Magyar Foci

ide jöhet minden

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.11.29. 21:07


Ez de kellett, mint egy falat kenyér! Egy jó Diósgyőrt múltunk felül, sztem teljesen megérdemelten :D
Imperatore: azért vendégként ne a Fradi tábornak legyen már nagyobb hangja ;) Ahogy írtad is nagyon langyi volt a diósgyőri részleg, pedig egy ideig ti álltatok jobban ;)
Meg ahogy hallom 2-3 után egy-két diósgyőri összeverekedett egymással... ebből mi igaz? Mer én a hazug magyar médiának már semmit nem hiszek el!

egy szó mint száz: jobbak voltunk sokkal, a két nigga nagyot játszott nálunk, igaz Abdit a végén leküldte az a barom, pedig nem is volt les, velünk a Fradival az a baj h csak az ilyen nagy derbikre tudunk felpörögni, mintha Döme csak ezekre tudna megfelelően motiválni, a szimpla bajnokikat meg sorra 0-0-ra adtuk...
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.11.28. 15:10


Na Gerzsonnak annyi :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.11.28. 10:32


ezt a meccset mi buktuk el szó szerint, hibázott Benczés, hibázott Veréb Gyuri bácsi, Rados év a védelem egynéhány tagja is, mindegyik gól rohadt nagy egyéni hibából volt, persze kár lenne bűnbakokat keresni, ettől függetlenül még mindig végtelenül csalódott és dühös vagyok, remélem most már véget ér a média szopkodása és seggnyalása, mert már hányingerem volt attól amit leműveltek, ezt a meccset is jól elkurták, 0 volt a hangulat, mert tele voltak egymeccses ökör divatokkal, semmi hangja nem volt se a naposnak sem az ultraszektornak, hiába volt fullház, sok olyan nem jutott ki aki mindig ott szokott lenni, meg is látszott mennyien eltakarodtak rögtön a lefújás után, és azt kell mondanom, a zöld tábor sem váltotta meg a világot, persze a 3 gól után megjött a hangjuk volt pár perc zöld-fehérezés, de a szurkolásuk 90% a "cigányozás és a parasztmiskolcozás tette ki", nincs ezzel gond, örülök, hogy mi ez annyira nem vettük fel és nem erőltettük a "szarfradizást" hanem inkább az "aki diósgyőrivel válaszoltunk".....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.11.28. 00:43


azt néztem is félszemmel - jó meccs volt
kár hogy Stieber kevés oda, Szalai meg sérült
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2011.11.27. 21:16


ma a 3:2 volt a sláger, Bayern is kicerkázta :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.11.27. 20:28


Hát ez amolyan ",Mennyből a fradi, lejött hozzátok..." típusú meccs volt. Bocs :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.11.26. 18:45


Készülj Imperatore, holnap hazai telt ház előtt véreztek el! :twisted:

Komolyra fordítva a szót, ha kikapnátok tőlünk az tényleg szégyellni való lenne, 13000 néző, otthoni telt ház, harmatgyenge Fradi... na mit mondjak még, hogy nőjön rajtatok a teher és elbénázzátok? :D (tényleg csak ebben látom a esélyünket)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.11.14. 23:47


Stieber per pillanat a Mainzba se fér be
Tőzsér is azért lett jó, mert folyamatosan tolja a Genkben
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.11.14. 18:17


ForzaRoma24 írta:...én speciel pont olyan vagyok h egy-egy ilyen jól eltalált lövéstől még nem esek hasra, viszont néhány fineszes megoldás, mint pl ez a szemtelen gól is, na az előtt megemelem a kalapomat!


Na és persze az sem baj, ha fradista lövi azt a bizonyos gólt. :)

Tőzsér jó, őt be kell válogatni! Feczesin viszont fos, nála Németh is jobb volt abban a néhány percben, küzdött és volt néhány jó megmozdulása, inkább passzok.

Anno mikor beválogatták én Stiebertől többet vártam (csak úgy beugrott, nem az aktuális meccsről van szó)... de megérne még egy próbát később, látszott rajta hogy elizgulja a dolgokat, érnie kell mint Tőzsérnek kellett.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.11.13. 09:46


Úgy érzem h Hajnal Tominak lassan leáldoz a válogatottnál, ott lehet Tőzsérnek helyet szorítani, Feczesint osztom én is, Rudolf, Priskin és egy egészséges Szalai is jobban illeszkedik a válogatottba!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.11.12. 16:32


bár nem láttam a lengyel-olaszt, de én inkább azt mondanám hogy az olaszok nem jók annyira, nem beszélve arról, hogy hogy áll egy olasz egy bari meccshez... :)

A fineszes megoldásokat szeretem én is FR24, kérdés kinél mi tartozik bele :wink:
Dzsudzsi gólja, na igen...az valami
Tőzsérről meg hogy fejtegették a riporterek is hogy menynit fejlődött. Milyen fura nem, hogy egy játékos fejlődik is? :D Persze szerintem Egervári őt is és Feczególt is csak a nép nyomására hívta be, előbbit muszáj lesz még játszatnia, utóbbit a csatárok felépülésével megint elfelejti majd (szerintem nem teljesen alaptalanul).
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.11.12. 10:28


Jajj na mindegy csak a hétköznapira kaptam fel a fejem, mindenkinek szíve joga h eldöntse mi tetszik neki jobban, én speciel pont olyan vagyok h egy-egy ilyen jól eltalált lövéstől még nem esek hasra, viszont néhány fineszes megoldás, mint pl ez a szemtelen gól is, na az előtt megemelem a kalapomat!
Ott van példának az a lengyel manusz Krzynowek vagy h hívták, rúgott akkora gólokat pályafutása során ballal h a kapu majdnem szétesett, de azon kívül nem volt egy extra nagy spíler sose!
De mondom mégeccer nincs ezzel semmi probléma, persze h bomba nagy gól volt az is, neked az teccett jobban, nekem meg emez. Bár jut eszembe Dzsudzsi tegnapi gólja már vetekedik Lisztesével ;) 100-ból 90 játékos belebikázott volna egyet aztán majd lesz valami, ő nem, pimasz átemelés a kapus fölött... :D

És ezzel áttérek a válogatottra: tetszett a felállásunk bár látszott h így ebben a formában még nem sokat gyakoroltak együtt, Tőzsérnek a mozdulatai valóban óriási játékintelligenciáról tanúskodnak, és hát a rúgótechnika se utolsó! Viszont volt néhány olyan hajmeresztő hibánk, amik a tesócsapatnál már nem fognak beleférni, láttam őket tegnap az olaszok ellen, hát bizony volt baj a digóknál rendesen időnként, nem játszottak semmivel se rosszabbul, sőt... hát ugye még a tizit is kihagyták :D ha nincs az eelső óriási nagy kapusbakis gól (azért onnan nem illik gólt kapni, pláne nem a fej fölé, kedves Sczesny...) bizony nagyon tréfás meccs lehetett volna ez még. Úgyhogy jók a lengyelek, sokkal jobb játékra lesz szükségünk a vereség elkerüléséhez.
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.11.12. 09:32


Trigoria írta:A törökök meg vackok... ahogy sejtettük.

viszont hál istennek az írek már majdnem teljes két lábbal kint vannak....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.11.11. 22:07


nem néztem a magyar bajnokságot, nem beszélve a foci-memóriámról :)
Nyilván nem mindennapi a sarkazásos gól se itthon se külföldön, de kispályán sokkal inkább, maga a sarkazás meg mindennapos is, ráadásul Lisztesnél
nem is olyan extra a kivitelezés, jómagam tizenkettő egy tucat sarkazok ilyet egy kispályás meccsen - más kérdés hogy nagy az esély hogy max passzra és ritkábban kapura.
És igen, ez nagypályán volt ez igaz, ezért ritka és ezért kéne hüldezenem, de én jómagam csak egy nem túl tökéletesen kivitelezett mindennapos sarkazást látok - helyszíntől függetlenül. De ez én vagyok. És mivel nekem a sarkazás jobban megy mint ezek a Pákolicz féle dugók, ezért inkább az tetszik nekem. Bocsi! :oops:

A válogatott meg csak hozta a kötelezőt az áruházi eladók ellen szépen. Grat srácok!
A törökök meg vackok... ahogy sejtettük.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.11.11. 20:38


Trigoria írta:mit kell nézni?
a Pákolicz gólt, ami istenkirály volt, vagy Lisztes gólját, ami egy hétköznapi sarkalás?


Mit kell nézni?
Egy jól eltalált lövést, amiből van tizenkettőegytucat még Magyarországon is, vagy egy olyan kivételesen klasszis gólt, ami azért hétköznapinak mégiscsak nehezen nevezhető.... ;) Csodálatos találat volt mindkettő, számomra Lisztes gólja értékesebb, a helyzetfelismerés zsenialitása miatt!
Vagy ha hétköznapi, akkor mondj még ilyen sarkazásos gólt párat a magyar bajnokságból mondjuk az elmúlt 5-10 évből... ;)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.11.11. 17:54


nehogy igazam legyen és a beharangozott teltház ne legyen meg végül :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.11.11. 00:16


mit kell nézni?
a Pákolicz gólt, ami istenkirály volt, vagy Lisztes gólját, ami egy hétköznapi sarkalás?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.11.10. 23:48

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV


Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.10.31. 16:49


Sajnálom, hogy nem láttam játszani. Isten nyugosztalja!
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.10.31. 14:56


Az a durva hogy kb két hete voltam a János kórházban neurológián. És ott volt ő is a fiával. Remegett a keze, de sétálgatott, jól volt. Gondolom a műtét előkészületei miatt járhatott ott. Nem gondoltam volna, hogy ekkor látom utoljára...
Csak ki ne derüljön könyörgöm, hogy az orvosok rontottak el valamit! Csak ez ne!

Nyugodjék békében! :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.10.31. 10:42


Nyugodjék békében! :( :( R.I.P. Albert Flórián!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.10.22. 21:46


Naccerűű!!! :D
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2011.10.22. 21:27


ezért már megérte végigszenvedni az utóbbi fordulókat :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.10.22. 16:19


Lila majmok!!!! :P :P
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég