Offtopic

ide jöhet minden

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.08.14. 11:46


MartynHUN írta:azok is, de Horti visz egy kis életet a közvetítésekbe :)

életet? :shock: rosszul vagyok tőle. Nekem nem kell közvetítés, olyan meccset úgy sem nézek, ahol nem ismerem az embereket, így nem kell, hogy szórakoztassanak. Elég, ha látom. Kint, élőben sem pofáznak a fülembe folyamatos hülyeségeket. :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2009.08.14. 11:28


Te is tarjáni vagy? :o Tartózkodási hely akkor miért Eger? :)
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.08.14. 11:12


Részemről is befejeztem a témát, bocs ha bántó hangnemben irtam volna, eléggé ritka sz*r napom volt tegnap, mert én meg Mo. második "legfertőzöttebb" területén, Salgótarjánban lakom és olyan helyen dolgozom ahol napi kapcsolatban vagyok ezekkel az emberekkel, és csak 10-en kötöttek belém, és rohadtul ideges voltam. Nem a te hibád és igazából ez az én személyes problémám, a te véleményed meg más, tiszteletben tartom még ha egyet nem is értek vele.
Szóval bocs mégeccer mindenkitől, igyexem a jövőben kerülni ezt a politika nevű témát és a hasonló hangnemet is.
Rem nincs harag!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.08.14. 08:10


Horti Gábor meccseit nem maga a meccs miatt nézi az ember hisz egy Bundesliga 2 pl. nem valami érdekes, de ahogy ő leadja :D no nem sok köze van néha a labdarúgáshoz...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.08.14. 07:44


itt nincs semmi ellenségeskedés Trigó ;) csak vannak olyanok akik gondolkozás nélkül neki "ugranak" a másiknak és kioktató hangnemet használnak...vannak akik állandóan előveszik a cigány ( és zsidó ) dolgot a jobbikkal együtt még akkor is ha a téma nem is kapcsolódik, vannak olyanok akiknek annyira sérült az önérzetük hogy nem gondolják végig amit a másik ír....vannak akik sajnáltatják magukat és mindent magukra vesznek....akik próbálnak kioktatni cigánykérdésből olyanokat akik Magyarország legnagyobb kisebbséggel rendelkező régiójában, megyéjében, városában élnek, akik nem értik meg azt hogy most szó sem volt, a románokról, ute meccsről, kisebbségről és jobbikról, magyar problémáról, csupán arról hogy van akik mindent jobban tud, ír egy nevetséges cikket, példálózik egy nemzettel börszín alapján....és tapsol valaminek ami ugyancsak bőrszín alapján ( nagyrészt az alapján ) különítene el embereket. Tudod kedves ForzaRoma24 ha már megszólítottál, hányok ettől az egésztől.....ettől a k*rva nagy önérzettől...ettől a nyávogástól, ettől a szeméttől ami mindenhol itt van, az emberek csodavárásától, attól hogy hülyén felülnek mindennek, attól hogy benyelnek minden vkitől akit csalhatatlannak hisznek, aki mindig megmondja a frankót, hányok attól hogy a börszin a mérvadó csak mert olyan szerencsés valaki hogy éppen fehérnek született...attól hogy már akkor is verik egyesek a nyálukat ha szó sincs semmilyen büntettről....csak a börszin és a fityma hiánya a zavaró...valóban a francia válogatott négerei mind bűnözők, miattuk volt Trianon, sőt ők választották meg Gyurcsányt, ők ajánlották Bajnait, ők pénzelik a "mílyszegény cigányokat" ők ölték meg Marian Cozmát és Szögi Lajost..minden az ő lelküket terheli......


Gondolkozzatok már néha könyörgöm....volt itt szó bármiről amit felsoroltál kedves ForzaRoma24...segítek nem volt....nem volt semmi ilyesmiről szó...csak ha egyesek meglátják a kurucz.info linkjét és utána vmi kritikát akkor máris habzik a szájuk....kérlek ne oktass ki engem ha megkérlhetlek, már elég régóta vagyok itt...és senkivel sem volt problémám és fordítva sem, vagy ha igen az tisztázva volt, nem vagyok az az ember aki ezt eltürné még így 20 évesen sem...talán ezért került elő valakinél hogy ez nem az ő fóruma...mert néha hiányzik a tisztelet a másik iránt, nem tudhatom csak sejtem...ennyit erről az egészről és mostmár tényleg nem pazarolnék rá több karaktert....mi a fenének....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.08.13. 23:38


nyugi testvírek!
mondtam már, a politizálsából csak ellenségeskedés lesz fórumon belül is
kellett nekme berakni azt a hírt.... :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.08.13. 22:42


Imperatore Romano írta:nem értem az egészet...mármint a cikket...mi értelme van leközölni..főleg így..senki nem kérte hogy nézzék a francia nemzeti csapatot, ha nem szívlelik a szinesbőrüeket....érdekes dolgok ezek....a mi válogatottunkban is volt afrikai meg brazil, és nem dölt össze a világ...amikor jó megmozdulásuk volt, vagy gólt lőttek örült mindeki nem ? senki nem "niggerezett" meg stb....nem értem miért kell kritizálni más nemzeteket...ha ők így jól elvannak az miért baj az itt élő néhány tucat embernek....basszus ne nézzen oda, ne nézze meg..és örüljön hogy mi egy hatalmas echte magyar-vérmagyar nemzet vagyunk...ahol mindeki Árpádtól származik és senkiben sincs semmi más vér....sőt vizsgáljunk ki minden sportolót és aki nem magyar postázzuk haza nem....a következő mi lesz...megtalálják Janics Natasát...mert szerb-horvát....milyen érdemeket is szerzett ? hogy öregbítette az ország hírnevét ? mit csinált a Magyar himnusz alatt ? csak nem sírt mert büszke Magyarnak érzi magát ?....fehérellenes unió...Jézusom....mi lenne ha először mindeki magával foglalkozna...és a saját háza táján söprögetne, ne adj Isten még valami hasznosat is tenne a fröcsögés helyett....persze ez ma nagy divat..lehet példálózni...mert ez milyen jó dolog má' nem ? meg mutogatni hogy mi is csináljuk ezt....mi bajunk lehet..lehet hülyeséget beszélni...meg demagóg szövegeket nyomni...az embrek úgy is elhiszik....


Ezeket a kritizáló mondatokat ugye célzod más nemzeteknek is, akik nyíltan minden következmény nélkül gázolnak bele Magyarországba lépten nyomon: két példa csak az elmúlt néhány hétből: szlovák nyelvtörvény, Steaua szurkolók transzparense az UTE elleni meccsen. Ugye ezeket sem felejted el??? Mert lehet h mi hülyeségeket beszélünk, csak majd kíváncsi leszek akkor mit szólsz, amikor néhány mílyszegíny cigány gyerek csakúgy hobbiból neked támad az utcán, csak azért mert elsétáltál mellettük. Rettenetesen elegem van abból, h mindig mi vagyunk a rosszak és minden r*hadt kisebbségnek joga van mindenhez, nekünk meg jogunk van hallgatni ha vmi nem tetszik, mert mi ugye úgyis hülyeségeket beszélünk..... Végre vannak emberek és párt (Jobbik) akik nyíltan kimerik mondani, hogy mi is a probléma Magyarországon!!! De persze ezek az emberek is hülyeséget beszélnek, hiszen Magyarországon igazából nincs semmi probléma, nem kell félnem este amikor jövök haza melóból és kb én vagyok az egyetlen fehér bőrű az utcán.... csak azt nem tudom h akkor mégis miért félek???
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.08.13. 16:04


semmirekelőnél jóval enyhébb kifejezést

hazsnálhatatlant...
http://www.nb1.hu/popupindex.php?itemid=80852
a serie A topickban is benne van...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.08.13. 12:36


Vazeg, fáj a jobb szemem! :cry:
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.08.13. 11:59


nem értem az egészet...mármint a cikket...mi értelme van leközölni..főleg így..senki nem kérte hogy nézzék a francia nemzeti csapatot, ha nem szívlelik a szinesbőrüeket....érdekes dolgok ezek....a mi válogatottunkban is volt afrikai meg brazil, és nem dölt össze a világ...amikor jó megmozdulásuk volt, vagy gólt lőttek örült mindeki nem ? senki nem "niggerezett" meg stb....nem értem miért kell kritizálni más nemzeteket...ha ők így jól elvannak az miért baj az itt élő néhány tucat embernek....basszus ne nézzen oda, ne nézze meg..és örüljön hogy mi egy hatalmas echte magyar-vérmagyar nemzet vagyunk...ahol mindeki Árpádtól származik és senkiben sincs semmi más vér....sőt vizsgáljunk ki minden sportolót és aki nem magyar postázzuk haza nem....a következő mi lesz...megtalálják Janics Natasát...mert szerb-horvát....milyen érdemeket is szerzett ? hogy öregbítette az ország hírnevét ? mit csinált a Magyar himnusz alatt ? csak nem sírt mert büszke Magyarnak érzi magát ?....fehérellenes unió...Jézusom....mi lenne ha először mindeki magával foglalkozna...és a saját háza táján söprögetne, ne adj Isten még valami hasznosat is tenne a fröcsögés helyett....persze ez ma nagy divat..lehet példálózni...mert ez milyen jó dolog má' nem ? meg mutogatni hogy mi is csináljuk ezt....mi bajunk lehet..lehet hülyeséget beszélni...meg demagóg szövegeket nyomni...az embrek úgy is elhiszik....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2009.08.13. 11:45


Ha már Mussolini, ezzel kapcoslatban egy szórakoztató adalék: Közismert, hogy AA nagy rajongója, és komoly gyűjteménmye van Mussolini mellszobrokból. Ez angol lapokban is megjelent, és ezért állítólag kérdéses, hogy a Liverpool hagyományosan baloldali szurko9lótábora hogyan fog hozzá viszonyulni.
(amúgy Di Canio - és AA - mellett az olasz lapok pld Buffon-t, Cannavaro-t és DDR-t is nyiltan szélsőjobb érzelműként tartják nyilván )
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.08.13. 09:17


kiskapusi írta:Touloni tornán belenéztem egy meccsükbe: 2 fehér volt a pályán...

az is a játékvezető és az egyik asszisztens volt...;)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2009.08.12. 23:10


Trigoria írta:http://kuruc.info/r/49/45064/
hmmmm...

Ez komoly probléma, minősíthetetlenül tendenciózus tálalásban.
Nem vagyok jogász, de sosem értettem, hogy a munkavállalás jogának a korlátozhatatlanságát mért kell olyan kiterjeszőten értelmezni, hogy az egyszerre pályán lévő külföldiek számát se lehet miattza limitálni. Mert 1 dolog, hogy hány külföldit alkalmaz egy klub (ez a munkavállalás ügye) és egy mások, hogy közülük egyszerre hányan játszhatnak.
Azt se értem, mért nem lehet arra hivatkozni, hogy a sportnak vannak olyan elismerendő sajátosságai, amelyek miatt speciális szabályozást igényel.
Félek, hogy nem nagyon van mit tenni. Valami olyasmivel próbálkoznak, hogy megszabják a csapatban lévő saját nevelésűek számát, de ez se megoldás.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.08.12. 21:44

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.08.11. 21:06


tda írta:Az élmény ami megfizethetetlen

minden másra ott a mastercard...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: mole Dátum: 2009.08.11. 15:38


Én sem állhattam ki a Cipészt, amíg aktív volt :), de az idő megszépíti az emlékeket, és ma már úgy gondolok vissza rá, hogy ő legalább versenyzett még, és megtett mindent (néha túl sokat is :D ) a győzelemért. Ezt kicsit hiányolom manapság, szóval nagyon örültem volna, ha visszatér, annak meg mégjobban, ha a maiak orrára tudott volna koppintani. Szóval részemről is sajnálat, dehát ezvan, ha tényleg problémás a nyaka, akkor jobb ha nem feszegeti. :wink:
Avatar
mole
Site Admin
 
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2004.07.13. 21:17
Tartózkodási hely: Montréal

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.08.11. 15:29


Rudiking írta:ÁÁÁ mi az, hogy Schumi nem tér vissza? Gyakorlatilag a visszavonulása óta nem láttam F1-es futamot (végig). Ezt most nagyon megnéztem volna. :(

Anno én nem Schuminak szurkoltam, de van abban valami amit mondasz, kíváncsi lettem volna rá, nosztalgiát ébresztett bennem, visszaemlékeztem a Hill korszakra, meg a Montoya sikertelen, ám de szerethető stílusára (ebben az időben kimondottan utáltam Schumit), áhhh régi szép idők... :cry:
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.08.10. 21:25


Kitti én megőrülök erre a rohadt NSO-ra már megin nem tudok belépni. Csináltam új emailt, új jelszót minden lóf*szt és egy nap elteltével már megin nem enged belépni.... Minden nap mégse csinálhatok uj e-mailt... XD
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.08.10. 16:59


sohasem gondoltam hogy a gugli már ennyire fejlett :)...a következő az lesz hogy kávét főz vagy sört csapol ?

( köszönöm Levy ;) )
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2009.08.10. 16:55


Imperatore Romano írta:lehet hogy én egy fogalmatlan p*raszt vagyok, de fogalmam sincs ki ez az úriember aki írta ezt a könyvet.....

Nem ismered ? :shock:
nem gond, én sem, de gugli a barátod, bemutat neki :D
http://www.google.hu/search?q=sziva+bal%C3%A1zs&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:hu:official&client=firefox-a
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.08.10. 16:36


lehet hogy én egy fogalmatlan p*raszt vagyok, de fogalmam sincs ki ez az úriember aki írta ezt a könyvet.....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2009.08.09. 11:01


Eszméletlen h ilyen megtörténik... :(
Isten nyugosztalja Őt.... :( :cry:
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2009.08.08. 21:48


Úristen, már megint :( R.I.P. :(
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: dorotea Dátum: 2009.08.07. 20:37


Trigoria írta:játék játék játék :D :D
mik mentek itt meccsközben.... :D


Lehet, hogy Xabát megviselte ez a 7-1.... :wink: :oops: :lol: tényleg rég láttunk már ilyet.
"Mi porterò sempre dentro l’inno cantato dai tifosi allo stadio, simbolo dell’amore dei tifosi per la loro squadra. E io sarò lì a cantarlo sempre” - Luciano Spalletti

"Un romanista tifa solamente la ROMA, non è come un laziale che tifa tutte le squadre che giocano contro la Roma."
Avatar
dorotea
 
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2009.02.14. 22:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.08.06. 23:37


játék játék játék :D :D
mik mentek itt meccsközben.... :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 25 vendég