Offtopic

ide jöhet minden

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2009.05.04. 18:28


Egy jó hír, már persze csak annak aki néz is spanyol bajnokikat.(én jelenleg nem).

KÖZLEMÉNY - Spanyol labdarúgó-bajnokság

szerző: sport1hu
Hétfő, 2009. Május 4. 14:46
A Chello Central Europe Zrt, mint a SPORT1 és a SPORT2 tulajdonosa örömmel jelenti be, hogy a következő három bajnoki idényre, azaz a 2009-2010-es, a 2010-2011-es és a 2011-2012-es évadra megszerezte a spanyol labdarúgó-bajnokság közvetítésének exkluzív jogát.

Mindez azt jelenti, hogy az előttünk álló három szezonban kizárólag a SPORT1-en és a SPORT2-n lesz látható a Barcelona és a Real Madrid, azaz a spanyol labdarúgás két zászlóshajója, az európai labdarúgás két élcsapata, valamint a Sevilla, az Atlético Madrid, az Athletic Bilbao, a Villarreal, a Deportivo, a Valencia és a többi nagyhírű hispán gárda, no meg a világklasszisok sokasága – például Eto’o, Henry, Messi, Raúl, vagy az Európa-bajnok spanyol válogatott olyan csillagai, mint Iker Casillas, David Silva és David Villa. (MTI jogtiszta hírek)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2009.05.04. 18:08


Spirót választottam... Kizárásos alapon..
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.05.04. 13:40


de hogy 2009-ben Spiró György szerepel a magyar érettségin...anyám...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.05.03. 21:51


jaja Kóger nekem is azonnal szimpinek tűnt ahogy páláyra lépett múltkor...

Kiskapusi:
Megint sokat káromkodsz! Ráadásul ne a dánokat szidd, ők is kaptak tőlünk eleget. A bírók a ludasak....

Na mindegy, szép volt fiúk! Holnap verjétek meg a németeket!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2009.05.03. 17:16


Nem láttam a mai meccset, de a csoportkör fantasztikus kemény, hajtós és jó játéka után már biztos voltam a kiesésünkben. Elkapta a fiúkat (a szakvezetéssel együtt) a hév, és úgy játszottak, mintha elfelejtették volna, hogy azopk nekünk legfeljebb edzőmeccsek, és számunkra a VB csak a 2. héten kezdődik. (ebben pesze "ludas" volt a fantasztikus közönség...). És így pont az éles meccsekre nem maradt bennünk spiritusz.
Nem baj, teljesen normális, hogy egy frissen feljutó csapat elsőre nem tud megkapaszkodni az A csoportban. Még egy pár év liftezés le-föl, aztán majd csak ott ragadunk...
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2009.05.03. 16:54


Le a kalappal a fiúk előtt! :aha
Többet érdemeltek volna ennél. :(
Megszerettették velem a hokit :D (bár szerintem maradok majd a válogatott meccseknél :) ) Miután kiestünk, a következő meccsek mikor lesznek? Lehet már erről tudni valamit?
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.05.03. 13:40


Kiestünk! Nem baj, lehetett sejteni h ez lesz, de amit ez a 4 majom ma művelt velünk az elég gusztustalan volt! Sok boldogságot nekik a továbbiakban, valahol leültetném őket egy kicsit gondolkodni h tulajdonképpen miért is kellett ezt a meccset igy vezetni...
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: mole Dátum: 2009.05.02. 00:45


snatch írta:és mentolos nokedlit?

és lengyel málnaszörpös sört? ami ráadásul meleg is ;)
Avatar
mole
Site Admin
 
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2004.07.13. 21:17
Tartózkodási hely: Montréal

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2009.05.01. 14:16


Gratulálok Fanatic!



Köszi szépen! :wink:
FORZA!!!
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.04.30. 22:20


és mentolos nokedlit?
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2009.04.30. 20:48


Ettem HY!
Érdekes az utóíze ;)
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: mole Dátum: 2009.04.30. 20:20


+1

más téma, de kóstolta már valaki a chilis milkát? :) szerintem jóság.
Avatar
mole
Site Admin
 
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2004.07.13. 21:17
Tartózkodási hely: Montréal

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.04.30. 14:34


Levy ASR írta:brhááááááááá!!!
mé nem minnyá sör kolával :aaa:

biztosan az is nagyon finom, még nem kóstoltam, viszont a tejes teát igen, és az k*rvajó! :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2009.04.30. 13:09


snatch írta:
calderoni írta:Abban a hitvány Albionban ez az egyetlen értelmes dolog.

és a tejes tea :D


brhááááááááá!!!
mé nem minnyá sör kolával :aaa:
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.04.29. 21:27


calderoni írta:Abban a hitvány Albionban ez az egyetlen értelmes dolog.

és a tejes tea :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2009.04.29. 18:43


Kööössszzz srácok...!!! :wink:
Én is igy vagyok ezzel,bár én azért még megnézek mindent...de sokszor elmegy a kedvem...!!!
FORZA!!!
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.04.29. 18:14


snatch írta: de pl már szívesebben néztem múlt vasárnap a London maratont

vagy snookert. Abban a hitvány Albionban ez az egyetlen értelmes dolog. Én se nézek már annyi meccset, mint régebben. Már jó formán csak olasz meccseket nézek, de abból csak azokat, ahol van esély egy északi bagázs megszopatására. A francia bajnokság nulla, a spanyol szintén. A bundesligából szoktam nézni meccseket, az érdekel valamiért, magam sem értem.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.04.29. 18:12


Feree, megesik az ilyen ;). Magam sem hittem volna régen, de pl már szívesebben néztem múlt vasárnap a London maratont, mint bármi mást.

Fanatic, neked meg gratula!!!
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: dorotea Dátum: 2009.04.29. 16:37


Hatalmas gratuláció Monsieur Fanatic! :hurra

Jól van, úgy látszik ezen mindenki áteseik! :)
Nálam ami még néhány éve kihagyhatatlan volt, az a MotoGP, tenisz minden mennyiségben (erőteljesen a salakot favorizálom, így RG volt mindig a csúcs), síugrás és a Giro!! Most meg.... audiovizuálisan szigorúan Roma-ra korlátozódom, a többi sportágról csak a hírekből okosodom.
"Mi porterò sempre dentro l’inno cantato dai tifosi allo stadio, simbolo dell’amore dei tifosi per la loro squadra. E io sarò lì a cantarlo sempre” - Luciano Spalletti

"Un romanista tifa solamente la ROMA, non è come un laziale che tifa tutte le squadre che giocano contro la Roma."
Avatar
dorotea
 
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2009.02.14. 22:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.04.29. 15:24


Bizony Feree, öregszel! :D Én is átéltem ezt pár éve. Tegnap pl olyan magasívben tojtam a Bl meccsre, hogy a szétcsesződött gépemmel foglalkoztam, és háttérnek ment a Bl de még onnan is elkapcsoltam a kanada hokimeccsre... :wink:

Ez a leépülési :D folyamat nálam úgy nézett ki, hogy annak idején néztem mindent mert érdekelt a foci, aztán már csak azért néztem, hogy tudjam hova tenni Európában a Roma játékát és tudását ill. felmérjem az ellenfeleket. Aztán már csak nagy meccsek külföldről egy rövid ideig, és végül már az sem.... Jön pl a El Classico, és egész egyszerűen totálisan hidegen fog hagyni. Mondjuk a Barca játékát évek óta nem bíromn nézni...
Szóval marad a Roma, a válogatott meccsek, és minden magyar érdekeltség... minden sportban...
Tehát a TV2-re és a BL-re tojok is... bár olasz csapatoknak még szoktam drukkolni a BL-ben... :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2009.04.29. 14:16


Feree !
Örexel vazze :D

Fanatic!
Gratula!!!!
Inni csak ésszel, lesz másnap is :mrgreen: :szek:
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2009.04.29. 13:49


Neked bevallhatom, kezdek snatchesedni! :D néhány éve még vigan,bőven volt kedvem és időm, hogy végig izguljak egy idénnyi spanyol és olasz bajnokságot, tavaly viszont már csak az olasz és néhány francia meccs maradt, idén viszont szinte csak Roma meccs, öregszem, vagy nem tom mi van velem, de már se a spanyol se a francia bajnokik nem vonzanak, sőt idén 1-2 olasz összefoglaló kivételével szinte minden kimaradt, az Nba-ről, Nhl-ről vagy a Forma 1ről már nem is beszélve.
Bezzeg néhány éve szinte mindig tudtam hogy mikorra kell hogy hazaérjek, és leüljek a tv elé focival kapcsolatban, manapság meg ott tartok, hogy azt tudom hogy van krimi hétfő(bár az is érdekes, a Ncis mindig megnézem, de a Gyilkos számokon majd minden hétfőn elalszom a végét) valamint vasárnap Cobra11 van, ezek amik nem maradhatnak ki nálam. :asr4:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2009.04.29. 13:46


MEGVAN!!!!!!!!!!!!!!!jupiiiiiiiii.......hehhheeeeee!!!megcsináltam...epphogy de meglettt....váááá! :lol: :lol: :lol:
Iszok....mint az állat!!!
FORZA AS ROMA!!!! :flagbig: :flagbig: :flagbig:
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.04.29. 12:58


eddig is csak a Roma meccseit néztem, így ez különösen most nem vág földhöz, mert ugye jövőre egy bl meccset sem kell megnézzek :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2009.04.29. 11:59


Ha már bezárt a bazár, akkor ide teszem. :)

A Bajnokok a TV2-n fociznak
Nyár végétől csak a TV2 biztosítja mindenki számára elérhetően az UEFA Bajnokok Ligája meccseit.

2009 nyarától a TV2-n követhetik nyomon a sportrajongók az UEFA Bajnokok Ligája futball meccseit. A Tv2 az egyetlen országos lefedettséggel rendelkező televizó csatorna ahol látható majd a focibajnokság.

A Bajnokok Ligája a világ legnépszerűbb, legjelentősebb, legrangosabb versenysorozata ahol sztárcsapatok, sztárjátékosokkal és hihetetlen izgalmakkal szórakoztatják a futball szenvedélyes rajongóit. Hetven országban kétszázötvenmillió ember követi nyomon a csoportmeccsektől a helyosztókig tartó menetelést, ahol Európa legjobb csapatai és a világ legismertebb focistái csapnak össze.

A TV2 egy három éves megállapodás keretében 2009. augusztus végétől mindenki számára elérhetővé és végig követhetővé teszi a Bajnokok Ligája alakulását. A magyar focirajongók keddenként élőben láthatják a legjobb meccseket, utána pedig a többi mérkőzés összefoglalóját. A TV2 fogja élőben közvetíteni az UEFA Bajnokok Ligája döntőjét és az UEFA Szuper Kupát mindegyik szezonban, és itt láthatják az UEFA Bajnokok Ligája magazint minden hétvégén.

Várdy Zoltán, a TV2 vezérigazgatója elmondta, hogy több éves kihagyás után újra komoly szerepet kap a sport a tévécsatornán, és kijelentette, hogy a Bajnokok Ligája a TV2 műsorstruktúrájának egyik alappillére lesz és ezzel reméli, hogy még több férfi néző választja a TV2 –t.

A csatorna célja, hogy a TV2 országos lefedettségének és promóciós lehetőségeinek köszönhetően a Bajnokok Ligája közvetítések igazi, országos sporteseményekké váljanak mindenki számára, hogy újra futball lázban égjen az ország, és a nemzetközi színvonalú foci újra elfoglalhassa megérdemelt helyét a magyar televízióban.

A következő szezonban a TV2 egyedülálló élményt biztosít a magyar focirajongók számára. A csatornát választók kedden 20:30 órától figyelemmel kísérhetik a világ legjobb csapatainak bevonulását a világ leghangulatosabb stadionjaiba, tudósításokat láthatnak a helyszínről, összeállításokban ismerkedhetnek meg a rendező városokkal, interjúk készülnek a meccsek előtt, stúdióbeszélgetésekben szakértők elemzéseit hallgathatják, majd a meccsek után visszatérnek a pályára a leghíresebb játékosokkal és edzőkkel készített interjúk miatt. Egyedülálló futball élmény a TV2-n már nyártól!- ígéri a vezérigazgató.

A sportközvetítések házigazdájának szerepkörére és a kommentátori feladatok ellátására a csatorna még keresi a legmegfelelőbb embert, akinek legalább olyan szenvedélye a futball, mint a csatornának a szórakoztatás, de biztosan kulcs szerepet szánnak a csapatban Németh Balázsnak a Tények riporterének, aki a sajtótájékoztatón ismertette a BL meccsek közvetítésének szerkezetét és a változásokat. (tv2)

Csak hát egy szóval se említik mi vagy ki ad meccset szerdán....... :roll:
no, erre meg itt a válasz, egy újabb sportcsatorna, neeee márrrrr. :evil:
http://index.hu/kultur/media/2009/04/29 ... bl_jogait/
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 23 vendég