Offtopic

ide jöhet minden

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2009.08.02. 22:44


na hurrá mostmár tele lesz minden a sz.r fradikával. eddig is tele volt nb2-ben de most aztán...
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.08.02. 19:16


Vártam is a Gyurta-interjúban hogy megemlíti a Romá-t ha már épp Rómában van, de nem...
Én ezeket az emberi köztudatba berögződött hülyeségeket mint pl., hogy a karácsony a szeretet ünnepe meg hogy húsvétkor jön a nyuszi nem bírm. A karácsony rohadtul nem a szeretet ünnepe, húsvétkor pedig nem jön semmilyen kib@szott nyúl sem.
:D :D :D :D :D :D

kiskapusi cimbi: iagzad van, mondtam hogy mindenkinek neveltetés és szokás kérdése az egész. Én nem vagyok vallásos, nekem ez semmit nem jelent, és gondolom calderoninak sem...

Hajni:
ÓÓÓÓ ezek a férfiak! Mi hölgyek azért tudunk örülni egy kis romantikának, szüli vagy névnapon egy meglepi vacsinak vagy apróbb ajándéknak pl virág, parfüm. A sivár rohanó hétköznapok között egy kis több odafigyelés a másikra. Én is bár utólag azért sok boldogságot kívánok Levy!
Naná hogy tudtok neki örülni, nektek lett kitalálva a többsége! :wink: :) :D

calderoni-val nagyon egyhúron pendülünk ebben a témában. Csetreszt akarnak venni nekem, és elvárják hogy én is vegyek ugyanolyan csetreszt nekik.... :D
Amúgy régen persze ez más volt. Amikor a középkorban az embereknek nem volt sok szórakozási lehetőségük, akkor jogos volt, hogy megünnepeltek minden szir-szart. PL az újévet...

Xaba: ??
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2009.08.02. 16:45


Levy ASR írta:utólag is KÖSZI :D
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2009.08.02. 10:50


utólag is KÖSZI :D
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2009.08.01. 17:36


dorotea írta:Gyurta Dani világbajnok lett!!
http://www.youtube.com/watch?v=6tirqP_3gHw
Elképesztő, hogy mit úszott....


És Roma szurkoló ;)
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2009.08.01. 13:33


Jajjj de imádom az ilyen videokat...ahhh...kiráz a hideg...!!!
Isteni vagy Dani...
HAJRÁ MAGYARORSZÁG!!!
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: dorotea Dátum: 2009.08.01. 12:30


:lol: :lol:
zseniálisak vagytok, esküszöm! :wink:
(Kettő dologban viszont egyezünk: amitől nekem is hideglelésem van, az a Valentin-nap, illetve sose értettem, hogy miért olyan különleges, hogy dec 31-ből jan 01 lesz!)

MÁS, SOKKAL FONTOSABB:

Gyurta Dani világbajnok lett!!
http://www.youtube.com/watch?v=6tirqP_3gHw

Elképesztő, hogy mit úszott....
"Mi porterò sempre dentro l’inno cantato dai tifosi allo stadio, simbolo dell’amore dei tifosi per la loro squadra. E io sarò lì a cantarlo sempre” - Luciano Spalletti

"Un romanista tifa solamente la ROMA, non è come un laziale che tifa tutte le squadre che giocano contro la Roma."
Avatar
dorotea
 
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2009.02.14. 22:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.08.01. 07:34


Levy ASR írta:Trigo és MIndenki, aki erőt vett magán és megköszöntött, NAGYON KÖSZÖNÖM!
Nekem jól esett minden egyes hsz :oops:

Nem esett nehezemre egyáltalán. A saját szarjaimat viszont ki nem állom.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2009.07.31. 19:32


nabazzz...
ennyi minden előtört a születésnapom kapcsán :D
legalább jobban megismertük egymást ;)
Trigo és MIndenki, aki erőt vett magán és megköszöntött, NAGYON KÖSZÖNÖM!
Nekem jól esett minden egyes hsz :oops:
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.07.31. 17:08


Trigoria írta:De pl a legdurvább amit utálok , az a munkahelyi ajéándékozások, szülinapozások.

Na ez az a hagyomány, amit minden egyes munkahelyen, ahol éppen megfordulok, vér-verejtékes aknamunkával szabotálok, vagy legalábbis megpróbálom. Utálok ajándékot kapni. Főleg ajándékboltokban (!!!!! mert hogy kifejlődött egy torz szülött fattya a kereskedelemnek, hogy vinné el az ördög az értelmi szerzőt) vásárolt, kurvára nem vicces, sőt kifejezetten irritatív kis bisz- baszokat, szir- szarokat, amik maximum porfogónak jók a polcodon, de még annak se, mert fölbassza az agyad a sok kis szar, mert utadban áll, amikor néha napján takarítanál otthon. A felét sem tudod, hogy kitől kaptad, de ha kihajítod valamelyiket biztos úristen, hogy még aznap megjelenik nálad az ajándékozó fél és kiszúrja, hogy a szép ajándéka a feledés homályába veszett. Névnap: semmi féle kapcsolatot nem akarok kialakítani saját magam és nálunk -magyaroknál- ünnepnek számító társadalmi eseménnyel, amit névnapnak hívnak. Számtalanszor szóltak már rám, hogy névnapom van. Micsoda esemény.... :D A szilveszter se kutya...az is megér egy misét.

Ja és a Valentin nap....broáf :D :D

Ez meg az ünnepek netovábbja.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2009.07.31. 15:19


Tudom, hogy el ment az Interhez.. de miért is? és ott milyen teljesítménye volt idén? vagy mi lett vele? nem tudom:-(
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2009.07.31. 13:36


Amantino Mancini miért is ment el? vagy mi lett vele? :oops: :flagbig:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.07.31. 11:58


Szegény Robson, micsoda kór-fonattal küzdött 95 óta , atyaég! :(

fr:
ez az offtopic, itt nincs tárgy amitől eltérhetnél :D
amúgy egyetértek az ünnepekkel kapcsolatban is, talán csak a karácsony ami érdekel. De persze nem az ajádékozások miatt. Ajándékozás csak a családban, ott is minimális, és ott is csak azért mert a szüleim pl MINDENKÉPPEN meg akarnak engem ajándékozni :D Karácsonyban nekem az tetszik, hogy azon az estén tényleg érezhető a béke az egész városban, és a két következő napon is. Nagy baj hogy csak ekkor, de legalább ekkor igen!

De pl a legdurvább amit utálok , az a munkahelyi ajéándékozások, szülinapozások. Amikor idekereültem ahol most vagyok, ez nagy divat volt, karácsonykor húztunk meg minden, kollégám nőnapon az egész cseszett épületben vett minden nőnek virágot! :shock: Egy év alatt leépítettem az egészet! :D Most már ajándékozás egyáltalán nincsen és ha tartanak valami kis kajás-piás összejövetelt itt a könyvtáron belül, akkor addig én dolgozom helyettük, mert tudják hogy engem nem rédekel az egész... ők sem sértődnek meg, én pláne nem, megvagyunk így. :wink:

Ja és a Valentin nap....broáf :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2009.07.31. 11:54


Hát bizony tényleg egy legendával lettünk kevesebbbek...
Nyugodjon békében!!!
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2009.07.31. 11:36


http://www.origo.hu/sport/focivilag/200 ... ledzo.html
Őt még én is kedveltem, annak ellenére hogy angol, nagyon jó benyomást tett rám még annó a Newcastle edzőjeként, nyugodjék békében. :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.07.31. 09:44


most az egyszer ( :) ) én is egyetértek a globális moderátor Úrral....már régóta nem ünneplem a születésnapomat...és azt sem szeretem ha más megteszi...persze jól esik az embernek ha emlékeznek rá, de jobb szeretem ha úgy telik el az a nap mint az összes többi, sohasem kerítettem nagy feneket neki, bár nálam ugyan ez vonatkozik a névnapra a karácsonyra, vagy az összes többi ünnepre...nem igénylem ezeket a napokat....butaságnak tartom azt hogy
valamiért ki van jelölve egy nap ahol ajándékoznom és szeretnem kell a másikat...felesleges hisz van az évben 365...és azon a napon is megtehetem amelyiken akarom...vagy akár mindegyiken is...de ez én vagyok..és azt hiszem nagyon eltértem a tárgytól :D.....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2009.07.31. 08:03


igazából ezt a szülinapozást én sem szeretem mondjuk nem azért amiért Trigoék ... mindegy egy adminnal illik és (ajánlott) tisztelettel bánni különben még végén kitilt a fórumról :D Ugyhogy:
Boldog szülinapot Levy
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.07.30. 23:06


calderoni írta:
Trigoria írta:Nem tudom megmagyarázni. Nem látom értelmét. (Alapvetően is utálom a társadalmi sablonokat.) Nekem ugyanolyan nap a születésnapom mint a többi kb. És attól hogy jókat kívánnak nekem, nem érzem magam jobban. De ez nyilván attól függ ki mit szokott meg az élete folymamán, hogyan nevelték fel stb. Nekem szinte sosem volt szülinapi bulim pl..
És a szocializmus által kreált névnapozástól meg egyenesen a falramászom... :D

Ezt mintha én írtam volna, telitalálat, minden egyes betűjével azonosulni tudok.

szoktunk mi néha NAGYON egyetérteni :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2009.07.30. 20:53


kiskapusi írta:Boldog születésnapot zalaegerszegi jóképűkém!!!! :wink:


Kösz ,Te kapusok gyöngye :)
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2009.07.30. 19:44


Happy Birthday! És Forza!
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.07.30. 19:19


Trigoria írta:Nem tudom megmagyarázni. Nem látom értelmét. (Alapvetően is utálom a társadalmi sablonokat.) Nekem ugyanolyan nap a születésnapom mint a többi kb. És attól hogy jókat kívánnak nekem, nem érzem magam jobban. De ez nyilván attól függ ki mit szokott meg az élete folymamán, hogyan nevelték fel stb. Nekem szinte sosem volt szülinapi bulim pl..
És a szocializmus által kreált névnapozástól meg egyenesen a falramászom... :D

Ezt mintha én írtam volna, telitalálat, minden egyes betűjével azonosulni tudok.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.07.30. 19:03


Curva Sud72 írta:
Trigoria írta:Én nem szeretem ezt az állandó boldog születésnapozást, de neked most kivételesn mégis Boldog Születésnapot! :wink:

Miért nem szereted ???

Nem tudom megmagyarázni. Nem látom értelmét. (Alapvetően is utálom a társadalmi sablonokat.) Nekem ugyanolyan nap a születésnapom mint a többi kb. És attól hogy jókat kívánnak nekem, nem érzem magam jobban. De ez nyilván attól függ ki mit szokott meg az élete folymamán, hogyan nevelték fel stb. Nekem szinte sosem volt szülinapi bulim pl..
Ráadásul ha már valakinek kívánok, akkor illik mindenki másnak is majd... és itt a fórumon pl szinte mindig van valakinek szülinapja :D

És a szocializmus által kreált névnapozástól meg egyenesen a falramászom... :D

Szóval Levy, érezd magad megtisztelve! :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.07.30. 18:16


Én nem szeretem ezt az állandó boldog születésnapozást, de neked most kivételesn mégis Boldog Születésnapot! :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2009.07.30. 17:39


Köszönöm Mindenkinek a jókívánságokat!
:oops:
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.07.30. 16:45


Boldog születésnapot!
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 29 vendég