Kézilabda

ide jöhet minden

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.09.16. 10:32


Azért vele, mert ő volt ott., azaz ő védekezett Tomorival szemben. lehetett volna ő akárki más az érdből, de épp ő volt, . Különben ilyen, hogy a lövő kéz belekap a védő arcába, igen gyakran van, csak szerencsére általában nem ilyen szerencsétlen lkövetkezményekkel.00
Az meg, hogy kinek mennzire lendül tovább a keze, gondolom lövóstílus kérdése.. Még azt is el tudom fogadni, hogz akár Zsuzsi stílusa tényleg olyan, hogy akár a kelleténél nagyobbat lendít. De hogy bármi szándékosség vagy tudatosség lett volna a dologban, azt nem.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.09.16. 09:05


hehe, most melyik oldalra álljak? :)

bence hozzászólása nekem is megfordult a fejemben. Miért pont most, miért pont ő, és miért pont az Érd legjobbját? Soha, sehol nem olvasom, hogy ilyet tett volna bármelyik átlövő is...
Ettől függetlenül semmi bajom Tomorival, sőt...kedvelem, mert fradista. De akkor is, csak ő tudja, hogy meg tudta-e volna állítani azt a kezet, hogy kevésbé legyen ilyen durva...

Szabó Edina meg...engem hidegen hagy.
Mindegy, az Érd megy tovább a KEK-ben. Az is valami :).
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2013.09.15. 22:49


fradista romanista írta:A hírek szerint különben ez a nő még aztán durván ellökte Nerét, amikor az udvaraisságból odament hozzá kezet fogni a meccs végén.


Ezt én is olvastam, állítólag Nere csak Triscsuk állapota iránt érdeklődött volna, válaszul kapott egy lökést.

Csatlakozom az értetlenkedők sorához, én azt nem értem, hogy miért teszi szóvá, hogy nem vitték egyből kórházba Triscsukot, amikor ez az ő hibájuk, különben is van nekik csapatorvosuk, ő miért nem ért rá elvinni?

Mindegy, a lényeg hogy bent vagyunk a csoportkőrben!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.09.15. 21:50


már csak azért sem, mert minden ilyen meccsen ott van egy mentő készenlétben, ésígy volt itt is.
Szerencsétlen nő vsz tényleg azt hitte, lehet valami keresnivalójuk (volt a 2 félidő elején egy időkérése, azt rikácsolta eszelősen: "Meg kell, hogy csináljátok! Bármi áron is!"), aztán amikor persze kiderült, hogy mégse, teljesen elveszítette az eszét és kitört belőle a hiszti. Kínos. Képtelen sportemberként elviselni a vereséget.( A hírek szerint különben ez a nő még aztán durván ellökte Nerét, amikor az udvaraisságból odament hozzá kezet fogni a meccs végén)

Ja, 1ébként még ha nem is lett volna ott a mentő, pár perc alatt oda is ért volna pesten. és ha egy pici igaza is lenne ebben az ügyben, azóta az egész sajtó ezzel a botránnyal lenne tele. Szerintem vagy egyáltalán nem történt semmi, vagy a saját csapatorvosuk késlekedett a döntéssel, hogy irány a kórház - de ő is nyilván nem fél órát
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.09.15. 21:28


"Nagyon súlyos sérülése van, itt ült fél órán keresztül, nem volt egy ember, aki elvitte volna a kórházba.”

Mondjuk ez durva. Aztán ha belegondolok, mi tartotta vissza épp Szabó Edinát, hogy elvigye? Nyilván amint elindul vele, azonnal megáll a meccs és megoldják valahogy. Vagy hogy valaki mentőt hívjon? Vagy mi van a meccset biztosító dokikkal? Nem nagyon értem ezt.
Na jó közben látom a hozzászólásokban a cikk alatt, hogy más se érti.
http://www.nemzetisport.hu/nso_cikkhozz ... id=2279921
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2013.09.15. 20:29


A zöld sas legyőzte a sárkányt: sárkány itt a Szabó Edinát jelenti???
:D :D :D :D :D :D :D
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.09.15. 19:38


Tomori minden ötödik (lehet sokat mondtam) meccsen fejeb*sz valakit a lövés után továbblendülő kezével, más átlövők miért nem?
A bírók szerintem teljesen korrektek voltak, nem fújták meg a hazai pályát, Magyarországon ez nem megszokott.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2013.09.15. 18:42


jaj nagy a hiszti, mert Tomori kapcsán történt az eset.. a lövőkéz vonalába belépett Triscsuk. az antifradisták most ezen rinyálnak, hogy szándékos volt. hogy lehet egy lendülő kezet megállítani? abban a pillanatban meg tud állni, amikor a labda elhagyja? azt a qrva szabó edinát mindig is rühelltem, de most ezután a színjáték után még le is köpném. valamire rá lehet fogni a vereséget. pedig elég szép bírói hátszelet kapott az érd. Steinbachot 2x állították ki, de szegény lányon látszott, hogy azt se tudja mi van. nem véletlen, mert nem volt semmi, csak egy mezei megállító fault. a fradi egy hetest kapott a végén, az érd vagy 3-at. a fradinál volt 5-6 kiállítás, az érdnél csak a második félidő 10. percében volt az első, szerintem több nem is volt. következetlen suttyó bírók voltak.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.09.15. 18:39


egy szerencsétlen szitu volt, a lövőkéz mindig továbblendül, most sajnos pont ott volt a feje. Amúgy Triscsuk egy ritka közkedvelt kedves szimpatikus játékos, akivel baráti a viszony (szerették is volna, hogy a fehárvártól hozzánk igazoljon, csak az Érd többet ajánlott), úgyhogy a ő vele lyet direkt végképp nem csinálét volna a zsuzsi. És amúgy se volt elborulv az agya, mi

Ráadásul a fradi akkor már lednüldetben volt, nem ettől változott meg a meccs dinamikája.

reméljük, hamar rendbejön szegény. Mindazonáltal Edina mama hisztije a meccs végén teljesen indokolatlan volt.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.09.15. 18:26


http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/a- ... rd-2279821
na, ez így van rendjén
bár pont Tomori üti le az ellenfél legjobbját? igyekszem meglepődni... :) bár nem láttam a meccset, tehát lehet, hogy teljesen vétlen az ügyben
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2013.09.04. 22:28


zsolti írta:Egy kérdés,fradista (de bárkinek szívesen veszem a véleményét):
Szerinted ez a Győr-gyalu a tipikus 10-ből egy esete volt,vagy hazai pályán most már nagyjából benne van a Fradiban,hogy el tudja kapni a BL-győztest? Mondjuk majd a bajnoki döntőben többször is?


Hazain tendencia lesz a szoros győzelem, már úgy, hogy ha mindkét csapat a legerősebb összeállításában áll fel, ez most stimmelt, mert nálunk egy Nerea, ott meg egy Görbicz mínusz volt.
Idegenben nem hinném, hogy meg tudnánk őket fogni.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.09.04. 18:43


Elek Gabi mindig is nagyon-nagyon-nagyon szimpatikus ember volt/van/lesz számomra.
Még játszottam ellene NB1/b-ben.Ő már levezett,én meg 20 éves csikó voltam.
Amit ráküldött csuklóból,általában gól volt. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.09.04. 13:56

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.09.02. 20:26


Na,még nem hallottalak/láttalak káromkodni. :)
Itt akkor válna érdekessé a dolog,ha a Fradi háromnál kevesebbel kapna ki Győrben - és közben minden meccset nyerne az ETÓ-hoz hasonlóan -,mert akkor hazai pályán kezdhetné a döntőt.(Ha jól tudom,ez a szabály.)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.09.02. 19:26


A f@sz tudja.
Lehet, h. ezzel végleg megtört a győr legyőzhetetlenségének a mítosza, és így áttört egy pszichikai gát a csajokban.
De viszont a Fradi jobban rákészült erre a meccsre, a győr lésőbb is kezdte a felkészülést,, és ezért nem igazán lehet következtetést levonni ebből az egy meccsből. mondjuk az is igaz, h. az utóbbi 1-2 évben a különbség csökkent, pedig csak mst lesz az először, hogy (reméljük) teljes csaptunk van, és hozzá kispad.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.09.02. 19:11


Egy kérdés,fradista (de bárkinek szívesen veszem a véleményét):
Szerinted ez a Győr-gyalu a tipikus 10-ből egy esete volt,vagy hazai pályán most már nagyjából benne van a Fradiban,hogy el tudja kapni a BL-győztest? Mondjuk majd a bajnoki döntőben többször is?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.09.02. 11:38


cucchiaio :D
Kép
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.09.01. 19:50

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.09.01. 16:58


jaja, pláne így hogy kivették a magyart belőle :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.09.01. 16:53


Tul.képpen nem történt semmi különös, csak annyi, h.a kvázi magyar válogatott legyőzte a kvázi világválogtottat (lásd Lunde, Löke, Bulatovic, Amorim, Tervel....) :D :D :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.09.01. 15:24


a Győr Görbiczre épül ez nem kérdés. Nyilván ha kiesik, akkor az ezt jelenti, amit láttunk.
Ettől még örülök az eredménynek. Nem azért mert a Fradit szeretem, hanem mert így izgalmasabb lesz a bajnokság.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.09.01. 15:10


egy idézet a vonatkozó zindex fórumról:
"mikor nálunk kiesett Zácsik, Pena, Tomori tudjuk mi volt..
Győrnél kiesett Görbicz és megállt a tudományuk elöl.mi lenne velük ha kiesne még Amorim és Löke is?"
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.09.01. 13:30


Női kéziben a Fradival sokkal jobban tudtam mindig is azonosulni,mint a Győrrel.És a Fradi focicsapatánál is szimpatikusabb a ténykedésük. Persze mindhárom érjen el jó eredményeket!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.09.01. 13:25


Ez már nagyon érett! És LÉNA és csapata végre meg is csinálta!
És ez csak a kezdet!
(mert végre sikerült megtörni az átkot és áttörni a lelki gátat!
piros betűs nap a magyar kézilabdában (na jó, zöld :mrgreen: )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fradista romanista 2013.09.01. 13:31-kor.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.09.01. 13:09


nocsak nocsak, Fradi Győrverése
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég