Offtopic

ide jöhet minden

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.04.07. 19:49


vagy inkább nem egy hét alatt cakk pakk költözni
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.04.07. 19:05


Lehet hogy van, de már mikor bedobták a nevét fura volt. A sulija nagyon fut és elég sok támogatást is kap. Persze biztos van az a pénz, de ezek szerint nem a Herthánál :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.04.07. 17:11


ésss nemet is mondott
https://www.nemzetisport.hu/nemet_labda ... re-2819489
megértem, és csak remélem, hogy van a döntésében a Petry-ügy is :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.04.07. 15:35


Hát amiatt a bizonyos +1 miatt szomorodjon meg a Fidesz, ja. Nem is értem...
Azzal nincs baj, hogy egy politikai párt politikai előnyt akar kovácsolni egy válságkezelésből. No de így...
A nép sokkolásának hiánya. Ez lehet a megfejtés. :D :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11442
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.04.07. 15:21


https://www.nemzetisport.hu/nemet_labda ... ir-2819463
:D :D
tehát Király volt a spicli :D :D :D (vicc volt)


lehet igazad van, nem látok bele enenyire a döntésekbe vs. a külföldi példákba

a +1-gyel maximálisan egyetértek
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.04.07. 15:08


Trigoria írta:Szerintem semmit nem csinált rosszabbul a kormány, vagy a magyar ember, mint a környező országok
Egyszer talán olvastam is valahol, hogy simán lehet genetikai oka akár a nagyobb halálozásnak pl. Vagy tudja a fene.


Oké és ez a genetikai sajátosság csak ősszel kezdett dolgozni? Tavasszal rendben voltunk. Sőt.
Mondok pár komoly hibát:
1. Kontaktkutatás leállítása
2. Tömeges tesztelés elvetése
3. Az őszi második hullám figyelmen kívül hagyása (ez a legnagyobb hiba és ez indította be a tömeges halálozást)
4. A lezárások rendejének és fokozatainak kidolgozatlansága 2021-re.
5. Az orvosstátusztörvény rossz időpontban történő bevezetése (a törvény célja oké, de hatalmas fafejűség volt a második hullám közepén végigverni).

Illetve a halálozási görbe alakulásába nem játszott közre, de a mindennapi életünket durván befolyásolja
6. A digitális oktatás nulla támogatása.
7. A gazdaságvédelmi alap max haramada ment tényleges gazdaságvédelemre. Ennek elosztását pedig hagyjuk is.
8. A munkabérek támogatása gyakorlatilag érzékelhetetlen volt.
+1. A kib@szott tikolódzás és hazudozás. Miért nem lehet egy a szlovákokéhoz vag yolaszokéhoz hasonló filmet leforgatni (legyen MTVA, tök mindegy) valamelyik covid osztályon? Miért félünk közölni a valós adatokat? Igenis sokkolni kellett volna a társadalmat, hátha akkor kicsit komolyabban vettük volna a szabályokat.


De hogy legyen kontra is. A vakcinabeszerzés tökös és parádés volt. Viccen kívül. Szarok rá ki mit keresett rajta. De ha meghalt egy-két-három rokonod, akkor ez nem vigasztal. Azt is nehezen érteted meg bárkivel, hogy ha lezárunk ősszel idejében, de csak az EUs vakcinákra hagyatkozunk, akkor lehet hogy 2021 végére ugyanott tartanánk halálozásban csak épp egy laposabb görbével. Sajnos ez nem olyan, hogy egy hibát egy jó döntéssel helyre tudsz hozni. A hiba, hiba marad. Kariusnak is voltak szép védései a 18-as BL döntőben :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.04.07. 14:29


Szerintem utána a migri ellenes szöveg és a "keresztény" Európa volt sok a Herthának.
persze, hogy ez volt a baj , és nem a Gulácsis része. Ez szerintem nyilvánvaló.

Hiba volt, hogy nem kérte el a cikket jóváhagyásra. Ezt így szerintem nem engedte volna kimenni.
Nem azt írták, hogy kérte átolvasásra, de nem kapta meg?

Abban hibázott, hogy nem hangsúlyozta jobban, hogy Magyarországra vonatkoznak a megállapításai. De tök nyilvánvaló, hogy erre gondolt, Európát csak összehasonlításképp hozta szóba.
Szerintem egésze Európára gondolt. Sőt, főleg arra, meg németre, hisz ott él, ott találkozik a problémákkal.

Mindegy, egyszerűen nem gondolta, hogy egy hazai sajtóban megjelent normális gondolkodás miatt megütheti kint a bokáját. Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy ilyenkor kint ki ugrik rá erre az interjúra? Ki veszi észre? Ki a spicli a klubnál?:)

De jah, lépjünk.


Járvány:
nem osztom a véleményeteket.
Szerintem semmit nem csinált rosszabbul a kormány, vagy a magyar ember, mint a környező országok
Egyszer talán olvastam is valahol, hogy simán lehet genetikai oka akár a nagyobb halálozásnak pl. Vagy tudja a fene.
De hogy egy román vagy szlovák egészségügynél rosszabb lenne a hazai, az azért erős kijelentés lenne. :)
A covid osztályaink (ok , nyilván arról tudok nyilatkozni, amiről képet/videót látok) maxi felszereltségűnek tűnnek. A magyar orvosokkal meg sosem volt gond.

A kormány intézkedéseivel nagyjából elégedett vagyok. (Bár én bezártam volna cakk-pakk mindent két hétig kb. Illetve a határokat jobban tartanám zárva, de nyilván ez gadsaságilag nem megvalósítható)

A felelőtlenségben lehet egyedül igazatok nagyjából. A közösségi médiában semmilyen ismerősömön sehol semmilyen képén nincsen maszk kb. soha.
De Bp-en kb mindenki abban közelekedik, mégis terjed. Vidéken meg kb hírből ismerik a maszkot csak sok helyen. És a cigányság ebben a kérdésben nempublikus statisztikai rejtély egyelőre. :)

Szóval én nem tudom a magyarázatot Zsolti kérdésre, ötletem sincs. Hajlok arra, hogy genetika. Ahogy a néger butább , gyorsabb, lehet a magyar egészségtelenebb (ami mondjuk elhízásnál pl tény is).


Én a Szputnyik után fél nappal toltam egy 2 órás kosármeccset
ehhez külön gratulálok :D

Zsolti: anyám tegnap kapta a második Szputnyikot. Éjszaka lázas lett, mindene fájt, de azért nem vészes. Valamit valamiért (kopkopkop)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.04.07. 11:17


Ó, köszi, nem volt semmi mellékhatás. Majd a második után. :)
Csak nem tán.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11442
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.04.07. 09:07


Zsolti írta:Szerintetek minek köszönhető, hogy ezüstérmesek vagyunk a lakosságarányos halálozásban, illetve hogy a fertőzöttek és a kórházi kezeltek számában is top 10-esek vagyunk ? Én három okot szedtem össze. Tudtok még egyéb okokat?
1. a kormány rossz intézkedései (túl későn és túl liberálisan zártunk)
2. a magyar egészségügy, a kórházak legatyásodott állapota
3. a magyar emberek borzasztó felelőtlensége

Nyilván mindegyiknek megvan a maga szerepe, de nálam a harmadik az első. Szégyen, ahogy az emberek egy jelentős része hozzááll ehhez az egészhez. Érthetetlen. És ilyenkor nem is érdekelnek a kormány szerencsétlenkedései. Szerintetek?


Így, de nem feltétlenül ebben a sorrendben. Nálam az egyes és a hármas kéz a kézben jár. A kormány most is csak politizált, pedig ezt nem politikai alapon kellett volna kezelnui. A tököm sem kíváncsi a többségében nyuggerek által kitöltött konzultációra, amikor egy olyan kérdésről van szó, ami tisztán és kizárólag szakmai. Folyamatosan közvéleménykutattak, szondázták az emberek véleményét és nem mertek népszerűtlen döntéseket meghozni. Nem az zavart, hogy hibáznak (az egész világ bénázott, mert soha még hasonló helyzettem sem találkoztunk még), hanem hogy nem mernek dönteni.
A hármasról pedig kár egy mondatot is írni. Elég szétnézni bármelyik városban vagy faluban. Agyrém. Főleg ha egy német hozzáálláshoz viszonyítasz (a lányom volt kint és elég sokat mesélt). De ebben semmi meglepő nincs.

Valószínűleg sokkal jobban jártunk volna, ha nem most szorongatja a közvéleménykutatóknál az ellenzék a Fideszt.

Amúgy, hogy vagy a bepfizerozódás után? Én a Szputnyik után fél nappal toltam egy 2 órás kosármeccset és kicsit sem éreztem. Tudom, ez is felelőtlenség, épp ezért írom mert szépen beleillik a magyar közállapotok képbe :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.04.07. 08:52


Petryről még egy gondoltat. Itthon a szavai azért vannak rendben (nekem is, pedig kicsit sem vagyok kormánypárti), mert a jelenlegi helyzet fenntartását (migrik out) célozzák. Ezt úgy általában elfogadják az emberek. Logikus és evidens. Az ellenzéki sajtónak is csak a gulácsis rész szúrt szemet, a migránsost csak utána kapták elő, hogy kint az lett a fő támadási pont.
Mert ugyanezek a szavak egy olyan társadalomban ahol minden ötödik ember nem a lakóhelyének állampolgára, minden harmadik pedig migráns családból származik (Berlinben kb ez a helyzet) könnyen értelmezhetők offenzívnek. Itthon simán és kicsit sem durván, alap konzervatív értékrend. Kint kirekesztő és náciba hajló. Abban hibázott, hogy nem hangsúlyozta jobban, hogy Magyarországra vonatkoznak a megállapításai. De tök nyilvánvaló, hogy erre gondolt, Európát csak összehasonlításképp hozta szóba. Rohadtul félrement és nem is a Magyar Nemzet vagy a hazai sajtó vitte félre, hanem valószínűleg a kinti. Na mindegy, lépjünk.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.04.07. 08:32


Minden gondolatoddal egyetértek.
Ebből is látszik, hogy a média és a túlzott liberalizmus (ami most paradoxon helyzetet szült, hiszen a szólásszabadság a fasorban sem volt) túlkapásai hova vezetnek. És hogy hova vezet itthon a túlzott anti-liberalizmus.
A kormány nem fog tudni rosszul kijönni a koronavírusból. Számomra elképzelhetetlen, hogy világviszonylatban a másodikok vagyunk a lakosságarányos halálozásban. A vakcinázásban 11.-ek. Az viszont parádés. És a Fidesz szemrebbenés nélkül ez utóbbira fogja építeni a kampányát. Persze az ellenzék szóra sem érdemes, hiszen ők meg ilyeneket nyilatkoznak, hogy a kormánynak nem számítanak az életek... Na ja. Szánalmas mindkét oldal. A Mi Hazánkról nem is beszélve (ebben a témában).
Egy dolgot meg szeretnék kérdezni tőletek. Szerintetek minek köszönhető, hogy ezüstérmesek vagyunk a lakosságarányos halálozásban, illetve hogy a fertőzöttek és a kórházi kezeltek számában is top 10-esek vagyunk ? Én három okot szedtem össze. Tudtok még egyéb okokat?
1. a kormány rossz intézkedései (túl későn és túl liberálisan zártunk)
2. a magyar egészségügy, a kórházak legatyásodott állapota
3. a magyar emberek borzasztó felelőtlensége

Nyilván mindegyiknek megvan a maga szerepe, de nálam a harmadik az első. Szégyen, ahogy az emberek egy jelentős része hozzááll ehhez az egészhez. Érthetetlen. És ilyenkor nem is érdekelnek a kormány szerencsétlenkedései. Szerintetek?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11442
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.04.06. 21:11


Elolvastam végre a Petry interjút. Szerintem nem Gulácsi miatt rakták ki. Abban tényleg semmi, de semmi kifogásolnivaló nem volt. Szerintem utána a migri ellenes szöveg és a "keresztény" Európa volt sok a Herthának. Migrik között rettentő sok a bűnöző, migráció= erkölcsi leépülés. HA valamibe bele lehetett kötni, akkor talán ezek. De nem volt szélsőséges. Simán bele kellene ennek férnie. Liberális idiótaság, túllihegés. Sajnálom Petryt. Hiba volt, hogy nem kérte el a cikket jóváhagyásra. Ezt így szerintem nem engedte volna kimenni. Más élőszóban elmondani (akár szóról szóra ugyanezt és más írásban látni. ÉS Gulácsit is sajnálom , mert ehhez semmi köze, de "vér" tapad majd a nevéhez.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.04.06. 19:24


Azert a nemetek se kutyak. Semmi naci dolgot nem mondott
A real talpig feherben nem iszonyat rasszista? Nem is ertem, hogy engedhetik igy palyara lepni oket! Mar csak a csuklya hianyzik a fejukrol!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10291
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.04.06. 18:13


Ja, mondjuk így dobtam is a kukába a "direkt" tippet. Valószínűleg túl őszinte volt, a magyar firkász pedig még inkább arra tolta a hangsúlyt, amerre elvárta a gazdi.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.04.06. 17:03


Most megneztem, petry 1 ev kivetelevel 20 eve el nemetorszagban. 16 eve edzoskodik ott. Nagyon-nagyon-nagyon es meg annal is inkabb pitianer es ocska, ostoba lenne tole, ha ilyen modon akarna hazazavartarni magat orokre.

Szerintem egeszen egyszeruen elhitte, hogy szabadsag, liberalizmus, tolerancia van arrafele. Most rajott, hogy nem.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10291
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.04.06. 16:25


Hibátlan Hrutka gondolata
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.04.06. 16:08


Tomm, nem Gulácsitól, hanem Hrutkától jött az első reakció az "kicsit" érintettek közül:
https://www.facebook.com/28884749779805 ... 521026177/

Amúgy tényleg nem tudom haza akaranak-e jönni. Simán lehet hogy nem. Hajlamos vagyok magamból kiindulni. Én ha melózni ki is mennék, öregként itt szeretnék élni. Persze teljesen más egy sportoló élete és utóélete.
Amúgy van valami szó az ilyen megbélyegzésre. Nem ugrik be, de majd rákeresek. Kezdenek ráébredni az emberek, hogy ez így nem normális. Egy fehér NBA játékost (Meyers Leonardot) azért vágtaki ki a teljes ligából, mert videójátékozás közben, zárt csoportban, használt egy szitokszót, amit zsidókra is használnak. Ritkán és alig valakik. Amúgy az ember tele van zsidó haverral. Az NBA egyetlen izraeli játékosa is nagy cimbije. Egyből be is védte. A faszi attól is elnézést kért, aki életében nem látott zsidót. De nem bocsájtunk meg! Ki kellett irtani az emlékét is. Annyira abnormális ez, hogy sokáig nem maradhat így.

És vissza Gulácsira. Egy haver szerint (médiahiéna, de tényleg az :)) a csaja vette rá. Elindult anő az influencer vonalon és nagyon nyomul. Szerinte (nem ismeri Gulácsit csak a csajt) a feleség van a szivárvényozás mögött. simán elképzelhető.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.04.06. 16:01


Nade f.totti! Hat pont ez a lenyeg! Ok nem itthon vannak, hanem ott. Miert is akarna valaki hazajonni onnan? Se penzugyi, se szakmai, semmilyen szempontbol nem jobb. Nem is akarnak, mert nyilvan megtehenkmek, de eszuk agaban sincs. Vagyis hat nem volt. Foleg hosszabb tavon. Marpedig petry ezzel egesz nyugat-europaban elvagta magat. Gulacsi nyilatkozatahoz akkor kene batorsag, ha itthon lenne, de nem itthon van, a valogatottsagat meg nyilvan nem veszelyezteti egy kis buzi-seggnyalas.
Es petry ezzel sokkal jobban elvagta magat nyugaton, mint gulacsi magat magyarorszagon.

Ja, persze. Petry kirugasa is termeszetes.
Velemenyterror van mindenhol. Ennyi. Nem tobb es nem kevesebb.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10291
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.04.06. 15:56


visszanéztem, itt tényleg nem nagyon reagáltunk rá, amikor beírtad
Mondjuk sajnos nem mindent hozunk be a fórumra, szelektálni kell így is
nyilván ez azért fontosabb horderejű most, mert ez Petry a Herthában. Kismagyar nagyNyugaton :)

mindegy, én minden ilyet elítélek

halott Európa
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.04.06. 15:16


Hol volt olyan felháborodott komment Hrutka kibaszása után, mint Petryvel kapcsolatban Zsoltié?
Pedig volt róla szó. Kb azzal léptük túl rajta, hogy spíler=tv2=fidesz=természetes. Én nem emlékszem rá, hogy ennél harcosabb komment íródott volna. DE akkor vagy én emlékszem rosszul vagy ti nem tartottátok fontosnak leírni.

De azt tényleg nem gondoltam itt senkiről hogy normálisnak tarja Hrutka kirúgását. A "belefért" leginkább a jobbos sajtóra értettem. Zsolti említette a kurucot vagy a sport témában elvileg autentikus és általad is gyakran linket NSO még bele is törölte a lábát a neki nem tetsző véleményt leírókba. Ha pedig ugyanezt teszi a másik oldal, akkor az felháborító, döbbenetes.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.04.06. 14:55


még egyszer mondom, senki se fogadta el itt a fórumon ezt természetesnek közülünk
ezeket nem tudom honnan veszed?
ha meg nem a fórumra érted, hanem az országra, akkor kérlek pontosabban fogalmazz, mert hajlamos vagyok magamra venni :)

nekem minden ilyen a legteljesebb mértékben elfogadhatatlan és felháborító. Zsoltinak detto.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.04.06. 14:42


Trigoria írta:
Amúgy Hrutkát és az mtvs kommentátor gyereket ugyanezért baszták ki itthon. Az belefért?
ezt hol olvastad, hogy belefért ez bárkinek is itt?

Pl az NSO megdöbbent és brutális véleményterrornak tartja Perty kirúgását. Gulácsiról konkráétan nem írnak a posztja óta. Semmit. Hrutkát egyből elkezdék eljáratni a 20 évvel ezelőtti szerződése miatt. Nekik nem csak belefért, hanem még meg is rúgdalták az áldozatokat.
Itt nem olvastam, mert nyilván nem fér bele ha önös érdek nélkül alkotsz róla véleményt. De szépen elfogadtuk természetesnek. Nekem Petry kirúgása is természetes.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.04.06. 14:12


F.Totti, Palinak azért kell kiállnia Zsolt mellett, mert magyarok mindketten, mert jóban vannak, mert egy stáb tagjai, és mert Zsolt nem akart rosszat, sem megbántani senkit.
K.rvára másodlagos, hogy Pali hogy viszonyul a buzikhoz.
Viszont szzerintem a háttérben Pali azért csak emelt szót Petry miatt. Lehet semmit sem ért. De ha lenne töke, akár zsarolhatná is a klubbot.

Viszont amiket írtatok jó volt. Azt nem tudom elképzelni, hogy direkt kirúgatta magát. Azt ennél keményebben is lehet. Ha van töke, most igazán kioszthatná a klubbopt. De azért minden szálat nem vág el.

Amúgy Hrutkát és az mtvs kommentátor gyereket ugyanezért baszták ki itthon. Az belefért?
ezt hol olvastad, hogy belefért ez bárkinek is itt?


Zsolti: inkább politika topikba kellett volna ezt a témát raknod szerintem.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.04.06. 14:12


F.Totti, én most arra utaltam, hogy Dárdai valószínűleg egyetért Petryvel. De ha nem ért egyet, akkor is felbőszíti, hogy ezért kirúgták.
És mivel tudja, mi a szitu a felvilágosult Nyugaton, ezért kussolni fog.
Az itthoni kirúgások sem fértek bele természetesen.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11442
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.04.06. 13:33


Lófaxt, az Németország. Ez meg Magyarország. Ott Gulácsi posztjához nem kellett bátorság, itthon pedig Pertyéhez. Hazajön, kap egy zsíros állást a szövetségben vagy a Vidinél, Fradinál, akárhol. Hol kellett ehhez bátorság? Ugyanez igaz, csak visszafelé.

Egyébként pedig az is nyilvánvaló volt hogy kibasszák. Valószínűleg direkt csinálta. Berlin az EU buzi fővárosa. Ott végképp nem mondhatsz kicsit homokfob véleményt sem. Tényleg tudnia kellett hisz évek óta ott melózik.

A kérdés mindkét esetben az, hogy hol tervezi élni az életét. Ha Gulácsi kint, akkor valóban semmi bátorság nem kellett a poszthoz. Ha Petry itthon, akkor neki sem. Hazajön és NER kiskirály lesz. A startnál egyik egy állást bukott, másik pedig pár tízezer/százezer szurkolót. Elvileg az állás rosszabb, de ahelyett jön másik, a szurkolók, pedig soha nem fogják már szeretni Gulácsit. Sőt, most Perty miatt még inkább nem. A NER pedig soha senkit nem hagy magára. Orbánnál ez alapszabály. Az pedig külön mókás lesz, ha a válogatott kapusedzői posztját kapja :D

Zsolti, Dárdait miért kellene az alapján megítélni, hogy mit gondol a buzikról? Lehet van egy csomó burnyák ismerőse, rokona, mit tudom én. Ha személyesen (legalább ennyire) érintett vagy, akokr empatikus leszel. Ezért kívánjam a bukását? komolyan nem értem. A faszi gyakorlatilag egyedül rángatta ki a legmélyebb pöcegödörből a válogatottat. mindig tök őszinte és bátor ember volt. Ha buzibarát is, még nem fogom utálni. Persze ha ezek után felmond, akkor én is azt akarom majd, hogy essen ki a p.csába a Hertha :)
Amúgy Hrutkát és az mtvs kommentátor gyereket ugyanezért baszták ki itthon. Az belefért? Én ugyanúgy sajnálom Petryt, mint őket.

tomm írta:Gulacsi most mutathatna nemi kis batorsagot, hogy ha a velemenye mellett nem is, de petry mellett kiall.
Azzal nemileg alatamaszthatna, hogy nem onreklam volt.

Ezt viszont nagyon adom. Megmutathatná hogy különb, mint pl az NSOs szarcsimbókok.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 34 vendég

cron