Kézilabda

ide jöhet minden

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.01.17. 23:36

szerintem meg te gondolod rosszul - és hiszek inkább magamnak és Mocsainak (az máris kettő :D )

A dán edzőt láttad ilyen helyzetben lehozni a kapust? Ha igen, akkor elnézést kérek, és igazat adok neked.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Trigoria
Moderátor

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2012.01.17. 20:25

Mondom, pl. a dán edző hasonló játékhelyzetben tuti, hogy lehozza a kapust, győzelemre vannak szocializálódva.

Mikor elvették a bírók a labdát az oroszoktól, már kiabáltam, hogy hozde le a kapust, erre időt kért. Amivel szintén elment két másodperc, mellesleg felállt védelem ellen kellett támadjunk. Szerintem ezt a szituációt rosszul kezelte e mester.
Grande Capitano
fantasista76

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.01.17. 19:01

levinni a kapust ebben a szituban óriási baromság lett volna - továbbra is mondom
ugyanis nem tudod kiszámolni hogy pontosan 10 mp-el a vége előtt lődd el
és ha kicsit előbb lövöd el és nem megy be, akkor a kapus máris íveli át az üres kapura
Mondjuk volt már egy hasonló szitu, igaz akkor vesztésre álltunk a franciák ellen
Bizony NAGYON MÁS SZITU volt az!!! Pont annyival , hogy ott meg kellett lépni, itt meg ökörség lett volna.

Na de nézzük Kásásékat inkább :wink:
Trigoria
Moderátor

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2012.01.17. 17:22

Iváncsik elülső térdszalag szakadás...fél-1 év kampec. Zubai a borda közi izmára kapott ütést, ő felépülhet.
snatch
Site Admin

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2012.01.17. 16:11

Én gondolkodás nélkül levittem volna a kapust, csakúgy, mint bármelyik skandináv csapat edzője. Az a különbség, hogy ők nyerni akarnak, nekünk pedig az a cél, hogy elkerüljük a vereséget. A kettő között cseppnyi különbség van. Nagy gond lehet az önbizalommal ott, ahol kettős emberelönyben - kapus levitele esetén az lett volna -11 mp-el a vége előtt felmerül, hogy a labdát is elveszíthetjük. Mondjuk volt már egy hasonló szitu, igaz akkor vesztésre álltunk a franciák ellen, valamikor a 2000-es évek elején, amikoris levittük a kapust, sikerült gólt szerezni, csak volt egy apró bibi, hogy a középkezdésből a franciák még tudtak egy üres kapus gólt lőni szerezni. A nagy örömködésben, elfelejtettük visszahozni a kapust. A másik, ami bosszantott, hogy el sem lőttük a labdát, Ferenc felugrott a falra, azt annyi.

Ettől függetlenül Mocsai mester nagy híve vagyok, de szerintem több bátorsággal hozható lett volna ez a meccs. Ebben az esetben a továbbjutáshoz több bravúr valószínűleg nem kellett volna. Igazából akkor lesz igazán bosszantó ez a kapus levitel kérdés, ha azonos pontszám mellett, rosszabb gólkülönbséggel búcsúzunk a tornától.

Lehet tudni valamit a tegnapi sérültek állapotáról? A kis Iváncsik játéka miatt annyira nem aggódom, Harsányi megoldja (sőt), Zubai kiesése már nagyob gond lenne, bár ott van a keretben még Szőllősi, akit viszont nem igazán ismerek.

Mindettől függetlenül senkitől nem kell beszarni, veszíteni valónk nincs, neki kell menni a spanyoloknak.
Grande Capitano
fantasista76

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.01.17. 15:45

az a blamázs (szerintem) nekik, hogy még azzal az eséllyel sem tudtak élni, hogy nálunk kivételesen értékelhetetlen volt a kapssteljesítmény
fradista romanista

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.01.17. 15:39

levinni a kapust? miért??? :shock:
ellőjjük, megszerzik, üres kapu, gól
akkor kell levinni, ha van egy gól hátrányunk és az egyenlítésért megyünk

nem rossz ez így, mondom, úgyis kell bravúr még, anélkül mindegy

ez az oroszoknak blamázs? szerintem reálisan ők sem kalkuláltak nagyn továbbjutással itto
Trigoria
Moderátor

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2012.01.17. 15:07

Bízom abban, hogy a kapusok majd a két nagy ellen támadnak fel. Védjenek úgy, ahogy Szecska tette az olaszok ellen.
snatch
Site Admin

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.01.17. 12:52

Hihetetlen teljesítmény volt: végigjátszottunk egy egész meccset kapus(ok) nélkül, és még így is összehoztunk egy döntetlent!
Ezt most hót komolyan mondom!
(nem is értem. a végén még az oroszok tüntek eláégedettebbnek - egy ilyen blamázs után)
fradista romanista

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2012.01.17. 12:37

Már ez is több mint amit vártam tőlük, úgyszólván biztos voltam benne h a rusznyákoktól is kikapunk, ami be is következett volna, ha a végén nem játszunk kettős emberfórban. Az első félidő első 20 percében játszottunk nagyon jól, miután váltottak az oroszok, azt már nem tudtuk reagálni.
Másik, van hátra 11 mp, emberelőnyben vagyunk megkapjuk a labdát, időt kérünk, és nem hozza le a kapust?????? Mondván h fő a biztonság???? Mitől félt könyörgöm???? Tökösség nélkül nem lehet... szakmai hiba volt amikor azt mondta (lehetett hallani) h az egy pont is sokat érhet)
szvsz kábé semmit nem ér, mert a két nagy agyon ver minket, főleg ha a kapusteljesítményünk továbbra is nulla marad...
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
ForzaRoma24

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.01.17. 10:30

annyira azért nem más az a dimenzió, de hogy kikapunk kétszer is az borítékolható
igazából a sérülések a zavaróak, mert bravúr így is úgy is kell/kellett volna a két nagy ellen
Trigoria
Moderátor

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.01.17. 09:35

Az első félidőben meglepően jók voltunk, a félidő végét már elqrtuk. A másodikban majdnem elment a meccs, de visszajöttünk. A végén Krivokapics rossz passzán ment el a győzelmünk, ott előnybe kerülhettünk volna egy esetleges góllal az utolsó 1-2 percre. Még 2 meccs aztán jöhetnek haza a srácok. A franciák és a spanyolok más dimenzióban kézilabdáznak.
calderoni

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2012.01.17. 08:48

nem tudom ez a döntetlen mire lesz elég. Franciák tuti kinyírják az oroszokat, miután kikaptak a spanyoloktól, majd utána kb a magyarokat is. Talán az dönt majd, hogy ki kap ki kevésbé a spanyol és francia csapattól? hmm...és az a sok sérült...durva sport ez a kézi...
snatch
Site Admin

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.01.16. 23:09

na jobb is hogy nem láttam a kézit :evil:
a vízilabda végét látom épp, meglepett kissé
Trigoria
Moderátor

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2012.01.16. 20:22

No a németek el is kezdték a meglepetésgyártást, ha ezt egyáltalán lehet még mondani ennél a 16 csapatnál...
Miénk a Scudetto!
Miénk az Olasz Kupa!
ForzaRoma24

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.01.16. 18:42

jól elbeszélgetsz magaddal :D

Sajnos én se ezt se a vízilabdát nem tudom ma nézni (focizom), de asszem jobb is. Kéziben amikor nézem felrobbanok és kikapunk. A vízilabda meg egy idióta sportág, de persze ha tudom mindig nézem a válogatottat. Bár ez minden sportra igaz...
(Na én is elbeszélgettem magammal :D )
Trigoria
Moderátor

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.01.16. 16:12

Tudja valaki miért nem közvetíti a sport tv a magyar-oroszt?

u.i.: asszem azért nem, mert az m1 közvetíti! :D
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
bigg

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2012.01.16. 15:20

Apa kezdődik! Ma este! Szerintem én képtelen leszek egy meccset is elejétől végignézni. Már amelyiken a magyarok játszanak :)
snatch
Site Admin

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.06.20. 00:48

Kökény Bea írta:„Valahol olvastam, hogy van erre lehetőség, de nem mélyültünk el benne, hogy ki kaphat zöldkártyát. Valószínűleg nem régóta létezik ez a szabály, azért nem tudtunk róla. Az MKSZ is csak annyit kérdezett tőlünk, hogy az EHF-ben vagy a KEK-ben szeretnénk-e indulni” – nyilatkozta Kökény Bea

Eszerint még a MKSZ-sem mélyült el benne, ugyan kinek van szüksége +1 BL helyre! :roll:
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
bigg

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.06.19. 22:36

nst blog - abban azt írják nem új, és már volt ilyenre példa
Trigoria
Moderátor

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.06.19. 21:54

fradista romanista írta:Úgy tűnik, lett volna némi esélyünk, mint friss KEK-győztes szabad kártyás BL helyre, de el lett a dolog bénázva. Nem tudom, Köke v. a szövetség a hunyó, de több, mint bosszantó, hogy még csak nem is pályáztunk.... :(

Kökény nyilatkozott, hogy ez valami új szabály lehet és nem is tudtak róla... na hát ez jó, ők nem azért vannak hogy ilyenekről tudjanak? :roll:
Balogh Barbara a német másodosztályba igazol, veszteség mert végül is válogatott volt... Német Csilla meg Siófokra, ő nem kapott elég játéklehetőséget.
bigg

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.06.19. 15:48

Úgy tűnik, lett volna némi esélyünk, mint friss KEK-győztes szabad kártyás BL helyre, de el lett a dolog bénázva. Nem tudom, Köke v. a szövetség a hunyó, de több, mint bosszantó, hogy még csak nem is pályáztunk.... :(
fradista romanista

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.06.17. 09:14

A-CSOPORT (Belgrád)
Lengyelország
Dánia
Szerbia
Szlovákia

B-CSOPORT (Nis)
Németország
Svédország
Csehország
Macedónia

C-CSOPORT (Újvidék)
Franciaország
Magyarország
Spanyolország
Oroszország

D-CSOPORT (Versec)
Horvátország
Norvégia
Izland
Szlovénia

ezek a csoportok, túl sok gyenge csapatot nem találok köztük :D
Horvát, Norvég, Izland is kemény, csakúgy mint a lengyel, dán, szerb. talán a B-ben a német, svéd kettős kiemelkedik, de sztem itt minden meccsen vért kell majd izzadni!
Miénk a Scudetto!
Miénk az Olasz Kupa!
ForzaRoma24

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.06.16. 18:17

ForzaRoma24 írta:...annyira gyengék nem lehetnek ha kijutottak...

Azért ez nem így van, remélem nem minden kijutó ellen kéne vért izzadjunk, mert kijutottak, vannak csapatok akiknél jobbak vagyunk.
bigg

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.06.16. 14:08

Igen én is így tudom, sztem most is így lesz.

Az orosz kézilabda bivalyerős volt még néhány éve, csak kiöregedtek, és most próbálják újjáépíteni magukat, annyira gyengék nem lehetnek ha kijutottak ;) Kemény csoport ez nagyon, meg kell harcolni még a 0 pontért is :D
Miénk a Scudetto!
Miénk az Olasz Kupa!
ForzaRoma24

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó