaz az összeesküvés-elméleted, akkor valóban antifradista bomlasztó provokátorok.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.08.27. 09:23


vagy talán nem is annyira idióták, csak szimplán antifradisták:
én nem szeretem az összesküvés-elméleteket, de:
sok-sok év agonizálás után újra éledezik a fradi: kezd csapat is lenni, van jó dző, viszonylag normális vezetőség, még az ún. "tábor" se kavart be komnolyan az utóbbi időben (eddig). Nyilván sokaknak nem tetszik ez.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.08.27. 09:01


semmi.
de a csatárinak se egy fradi-meccshez.
Mindenestre várható volt a dolog. de persze ezeknek az idióta "fradistáknak" ez nem számít. mondtam már, menjenek inkább egy zsinagóga elé provokálni
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.08.27. 08:33


http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb ... re-2274453
mi a redvás jó k.rva úristen köze van ennek a sw központnak folyamatosan a magyar belügyekhez???? Olyan szinten felk.rta az agyam ez most már megint. Minden mondata csúsztatás és hazugság!! :evil: Ezek vadásznak direkt az ilyenekre nálunk! Egy rendes magyar kormány, a következő ilyennél betiltaná a magyarországi működésüket! Csak hát nincs rendes magyar kormány....
A büdös k.. anyukat b... t... a jó.. k... úr... neki! :evil: :evil: :evil:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2013.08.27. 04:00


zsolti írta:Már belső védőként az utolsó emberes labdakihozatalaitól is hülyét kaptam.


Pedig ezt nagyon tudja, főleg ez az amivel kiemelkedik a Magyar mezőnyből, és szerintem épp ezért nem szabad középpályán játszatni, józan paraszti ésszel, ahhoz hogy hátulról kihozza a labdát, hátulról kell indulnia, ahhoz meg hátul kell lennie.
Adams tényleg jó (remélem nem veszti el a magabiztosságát, emiatt a 11-es miatt), Gerson nem annyira, Holmantól most elpattantak a labdák, amit a legidegesítőbb nézni, egyébként tényleg tehetséges... nyerni kellett a lókakinak, mert sok helyzetet elbénáztunk (mint mindig).
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.08.25. 17:29


ja. de hosszú még a szezon.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.08.25. 17:26


Méltó befejezése volt az összecsapásnak ez a Szakály gól. :D
Azért annyira nem jó ez a Fradi...
Idén szerintem a dobogó a reális célkitűzés nekik, aztán jövőre meg lehet próbálni azt a bajnoki címet. :wink:
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.08.25. 16:33


Jovánál a sárga szerintem bravúros bírói döntés volt.Biztosított a védő,és Szakály kifelé sodródott volna.
Holman néhány labdaérintése isteni.
Amit Kulcsár kihagyott,az érthetetlen,amit Valpoort cseszett el,az kapusbravúr volt.
10 magyar a Lokiban?Nem is figyeltem.Szívet melengető.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.08.25. 16:28


Kifejezetten jó meccs ez a Loki-Fradi.
Sok helyzet, jó iram, a második félidőt 10 magyarral fogja kezdeni a Loki, ez külön öröm.
Jovának lehet ki kellett volna küldeni.
Holman viszont tényleg nagyon tehetséges!
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.08.25. 16:25


Zsír ez a Loki-Fradi meccs.Bármi lehet még belőle.
A Debrecen-ultrák is bojkottálnak?Miért?A regisztráció miatt?
Besicset gyűlölöm a középpályán látni.Fut,csíp,harap,becsúszik és irányít.Csakhogy ez utóbbi nem az ő műfaja.Olyat próbál,amit nem tud.Már belső védőként az utolsó emberes labdakihozatalaitól is hülyét kaptam.A keresztlabdái gyakran ülnek,de ez a forgolódás a labdával...Ahhoz több penge kellene.
Adams tanár úr viszont kifejezetten jól mozog.Erősítés.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.08.24. 13:38


Megkaptam a privit,köszönöm.Rendben.
(Azért sunyi vagyok én is,mert így a Fradin keresztül lehet politikai dolgokról beszélni olyanokkal,akikkel a politikai topikban nem.)
Én sohasem kértem fradistától pártpreferenciás coming outot.Én csak szimpla világnézetre,szemléletre voltam/vagyok kíváncsi.Nem hiszem,hogy akkora nézetkülönbség lenne mondjuk fr és köztem.Apróságokra vagyok kíváncsi.
Egyszer le is írtad,fr,hogy te egy Sólyom-féle liberális-konzervatív-zöld stb. nézetű ember vagy.Felsoroltál mindent,ami létezik.Nem tudom,hogy azt anno komolyan gondoltad,vagy csak vicceltél,de én azt is megköszönöm neked.
De ez csak egy kérés.Ha fr nem ír semmit,az égvilágon semmi gond.Én ezután is egyetértek majd vele,amiben egyet kell,és ellenkezni fogok,ahol kritika szükséges.(Pl. Lamela sötét ló volta egyezőséget mutat a véleményünkben.Hű,de akkor meg tomm fog megorrolni,akivel a politikai topikban már több dologban egyetértettem. :wink: :D )
No, jól van.(Székelyes befejezés.)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.08.24. 13:21


ki az a hülye aki bevállalja, hogy aztán bíróságra mehessen és fizethessen :D :D

zsoltival kell egyetértenem: ugyan a foci ne a politikáról szóljon, de a mai világban mégis szerintetek melyik fősodratú médiában tudták volna az ország értésére adni a véleményüket? Melyik mutatta volna be? Így volt hatásos, így ütött, így volt látható. Egy csendben kirakott molinó.
Továbbá lehet ezt csűrni csavarni, de Csatáryt nem ítélte el egyetlen bíróság sem, ergo nem volt háborús bűnös. Miért ne tiszteleghetne előtte akárki???? Ha már elítéli itthon a bíróság, és utána rakják ki, akkor megérteném a jogi problémáját a dolognak. De így.... ez semmi.

zsolti: fr valszeg sosem ad neked igazat. Előfordulhat. :)
A kérésednek fr felé meg talán egyszer hatása is lesz. Talán megérjük még élve... Bár ez egy szurkolói focis oldal, ahol senkinek sem kell politikában coming outolnia - asszem ez világos. :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.08.24. 12:59

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.08.24. 12:32


külüönben már van családi szektor a gyerekeseknek :)

én a lányaimat nem vittem ki soha. (Az öcsém még okosan kivitte a kölkeit a tavasziújpest ellen imeccsre 8az volt asszem az utsóű még a rég pályán. )
nem voltam ki már időtlen idők óta, pedig ifjú koromban még akkor is kint voltam, amikor végképp nem kellett volna 8
(mondjuk azóta is áldom a sorsomat, hogy egy fradi-eto meccs miatt végülis remek politikai érzékkel kimaradtam a fidesz-alapítók közül :D .)))

Az új stadionba tuti kimegyek majd, de remélem, hogy még az idei szezonban is lesz miért kimenni a népstadionba :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.08.24. 12:27


Jó,hagyjuk is ezt a drapériázást.Ez is tisztán mutatja a kettős mércét.Én az idióta molinós példámat csak azért írtam le,hogy bemutassam vele a jelenség groteszk voltát:vajon melyik felirat esetén büntetnék meg a Fradit?Az MLSZ közleményt adna ki,hogy a Fradi-magnak megköszönje bármelyiket.Emlékeztek,hogy a Maccabi-szurkolók hogy petárdáztak Győrben?Milyen büntetést kaptak?
A stadionban nincs helye a politikának elvvel nagyon sokáig én is egyetértettem.Ma már nem.A sport az nem valami apolitikus,érdekmentes valami,aminek őrizni kell a szentségét.Sajnos.Ezért szerintem simán belefér néhány politikai üzengetés,mert így legalább nyilvánosságot kap a gondolat.
A stadionban erőszaknak nincs helye.Semmilyen formában.Ne legyen senkinek fizikai sérülése.De a molinók és a verbális inzultusok beleférnek szerintem.(Mondom ezt én,aki halálcsöndben szoktam végigülni az élő meccseket is.)
Ha már Németországot említettétek,a Bayern Münchennél áll a bál. A legnagyobb szurkolói csoportok kaptak össze a vezetőséggel a regisztráció miatt, és bojkottálják a meccseket.
Az meg, hogy Kubatovék védik a klubot,teljesen rendben van,nem is őket szidtam.Lehet ők is gyűlölik a cionista bagázst,de ezt kellett tenniük.
Engem az idegesít,fradista,hogy miért kell mindig "gyengeelméjű,degenerált" embereknek nevezni azokat,akik kifeszítik ezeket a feliratokat.És ha nem azok?Ha diplomás emberek is vannak köztük?Nem tudhatod.
Tomm:nem kell az együttérzésünkről biztosítani senkit személyesen ahhoz, hogy tisztelegjünk előtte a halálakor.Már leírta calderoni:persze,hogy senki nem ismerte Csatáry Lászlót ezelőtt néhány hónappal,és senki nem találkozott vele személyesen,hogy erőt adjon neki a Simon Wiesenthal Intézet elleni kíméletlen harchoz.Ám a rohadék zsiványok sem tudják,hogy kicsoda,hanem aljasul megvádolták.Nyilván el is ítélték volna "megfelelő bizonyítékok birtokában" a bíróságon.
De mindegy is.Én próbálok mindig pozitív dolgokat is írogatni ahhoz a történethez,amiket kritizálok.Lásd Fradi-ügyek.Ám te,fradista,még egyszer sem bírtad leírni egy fél mondattal sem,hogy "Zsolti,baz'meg,ebben vagy ebben egy picit igazad van".
Vagy te mindenben egyetértesz a cionista hatalom "antiszemitizmus" elleni intézkedéseivel?Akár sportról,akár politikáról van szó?Kértelek már többször,hogy fejtsd ki a véleményedet a cigányságról, a zsidóságról vagy bármiről,ha van időd,de te nem írtál semmit.Tudom,hogy ez időigényes munka,de akkor talán jobban meg tudnánk ismerni.Egyszer coming-outoltál,azt köszönjük,de más semmi.
Persze azon a mondatocskán jót röhögtem,amit a tízpontos feliratot tartalmazó hozzászólásom után írtál.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2013.08.24. 11:19


snatch írta:De nem is járok már meccsre....és sajnos nagyon úgy néz ki, hogy a fiamat sem fogom nagyon kivinni...:(

Azért az új stadionba ki kell hogy vigyed, élmény lesz neki, csak jó távol legyetek a b középtől!
Pécsi vagyok, jó sokat kell majd utaznom, de már tervezem a meccsre járást. A régi stadionba én sem mentem ki, de az új stadionnak már most "közönség vonzó ereje" van, én vagyok rá a jó példa. :)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2013.08.24. 11:09


zsolti írta:Én most - és ezt most a legőszintébben mondom -,ha meccsre járó Fradi-drukker lennék,a következőket csinálnám. Megpróbálnék intellektuálisan visszavágni.Ha vezető szurkoló lennék,magam köré gyűjteném ezeket az "antiszemita" egyéneket,és elkezdenénk molinókat,drapériákat gyártani.Majd bevinnénk Kubatovhoz és Oroszhoz ellenőriztetni azokat.


Kubatovék csak a klubbot próbálják védeni, ami helyes is:

http://www.youtube.com/watch?v=riwgcZvs6QY

Inkább azoknak kéne bevinni ezeket a molinókat, akik a szabályozásokat kitalálták, Csányi és sleppje..., az is igaz, hogy egy ilyen molinó következménye az UEFA-nál is eltiltás a nemzetközi porondtól, szóval mindegy hova viszed, csak szerintem ne Kubihoz és Palihoz.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.08.24. 10:14


Az egy dolog, hogy mi a véleményem a zsidókról és a cigányokról, de hogy nekem fradi meccsen sosem jutott ez eszembe, az tuti. Én tényleg azért jártam anno meccsre, mert nekem az egy ünnep volt, a stadion mintha templom lett volna. Izgatottan vártam a hétvégét, hogy mehessek és szurkoltam tiszta szívből, persze néha én is anyáztam, ha elkapott a hév. De pl sosem tudtam a híres B középben meccset végigdrukkolni, mert engem jobban érdekelt maga a meccs, a játék, mint hogy ott énekeljek részegen a kapunak háttal, ahonnan kb semmit nem látni. Idegenbeli meccseken persze a fradi szurkolók közé "kényszerültem", de sosem kedveltem. Láttam érdekes dolgokat, amiket már akkor sem értettem, hogy pl miért veri fradis a fradistát, meg egyáltalán miért van arra szükség...szánalmas volt.

De nem is járok már meccsre....és sajnos nagyon úgy néz ki, hogy a fiamat sem fogom nagyon kivinni...:(
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.08.24. 08:33


a dolog ott kezdődik, hogy a stadionban nincs helye politikának. néhány gyengeelméjű tévképzeteire meg aztán pláne nincs szükség
ilyenkor mindig a tanú c. film jut az eszembe: na most aztán nem lennék az ellenség helyében: jól megmutattuk nekik....
egyébként ha már annyira in memorian, kiváncsi lennék a molinósok közül-vagy közületek- bárki is vette-e a fáradságot, hogy együttérzéséről biztositsa az öreget. no persze az életében, amikor erre még volt lehetőség.

németországban azért járnak olyan döbbenetesen sokan meccsre, mert ott népünnepély egy meccs. olaszországban ebből alig látni vmit, nálunk meg egy rossz vicc a felvetés.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.08.24. 07:57


amúgy egy igazi, és nem gyengeelméjű fradista felelősséget érez a klub iránt, és számol a tettei következményirvel, és már csak azért sem mutogat olyan feliratokat, amivel árt a klubjának
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.08.24. 07:48


de szerencsére nem vagy az. :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.08.24. 07:37


Én most - és ezt most a legőszintébben mondom -,ha meccsre járó Fradi-drukker lennék,a következőket csinálnám. Megpróbálnék intellektuálisan visszavágni.Ha vezető szurkoló lennék,magam köré gyűjteném ezeket az "antiszemita" egyéneket,és elkezdenénk molinókat,drapériákat gyártani.Majd bevinnénk Kubatovhoz és Oroszhoz ellenőriztetni azokat.Ilyen mondatokat írnánk fel:
Mindörökké Izrael!
Éljen soká, Simon Peresz!
Pusztulj,Csatáry!
Palesztina=terrorizmus!
Atombombát Szíriára!
Rossz voltam, ám a Hit erőt adott!
Roma történelmet az iskolákba!
A homofóbia olyan unalmas!
Nácik,haza!
Unió,liberalizmus,Nyugat=jövő!

Én nyilván gúnyosan értem mindegyik kifejezést,de Kubatovék jól elcsámcsognának rajta,hogy vajon melyiket engedhetik be.Cinizmus ide vagy oda,irónia itt vagy ott,megérne egy próbát.
EGYIK MOLINÓT SEM BÜNTETNÉ AZ MLSZ,pedig bármelyik felirat többet ártana,mint ezer Csatáry-lepel.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.08.23. 22:32

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.08.22. 22:12


Trigoria írta:http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/mlsz-az-ftc-800-ezres-a-haladas-600-ezres-penzbuntetest-kapott-2273161
:evil:
hozzászólni nem lehet a hírhez :)


az antifradista bmlsz-t ismerve, egész olcsón megúsztuk ezt most
de a fradi helyében bevasalnám a biztonságiakon. és a következő ilyennél meg szerződésbontás, mert rosszul végzik a dolgukat
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég