Offtopic

ide jöhet minden

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.08.16. 18:49


ment a játék, de újraraktam a windowst, újabb nod32-t raktam rá, azóta áll fönn ez a probléma. honnan tudom,hogy biztos nem vírus? hogy állítsam be rajta, hogy ne riasszon. ezen a szutyok nod32-n nem lehet beállítani semmit se, legalább is én hülye vagyok hozzá. ha kikapcsolom a vírusirtót, akkor megszűnik a védelem, nem? vagy csak addig nyomjam ki még föltelepítem meg elindítom, aztán nem bántja? sok a kérdés mole :)
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: mole Dátum: 2009.08.16. 15:20


ha biztos nem vírtusos:) akkor kapcsold ki a vírtusírtót, vagy mondd meg nekije, hogy azottaz kivételt képez a keresései alól
Avatar
mole
Site Admin
 
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2004.07.13. 21:17
Tartózkodási hely: Montréal

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.08.16. 11:35


Segítsen valaki: mi a teendő akkor, ha a víruskereső egy játéknak az .exe fájlját vírusnak ismeri föl? Föltelepíteni föltudom, de elindítani már nem, mert karanténba rakja az exét.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.08.15. 20:50


csikk0 írta:Kétlem hogy bevennének egy 16 éves gyereket :D

tévedsz. Én bárki segítségét elfogadom, aki felajánlja és tud is segíteni. Azért sem haragudtam meg senkire, ha felajánlotta a segítségét, de vagy nem lett belőle semmi, vagy elkezdte, de a kezdeti hév hamarosan alábbhagyott. Nem zavar, mert tudom, hogy mindenkinek lehet más elfoglaltsága. Ahogy nekem is. Csak nekem az éltem egyik részévé vált az oldal, így kicsit könnyebb. Elkezdeni nehéz mindig.
Emlékszem, amikor felötlött a dolog, hogy meg kellene ezt az oldalt csinálni, sokan jó ötletnek tartották. Volt olyan, aki nagyon örült neki, de félt, hogy nem lesz hosszan tartó a dolog, hamar abbamarad az egész. Viszont most már hamarosan az 5. születésnapunkat ünnepelhetjük és ennyi idő alatt tényleg szerves részévé vált az életemnek. Persze vannak nehézségek, de minden megoldható.
A segítséget pedig mindig is elfogadtam, soha, senkit nem utasítottam vissza. Az utóbbi hetekben ketten is lelkes gyűjtőmunkát végeztek, F_Totti és tda. Megbeszéltük, hogy mire lenne szükségem és amit tudtak, azt megcsinálták.
Nagyon sokat segítenek a fórumon "alkalmazott" társak is, akik igen komoly feladatot vállaltak magukra és látják el becsülettel a "munkát".
Szóval, ha valaki segíteni akar, akkor azt nem fogom feszítővassal és hegesztőpisztollyal elhajtani, annyi szent :).

Nahh, rövid akartam lenni, de ez sikerült :D.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8089
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: csikk0 Dátum: 2009.08.15. 18:51


"És ha te magad ennyire benne akarsz lenni, még mindig felajánlhatod a segítséget itt Levyéknek - hátha.
Az meg hogy lesz még egy oldal.... mondjam milyen sorsra van ítélve?
Aki tenni akar, az - nem az önreklám miatt - miért nem itt ajánlja fel a segítségét, miért nem ezt az oldalt akarja bővíteni? A válasz egyszerű: saját kis szemétdombot akar."

Kétlem hogy bevennének egy 16 éves gyereket :D
Avatar
csikk0
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2009.07.29. 20:35
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.08.15. 15:40


Totti8 írta:Te is tarjáni vagy? :o Tartózkodási hely akkor miért Eger? :)


Annak idején mikor a fórumra regeltem akkor még Egerben éltem albérletben, de amugy salgótarjáni vagyok, vagyis hát karancsaljai na, de ez gondolom nem sok embernek mond bármit is. Már elég régen hazaköltöztem Egerből, csak sosem volt észben h átváltoztassam a tartózkodási helyet. Na de majd most. :)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.08.15. 15:25


Mivel nemrég ébredtem :wink: , még egy gondolat a részemről:

17 évesen nekem is voltak szárnypróbálgatásaim különböző dolgokban (főleg RPG-ben). Ez az a kor ahol az ifjú meg akarja mutatni, akar valamit egyedül, magától, valami nagyot, ami beüt. De épp a kor miatt ezek csak próbálgatások. Nagyon ritka hogy valaki ekkor már maradandót alkot (Bill Gates :D ). A mai fiatalok weboldalakt csinálnak próbálgatás képpen. :D Ám tegyék. Szóval ez a 17 éves srác sem azért csinálta magának azt az oldalt, mert a mienkkel nem elégedett. Kellett neki egy SAJÁT. Mert az tök király. És ahogy benő a feje lágya, vélhetően pont úgy fog eltűnni az az oldal is a süllyesztőbe, ahogy az összes többi hasonló.
Kishazánkban ennek a kevés Roma-drukkernek untig elég egy oldal. Ugyanazok a hírek, ugyanazok a történetek, ugyanazok az arcok. Felesleges.

csikk0:
Nekem kicsit visszás az, hogy itt szidod a SAJÁT oldalad... :?:
Ha nem vagy elégedett, és szerinted is gagyi, akkor tűnj el onnan. Egyszerű ez.
Segítséget az oldalhoz azért ne pont a konkurenciánál keress, ez sem venné ki jól magát. :wink:
És ha te magad ennyire benne akarsz lenni, még mindig felajánlhatod a segítséget itt Levyéknek - hátha.
Az meg hogy lesz még egy oldal.... mondjam milyen sorsra van ítélve?
Aki tenni akar, az - nem az önreklám miatt - miért nem itt ajánlja fel a segítségét, miért nem ezt az oldalt akarja bővíteni? A válasz egyszerű: saját kis szemétdombot akar.

Am ha már jött ez a Szurkolói csoport téma . Nem lenne jó tényleg egy igazit toborozni az asroma.hu jóvoltából ? Itt azért komoly ASR drukkerek vannak (fórumon legalábbis ez vehető le ) és sztem jó lenne egy csoport mint ami az inter,milan és juvénak is van. Ehhez mit szóltok ?
felejtős
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2009.08.15. 13:48


CsikkO!
Kérdezd azok véleményét, akik oda járnak.
Talán mérvadóbb, mint az itteniek véleménye. :D
És azt hiszem elég is volt minden más oldalról itt beszélgetni, főleg, hogy rajtad kívül mást nem is érdekel igazán!

Én a helyedben nem adnám a nevem ahhoz, de Te tudod, a Te döntésed, csak ITT ne ARRÓL témázgass!


Köszi
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: csikk0 Dátum: 2009.08.15. 13:34


Kicsit már éreztem hogy nem nagyon kéne ezt itt megtárgyalni , meg amúgy sem :D
Avatar
csikk0
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2009.07.29. 20:35
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: csikk0 Dátum: 2009.08.15. 13:29


:D
Avatar
csikk0
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2009.07.29. 20:35
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.08.15. 13:24


csikk0 írta:Még annyit szeretnék ,hogy ti mit ajánlanátok az oldallal kapcsolatban ?

DELETE. Ennyit. Szánalmasan gagyi. Engem speciel a hideg kiráz az ilyen tré oldalaktól. Főleg annak tudatában, hogy a rajongásunk tárgya ugyanaz. Faszságok hada az oldalon, helyesírási hibák már a főoldalon....gagyi vazze.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: csikk0 Dátum: 2009.08.15. 13:24


Taddei11 írta:Tudjátok mi a különbség a romanisti-indonesia logója és az asromastars bannere között?

http://romanisti-indonesia.com/gallery/ ... _51_28.png
http://www.asromastars.gportal.hu/

Gyakorlatilag semmi!




Már egy ideje mondom hogy a fejléckészítő csávó szedje le de mint látjuk még kint van :roll: :evil:
Avatar
csikk0
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2009.07.29. 20:35
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: csikk0 Dátum: 2009.08.15. 13:20


Am ha már jött ez a Szurkolói csoport téma . Nem lenne jó tényleg egy igazit toborozni az asroma.hu jóvoltából ? Itt azért komoly ASR drukkerek vannak (fórumon legalábbis ez vehető le ) és sztem jó lenne egy csoport mint ami az inter,milan és juvénak is van. Ehhez mit szóltok ?
Avatar
csikk0
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2009.07.29. 20:35
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: csikk0 Dátum: 2009.08.15. 13:16


Össze vissza van lopkodva minden :D Nekem az a dolgom hogy a szarból csináljak várat ... :shock: Nomeg a saját híreim írása a romanewsról :D kb ennyi
Avatar
csikk0
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2009.07.29. 20:35
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.08.15. 12:56


plusz ahogy nézem nem minden saját kútfőből van...az ellenségek rovat ismerős..mintha az asromaultras.hu-n ( azt hiszem ez volt a címe ) olvastam volna annó...( mondjuk az a honlap pont elfért e mellett, ott sok infó volt az ultrákról..és a szurkolói csoportokról...)
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.08.15. 12:52


én ezt az egészet nem értem, egy jól megszerkeztett, frissülő, magyar nyelvü honlap, ki kell hogy elégítse mindenki igényeit...már pedig ez egy ilyen honlap....nincs vele semmi gond, naprakész, remek cikkek találhatók a történelem menüpont alatt...a letöltések is mindig frissülnek, képeket is küldenek be olyanok akik kint járnak.....nem akarok nyalizni...de ez nem pont elég így ?...az más kérdés hogy akinek ez a fórum esetleg nem jön be, nyit máshol egyet...de ennyi honlap ami egy klubbal foglalkozik szerintem felesleges...és valjuk be a színvonal az eléggé kérdőjeles némelyiknél....

ahogy csikk0 írta :

addigra észbe kap mindenki ,hogy az asroma.hu bőven elég nekünk szurkolóknak
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: csikk0 Dátum: 2009.08.15. 12:32


"Ne a gportalon legyen!!!"


Jogos ... a következő oldal nem g-portalos lesz ,de mire az beindul ....addigra észbe kap mindenki ,hogy az asroma.hu bőven elég nekünk szurkolóknak :D
Avatar
csikk0
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2009.07.29. 20:35
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.08.15. 12:27


csikk0 írta:Még annyit szeretnék ,hogy ti mit ajánlanátok az oldallal kapcsolatban ?

Ne a gportalon legyen!!!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: csikk0 Dátum: 2009.08.15. 12:18


Még annyit szeretnék ,hogy ti mit ajánlanátok az oldallal kapcsolatban ?
Avatar
csikk0
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2009.07.29. 20:35
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: csikk0 Dátum: 2009.08.15. 12:17


Tudjátok mi viszi le a színvonalát az asromastars oldalnak ? Hát igen ,a már említett helyesírás meg amatőr settenkedés . Ez az ASR klub is egy nagy vicc ... Kíváncsi vagyok lesz e aki megy majd meccsre/meccsekre csoportosan és arra hogy ez Janika (asfarkas) gyerek igazából komolyan gondolja-e ezt a 17 éves fejével . Amikor hívtak az ügyben ,hogy lennék e szerkesztő már láttam hogy ez az oldal 1 nagy nulla . Próbálok rajta finomítani ,de igazából ide komoly emberek kénének .És ez a gyerek sztem beteg is :D egyszer említettem neki ezt aztán persze jött az anyázás meg ami csak jön . Nem tudom , hogy lehetne az oldalról kipaterolni vagy valami ,de mindegy mert hamarosan indul egy új oldal ahova ugyancsak hívtak nemrégiben és a másik olasz szakos szerkesztővel itt hagynánk az oldalt ,de ahova áttérnénk szerintem jobb lenne mint a mostani .
Avatar
csikk0
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2009.07.29. 20:35
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2009.08.15. 10:40


Arról meg ne is beszéljünk, hogy mennyi idő feltölteni, beírni az összes mérkőzést, majd utána az eredményeket beírni, lehetőleg 1 mp belül, mert a T. Tippjátékos mérges lesz...
De lehet azt tenni, hogy aki játszani akar, utal 200 Ft-ot az egész éves játékért, ami kb meccsenként 50 fitying, és lesz fődíj, ha addig el nem isszuk ;)

Szóval ez egy lehetőség, a játék öröméért, és a győztes díja, hogy olvashatja a nickjét a főoldalon, és a tabella elején a Tippjáték oldalon. Ebben az elanyagiasult világban legyünk egy kicsit gyerekek, a játék öröméért !
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.08.15. 09:53


A tippjátékunkról annyit, hogy két éve az egyik budapesti, Ráday utcában lévő étterem és szórakozóhely felajánlotta, hogy a havi nyerteseknek fizet egy kétszemélyes vacsorát. Aztán kb nem lett semmi belőle, a mi legnagyobb sajnálatunkra.
Jelenleg még nem tartunk ott, hogy bármilyen nyereményt felajánlhassunk akár a havi, akár a végső győztesnek, talán majd egyszer. Most marad annyi, hogy ez egy színtiszta játékon alapuló játék, gyermeki rajongással lehet benne szórakozni :). Én kimondottan élvezem a fordulók előtti tippeléseket, amikor órákat tudok rágódni egy-egy tippen, asszonyt kérdezgetve, hogy ő mit tippelne egy sampdoria-romára...:D
Szóval, talán megérjük, hogy lesz mit felajánlani a győzteseknek, addig marad ez :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8089
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.08.15. 09:20


tda írta:Egyébként az itteni tippjáték hogy működik. Van tétje? Mit érdemes róla tudni? Valaki nagyvonalakban leírná?

Úgy működik, hogy tippelsz, aztán vagy eltalálod, vagy nem. Gyűjtöd a pontokat, aztán a végén jár a nagy- nagy elismerés a győztesnek. :D
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.08.14. 23:39


Ne szóljuk le az övéket, ők sem teszik a mienket. (Ezekről a hibákról volt is már szó)

csikk0:
Ok vettük. Most jó helyen hirdettél. :wink:
Remélem minden új játékotokat azért nem fogod itt is meghirdetni. :wink: Fura lenne azért...
Amúgy az a nagy büdös igazság, hogy mivel kevesen vagyunk, így a különböző Roma szurkolói oldalak szvsz 95%-ban csak egymástól tudják ellopkodni az embereket, vagy legalábbis megosztani a figylemüket. Nem is értem miért kell egy másik rómás oldal is, de ez legyen az én tudatlanságom.
Amúgy semmi gond.

Bocsi a hírdetésért
Ha bocsánatot kérsz, akkor ne hirdess. :wink: :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: csikk0 Dátum: 2009.08.14. 21:23


Üdv ! Szeretnék annyi hírdetést leadni hogy a www.asromastars.g-portal.hu oldalon lehet jelentkezni a tippjátékra értékes nyereményekért mint az már ezen az oldalon is szinte névjeggyé vált . Nézzetek be ;) Bocsi a hírdetésért de sztem MO 2. leghíresebb portálja és remélem még javítunk a látogatottságon :magica:
Avatar
csikk0
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2009.07.29. 20:35
Tartózkodási hely: Békéscsaba

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég