Magyar Foci

ide jöhet minden

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.09.08. 11:26


nso-n most megnéztem az első gólt, mert ordít a címlapon, hogy guzmics sajnálja a hibáját. hehhe, szép gól. ügyes védő...tehetséges....és a rotyó még labdával is gyorsabb volt...még sok ilyen védőt nekünk! :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.09.08. 11:19


szerintem Knézy jól tette, amit tett, én is úgy közvetítettem volna, az tuti. Érdemelnek ezek többet? Egy jó szót is? Szerintem rohadtul nem.

én tényleg azokat az embereket sajnálom, akik még mindig bedőlnek a demagóg szövegeknek, hogy van itt kérem fejlődés, aztán jön a hatalmas tasli. Na, ezért nem érdekel engem nagyon régóta a válogatott, ezért nem nézem meg a meccseiket, ahogy ezt sem néztem. Lesz*rom, de tényleg. Ezek mind jól kereső bohócok, csak nincs rajtuk a piros orr meg a bumszli cipő, és nincsenek kifestve (bár már ez sem igaz, mert tetoválásokban a világ elitjéhez tartoznak).
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.09.07. 23:19


:D :D :D :D :D :D máris majd 100ezer megnézés
nagyon jó lett

Trigo, milyen pozitív szava kellett volna legyen Knézynek?
Mivel nem csak a tegnapi meccsen hallgattam ezt az ember, hanem nagyon sokon, így nem a tegnapi meccsen szerettem volna először megütni. Elég régóta elfogadhatatlan számomra a kommentárkodása. De hogy a kérdésedre is válaszoljak: nem kell pozitív szó, de akkor az állandó érfelvágós, letargikus fikázást is hagyja otthon, köszönöm.

amúgy még egy gondolatom van a meccshez: ótvarsz.rok voltak a románok is, kvázi helyzet nélkül. Első gól mák, második élete gólja (rajzolni se lehetne szebbet), a harmadik volt egyedül igazi gól. És a szomorú az, hogy így is 3-0...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.09.07. 16:52

MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.09.07. 16:25


Így van,tomm.Imádom,mikor szélsőséges vagy! :wink:
Én meg Trigó hajtás témában most egy kicsit liberálisabbak voltunk...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.09.07. 15:59


hatalmasat röhögtem a 2ik percben. rajtuk is, meg magamon is, hogy hogyan lehettem olyan majom, hogy egy pillanatra is komolyan vettem a "válogatottat". ugyan az a mocsok megy a pályán mint eddig, csak volt 1-2 jobb meccsünk. a sok hülye (mint pl. én) meg elhitte, hogy van némi fejlődés.
a legszomorúbb, hogy ez a román válogatott is bűnrossz volt és ezek képesek voltak 3-0ra megverni minket. vagyishát őket...

én spec azt gondolom, hogy a srácok nem hajtottak. persze futkorásztak ők, meg minden, de az nem hajtás. pirosakat és sárgák tömkelegét kellett volna kapni, amit a gyengébb képességű, de a győzelemért elkeseredett harcot vivó csapatok szoktak kapni. nagy büdös lóf.szt hajtottak!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.09.07. 11:49


Fradista:amit néhány magyar szurkolói csoport művelt,az gusztustalan volt.Én is remélem,hogy nem reprezentatívak azok a felvételek.Az ízig-vérig mélymagyar honfitársak kifejezés egy kicsit gúnyos is volt részemről.Minden tiszteletem ezen embereké,de vajon közülük hány fő ment ki kizárólag a balhé miatt?Sokkal inkább híve vagyok a néma ellenállásnak;vagy az intellektuális alázásnak;vagy valami,egységes,hangos,nemzetre emlékeztető kántálásnak.Fizikai erőszakkal és ocsmányságainkkal csak lejáratjuk magunkat.Mindegy,mert az aljas románok nyomába így sem érünk oda...
Ezt olvasd el,légyszi,kurucinfós,de szokatlanul korrekt lesz számodra,pont erről van benne szó,a tegnapi szurkolói viselkedésről:

http://kuruc.info/r/20/117350/

A másik link pedig egy alfahíres vélemény a tegnapi gyalázatról.Tegnap meccs közben még én is így láttam a dolgokat,mára már lehiggadtam egy kicsit:

http://www.alfahir.hu/vegyetek_le_a_cimeres_mezt

Amúgy nyilván kur.a sok múlott a 2. percben kapott potyagólon.Utána már hiába szerelt Guzmics többször parádésan,ő volt a bűnbak.Pedig ez az egész történet tényleg egy haldokló rendszer szégyene volt, nem pedig egy egyszeri eset.
Én továbbra is a magyar futball elkötelezett híve vagyok,de én már ebbe is szeretnék belelátni egy kis politikát:több nacionalizmust,több vért,több gyilkos tekintetet!!!
És akkor egyszer talán majd megindulunk felfelé...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: szuzsolt11 Dátum: 2013.09.07. 11:35


Xaba írta::o :o :o :o :o :o
aztar(hadt! De én most nem értem. Az m1 elvileg magyarországi adó... nem? Akkor hogy történhet ez meg?
No de nem csak a zászló az egyetlen hiba... substitute? Lourencsics? syakaly? Szablcs? Balasz? És persze ékezeteket lehetett román oldalon tenni...
A románok oldalán nem látok elírást. (persze lehet, hogy van) De annyi biztos, hogy minimum ki kell rúgni azt, aki ezt összehozta!


Az m1 gondolom csak azt adja le amit kintről küldenek nekik, tehet feliratok kameraképek mind a románok állítják elő, az m1 annyit csinál hogy berak egy magyar komentátor, gondolom én, nem biztos hogy így működik. Igen a neveket is kicsit románosították...
szuzsolt11
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010.09.15. 20:27

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.09.07. 11:27


:o :o :o :o :o :o
aztar(hadt! De én most nem értem. Az m1 elvileg magyarországi adó... nem? Akkor hogy történhet ez meg?
No de nem csak a zászló az egyetlen hiba... substitute? Lourencsics? syakaly? Szablcs? Balasz? És persze ékezeteket lehetett román oldalon tenni...
A románok oldalán nem látok elírást. (persze lehet, hogy van) De annyi biztos, hogy minimum ki kell rúgni azt, aki ezt összehozta!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: szuzsolt11 Dátum: 2013.09.07. 11:09


Xaba írta:
szuzsolt11 írta:Tényleg tele rakták a magyar szektort román zászlókkal? A Himnusz kifütyülése szégyen volt, akkor már lehetett érezni hogy nem sok jóra kell számítanunk, teszem hozzá hogy kíváncsi vagyok magyar szurkolók is ezt csinálták-e volna fordított helyzetben, remélem nem...

Elvileg cáfolták. Tehát a magyarok helyeikre nem raktak. Mondjuk jobb is, mert biztos meggyúlt volna az egész...
Másképp szerintem fordított helyzetben is ez lett volna, közel ilyen erősségűen.

A szlovák zászló a magyar helyett szintén kicsapta a biztosítékot

Mi volt? Ezt nem tudom.


https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... t=1&ref=nf ,persze gondolom véletlen volt.
szuzsolt11
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010.09.15. 20:27

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.09.07. 10:30


szuzsolt11 írta:Tényleg tele rakták a magyar szektort román zászlókkal? A Himnusz kifütyülése szégyen volt, akkor már lehetett érezni hogy nem sok jóra kell számítanunk, teszem hozzá hogy kíváncsi vagyok magyar szurkolók is ezt csinálták-e volna fordított helyzetben, remélem nem...

Elvileg cáfolták. Tehát a magyarok helyeikre nem raktak. Mondjuk jobb is, mert biztos meggyúlt volna az egész...
Másképp szerintem fordított helyzetben is ez lett volna, közel ilyen erősségűen.

A szlovák zászló a magyar helyett szintén kicsapta a biztosítékot

Mi volt? Ezt nem tudom.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: szuzsolt11 Dátum: 2013.09.07. 09:55


Tényleg tele rakták a magyar szektort román zászlókkal? A Himnusz kifütyülése szégyen volt, akkor már lehetett érezni hogy nem sok jóra kell számítanunk, teszem hozzá hogy kíváncsi vagyok magyar szurkolók is ezt csinálták-e volna fordított helyzetben, remélem nem... A szlovák zászló a magyar helyett szintén kicsapta a biztosítékot, a magyar verésről nem tudom mit higgyek, gondolom az ultrák se voltak ártatlanok. Sose értettem, hogy mért kell balhézni a meccseken, soha nem is fogom megérteni szerintem, mindegy hogy magyar balhézik román vagy valaki más. Mindig ilyen volt a sport, vagy csak mára fordult fel a világ? Na mindegy a játékunk katasztrófa volt, nem tudom elhinni hogy mindig bekapunk valami fos gólt aztán annyi.
szuzsolt11
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010.09.15. 20:27

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.09.07. 08:48


A románok nagyon mocsokul tudnak szurkolni, ezt megtapasztaltam én is CFR és/vagy "U Cluj" meccseken. Durvák, parasztok és félelmetesek! Nem csodálkozom, hogy beszartunk és kikaptunk, így várható volt :( . És az az 50.000 román zászló, mely a székeken várta az embereket... na az ütős lett, ahogy tervezve volt.
Am. ez a 3000 magyar szurkoló csak azért 3000, mert sokan "még azért se" mentek el a budapesti eset miatt?!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2013.09.07. 08:41


Trigo, milyen pozitív szava kellett volna legyen Knézynek? Egy nagy rakás sz.r volt a tegnapi produkció. Besz.ri, hulladék játékosaink vannak, akiket sztárként kezelnek egyesek, mert 3 meccsenként 2 értelmeset rúgnak a labdába az NB1-ben. Mindenzt lehet tetézni egy kapitánynak nevezett senkivel, aki fölküldi úgy a kezdő 11-et a pályára, hogy nincs irányítója a csapatnak! Mindennek tetejébe két, kizárólag statikus játékra képes csatárt egyszerre szerepeltet. Predesztinálva volt a vereség. A Haladásból betenni egy védőt.....milyen nemzetközi rutinnal rendelkezhet egy Haladás játékos? Mit akarunk egy Bödével? Vicc az a gyerek a Fradiban is, csetlik- botlik, technika 0, helyzetbe kerülés 0, helyzet kihasználás 0, még NB1 szinten is kevés, nemhogy a válogatottban. Koman Vladimir mikor játszott utoljára mérkőzést? Ha játszott, azt is egy harmadosztályú csecsen csapatban. Juhász persze hiányzott, de Mészáros qrvára nem, mert ő se üti meg a szintet. Mindenki be volt sz.rva, senki se mert labdát tartani, gondolkozni, passzolni. Mindenki csak alibizett, dobta tovább a labdát, lerázva magáról a felelősséget. Kísértetiesen hasonlított a tegnapi izé, a 90-es évekbeli, Hamar-Pisont "fémjelezte" alibi- válogatotthoz.
Szégyen az egész. Nem érdekel, hogy nem jutunk ki, mert valljuk meg őszintén semmi keresni valónk nincs világversenyen, de a románok ellen csúszni - mászni. Állítom, ha összeszedett volna valaki az ultrák közül 11 embert, nem kapunk ki ennyire.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.09.07. 08:40


zsolti, íme ezek az "ízig-vérig magyar honfitársaink"
legfeljebb csak reménykedhtünk, hogy nem reperezentatívak ezek a képek
http://kepek.origo.hu/galleriesdisplay/gdisplay?xml=/1309/A_mag201396172150/gallery.xml&rovat=sport#/1
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.09.07. 08:35


Amúgy van egy olyan érzésem,hogy Bödét bedumálta a sajtó és a közvélemény a kezdőbe.És Egervári berakta.
SEMMI BAJOM BÖDE DANIVAL,SŐT,ÉN IS KEZDETTEM VOLNA!!!
Ám a válogatott még a gyengébb ellenfelek ellen is egy ékkel szokott kezdeni.Most a kapitány ezt bevállalta úgy,hogy nem volt mögöttük irányító,csak a 35. perctől Hajnal.Nyilván az oldalsó beadásokra alapoztunk,azok meg nem jöttek.
Mindegy is,szomorú volt a tegnapi nap.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.09.07. 08:21


Bence: piros pont.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.09.07. 08:19


Trigó:alapjáraton minden anti-Knézy gondolatoddal egyetértek,ő egy farok.
De a magyar válogatott meccseken érződik a hangján a pozitív szemlélet és a versenydrukk.Miután a 2. percben gólt kaptunk,onnantól viszont jött a fika.Én már nem is a meccset figyeltem egy idő után,hanem az ő mondatait.A kritika jogos volt.Neki ez a terepe.Ez áll jól neki.Ettől függetlenül repülhetne a lótúróba.
A magyar bagázs meg szégyellje magát.Hajtottak ezek,persze hogy hajtottak,de ilyenkor vért kell inni a meccs előtt.A románok megitták.Mi csak energiaitalt ittunk.Az már más kérdés,hogy az UEFA Magyarországtól elvette azt az esélyt,ami most Bukarestben 56 ezer román fanatikusnaK megadatott.
És az oda utazó ízig-vérig magyar honfitársainkat alázgatták rendesen.Őket sem kell félteni,ám a Nemzeti Sport helyszíni tudósítói szerint olyasfokú gyűlölettel szembesültek,mint még soha.Index-cikk:Bukarestben randalíroznak a magyarok.
Hihetetlen,hogy egy magyar (?) média is így tudósít az esetekről.
Minden szempontból vesztettünk tegnap:sport,politika,minden.
Az egyetlen pozitívum az volt,hogy 3000 magyar fordított hátat a helyszínen a román himnusznak.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.09.07. 08:13


Sejteni lehetett, hogy a védelemmel lesznek problémák, de erre azért még én sem gondoltam.
Kádár belső védő a Diósgyőrben, a válogatottban balhátvéd...
Két másik NB 1-es "tekintély" kapott helyet a védelem közepén, míg a holland élvonalban rendre játszó Otigba csupán az U21-es válogatott tagja.
Igaz fiatal még, csak 21 éves, tapasztalatlan. Mióta mérik korban a tapasztalatot?
Dzsudzsák meg ne vegye magára a válogatott csapatkapitányi karszalagját, ha félti a lábát. Sebaj majd jókat viccelnek Petrescuval a Dinamónal, Szalaink is betalál majd a BL-ben, és a madocsai Messiről is lesz pár cikk, ha eljut 10 gólig idén.
Vanczák és Varga legalább küzdött, hiába voltak gyengék.
Utólag persze könnyű okoskodni, nagyon el vagyok keseredve.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.09.07. 01:20


nem gondolom, hogy ne legjobb tudásuk szerint próbálnának ilyenkor játszani
ez ma ennyire volt jó. Elképzelni nem tudom miért. Muszáj, hogy taktikai hiba legyen benne.

Komoly bajok vannak akkor,ha már a kis Knézyvel is szinte mindenben egyetértek.

Ha megtehetném, ebben a pillanatban repülne ez az ember minden tv-ből. :evil: :evil: :evil: GYŰLÖLÖM!
Egy pozitív szava nem volt, de már megint tolta a fa.szságait. Hogy legalább hajtsunk... agyam elszállt. Ez is képes azt gondolni, hogy ezek a srácok most épp nem hajtottak, mert úgy tartotta kedvük??? És ezt épp egy exsportoló mondja? Egy asszonyverő?
Sajnos havernál néztem, így nem tudtam streamre kapcsolni, és muszáj volt őt hallgatni, de úgy megnyugodtam amikor elment a hangja egy ideig.
Okítson azt akit akar, mondja a véleményét annak akinek akarja, csak könyörgöm ne a tv-ben! Ugyanis ott nem azért van.

Na és ezzel nagyon gyorsan le is zártam magamban ezt az egész napot .)

Kubatov hozzájárulása a magyar focihoz: először állt pályára csupa idegen mezőnyjátékossal a Fradi
ehhez meg csak gratulálni tudok
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2013.09.06. 23:00


Csak tököt kellett verni ezekbe a pipiskedő kis sztárocskákba, hogy tudjanak csúszni-mászni, nem minden román becsúszásnál a lábukat féltve felkapni, de Egérbácsi f...t csak a taktikai táblára tud rajzolni...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.09.06. 22:47


tévedtem, folytatják :D
Egervári nem értett azzal, hogy az elmúlt három év eredményeit aláássa ez a vereség, és jottányit sem lépett előre válogatottja. „Az elmúlt három évet megkérdőjelezni nem szabad, aki ezt teszi, nem tájékozott.”
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.09.06. 22:43


a remek kupaszerepléssel meg ezzel a mai izével végképp bebizonyosodott, hogy a magyar futballban semmi változás, sőt. legfeljebb parasztvakításban erősödött az utolsó 1-2 évben, de gondolom ez is csak mostanáig tartott.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.09.06. 20:55


Ááá,fasz.m.
Szégyen ez,akárhonnan nézzük.
Nem baj,akkor is szeretem az NB 1-et!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.09.06. 20:37


Jól tudom.Mondandóm lényege annyi,hogy Egervárival SEM leszünk ott.
De lehet senkivel nem menne.
Ahogy írtam,szétharapják a torkunkat.
Himnuszunk brutálisan kifütyülve.
Mi hátat fordítunk az ő nemzeti éneküknek.
Ezekért szerintem nem jár büntetés.
Maximum ha mindez az izraeli himnusszal történik Júdapesten.
No de így van ez rendjén.
Nagyon le vagyok törve.
Komoly bajok vannak akkor,ha már a kis Knézyvel is szinte mindenben egyetértek.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég