Offtopic

ide jöhet minden

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Totti4ever Dátum: 2010.04.01. 19:40


Valaki tud valamilyen Filmet ami AS Rómáról van ? nekem igaz van egy de az a csak a FAN-okról szól de az is jó film
Avatar
Totti4ever
 
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2010.04.01. 13:30
Tartózkodási hely: Szlovákia

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.03.31. 13:40


jaja, az egy opció, hogy ingyenes regisztráció után nézed a neten a digisport.hu oldalon, ezen kívül szerintem az összes ilyen ismerteb pub, ahol sporteseményeket lehet nézni. Ilyen pl a champs is a dohány utcában.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.03.31. 12:20


digi netes adását nézd :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: blur55 Dátum: 2010.03.31. 11:01


szevasztok,

valami normális kocsmát nem tudtok pesten ahol adják a mai bl meccset?
szerencsémre a digisport nálunk nincs de a meccsről nem akarok lemaradni. ha valakinek van ötlete ossza meg velem
Avatar
blur55
 
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2005.11.28. 10:40
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.03.30. 23:03


régi kedves családunk újabb feltűnése:
http://www.nemzetisport.hu/poker/balhev ... o-2023072/
Könyörgöm mondja valaki, hogy meglepődött! :D :D :D
A maffiózó milliomosok legnagyobb ellensége a póker. Képtelenek tisztességgel veszteni - ugyanis nem szoktak hozzá. El se képzelem hogy ez egy magánklubban hogy nézett volna ki és ki távozott volna végül és hány darabban...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.03.29. 15:51


szerintem igen csekély
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2010.03.28. 17:19


Schumi szerintem tul nagy szobrot epitett maganak ahoz hogy lerombolja
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.03.28. 17:16


Az azér elég megalázó volt ahogy a kis Di Grassi a körönként 5 mp-el lassabb autóval egyszer csak visszaelőzte a 7szeres vb győztest...
Nem hiszem h Schuminak erre szüksége lenne, nem értem miért tért vissza, 41 évesen már nem róla fog szólni ez a verseny! Ráadásul még az autó se az igazi, szal amit Schumi hosszú évek alatt felépített, most szépen el kezdi rombolgatni... kicsit gáz h Jaime Alguersuarival kellett körökön keresztül csatáznia, és nem bírt vele sokáig...
Szokták mondani, a csúcson kell abbahagyni...
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2010.03.28. 16:10


Jó volt a futam, de a legjobb, h nem volt palik.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.03.28. 09:03


a mercik látványosan gyengébbek, mint a többi élmezőnyhöz tartozó autó. Majd, ha az RBR motorikusan és mechanikusan is normális autót ad Vettelnek, akkor lesz itt nemulass :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.03.28. 08:58


Egy pöttyet érdemtelennek érzem Massa 3dik helyét, nálam Alonso volt az ász! Schumi autója sajna (még?!) nem elég jó, azért nagyon remélem hogy idén megadataik neki hogy vmikor azért csatázzon majd a dobogóért.
Mindenesetre ez egy qrva jó futam volt, élveztem 8) haj ha ilyen izgalmas, látványos lenne mind....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.03.25. 12:11


blint63 írta:
feree80 írta:http://www.corrieredellosport.it/Fotogallery/Calcio/21390/2/Il+Manchester+City+va+ko%3A+Mancini%2C+lite+ed+espulsione
A kutya meg a macska rúgja meg :D :D , pedig szerinte a Roma lesz a bajnok, lehet h Moyes nem úgy gondolta. :)

Az angolok real madridja, csak nekik még múltuk sincsen.

azóta, már társítottam a képhez szöveget is, elvileg minden egy kerek bogyesz, vagy hogy is hívják labda miatt volt. :)
Most komolyan, szöveg nélkül(többet vártam) elég hatásvadász volt a fotó, de hát a firkászoknak ez dolga...

Különben férfiasan bevalhatom, idén sokkal(jóval :D ) több Serie A-s meccset láttam mint tavaly, talán annak is köszönhető h ismét megferőzött a calcio láz, hogy már jó ideje a bajnokság első 4 helyén vegetálunk :D de sajna egyre többször gondolok arra, hogy jövőre ha csak szeretett csapatom meccseit akarom látni, azt csak net segítségével tehetem meg, szörnyű, szörnyű lesz. :cry: úgy még Csisztu mellei sem az igaziak. :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2010.03.25. 11:32


feree80 írta:http://www.corrieredellosport.it/Fotogallery/Calcio/21390/2/Il+Manchester+City+va+ko%3A+Mancini%2C+lite+ed+espulsione
A kutya meg a macska rúgja meg :D :D , pedig szerinte a Roma lesz a bajnok, lehet h Moyes nem úgy gondolta. :)

Az angolok real madridja, csak nekik még múltuk sincsen.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.03.25. 10:45


http://www.corrieredellosport.it/Fotoga ... espulsione
A kutya meg a macska rúgja meg :D :D , pedig szerinte a Roma lesz a bajnok, lehet h Moyes nem úgy gondolta. :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.03.24. 13:59


Azért a számok alapján kijelenteni, hogy Schumacher jobb, mint Fangio, szerintem botorság. Egy emberöltőnyi a különbség a két kor között, amikor e két remek versenyző autózott. Lehetetlenség összehasonlítani a kettőt és nincs is érdeme.
És ugyanez a véleményem az összes többi hasonlattal. Nagyon sok minden határozza meg, hogy az adott korban ki mennyi mindent tud megnyerni. Szerintem nem lehet ezeket összehasonlítani.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.03.24. 13:17


ha jobbak az eredmények, akkor az adott illető is jobb.
lehet, hogy nem a tudása a jobb, de -bármilyen sportról beszélünk- messze nem csak a technikai tudás számít. és az a jobb sportoló, aki a technikai tudás mellett más sport-erényeket is fel tud mutatni (motiváltság, koncentrációs képesség stb stb) és ezek ugyanúgy számítanak, mint a "tudás"
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.03.24. 10:52


ez mi az úristen ez a videó? :D :D :D

FR24 : egyetértve amit mondasz, azért:
Mondod ezt te. Én meg rögtön megkérdezem, miben jobb Jordan mint Kobe Bryant, vagy LeBron James? - Egyértelmű. :wink: Szerintem tényleg az.
Miben jobb Gretzky mint Ovechkin, vagy Datsyuk? - Ebben nem vagyok annyira kompetens, keveset láttam, de ha kint ezt mondják, elhiszem.
Miben jobb Schumacher, mint Fangio, Prost vagy Senna? - Eredmények. Más nem.
Miben jobb Federer, mint Nadal, Sampras, vagy Agassi? - Eredmények. És nála pontosan eltudnám magyarázni miért még, de kevés a hely hozzá.

"Nem tehetek róla, egyszerűen nem szeretem a körbeveszszük-az-ellenfél-16-osát-és-addig-járatjuk-dugjuk-el-a-labdát-ameddig-megtaláljuk-a-rést játékot."
Az azért nem lenne rossz ha a Roma játszana az ellenfelekkel komámasszony hol az ollót, igaz? ;)
Természetesen nem lenne rossz. Nyilván nem bánnám. De mivel nem a Roma játssza ezt és még csak nem is olasz csapat (amik sose játszanak így) így inkább nem izgat. Nem véletlenül szeretem az olasz labdarúgást. :wink: Na erről ennyit.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2010.03.24. 09:04


bigg írta:Ha valaki még nem látta volna:
http://www.youtube.com/watch?v=3K5XmGd6H9E&feature=player_embedded :shock: :)

hát ez elég meleg :)
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2010.03.24. 09:03


ForzaRoma24 írta:Nagy általánosságban nincs olyan hogy legjobb, szubjektíve dönti el mindenki, hogy kinek ki a legjobb.

mindenütt jó, de legjobb otthon ;)
a többiről kár is vitatkozni...
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.03.23. 22:04

Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.03.23. 20:23


"Nem tehetek róla, egyszerűen nem szeretem a körbeveszszük-az-ellenfél-16-osát-és-addig-járatjuk-dugjuk-el-a-labdát-ameddig-megtaláljuk-a-rést játékot."
Az azért nem lenne rossz ha a Roma játszana az ellenfelekkel komámasszony hol az ollót, igaz? ;)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.03.23. 20:20


"Ezzel szemben a kosárlabdában pl. senki nem vitázik azon, hogy Jordan minden idők legjobbja, mert egyértelmű."

Mondod ezt te. Én meg rögtön megkérdezem, miben jobb Jordan mint Kobe Bryant, vagy LeBron James?
Miben jobb Gretzky mint Ovechkin, vagy Datsyuk?
Miben jobb Schumacher, mint Fangio, Prost vagy Senna?
Miben jobb Federer, mint Nadal, Sampras, vagy Agassi?

A kérdésekre nehogy válaszoljatok, mert ugyanúgy nem tudjuk eldönteni, mint ahogy azt sem h ki a legjobb focista a világon. A te olvasatodban Jordan minden idők legjobbja, az én olvasatomban Messinél még nem láttam jobb focistát széles e világon. Szubjektív dolgokról beszélgetünk, meggyőznünk egymást szvsz lehetetlen, így aztán én elfogadom a véleményed, tégy te is így az enyémmel ;)
Nagy általánosságban nincs olyan hogy legjobb, szubjektíve dönti el mindenki, hogy kinek ki a legjobb. Kinek a pap, kinek a papné... ;)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.03.23. 12:49


Fociban valóban nehéz megmondani ki a világ legjobbja (nem mondtam hogy Maradona - nem is gondolom őt annak)

Miben jobb Maradona, mint Zidane? Vagy épp Messi miben jobb? Vagy miben jobb, mint CR? Semmiben, mert nincs különbség.
Természetesen van különbség. Meg lehet pontosan mondani ki miben volt jobb, vagy az jelenleg. De összességében ugyanaz a szint valóban. Mégis azok az apró nünaszok döntik el hogy ki kit lát jobbank. Jelenleg a többség Messit látja a legjobbnak. És ahogy Jordanről mondod hogy kiemelkedő, hát Messi is az. Max nincs egyedül. Igaz, jelenleg max CR lehet még az, mert Ibra épp mélyrepül. És talán az Ogre az Mu-ban. És az is igaz hogy a csatárokat/támadókat figylei a nép minidg. Mert Iniesta Xavi pl szintén toppon van.
És mégsem nézel Barca meccset... :D Felfoghatatlan ;)
Én már ha tévét nézek, két okból teszem, illetve 3:
1. Roma meccs
2. Barca meccs
3. Mazochista hangulatomban: Fradi meccs :D

Sokszor megy a tv, amikor játszanak, de nem vagyok képes odaülni. Oda oda nézek. Utoljára rendesen a tavalyi Bl végeén néztem őket. Nem tehetek róla, egyszerűen nem szeretem a körbeveszszük-az-ellenfél-16-osát-és-addig-járatjuk-dugjuk-el-a-labdát-ameddig-megtaláljuk-a-rést játékot. Unom valamiért. Talán a Classicot megnézem.

Nálam: Roma meccs -> olasz riválisok meccsei -> kisebb olasz meccsek (amiben van aki érdekel, pl Cassano) -> Atletico Madrid (Forlán miatt)/PSV Dzsudzsák miatt, de már ezeket is csak félszemel. És alapban ennyi. De a BL persze más, ott egy egy jobb meccset meg-megnézek (olaszokét mindig) . És a válogatottakat nem kevertem most ide.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2010.03.22. 22:28


Nos messivel kapcsolatban azert meg kell emliteni hogy nem olyan egyszeru megfogni azert ot. Tehat tegyuk feljon feled egy kis fekete kalapos gomba. K@urvagyorsan. Korulbelul harom iranyba tolhatja a labdat ami ketto megfelelo neki es korulbelul fel masodpercedvan rajonni hogy merre megy es ha rosszul dontesz akkor otthagy mint eb a szaharat es belovi, mert van egy olyan rossz tulajdonsaga hogy ha helyzetbe kerul akkor nem hagyja ki. Es nem latszik hogy merre akar menni mert ugy fordul mint a bugocsiga es egeszen az utolso utani pillanatig nem tudja szerintem o sem hogy hova fog menni tehat korul belul elegge bonyolult barmit is megoldani.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2010.03.22. 20:49


Trigoria írta:Miben is? Szerintem Messi már most jobb Maradonánál (aki persze soha nem votl sztárolva mi? :wink: )- jó hogy nem tudják megfogni. Na most jönnek majd erre is a kommentek. Előre szólok nem kell győzködni ennek ellenkezőjéről. Nem fogok meghajlani. :wink:

De maradonanal es messinel is jobb Jhonny Depp hajoja :D
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 24 vendég

cron