Offtopic

ide jöhet minden

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.06.12. 09:03


ez a Madrid ua fos lesz, mint mindig
fogadásszagot érzek... :wink:
mit értesz fos alatt? :D
1-1-es fogadást ajánlok arra hogy a Real ez első kettőben lesz, és ha a 2. helyen végez akkor is 5 ponton belül lesz a bajnoktól (Barcától).

Remélem, hogy a spanyol bajnokságban jövőre egy Depor-Bilbao versenyfutás lesz
Erre is fogadhatunk ha gondolod... 20x-os pénzt fizetek. :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.06.12. 07:45


ez a Madrid ua fos lesz, mint mindig. Egy fecske nem csinál nyarat, egy Kaka sem. Ahogy Ronaldinho is csak égett az olasz bajnokságban, pedig tavaly nyáron még mindenki odáig volt, hogy egy Aranylabdással több van a bajnokságban, meg húdeerős lesz ez a Milan. Már akkor is mondtam, vagyis kérdeztem, hogy "kijazaronaldinnyó" :). Jó, igaz, én értek a focihoz ;).

Remélem, hogy a spanyol bajnokságban jövőre egy Depor-Bilbao versenyfutás lesz...és nem real-barca...utóbbi miatt szomorú lennék.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.06.12. 00:03


Én azt mondom, CéRoninak kell az új kihívás, és ahogy már nagyon sokan elmondták előttem mindenhol: Egy Real hívásának nem lehet nemet mondani. Egyszerűen képtelenség.

És ez a Real bitang erős lesz, a bajnokság egy Barca Real veresnyfutás lesz, a többiek meggyengültek. Minden lesz az a mostani Madrid csak épp nem játékostemető. A világ jelenlegi négy legjobbjából kettő már ott van... a másik kettő meg lehet Barcába (Ibra, Messi)... persze mi sajnálhatjuk mert kisöprik a SerieA-t... de nagyon meg fogo nézni az új madridot az fix!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.06.11. 21:05


Rudiking írta:Az egyetlen amit el tudok képzelni, hogy magára akarja húzni minden idők legsikeresebb csapatának a mezét, csak úgy presztízsből.


Azt is el tom képzelni, hogy nekik szurkol, népszerű csapat a Real.
Közelebb van az otthon.
Jobb az időjárás.
Lehet tud Spanyolul, szal sok mindent el lehet képzelni. :)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.06.11. 20:13


Jah, megvették Kakát, meg Ronáldót, ez már több mint 150 milla, plusz a spanyol lapok Villát pedzegetik (a kanál már nem is jó nekik...), ezzel 200 milla fölött lennének és már majdnem a tartozásunknál is járnak.
Röhögnék ha egy olyan sérüléshullám sújtaná őket mint minket idén.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.06.10. 16:22


eL írta:Ugy h kedves barátaim marad a közügyektől való szándékos távol maradás :D

és ez megoldja minden problémádat? Jó neked. Vagy nincsenek problémáid akkor ezek szerint :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.06.10. 12:59


Köszönjük hogy megosztottad ezt velünk, azok után hogy magasról teszel az egészre... igen kompetens vagy a témában... :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2009.06.09. 22:34

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.06.09. 20:49


úton voltam
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: mole Dátum: 2009.06.09. 19:53


snatch írta:Federer meg behúzta a 14. GS-jét is. Nem semmi na. Kár, hogy nem láttam a meccset.

neeeheeeem láááááttaaaad????? :)
banyek, még én is néztem ;)
Avatar
mole
Site Admin
 
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2004.07.13. 21:17
Tartózkodási hely: Montréal

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Petya-forzaroma Dátum: 2009.06.09. 17:26


A Fidesz 2/3 nem realitás jelenleg, ha csak nem lesz addig még vlmi nagy durranás. Nem véletlen, hogy az elvtársak szokásos hisztijén kívül ez nem is szerves része a közbeszédnek.
Avatar
Petya-forzaroma
 
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2007.05.15. 22:07
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2009.06.09. 14:13


Ja. mert úgy gondolták, ha szélre húznak, középről többet veszítenek, mint amennyit onnan nyerhetnének. Ezért a kövér most nem kommunistázott, hanem fasisztázott. Ha meg majd fordítva gondolják (mert pld a "közép" már úgyis megvan, és inkább a obbik környékéről akarnak szavazókat szerezni), akkor a Kövér inkább majd megint kommunistázni fog. Ez ilyen egyszerű.
Amúgy a választási rendszer miatt a mostani eredményével is bőven 2/3 fölött lenne a fidesz a parlementi választáson. (elvinné akár az összes egyéni kerületet)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2009.06.09. 14:06


Jobbik nélkül 2/3-a lenne... Persze... ha ráadásul MSZP és SZDSZ se lenne, akkor meg egypártrendszer lenne... Legyen nekik a Jobbikkal együtt 2/3. Ha nemzeti kérdésekben a magyar nemzet érdekében akarnak majd törvényt módosítani, a Jobbik támogatni fogja őket. Ellenben ha nem, akkor ott lesz akadálynak...
Amúgy akkor lenne alapja annak, amit gondolsz az MSZP szándékos "szélsőségezéséről", ha a Fidesz nem pontosan ugyanezt csinálélta volna. Én szándékosan elmentem két lakossági fórumra is, azt a mocskot, amit összehordtak a Jobbikról. Ordas eszmék, náci szélsőjobb... Kövér Lacától...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2009.06.09. 12:50


A maszop annyit "szélsőségezett", hogy ezzel szinte(és szerintem előre megfontiolt szándékból) duirekt invitálta a választók elégedetlen, és az egyszerű válaszokra fogékony részét, hogy oda szavazzon inkább, és nem a fideszre (akik persze szintén primitív üzenetekkel bombázzák a népet). Ha már ők nagyot buknak, legalább a fő vetélytárs (a fidesz) ne nyerjen akkorát. Szerintem ez elég világos.
Különben évek óta ezt játsszák. Nem azt mondom, h. ők alapították (az idézett cikk is irónikus felhanggal mondja ezt) a Jobbikot, de azt igen, hogy ők is tudják, hogy a léte nekik használ (hiszen segítségével meg lehet buktatni a Viktor "egy a zászló -egy a tábor" vágyálmát), és így is viszonyulnak hozzá (mondjuk lehet, h.most majd elgondolkodnak, nem sikerült-e túl jól nekik ez a dolog....).
És még valami. Jobbik nélkül a parlamenti választáson tuti 2/3-a lenne a fidesznek, és egyedül módosíthatja az alkotmányt. Ez az, amitől a az exkonmcsik a legjobban reszketnek. A Jobbik pont ezt tudja megakadályozni, ezért kell nekik.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.06.09. 12:47

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2009.06.09. 08:59


fradista romanista írta:http://index.hu/velemeny/2009/06/08/szemelyesen_alapitotta-e_a_jobbikot_szilvasy_gyorgy/
Gyanús a dolog, legalábbis. Az viszont biztos, h. a maszop tudta, hogy ekkorát fog bukni, és arra kampányolt, hogy ha már ők úgyis nagyot szopnak, akkor legalább a fidesz se nyerjan olyan nagyon, és ezért kicsit alányúlt a kapmányával a Jobbiknak.
Morvai a férjén keresztül igazán eljuttathatná a köszönőlevelet. az elvtársaknak....


Mivel nyúltak alá a Jobbiknak?
Milyen dolog gyanús?
Hidd el, az MSZP mögött álló erők lényegesen jobban kedvelik a Fideszt, mint a Jobbikot. Tudod, a Fidesz 2001-ben aláírta Göteborgban, hogy a magyar föld árucikk külföldieknek is 2011-től. Magyar gazdák miatt sírtak látszólag ők is, de az adómentességet ők is a gazdákat tönkretevő multiknak adták. Székely autonómiáról hazudtak, de támogatták simán Románia feltétel nélküli EU csatlakozását. Csöndbe voltak, amikor bejelentették: Magyarországot felvásárolják. Közösen, összes többi parlamenti párttal, csöndben, közvélemény értesítése nélkül aláírták olvasatlanul a liszaboni szerződést. Letagadták, hogy létezik cigányprobléma Magyarországon. ...és nagyon hosszan lehet folytatni. Látszólag vitázó parlamenti pártjaink között kiderül ilyenkor, hogy olyan nagy különbség nincs is. Ezért nem akarta senki a Jobbikot, ezért hazudik folyamatosan minden párt róla, ezért épült fel az összes párt kampánya a Jobbikra. Ha nem lenne Jobbik, miről szólt volna a pártok kampánya? MSZP építi fel, neonáci, Fidesz kollaboráns, fasiszta, szélsőjobb... Hallottunk mindent.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.06.09. 00:22



Na hallod, pont ő mit mondott amikor megtudták az eredményt! Hogy ők tulajdonképpen azt hozták amit az előzetes felmérések alapján is várni lehetett!
Értitek?????????????
Mintha azzal érvelne, hogy "azt mondták szarok vagyunk és óriásit bukunk, és tényleg szarok lettünk és óriásit buktunk, tehát semmi gond"!!!!!!! :D :D :D Ilynekor nem hiszem el hogy ez Európa...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.06.08. 18:53


azért ez nem teljesen véletlen, tegye a kezét mindenki a szívére.....minden oldalról jönnek érdekes dolgok....és vannak érdekes vélemények, kommentárok, megyjegyzések....és sztem még mindig érvényes az a mondás hogy egyik kutya....én nem hiszek senkinek sem amíg le nem tesz vmit az asztalra, igérni kioktani még a szegény ember is tud....azt sem nehéz megmondani mi a rossz, mi a hibás.....de tenni ellene, na azt nehéz.....és azaz igazság hogy még senki sem tett, mindenkinek csak a szája jár......cudar egy világban élünk....elég ha az ember felnéz a pártok honlapjaira és megtekinti, elolvassa a programjukat..én nem is olyan rég megtettem......annyi blődséget és f*szságot már rég láttam, 1-2 max 3 értelmes gondolat, ami tényleg hasznos lenne a többi pedig.....de nem is folytatom annak ellenére hogy ez az off topic, ez már talán ide is túl off....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Petya-forzaroma Dátum: 2009.06.08. 18:52


Nagy nap volt a tegnapi!! Ez az áldemokrata antifasiszta retorika meg szánalom. Ha tegnap nem színes tévén néztem volna a nyilatkozó elvtársakat, azt hinném az '50-es években vagyok.
Avatar
Petya-forzaroma
 
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2007.05.15. 22:07
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.06.08. 18:31


kiskapusi írta:Milyen furcsa, h ahelyett, h magukkak foglalkoznának, mindenki a Jobbikon görcsöl...

Ez nem csoda. Egyből indul a lejárató kampány. Alig várom a fejleményeket. Példának okáért: Morvai lágertulajdonos, és egy ultra neo- fasiszta- náci országban bejegyzett offshore cégbe menti ki az adózatlan jövedelmét, amit a sok- sok (ááááá utálom az ilyen pontatlan, hasra ütés szerűen kiköpött számokat, egészen pontosan 6 millió) zsidó halálából szerzett kegyetlen módon. Vona gázkamraépítő vállalkozó, aki gázkamrák építéséből és ciklon bé előállításából és viszonteladásából szerezte vagyonát, amit szintén egy ultra neo- fasiszta- náci országban bejegyzett offshore cégbe menti ki a kedvezőbb adózás reményében, ami történetesen ugyanabban az országban bejegyeztetett, ahol Morvaié. Ez már Mózes bíróságán elegendő ok, a rasszista, antiszemita, idegengyűlölő, kirekesztő mivolthoz, közösség elleni izgatáshoz, gyűlölet beszédhez. Akinek van jobb ötlete, ürgebőrbe kötve elküldheti Dániel elvtárssal a fidesz vagy mszp székházba.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.06.08. 17:35



Annak gyanús csak, aki az indexre jár "információért".
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2009.06.08. 16:07


http://index.hu/velemeny/2009/06/08/szemelyesen_alapitotta-e_a_jobbikot_szilvasy_gyorgy/
Gyanús a dolog, legalábbis. Az viszont biztos, h. a maszop tudta, hogy ekkorát fog bukni, és arra kampányolt, hogy ha már ők úgyis nagyot szopnak, akkor legalább a fidesz se nyerjan olyan nagyon, és ezért kicsit alányúlt a kapmányával a Jobbiknak.
Morvai a férjén keresztül igazán eljuttathatná a köszönőlevelet. az elvtársaknak....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2009.06.08. 15:53


Nálunk is igy van,nyugi....sőt...nálunk még talán azért rosszabb a helyzet mert mi még ráadásul a nagyon nem kivánt kissebbség is vagyunk!!!szóval...szégeny ami történik mind a két országban!!!És ez nem is lesz jobb egy ideig tuti!!!
FORZA!!!
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.06.08. 12:03


F_Totti írta:Annak az égvilágon nincs úgyse semmi hozadéka.

pedig van, igaz lehet, hogy Te személy szerint semmit nem érzel belőle. Akkor nem lenne, ha nem lennénk unió tagállam.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.06.08. 09:24


én is csak a végét láttam... tizta szívből drukkoltam neki!

Választásról meg: TV2 négy kis képernyő, négy helyszín, négy riporter az eredmények előtti pillanatokban és EGYIK SEM a Jobbik! :shock:
Aztán csal muszáj volt odakapcsolniuk. És mindenkor amikor megemlítették a párt nevét, méla undorral tették, tisztán látható volt (legalábbis nekem)...
Média...
Persze az MDF is azonnal tőlük fél...naná... és hogy majd harcol ellenük. Ugyanmár... :D
De a legmegdöbbentőbb számomra, hogy kis híján utolérte a Jobbik az MSZP-t :D Bár nyilván a Jobbikosok mentek el most inkább szavazni nagyobb hányadban...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 50 vendég