Offtopic

ide jöhet minden

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.11.08. 10:58


itt válaszolok ha már Levy átterelt mindenkit a negro témában az offba ( teljesen jogosan teszem hozzá ) a negrorol annyit hogy a feltalálójáról nevezték el Pietro Negroról...a walesi cimbora utána is nézhetne a dolognak mielőtt túltolerálja magát, főleg itt ebben az "elmaradott, barbár keleti" országban, arról nem is beszélve hogy a cukorkákat általában nem rasszista állatok gyártják direkt a szinesbőrüek provokálása céljából...sértően elnevezve azokat, ezt is ajánlom mindenki figyelmébe: http://hu.wikipedia.org/wiki/N%C3%A9ger , akár a wikiszótár-t is megnézheti az angol változatát...írja be hogy negró és olvasson figyelmesen...erre azt is lehetne mondani hogy -ébredj ember a halálba tolerálod magad- és ebbe semmi sértő sincs semmi rasszista....Calderóninak is igaza van valamelyest bár szerintem kicsit túláltalánosít....de ez egyéni vélemény...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.11.05. 21:18


Igen ezt a 15 perces sztorit én is hallottam már!
Amugy Moreno, majd a spanyolok veszedelme Gandhur bíró, nem véletlenül vezették ezeket a meccseket. Egyértelmű volt h mivel Japán elvérzett, Koreát el kell juttatni a 4 közé legalább, ezért olyan bírókat választottak, akiket nem ismer senki és utána soha többet a nemzetközi porondra nem fognak fellépni.
Személyes rész: ezután a meccs után sírtam végig az egész délutánt, összetörtem néhány törhetőt idehaza, és ért véget számomra a vébé. Több meccset nem néztem meg ezután a meccs után. Így csak összefoglalóban láttam a spanyolok elleni gyalázatot, ahol haverommal történt ugyanez (nagy spanyol fan).

A modernkori sporttörténelem 5 legnagyobb csalása közt biztos h ott van ez a 2 meccs!!! :( :(
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.11.05. 16:15


Taddei11 írta:Kerestem a lyon-pool öf.-t a youtubeon és ezt a videót találtam. Érdemes végignézni, talán még mindenki emlékszik erre a gyalázatra!
http://www.youtube.com/watch?v=p0RR7GyoVVo


sosem kedveltem az olaszokat, mindig örülök annak, ha jól elverik őket világeseményen, de azért ez még nekem is sok volt, így most visszanézve meg igazán durva na. Én nem is értem, hogy az a bíró hogyan nem kapott lófejet az ágyába...
Ez tényleg szégyen na.

(Totti milyen fürge volt még :))
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2009.11.05. 16:08


Taddei11 írta:Kerestem a lyon-pool öf.-t a youtubeon és ezt a videót találtam. Érdemes végignézni, talán még mindenki emlékszik erre a gyalázatra!
http://www.youtube.com/watch?v=p0RR7GyoVVo

Hiszitek vagy sem nekem ez az egyik legkedvesebb football elmenyem :D nagyjabol itt kezdtem el az olaszoknak szurkolni. azert mert teljesen rohejes volt ami itt tortent annyira hogy meg en is eszrevettem hogy ez igy talan nem annyira szabalyos (Kb 8evesen annyi focis tapasztalattal amit a fifazas kozben szedtem fel) es emlekszem amikor mar a huszadik felrugas utan felve megkerdeztem apukamat hogy ez igy szabalyos? (csaladdal neztuk a meccset mert epp rossz ido volt es nem volt mas programunk) hat kb 0.5 masodperc alatt az egesz csalad konnyesre rohogte magat en meg nagyban neztem hogy mi volt ilyen vicces
ahh a regi szep idok... :D
(azon gondolkodom neha hogyha azt meccset kihagyom es a spanyol-koreait nem akkor most a spanyoloknak szurkolnek-e?)
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2009.11.04. 22:46


Az az Inter már megint mit csinált. Az utolsó 5 percben fordított a tatárok ellen, és az utolsó hely helyett a csoportja élére állt a BL-ben. :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.11.03. 20:36


Trigoria írta:Majkát pont tartom is valamire a póker miatt :wink: Nameg ő tényleg csinálja amit elvállal.

én meg pont a pókert utálom, mint a .... :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.11.03. 18:41


de nulla energiabefektetés van benne :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.11.03. 18:33


Majkát pont tartom is valamire a póker miatt :wink: Nameg ő tényleg csinálja amit elvállal.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2009.11.03. 18:11


ez a világ nem szar.
vagy az. de akkor mindig is az volt, és mindig is az lesz. de ha ezt veszem alapul, akkor mégsem szar, hiszen ez az alapállapot.
egyébiránt sztem a celebek nem semmiből élnek. ott van pl. majka. bekerült a való világba, aztán elkezdet reppelni, műsorokat vezet, állandóan csinál vmit, mindig látni vhol. azt a megaláztatást, amit ők elviselnek, nem lehet könnyű eltűrni. én speciel utálom őket, és sugárban hányok az ilyen majka-féléktől, de azt elismerem, hogy igenis tesz azért, hogy ott legyen. ha mást nem, hát elviseli, hogy állandóan fikázzák. ja, hogy értékek nélküli? mikor volt értékekkel teli a világ? amikor a nyilvános akasztáson őrjöngtek az emberek? vagy a csodálatos 60-as években, mikor virágkorát élte a feljelentősdi? és mégis milyen értékekről beszélünk egy olyan oldalon, ahol a második számú örömforrás más emberek bánata. mert ha legyőzünk vkit, akkor ok, hogy örülünk. nade amikor kikap a lazio, akkor rögtön megjelennek a "hahahha kikapott a szaros :laziomerda: " hsz-ek. és lehet csűrni meg csavarni, de ugyanolyan emberek dolgoznak ott mint itt, ugyanolyan emberek szurkolnak nekik mint a mi csapatunknak. és mi az ő bánatuk felett járunk örömtáncot. akkor milyen értékekről beszélünk?

én nem szeretem a bocskorékat, ha meghallottam ők, azonnal elkapcsoltam. egyátalán nem érdekel, hogy eltűnnek, ill. hogy ilyen formában eltűnnek, mert vmit biztos találnak magugnak, nameg abból a havi 2 misiből amit kerestek éveken keresztül, biztos tudnak vmit kezdeni. de azokat megértem akik szerették őket. viszont ez a nagy hajcihő nagyon nem tetszik. vasárnap esti kapcsolgatásaim közepette pont odakapcsoltam a heti hetesre, amikor jáksó aszonta: ez van, megszűnik, ennyi. mit kell ezen ennyit b.szakodni (mármint a sláger rádiónak, nem a hallgatóknak)?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.11.02. 11:15


Nos, én is hozzátennék egy véleményt.
calderoni hszéből pl az jön le, hogy semmire nem tartja a BB páros munkáját.
Én nem így vagyok ezzel. Nálam az is munka. Nem állítok fel munka és munka között sorrendet. MIért lenne egy pék munkája fontosabb? Csak más szerintem.
Ezzel az erővel a focisták munkája mi? A sportolók horribilis fizetése nálam vicckategória pl.... nehezen is nevezem "munkának", de mégis az.

És igen ez a világ egy sz@r. A celebvilág meg kabaré. Elég oda bekerülni, és a Mo-i média elintézi hogy benn is maradj, cikkeket ír rólad, híreket KREÁL, semmiségekről ír (pl Lola épp benézett egy bevásárlóközpontba - és ez a HÍR!). És mindenhonnan ez folyik. DE. De nekem ezzel sincs bajom, mert nem figyelek rá annyira, nem érdekel, letojom. Az már sokkal jobban zavar, hogy anyám többször bambulja ezeket a majmokat.
És ezekhez a senkikhez képest egy BB páros állandóságot és viszonylag magas-szintet tesz le az asztalra nagyon régóta (bár életemben ha 20x hallgattam őket).

Zárójelben jegyzem meg, hogy én a színészek munkáját sem tartom többre másnál. Az amcsi színészek horriblis fizetését meg a topsportolókéhoz hasonlóan vicckategória. Rudolf Péter tehetséges abban amit csinál (ezért is csinálja ezt gondolom), a BB páros meg a saját műfajában jó - én pl nem tudnám azt hozni amit ők, de még csak a közelébe se. Az más kérdés, hogy szükség van e egy ilyen rádióműsorra. De az én válaszom erre az, hogy ez is egy szórakoztatási forma, és mint ilyennek, van létjogosultsága.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.11.02. 08:28


na, azért a RB RENAULT szép csendben megszerezte a konstruktőri VB második helyét. GG
Kíváncsi vagyok, hogy melyik csapatok sz*rták telibe a szezon második felét és kinek volt ideje, pénze és energiája a jövőévit fejleszteni.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.11.01. 08:29


kiskapusi írta:Nem tudom ismeritek-e a Beugró című műsort...Sztem orbitálisan jó!

Orbitálisan el is ismerem a tudásukat, szakértelmüket attól függetlenül, hogy nem vagyok állandó nézőjük, sőt még különösebben színház kedvelőnek se nevezném magam. Na látod ez az a teljesítmény - nem föltétlen ebben a műsorban nyújtott produkcióra gondolok, hanem arra, amit már a szakmájukban munkával(!) elértek-, amit díjazni lehet. Ez siker egy szakmában. Nem a faszságok összehordása 6-tól 10-ig, közlekedési információk, meg seggnyaló hallgatók seggnyaló sms-einek beolvasása. Nálam ez se nem munka, se nem szórakoztatás.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2009.10.31. 23:45


hogyne ismernénk, a cooltv-n lesz mostantól péntekenként 21.15-es kezdéssel. tv2, magyar1,2, comedy central, és most a cool
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.10.31. 22:58


szomorú hogy a semmiből, szó szerint a semmiből meg lehet élni, és erre sokszor, és tényleg sokszor az a válasz hogy csináld te is azt a semmi sz*rt ha nem teszik...tényleg ez lenne a dologra a legésszerübb és legjobb reagálás....hisz itt nem arről van szó hogy ők megélnek vagy sem...és az emberek nagy százalékának nem az a gondja hogy szarul él míg az a celeb meg tök jól, hanem ez a posvány és a munka becsülete ami nem létezik...mert többet ér az ha szétteszed a lábad és egyebek, mint az, ha dolgozol becsületesen, adózol becsületesen és felneveled a gyerekeidet szintén becsületesen...tényleg ez manapság a nívó ?...és ez csak itthon jellemző, vagy külföldön keletre és nyugatra is ? és ezt a jelenséget el kellene fogadni...vagy erre is lehet azt mondani hogy fogadd el...a te dolgod, amíg a többségnek bejön....hát ja, ha az ember kölyke a józsi baráton nő fel..( persze tudom a szülő minek engedi, csakhát ő sem mindig van ott hogy figyelje gyermeke minden mozdulatát ) akkor tényleg szép kis társadalom lesz itt....és ezen nem fog xy vagy yx vagy ab párt segíteni...mert ebbe nekik nincs beleszólásuk ugyebár....és nem jólöltözött igazmondó politikus-bá fogja úgyem megmondani, hogy a celeb miből él...és hogy tovább létezhet....néha amikor az ember kapcsolgat és elidőz 1-2 percet egy-egy trendi adón, felvisít a röhögéstől..és nem azért mert jó, hanem mert egy szánalmas szenny, szánnivaló emberek okoskodása és arcoskodása, amit lehetetlen lereagálni...vagy a felvisítás vagy a leesett áll szindróma....pedig én még "fiatal vagyok" a huszat taposom....elviekben hozzám kellene közel állnia a zenei adóknak és egyéb badarságoknak, hisz amikor én voltam 10-en éves akkor jöttek be úgy igazán....de valahogy mégsem áll...nekem nem minőség ami ma megy, legyen az bármely része a mindennapokat kisérő és körülvevő jelenségeknek....én nem néztem győzikét vagy balázs-show-t...vagy az nemtudomki főzőcsatáját érdekes módon valahogy a tőlem fiatalabbak és jóval öregebbek élvezik...és valahogy többségben vannak...de attől még egyáltalán nem legyinteni való a jelenség....főleg hogy lassan nem lesz, más és mindenhonnan ez a sz*r folyik...egy idő után már nem tudom legyintéssel elintézni, hogy xy címlaplány előbukkan a semmiből és a csapból is ő folyik...kikerülhetetlenül...szinte akkor is látod vagy hallod ha nem akarod...nem a 3 sztár a baj aki érvényesül...és nem is lenne, ha tehetségesek lennének és valami plusz nyújtanának, de ne legyen már az a pár buta fruska a nivó, aki semmiben sem tűnik ki a mellméretén kívül....miért van szükség ennyi média arcra ? ennyi haszontalanra ? és miért kell ezt nyomni mindenhol a színvonalas dolgok helyett ?....ki kiváncsi holmi lantművészekre akik asszonyt keresnek...vagy a 100. "tehetségkutató" műsorra...és az egész úgy van lehozva hogy ez jó nekem és szükségem van rá és ezt kell néznem...erről az a "zenész" jut eszembe (aki am' nagy jobbikos, ha már ők az igaz hír forrás, gondoltam hozzáteszem) aki ezt írta, talán elég bölcsen jó pár éve -"Ahol csak a Barátok Közt-öt kapod egy fáradt napodon"- és ez a lényeg, és ez a baj..ezért is vagyunk lejtőn szerintem...a kultúránkat cseszi szét ez a sz*r...persze mit vár az ember attól a társadalomtól aki lopja a virágot a temetőkből és ezért szigorítani kell pl. az ellenőrzést Halottak Napján....attól tartok a gyerekem (ha lesz egyáltalán) már nem fogja tudni ki az a Petőfi, Örkény, Kossuth, Kazinczy, Radnóti vagy Weöres Sándor, azt bezzeg igen ki az a Dundika, Kiszel, Győzike vagy Bódy...mert manapság ezeket ismerni és tudni a sikk, és nem elolvasni egy jó könyvet...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2009.10.31. 22:03


Nem kicsit értettél félre, olvass újra..már rég nem a BB-ről volt szó
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2009.10.31. 21:58


És ez szerinted nem szomorú? Értékek nélküli világban élünk, és az él jól, aki ebben a nihilben érvényesülni tud. Bár én nem sajnálom tőlük azt, ami van nekik, csak a gyerekeimet féltem ettől az egész szarkupactól
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2009.10.31. 21:14


Minden szavaddal egyetértek Calderoni.

gondolom a 10 millió sztárt így gondoltad: "sztár", dolgozni persze senki nem akar. Gyakorlatilag, ha valamelyik csaj leveszi a melltartóját, milliókat kereshet és a média világába kerül...röhej ez az egész.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.10.31. 20:26


kiskapusi írta:Calderoni, kívánom neked, h egyszer az életben vmi hasonlót tudj alkotni, h csak 10 ember felnézzen rád, nem kell millióknak...

Miért kellene rám bárkinek is felnéznie? Nem vagyok rászorulva, nekem jó ez az élet. Nincs szükségem a föltűnésre, mint néhány "média g*** nek", hogy fr.-t idézzem.
Ahhoz képest, h nem hallgatod, elég jól tolod az esemesdrímtímet...

Nem hallgatom, de nem mindig voltam ilyen szerencsés helyzetben. Van úgy, hogy többen dolgoztok egy helyen és egy zene doboz van. A kollégám volt oly mértékben beléjük szerelmesedve, mint te. Ő is ráunt a dologra. Kaptam a főnökömtől egy rádiót, leginkább a Kossuthot hallgatom. Már a kollégám is rászokott, mondván sokkal több értelmes dolgot hall.
Az is érdekes, h szerinted ez nem munka...Ja, felkelni hajnal 3kor minden nap, dolgozni az adások menetén..

Egy péket ki magasztal az égig? Nyilván ő 8 és 4 között süt. Dolgoztam én is éjszaka, nem pofáztam a seggemen ülve egy stúdióban. Érdekes módon nem mondta senki se este 6-kor, amikor elindultam dolgozni, hogy szevasz isten.
Magyar betegség ez, h sajnálni kell mások sikerét...Lehet örülni...
Nem sajnálok én tőlük semmit, csak a levegőt. Miért nem abban sikeresek, hogy hány téli gumit dobnak föl egy nap alatt egy autó szervízben? Magyar betegség az is, hogy a 10 millió sztár országában, bárki bármilyen jelentéktelen dolgot is művel a szórakoztató iparban, az egekig lehet magasztalni a média által.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.10.31. 15:29


Nyugi kiskapusi, miért szívod mellre?
Neked is volt egy véleményed, és a többiek is elmondták a magukét - és hát nem esett egybe, ez van.
Ettől még jóember vagy, és a többiek is azok. :wink:

Költői kérdésre,költői a válasz!
Ezt tapasztaltam tehát ne fárasz!

Egyébként létezhet... :wink:

suti koma, ez aztán mesteri érvelés :wink: :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2009.10.30. 22:28


A zenén kívül volt más is volt ezen a két csatornán?

Komolyan kérdezem ,mert én mióta nem hallgatom a körkapcsolásokat, a Poptarisznyát és a hétfőnkénti kívánságműsort, néha-néha Kossuthon szoktam "nevelődni".
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.10.30. 21:03


Én pl.soha nem tapasztaltam olyan dolgokat amiket leírtak...
Tehát nem is létezhet? :wink: ne válaszolj, költői kérdés volt...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.10.30. 20:02


fradista romanista írta:(amúgy különben is szerintem nevezett médiag..cik hamarosan majd egy másik hasonló színvonalú adóból fogják rontani az étert)

ebben biztos vagyok én is. Amúgy úgy vagyok vele, hogy rohadtul nem érdekel, én is éltem azzal a jogommal, hogy le se sz*rtam őket és nem hallgattam, az sem érdekel, hogy most megszűnik ez a két adó, csak az nem tetszik, hogy még felmagasztosulnak ezek a senkiházik és még nekem kellene sajnálnom őket. Gondolom engem sem sokan sajnáltak, amikor pl megszűnt az állásom...:) :roll:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2009.10.30. 19:47


Nincs ez az ügy egy klcsit a jelentőségéhez képest túldimenzionálva?
(amúgy különben is szerintem nevezett médiag..cik hamarosan majd egy másik hasonló színvonalú adóból fogják rontani az étert)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.10.30. 19:16


a kurucnak is ez a véleménye :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.10.30. 19:09


mole írta:a bringámra én sem fogok :D, a bringások számára amúgy is kedves párosról van szó... :) :canga

nem értem, hiszen ők annyira emberségesek... :mrgreen: ;)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég

cron