Offtopic

ide jöhet minden

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.08.14. 15:50


nesztek egy kis érzelem, érzékenyítés:
https://www.nemzetisport.hu/angol_labda ... se-2844489
:D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27935
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.08.14. 15:37


akkor most döntsétek el mi a baj: az 50 milla, a karrierjébe beleölt pénz, vagy az életjáradék? Mert mindig másról beszéltek.
az 50 milla szvsz lófütty, a karrierbe ölt pénz nagyon sok valóban, de manapság ez ennyi, az életjáradék meg sok szerintem is, bár ha azt veszed, hogy egy visszavonult olimpikon (legyen Milák), 35 évesen kezdjen majd egy új szakmát megtanulni? Nem mindenki vízilabdás doktor :))
Inkább az a durva, hogy aki ugyanúgy belepakol 15 évet, de ki se jut olimpiára, na az szopja be.

Zsolti: nyilván az életben nem az olimpiai eufória a legfontosabb :)
Én büszkeséget érzek ha valahol jól szerepelnek a magyarok, tomm meg nem érez ilyet, ez van. Ezzel nem tudok vitázni.

tomm: Orbánozhatsz itt, hogy ő rárepült erre, de amióta élünk, azért volt más is kormányon, és akkor is fontos volt az olimpia, és akkor is ugyanúgy örültem és drukkoltam. És lehet te benyeled mint kacsa a nokedlit, de tisztán kiderült, hogy máshogy állunk a sporthoz az életünkben, így sosem leszünk közös nevezőn a kérdésben.

Én ezzel le is zártam a vitát. Úgysincs ráhatásunk ezekre, és ha úgy jobb, akkor puffogjon aki akar a kifizetett pénzeken. Én inkább örülök a sikereknek tisztán.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27935
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.08.14. 14:56


Trigo, ez az 50 milka/15 év baromi nagy csúsztatás. Ha pl Milakot nézzük, akkor szerintem minimum 300 milla volt amit az állam a felkészítésébe beletett közvetlenül. De az is lehet hogy ennél sokkal többet. 6 éve kiemelt sportoló, de a nevelő klubja is tuti kapott dotációt. Évi két külföldi edzőtábor, számtalan verseny, edzők, felszerelés és havi támogatás. Valószínű több is ez mint 300.
A srác soha nem dolgozott és nem is nagyon fog. Ellátja őt az ország, mert káprázatosan jól úszik. Ez nem 50M.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.08.14. 12:23


Már megint igaza van itt mindenkinek amúgy. :wink:
Én az egyszeri összeget simán le tudom nyelni, még akkor is, ha 50 millió. Engem az életjáradék idegesít.
Aki mondjuk háromszoros olimpiai bajnok, az havonta kábé egymilliót kap tisztán a haláláig.
Nem is kell már dolgoznia, mert mondjuk 35 éves koráig keményen melózott, és sikeres volt.
Azért az életük végéig ne kapjanak már lóvét, könyörgöm. Főleg egy fizetésnek megfelelő összeget.
Trigo, igen, a sport okozta életmód és eufória valóban létezik. Nálam is.
De szerintem az emberek életében fontosabb a munkahely, a gazdaság, a lóvé, a család, az egészség. És utána jön valahanyadikként a sportban való szurkolás.
Nem létfontosságú, na. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11444
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.08.14. 11:41


Ha valaki szereti nezni a sportot, az rendben van. Azert mondtam, legyen egy alapitvany, ahova a sportrajongok fizetnek es abbol fizetik az olimpikonokat. Vagy legyen fizetos olimpiatv.
Az viszont egy nagyon vicces erv, ilyen-olyan dicsoseget hoznak az orszagnak. A fanatikusokon kivul meg tudja valaki mondani, hogy ki nyert abban a szamban, ahol egy magyar a masodik kett? Plane ahol 22ik? Kit erdekel? Az egesz vilag, az uszosportagon kivul meg csak nem is szarik milak vagy akarki aranyara. Fogalmuk nincs rola. -mama, hova menjunk nyaralni? Hat az a milak olyan szepen uszott, menjunkmagyarorszagra, bukarestbe, a fovarosukba!” “Be szeretnek fektetni 100 millio eurot. Huuu az a magyar gyerek de jol uszott! Kit erdekel, hogy kiszamithatatlan az adorendszer, kit erdekel. A szakkepzett munkaerohiany vagy a ketes jogbiztonsag. Kockara teszem azt a 100 misot mert milak nyert!”Aha, persze…
Megeloztuk finnorszagot az egy fore juto aranyak vagy erem (nem tudom) tekinteteben. Tudott valaki arrol, hogy eddig a finnek vezettek? Tekint valaki is ugy a finnekre, hogy ok micsoda dicsoseges nemzet (emiatt)?
A befektetett 15 ev munka nem erv, senki nem kenyszeritette. Apam majdnem vagy 47 evig dolgozott kemenyen. Akkor neki adjunk 3x50 azaz 150 milliot.

De a lenyeg:
Joval az osztrakok elott vagyunk az orokos eremtablazaton. En az osszes valaha szerzett ermet odaadnam nekik, ha megkapnank az eletszinvonalukat. Az az, ami dicsoseget hoz az orszagnak, nem az, hogy ki uszik gyorsabban. Csak ezt konyebb felmutatni, ezert orban inkabb erre repult ra, nekunk meg konnyen le lehet nyomni a torkunkon, mert az elozo rendszer (az egesz keleti blokk) is ezt csinalta, hozza vagyunk szokva. Mi meg, mint kacsa a nokedlit es megy a tapaikolas, hogy juj de szepen uszik.
A visszacsatolasnak szamtalan pozitiv kezzelfoghato hozadeka lenne.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10291
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.08.14. 11:00


Zsolti, ez már régen nem csak szórakozás. Életforma, verseny, és országok közötti puha háború. :)
Az ország beleöli a pénzét a sportolók kitermelésébe, és cserébe sikert hoznak az országnak. Amitől az ország boldogabb lesz.
Befolyásolhatja ugyan minimálisan egy nép életét, lelkivilágát, az ember szurkolhat eufóriában, de nem ez határozza meg a létét.
Zsolti ne már, pont tőled nem vártam ezt. :shock: MINIMÁLISAN??? Emlékezz már a foci EB-re! Az olimpia is hasonló csak picit gyengébben. Óriási pozitív töltetet ad azoknak, akik drukkolnak nekik. Gondolj bele, ha a Roma lenne a bajnok, milyen lenne a lelkivilágod.
de nem ez határozza meg a létét.
nekem a sport határozza meg a létemet. Minden ami a sport körül van. Szóval akkor máris van egy ellenpélda.

Vagy visszakérdezek: Milyen érzés lenne visszakapni az elszakított területeinket? Hozna neked személy szerint bármilyen anyagi hasznot? Ellenben megterhelné jó eséllyel a költségvetést? Mennyi gond jönne vele, mégis a föld fölött járnánk hosszú hosszú évekig.

egy jó pedagógus nem reklámozza az országot, nem hoz kiemelt sikert, nem emeli azonnal és közvetlenül az ország fényét. Továbbá tanul érte 4 évet mondjuk. Ellentétben azokkal a sportolókkal, akik egész életüket egy (esetleg kettő) adott olimpiára teszik fel. Az egész addigi életüket.
(és itt jön majd tomm bölcselete a gördeszkásokról, amiben ezért igaza is lesz :) )
Persze ha lenne pedagógusolimpia, akkor nekik is járna a dicsőség és a lóvé.

50 milla 15 évért mi? Lóf.sz. Egy lakást is alig kapsz belőle jelenleg. És ők az ország ikonjai, a legjobbbak legjobbjai ugyebár. Komolyan ezen kell kiakadni?
Kicsit úgy érzem, hogy vagy semmi sem jó egyeseknek, vagy tipik magyarok lettetek, hogy még ebbe is bele kell kötni. :)

Zsolti: minden sportoló szed valamit. Kezdve az étrendkiegészítőktől kezdve az erős cuccokig. Hogy ez éppen legális (még vagy már), vagy nem az, az más kérdés. Sportága válogatja, hogy melyiknek mennyi és milyen cucc kellhet. Mondjuk egy Péni nem izomra fog menni, hanem lehet koncentrációsegítőkre. De nem vagyok benne a témában, meg nem is érdekel. De nekem senki se magyarázza meg, hogy Csipes Tamara gyúrós férfiakat megszégyenítő karja összejön simán. :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27935
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.08.14. 07:43


Teljesen egyetértek tomm-mal. Nagyon más egy állami támogatás, mint egy magáncégnél keresett bér. De ezzel együtt nem sajnálom tőlük, mert más előtt is nyitva van/volt a lehetőség. A köz pedig 4 évente dönthet hogy annak milyen üzenete vagy, hogy itthon 3szor annyit ér egy érem, mint a nálunk lényegesen gazdagabb országokban vagy hogy 100szor annyit mint egy nagyon jó pedagógus.

De ehhez semmi köze a sportolóknak.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.08.14. 06:28


En speciel arra utaltam, hogy egy nem megerdemelt menedzseri csucsgazsihoz egy multinal nekunk mi kozunk?
Eloallitanak, szolgaltatnak, ebbol bevetelt generalnak, ezt ok ugy osztjak szet a dolgozok kozott ahogyan akarjak (a torvenyeket betartva). Ha esetlegesen olyan hulyen osztjak a penzt, hogy a ceg csodbe megy, az az o dolguk. Nekunk ezzel semmi dolgunk, ahogy ahhoz simcs, hogy a megkeresett penzedet jol osztod-e be vagy elfagyizod az egeszet. Hogy orban hogy osztja szet az allami beveteleket, ahhoz mar sokkal inkabb van kozunk, mi (pontosabban ti) vagyunk akik befizetjuk es mi vagyunk a karosultak, ha nem jol koltik el.

A vilag legjobbja? Hat pont ez az!
En nem sajnalok tole egy fillert sem. Messitol sem sajnalom azt az evi kb 12 milliard forintot, amirol mondjak, hogy megkeresi, merthat o a vilag legjobbja. Keressen meg ennyit milak is, hajra, drukkolok neki. De miert kene akarmelyiknek is allami tamogatast adni? Ha nem tud megelni abbol, hogy o a vilag legjobbja, akkor olyan dologbol a vilag legjobbja, ami teljesen irrelevans, erdektelen, mihaszna, stb.
De lehetne vmi alapitvanyt letrhozni az olimpikonoknak, amibe, ha szeretnetek befizettek, vagy fizetosse tenni az olimpia nezeset es abbol perkalni nekik.

En vagyok a vilag legnagyobb hulyeje. Kerek eletjaradekot. Nehogyma! pedig meg az en nyertemben is orokos bajnok vagyok…
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10291
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.08.14. 06:06


A snatch által taglalt "vezetői" csúcsgázsikhoz nem igazán értek, de hányadék egy dolog, így leírva is.
A sportért adott milliókat én azért sajnálom életjáradékként akár egy magyar olimpikontól is, mert a sport valójában szórakoztatás. Akármennyi gyilkos meló és lemondás is van mögötte, mégis csak szórakoztatás. Befolyásolhatja ugyan minimálisan egy nép életét, lelkivilágát, az ember szurkolhat eufóriában, de nem ez határozza meg a létét. Felesleges pénzkidobás számomra ez is.
A doppinghoz sem értek. Ti hogy értitek ezt a kokszolást, mondjuk Kopasz Bálintnál ? (Aki Miláknak emberileg a gyökeres ellentéte, akárcsak Szilágyi.) Úgy, hogy olyan szerekkel doppingol, ami még nem kimutatható ? És az élsportolók, főleg egyéniben szerintetek így nyomják folyamatosan ?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11444
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.08.13. 23:25


csak kaphatna a dokija is pár milkát az 50ből.
biztos lehetsz benne, hogy kap :D
míg pl Szilágyi Áron tisztán
mármint gondoljuk mi
de hát nem minden sport egyforma
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27935
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.08.13. 23:25


Hat ja, a tetra pak vezetese ugy kolti a ceg penzet, ahogy az nekik tetszik, ahogyan orban is ugy kolti az allam penzet, ahogy az neki tetszik.
Asszem meszaros&co apvotolja ezt a hozzaallast.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10291
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.08.13. 21:25


Kicsit zavar, hogy pl az említett Kopasz Bálinz szénné kokszolva nyer, míg pl Szilágyi Áron tisztán, mégis ugyanannyit kapnak. De tényleg csak kicsit, mert valószínűleg Kopasz mezőnyében mindenki doppingol, így dopping nélkül nem is nyerhetne. csak kaphatna a dokija is pár milkát az 50ből.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.08.13. 20:45


egyetértek sn-csel. Nem sajnálok én se tőlük semmilyen pénzt. Nem érdekel, megérdemlik.

Zsoltival is egyetértek abban, hogy az emberi oldal az első, de rám ez inkább a Románál igaz (pedig nem is magyarok, mégis). Olimpikonokat nem nézem hétről hétre. Tőlem elviselhetetlen is lehet. Csak ez a nyilatkozat nem kellett volna. Egyszerűen nem elegáns attól az edzőtől aki kivárta a tuti pénzt, majd borítja a bilit. (sőt, ugye Milák győzelme után ott helyben már mondott hasonlót, csak finomabban)

Innentől mondjuk evidens, hogy elválnak az útjaik. De szerintem ezt mindketten tudták eddig is. Lehet az edző csak elibe ment a meglepő kérdéseknek majd. És védekezés helyett ő lőtt először. :)

Milák meg egy öntörvényű zseni, ennyi. Sok szép aranyat nyerjen még nekünk.


már:
https://www.nemzetisport.hu/minden_mas_ ... el-2844327
brutális számok
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27935
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.08.13. 19:38


az a srác zseni, ami az úszástudását illeti. nem teremnek az ilyenek, sokmindenki megtanul úszni, de hogy ennyire, így menjen neki egy adott szám, az millióból az egy. Engem az sem érdekel, hogy milyen ember, mert könnyű mondani bármit is, akik nem ismerik, azok majd ez alapján fogják meg- és elítélni, lehet hogy rosszul. Nem mindenki Egerszegi...

Azt sosem értettem, hogy miért zavarja az átlagembereket az, hogy tízmilliókat kapnak a dobogós helyekért, de még a pontszerző (és 8.) helyért is milliók járnak. Én egyiktől sem sajnálok egy fillért sem. Tudom, ilyenkor szokták mondani, hogy milyen sok és kemény munka van benne. Ez szerintem igaz is, de mondom én, pl. vegyük Kopasz Bálintot, a világon, ahol élünk x milliárdan, ő lett a világ legjobb 1000 méteres kajakosa. Kap érte bruttó 50 millát. Ez lóf*sz. Egy sima multi cég vezetője ennél évente többet keres bónuszokkal, pedig nem biztos, hogy a szakmájában a legjobb a világon, de még csak Magyarországon sem. Szóval én nem sajnálok tőle 50 milkát, meg életjáradékot sem, semmit. Jobban sajnálom azoktól a mutiknál tengődő menedzserektől, akiknél nem hogy a világon, de az adott cégnél is 100 jobb van. Sajnos nagyon sok ilyet tudok, ismerek, láttam...(asszony HR-es volt TetraPaknál, ha valaki azt gondolná, hogy fake infóim vannak)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8099
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.08.13. 15:07


Szerencsére elég gyorsan úszott, mert ha nem így tett volna rosszabb állapotban lenne az ország.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.08.13. 15:07


És lenyilatkozta, hogy nem úszott jól a döntőben. Nagyképű és realista is egyszerre.
Mondtam már, hogy én amúgy is hülyét kapok az olimpiai életjáradéktól, de még az egyszeri durva pontösszegektől is.
Hidd el, tomm, ő az úszás berkeiben már zseninek számít. Attól függetlenül, hogy sz.runk rá... :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11444
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.08.13. 14:14


Gyorsabban uszott, mint a tobbiek. Ez nalam nem zseni kategoria.
Mondjuk az uszas ugy altalaban nem erdekel, ugyhogy magas ivben teszek ra, hogy nyert-e vagy sem. Igy viszont kifejezetten sajnalom a neki jttatott penzt.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10291
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.08.13. 13:20


Jaja, valószínűleg egy kibírhatatlan és kezelhetetlen ember.
Innentől én sza.ok az aranyakra, komolyan mondom.
Zseninek zseni, meló is van benne kőkeményen, de nekem mindig az emberi oldal az első.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11444
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.08.13. 12:19


Ja, ezek azért elég erős mondatok, alig 2 héttel az arany után. Ha eddig nem volt egyszerű a srác, akkor ezután még kevésbé lesz az.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.08.13. 11:47


https://infostart.hu/sport/tokio-2020/2 ... ordibalnom
Tudom utólag már okoskodásnak hangzik, de halkan mondom, hogy bár mindenki imádja Milákot, nekem sosem volt szimpatikus emberileg. A magabiztosságát szeretem, de mindig érzetem mögötte egy kicseszett nagy arrogáns egót. És ahogy látom, ez minden bizonnyal így is van valójában.

"Számtalanszor olyan új tényezőkkel kellett szembekerülnöm, amelyek hát bizony arcpirítók voltak, de nem tudtam mást csinálni. "
én ebbe olyat látok bele pl (fikció!), hogy Milák pl átette az edzést egy órával későbbre, ami ha nem tetszett az edzőnek, akkor simán elmondta neki, hogy le lehet koccolni, ha nem tetszik.

Persze a drága jó edző is nyilván azért maradt, mert az olimpiai bajnoknak járó lóvé ott lebegett tutira a feje fölött. És ennek függvényében nem elegáns ez a megnyilatkozás.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27935
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.08.11. 21:51


https://infostart.hu/sport/2021/08/11/m ... ranyizsolt
na ez egy kicsit precízebb

és mellékesen:
Kulcsár Krisztián kiemelte, hogy a Tokióban begyűjtött hat aranyérmünkkel az örökrangsorban megelőztük az eddigi éllovas, de most győzelem nélkül maradt Finnországot, és így most már Magyarország az egymillió lakosra eső olimpiai aranyérmek számát tekintve a világ legeredményesebb országa.

https://index.hu/sport/2021/tokio/2021/ ... reakdance/
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27935
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.08.11. 21:02


És tényleg :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.08.11. 19:13


F.Totti:
https://www.nemzetisport.hu/spanyol_lab ... ja-2843987
és ott az idézett szabályzatban hogy Feminina :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27935
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.08.11. 10:27


:D :D

vajon ha a Romába jött volna, bennem mekkora késztetés lenne a mezének azonnali (vagy későbbi) megvásárlására? Hmmm... azt hiszem nem sok. :D
Ezt a fajta fanatizmust nem is tudom...irigylem?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27935
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.08.11. 08:50


... és a meze is megérkezett a PSG shopokba:
https://twitter.com/DeadlineDayLive/sta ... 0468247554
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég