Kézilabda

ide jöhet minden

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.10.19. 08:42


Trigoria írta:mekkora meccs volt ez a MKB-Kiel, te jó ég :shock: (jelenelg a világ két legjobbja kb)
kivételesen megnéztem


Én is erre gondoltam, hogy a Veszprém már ott van az élmenők között.

A lányoknál a Győr - Larvik lenne ilyen meccs, de valahogy a Fradit sem tartom esélytelenebbnek a Győrnél... Szóval Fradi - Larvik is egy top meccs? (igen) :)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.10.18. 23:08


az volt.
és mindjárt itt a nói párja: :) 2012.10.21., vasárnap, 18.00: Ferencváros - Larvik, Helyszín: Dabasi Sportcsarnok
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.10.18. 20:55


mekkora meccs volt ez a MKB-Kiel, te jó ég :shock: (jelenelg a világ két legjobbja kb)
kivételesen megnéztem
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.23. 00:27


nagyon vicces
akkor az Ritmikus Sportg is legyen téli, azt is teremben csinálják
de komolyan, ezek milyen érvek :shock:

értelmezzétek ezt a gondolatmenetet már nekem légyszi:
Ez az olimpiai játékok évében most nem adatik meg nekik, ráadásul a téli szünetben sem pihenhetnek az Eb miatt

mert most a nehéz bajnokság mellett az Eb és az olimpia teljesen kifacsarja őket,

ez a gond, erre a megoldás a téli olimpia, ÉÉÉÉÉÉÉÉÉS:
Emellett pedig a versenynaptárból kikerülne az Eb az olimpiák évében. Ez tehermentesítené a játékosokat. Az idén bebizonyosodott, hogy az olimpiák évében az Európa-bajnokságnak nincs sok értelme.

na most akkor hogy is van ez? átrakják télire ÉÉÉÉÉS törlik az azévi EB-t????
Akkor miért nem elég simán kilőni az EB-t abban az évben????
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2012.08.22. 21:16


Így van és javaslom h jégen játsszák már akkor... nevetséges, de látjátok egy bolond azonnal 100at csinál...
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.08.22. 19:00

"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2012.08.19. 14:40


Trigoria írta:pedig minden a kezünk alá játszott
a döntőben a franciák vártak volna ránk - akiket kétszer kaptunk el egymás után. Ismerjük őket, lett volna egy kis esély. na de ez van.
Horvátok elég emocionálisak, lehet letojják a bronzmeccset. Bár félek még így is simán behúzzák. Pláne hogy Császár nélkül kell játszanunk.

Nagy Lacit és a kis Mocsait se szidom, mert mindketten hoztak nekünk 1-1 meccset önmaguk. De azért az sokatmondó, hogy ketten együtt 11/1-es statot hoztak a svédek ellen. És még ÍGY IS összejöhetett volna...


Nem ment a lövés Nagynak se az elején, csak azt nem értettem, hogy a második félidőben egyáltalán meg sem kapta a lehetőséget h támadjon!! Lehet h belőtt volna egyet és azzal átlendül a holtponton, ahogy láttam játszani, nála nagyjából ez van, kell egy gól h beinduljon :) de meg se kapta a lehetőséget, végig Mocsai támadott a 2ik félidőben...
a bronzmeccs meg olyan sima volt amilyennek vártam :(
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.11. 14:32


pedig minden a kezünk alá játszott
a döntőben a franciák vártak volna ránk - akiket kétszer kaptunk el egymás után. Ismerjük őket, lett volna egy kis esély. na de ez van.
Horvátok elég emocionálisak, lehet letojják a bronzmeccset. Bár félek még így is simán behúzzák. Pláne hogy Császár nélkül kell játszanunk.

Nagy Lacit és a kis Mocsait se szidom, mert mindketten hoztak nekünk 1-1 meccset önmaguk. De azért az sokatmondó, hogy ketten együtt 11/1-es statot hoztak a svédek ellen. És még ÍGY IS összejöhetett volna...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.08.11. 09:29


ForzaRoma24 írta:jó lesz az a 4ik hely nekünk, több mint amit előzetesen vártam!


Még bronz is lehet, az esély megvan!
Am nem is tudtam hogy lesz bronz meccs, de így a helyes hogy van.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.08.11. 08:32


ForzaRoma24 írta:Jobb csapat a svéd, de ezt is nyerhettük volna, csak ma valahogy nem volt meg bennünk a plusz :( meg nem igazán értettem h Mocsai mivel vívta ki (azon kívül h a fia) h 45 percen keresztül játsszon, mert értékelhető megoldása nem volt az biztos. Tény h Nagynak se sok, de Mocsaitól hányingert kaptam a második félidőben... :D
Császár és Fazekas remélem beférnek az allstar csapatba :)
jó lesz az a 4ik hely nekünk, több mint amit előzetesen vártam!

Mindenben egyetértek veled, sajnos tényleg egy kevéssel jobbak voltak a svédek, a Mocsias dolgot is jól látod.
Nagy Laci pedig egy világklasszis, de nincs meg benne az a szív ami kéne, vagy ami megvolt az Izland elleni meccsen.
Ha teszem azt Schuch Timuzsin küzdeni tudása is megadatott volna neki meg se állunk az Olimpiai döntőig.
Na mindegy azért ez is szép volt! Harsányit meg nem okolom, ő volt szinte az egyetlen ember az egész torna alatt aki egyszer sem alibizett. Ezt nagyra becsülöm még akkor is ha épp rajta ment el a meccs.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2012.08.10. 22:57


Jobb csapat a svéd, de ezt is nyerhettük volna, csak ma valahogy nem volt meg bennünk a plusz :( meg nem igazán értettem h Mocsai mivel vívta ki (azon kívül h a fia) h 45 percen keresztül játsszon, mert értékelhető megoldása nem volt az biztos. Tény h Nagynak se sok, de Mocsaitól hányingert kaptam a második félidőben... :D
Császár és Fazekas remélem beférnek az allstar csapatba :)
jó lesz az a 4ik hely nekünk, több mint amit előzetesen vártam!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.10. 18:36


Harsányi bammeg! :evil: :(
4x támadhattunk a 25-25-ért is!!
ááááááááááááááááá
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2012.08.08. 14:21


Láttam életemben pár 100 kézilabdameccset,de ilyenben még nem volt részem.Még most is remegek tőle.Fantasztikus volt.
Nagy Laci amit művelt,eszméletlen.Van keresnivalónk a svédek vagy a dánok ellen is ilyen játékkal.
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.08. 13:48


nos én 6-kor feküdtem le
tudatosan átaludva a kajak-kenut
aztán anyámékhoz mentem, és megdöbbenve látom hogy kézilabdameccs megy
hát úgy felejtettem el ahogy volt
épp 23-22 volt asszem nekünk, de fater mondta hogy kétszer vezettünk 5-el, azonnal ideges lettem :twisted: titpikus kézimeccs, tipikus mi
utána nézni is elég volt a szívemnek - elvből nem nézek már férfikézit (az újvidéki meccsektől) csak döntőt vb-n eb-n bl-ben ha van magyar (tehát nem nagyon :) ), de az olimpia kivétel volt eddig
de ez nem embernek való

mondtam hogy Izland ellen lehet keresnivalónk, de hogy így?
Hatalmas meccs volt! És Mocsai jól döntött mindig (már amikor én láttam), bár azt nem tudom a kis Mocsai mit csinált az elején, mer amikor bekapcsolódtam már nem játszott
(a hétméteresnek a rendes játékidő végén jobban örültem mintha szabaddobást kapnak belőle, mert így volt időnk ha megfogjuk)

ja és még valami: csak igazuk lett azoknak (kb én is ezt vallottam a felkészülési meccsek után, aztán a csopmeccsek után már nem nagyon), akik azt mondták Nagy Lacival éremesélyesek vagyunk, nélküle nem. Aki nem vallja be hogy a mai meccsen (bár csak a 2. felét láttam) Nagy Laci volt a húzóember támadásban, az.... :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.08.08. 13:28


én az 59. percben, amikor vezettek és támadtak, kikapcsoltam a tévét. Aztán az utcáról hallottam egy "Góóóóóóól" üvöltést, arra kapcsoltam újra be :D :D :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.08.08. 13:25


snatch írta:Nem találok szavakat...lábon kihordtam vagy 10 infarktust

Körülbelül én is! Most kezdem megérteni a bagósokat :D Kínomba rágóztam, almát ettem,megittam másfél liter vizet és mindez a hosszabbítás alatt.. Elképesztő meccs volt!
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2012.08.08. 13:22


Nem találok szavakat...lábon kihordtam vagy 10 infarktust
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8040
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.08.08. 13:17


GYŐZŐTT AZ IGAZSÁG!!!!!!!!
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.08.08. 13:15


remélem az elődöntőben is fejbe dobjuk a kapust, úgy látszik, hogy szerencsét hoz :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.08.08. 09:12


Ahogy nézem a női tornát, gyengélkednek a nagyok, abszolút lett volna keresnivalónk ott a dobogón. csak hát a dolog annak idején el lett qrva...... nem kicsit, nagyon :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.08.07. 01:25


Trigoria írta:Izland ellen amúgy lehet keresnivalónk, de ha kiesünk akkor sincs már gáz.


Izland tényleg jobban hangzik mint a Francia, Svéd... mégis őket verték és lettek 100%-os teljesítménnyel elsők a másik csoportban... de akkor is. :P
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.08.06. 22:20


Trigoria írta:szabadságon vagyok, de ágyból azért megnéztem telón :D
A kis Mocsai Isten lett ma. (És mégiscsak lehet Mocsaizni a győzelem ellenére is! :wink: ) Életében nem játszott így a válogatottban (de talán sehol sem)!
A végén a bírókat ordítva elküldtem mindenhova, de ezt is elbírtuk.
Teljesítve a cél. Izland ellen amúgy lehet keresnivalónk, de ha kiesünk akkor sincs már gáz.

Szinte tökéletes 2. félidő volt!
Izlandot is elverhetjük, csak könyörgöm ne kerüljön támadásban pályára Ilyés.
Minimum 3 gólt jelentett az első félidőben a szerencsétlenkedése, a bokatörése után nem kapta el újra a fonalat.
A védekezési részt kiválóan nyomja, csak ne támadjon könyörgöm :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.06. 13:46


Magyarország jobb volt ma nálunk. Normálisan jobbak vagyunk náluk, de kevés volt az olimpiai tapasztalatunk” – mondta Veszelin Vukovics.
persze persze
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.06. 11:57


szabadságon vagyok, de ágyból azért megnéztem telón :D
A kis Mocsai Isten lett ma. (És mégiscsak lehet Mocsaizni a győzelem ellenére is! :wink: ) Életében nem játszott így a válogatottban (de talán sehol sem)!
A végén a bírókat ordítva elküldtem mindenhova, de ezt is elbírtuk.
Teljesítve a cél. Izland ellen amúgy lehet keresnivalónk, de ha kiesünk akkor sincs már gáz.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.08.06. 11:05


Hát átszellemülten játszott az biztos. SZép volt fiúk, Fazekas is marha nagy király volt! :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég