Magyar Foci

ide jöhet minden

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.09.09. 21:15


Puskasek jugoszlavia ellen forditottak volna.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.09.09. 19:11


"kulcskérdés lesz Puskás féken tartása, ő az első számú csillag, biztosan rá kell figyelnünk a legjobban. De az egész csapat erős, hiszen nyert Angliában, Németországban, most Szerbiában fordított. A magyar csapat játéka könnyed, jól kontrázik, remek rúgói vannak, öntudatos csapattá vált. Semmi sem lesz egyszerű vasárnap számunkra.”

ugye , hogy az ember azt hinné, hogy így Puskást behelyettesítve Szoboszlai helyére, mintha az Aranycsapatról eszélnének?:)))
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2023.09.08. 07:21


szerencsére nem a fradista formáját hozta :D.

bár én a bekapott gólt az ő számlájára írom, konkrétan a szerb csávónak rúgta ki a középpályára.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.09.07. 23:49


sose csíptem Dibuszt
de ahogy ma védett....az igen
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.09.04. 15:21


nyilván te is sejted Hunszi, hogy ez nem most dőlt el, régen keresnek edzőt már, tárgyalások voltak, és nem csinál a fradi sem segget a szájából, hogy miután Szatnkovics rábólint, ők kiszállnak
De tény, hogy ez most így nagyon rosszul veszi ki magát, de Máté Csaba egészen biztosan tudta, hogy ez lesz a vége. Mondta is hogy van egy megállapodás a klubbal.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.09.04. 14:41


Máté Csabát 9 győzelem és 39 rúgott gól után Stankovic váltja a Fradi padján :lol: Ezek hülyék...

Jöhet hozzánk Csabika, jó kis Zeman foci :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.09.03. 15:38


hát ezt beb.szta Dominik
fura látni, hogy beáll az új Totti (Zaniolo) az új Puskás (Szobi) ellen, és honnan indult a két karrierjük, és hova jutott mindkettőnek
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.08.27. 18:27


néztem a pool meccset megint
hááát.. jobb volt az Újkastély (azonos létszámnál is bőven), emberelőnyben kvázi egész meeccsen illett volna betalálni még párszor nekik, de Nunez kétszer eltalálta úgy ahogy azt kell. Kedvelem is őt, az új cavani.
Dominik nem volt rossz

és Kloop láthatóan imádja Dominikot, a végén is őt ölelgette legjobban
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.08.19. 20:34


első félidőt láttam csak, aztán inkább éltem az életemet tovább, és elmentem tekerni :)
de ha tudom, hogy átveszi a karmesteri szerepet, akkor lehet nézem még . Ugyanis első félidőben sok extrát nem láttam tőle (nem mintha kötelező lenne:)), kivéve a kamutizit, ami persze manapság fújható, de én inkább egy kurva nagy maflással jutalmaznám az ilyen homorításokat.

köszi F.Totti az elemzést.

És a legjobb, hogy kicsit sem féltem. Elhiszem, hogy tényleg ilyen jó.
eleje óta ezt mondjuk, hogy csalódást nem fog okozni, ez biztos. Max nem fejlődik esetleg tovább, de kilgni lefelé nem fog. És mint látjuk, nem is lóg ki lefelé :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.08.19. 19:17


Kerkez igazi pitbull védő. Mourinhonak ilyenek csak belül kellenek. De azzal egyetértek, hogy a srácban van még egy színt. Sajnos 3 védőnél egyelőre pályántarthatatlan, de még baromira fiatal. Ha legalább egy közepes szinten megtanul baloldali belső védőt játszani (ehhez labdával is jobb munka kell), akkor nagyon könnyen top20 játékos lehet a posztján.

Amúgy a Bournemourh nagyon jó kis csapat. Szerintem a mezőny első felében lesznek, kiesési gondok nélkül.


És akkor egy kis Szoboszlai. Az első meccsen voltak hibái, amik meg is fogták. De biztos voltam benne, hogy lerázza magáról. Nyoma sem volt rajta. Rohadt erős fejben. Klopp pedig láthatóan imádja. Amilyen természetességgel átvette Mac Allistertől a karmesteri pálcát, arra alig láttam példát ezen a szinten, ennyi meccs után. A védekezése is hihetetlen erős. Enzo Fernandez még sok volt neki, de mindeki mást radírozott eddig. Gallagher menekült előle, amikor pedig bejött a 100 milkás Mudryk, Klopp azonnal dobta oda Dominket, aki akkor már 70 perce pályán volt.
Nyilván elfogult vagyok, de most kb a Pool 3-4. legjobb emberének látom és fontosságban is minimum itt tart. Komolyan szédülök, olyan magasan jár a srác. És a legjobb, hogy kicsit sem féltem. Elhiszem, hogy tényleg ilyen jó.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.08.19. 18:56


Kerkezre mi is lecsaphattunk volna...mit megy ez a srác basszus. Örülök, hogy végül nem a Lazionál kötött ki. Tuti lesz neki még feljebb, mint a Bournemouth.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.08.17. 12:40


A II. világháborúnak van még ilyen hosszú szakirodalma, mint Szoboszlai első 90 percének az angol bajnokságban.

https://www.nemzetisport.hu/legiosok/a- ... ti-2973377
azprt ez már sok egy pöppet :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.08.07. 20:35


jé látom pool meccs, benyomom, épp Dominik szögletét oxizzák a kapuba Szalaisan, ölelgetik őt, aztán csere. Láttam a játékából egy ismétlést :DDDD
kapcsolhatom is ki :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.08.07. 19:48


Nekünk igazából tök mindegy. Ezek az adóforintok most épp az UEFÁnál landolnak nem valamelyik négusnál.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.08.07. 17:00


„Az UEFA azért szabott ki súlyos büntetést a Ferencvárosra, mert a szurkolók egy része az aktuális eredmény beolvasását követően a Hajrá, Fradi!, a lilák és a Kispest minősítését követően a rigmust az MLSZ-re tett diszkriminatív, nemi irányultságot érintő megjegyzéssel zárták” – áll az FTC közleményében.

Buzi MLSZ. De ehhez mi köze az UEFAnak?????? Tényleg b.zdmeg nevetséges már
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.08.04. 21:39


A srác sokkal több, mint egy jól lövő, kreatív szélső. Kezd rájönni a világ. Sőt jön majd a következő fokozat, mikor rádöbbennek, hogy Kloppnak igazából a védőmunkája miatt kellett. Kib.szott modern játékos prototípus. Én is nagyon alulértékeltem. Valamikor tavaly év végén a BL meccseken jöttem rá, hogy ő már nem Roma szint. Egy éve még azt hittem nem lenne elég egy olasz topcsapatba, mert csak a válogatottban láttam.

(Oké, itthon túl lesz tolva minden ilyen semmi hír. De érthető. Puskást akarunk látni benne mindannyian. Hozza a klikket, hozza a bevételt. A héten még a nem annyira focipárti Magyar Narancs is címlapra tette. De nem zavar a hype, mert tényleg új polcra emelte a magyar focit)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.08.04. 15:51

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.08.03. 20:11


ne láss bele a félszemmel meccsnézésembe ennyit :) :D
melóban azért nem raktam ki egész képernyőr. Próbáltam keresni a rózsaszín cipőjét, meg a 8-as számot, annyira eltűnt néha. És simán lehet hogy több poszton is tolta a kb 75 perc alatt. Baloldalt pl biztosan többször láttam. De nem teljesen a szélén jah. De mintha jobbfelé is átkeveredett volna néha. Tudja a fene. Ezek téged szoktak érdekelni :) Többi csapattárást meg nem is figyeletm hogy ki kicsoda
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.08.03. 13:50


Jut eszembe, melyik oldalon játszott? Salah és TAA között a jobbon vagy a balon, Gakpo/Jota és Robertson között? Nevek alapján ez egy sima 433 volt. Gondolom MacAllister volt a centrumban és Gakpo vagy Jota volt a középcsatár.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.08.03. 12:22


azért pontosítanám az alibit: Lehet, hogy ő nem azt akarta, de ránézésre az sikeredett. Megkapta, továbbadta. Egyszer megindult volna, de földre vitték. Egyszer lőtt tisztán 18-ről de kapus kezébe. Kb háromszor szabálytalanul szerelt. Ezek kb amiket láttam. Nem tűnt fel, hogy pályán van. De én nem is várom tőle azt, hogy kitűnjön cselekkel, megindulásokkal, gólokkal. Megvannak a skilljei, és meglátjuk mire lesz elég. Bajnokság elején tuti megkapja a bizalmat jó pár meccsen.

pedig előző meccsén a Leicester ellen legalább volt egy majdnem félpályás gólja. És ráadásul ezek a meccsek azok, ahol mindenki önző mint a dög, hogy bizonyítson.Rossz nézni is ilyenkor ezeket a meccseket. Lehet Dominik ilyenkor is hozza a tiszta okos játékot. Remélem Klopp ezt pozitívan fogja fel. Elvégre én a Lipcsében se láttam akkor klasszisnak, mint amit a számok mutattak.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.08.03. 11:53


Affene, az nem jó. Pont ilyen meccseken nem kellene hogy az újak alibizzenek. Meg nem is ilyennek ismertem őt. Tényleg nem jó jel. Pályán is valószínűleg azért maradt sokáig, hogy szokja. Ez is mutatja, hogy Klopp mellette lesz (ilyen árcédulával még ott is muszáj), azaz Dominiken múlik mit hoz ki magából. De rövidesen indul a PL egy laza Chelsea meccsel. Közeleg az igazsság pillanata. Köszi az összefoglalást!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.08.03. 00:41


jó hogy kérdezed, én kivételesen pont néztem :) kevés volt épp a munka, és g.cire untam magam :)
Szar volt, alibizett végig, semmi értékelhető, váratlan, bármi. Sokáig pályán hagyta Klopp, miközben már kb az egész csapatot lecserélte. Írta egy hozzászóló, hogy eddig a meccsig egy pillanatra nem kételkedett benne, hogy Dominik berobbbanhat a PL-be, és az a minimum, hogy meg fogja állni a helyét, de ez a meccs óvatosság inti. Na, pont így vagyok ezzel én is ezt a teljesítményt látva. Bízom benne, hogy tétmeccsen más lesz. Meg csodát se kell várni egy felkészülési meccsen. Viszont ugyanakkor voltak a Poolban, akik villogtak.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.08.02. 21:28


Szobo milyen volt a München ellen? Nézte vki?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.07.19. 23:17


egyik fradista haverom érezte hogy baj lesz, mondta előre
másik kis se ment a meccsre


és akár direkt játszottak szarul akár nem, edzőt buktattak vele végül
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.07.19. 22:48


Oh bmeg, nagyon sajnálom. Fogadd részvétem....
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég