Offtopic

ide jöhet minden

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.12.15. 20:22


Kiskapusi, kérlek! Miért kell így reagálnod? Főleg úgy, hogy már sok szitok szó is megjelenik a hsz-edben.
Légy szíves mellőzd ezeket, kérlek! :) Ha nem értesz vele egyet, rendezd privátban, szerintem meg tudjátok oldani ott.
Köszönöm a megértésed. És remélem, hogy Tomm sem fogja itt folytatni.

ui: kiskapusi hsz-eit töröltem, mert sértőek voltak, míg tommét azért, mert arra reakció.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.12.15. 20:11


ahh, akkor nekem is annyi. Kész vagyok a kocsonyától, már a gondolat is kicsinál :).

Még gyerekkoromban próbálta anyám ránk erőltetni a kocsonyát, bátyámnak egy egész tányér volt a kötelező, húgomnak és nekem fél-fél. Érdekes, egyikünk sem eszi meg azóta sem :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2009.12.15. 20:05


igazából minden jó, ami cupákos. (én pont ezeket nem csippantom) és a kocsonya is attól lesz ugye kocsonya, hogy a körömből meg mitoménimből még kifő a dzsuva, és az dermeszti meg a levest. namost az a dzsuva van a mi izületeinkben is, kvázi kenőanyagként. és ez tud beépülni, stb. mutti orvosasszisztens, az ő dokija ajánlja mindenkinek és aki megfogadja, az mind aszonnya, hogy bevált.

viszont nem fogok elkullogni, nem fogok kussolva távozni...


mamma mia... robbantani fogsz???
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.12.15. 19:51


tomm írta:térd ill. izületi problémákra a kocsonya a legjobb. kár hogy én nagyon nem bírom

ez komoly? Még sehol nem olvastam erről. Azt már igen, hogy a kapszulák meg porok, amiket ajánlanak, korallkálciumot, meg valami kagylócuccot tartalmaznak, emiatt nem is ajánlják azoknak, akik allergiásak a kagylóra pl.

A kocsonya mit tartalmaz olyat, ami jó az ízületre?
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2009.12.15. 19:35


térd ill. izületi problémákra a kocsonya a legjobb. kár hogy én nagyon nem bírom
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.12.15. 19:35


ja, most én is szedek rá cuccot, meg kapok egy ún. injekció kúrát... 3 alkalom lesz, egy már megvolt. A térdszalag, ín alá adta be a doki, valami szteroid cucc, nem tudom hogyan hívják, meg írják, de mintha valami kordozin vagy ilyesre emlékszem. Már most sokkal jobb az állapotom, napokon belül újra kezdhetek futni :).
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.12.15. 19:07


Azokat kérdem, akik futnak rendszeresen. Találkoztatok már az ún. ugró térd (jumper's knee) szindrómával? Ha igen, akkor mivel kezelték? thx-
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.12.15. 19:06


jahh, én úgy tudom suliba jár. Bár az is lehet, elkapták a slovan-dunaszerdahely meccsen :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.12.15. 18:56


snatch írta:
Imperatore Romano írta:a másik ami felötlött bennem mi a helyzet Fanaticcal már írtó rég nem láttam itt a fórumon, régebben azé' igen aktív volt :D örömmel olvastam a mindig optimista hsz-eit...

december 9-én volt utoljára bejelentkezve, csekkoltam. Lehet vizsga időszak kezdődött.

hmm lehetséges asszem ő is vagy másodéves mint én, vagy elsős...és ebben az egy másfél hónapban tényleg nem könnyű időt szakítani bármire is :D...no de ez van..sztem mindenki így van vagy volt vele......
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.12.15. 18:34


Imperatore Romano írta:a másik ami felötlött bennem mi a helyzet Fanaticcal már írtó rég nem láttam itt a fórumon, régebben azé' igen aktív volt :D örömmel olvastam a mindig optimista hsz-eit...

december 9-én volt utoljára bejelentkezve, csekkoltam. Lehet vizsga időszak kezdődött.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.12.15. 18:15


na srácok azt kell mondjam lemaradtam pár dologról (lehet hogy egy hónap is kiesett talán)...sajnos az idő nem nekem dolgozik...az egyik részére nem reagálnék tök felesleges a "picirambót" játszani a fórumon és u.azt a témát újra és újra másképpen beírni....egy valamit tennék most még hozzá Calderonival és Tommal értek egyet nagyrészt, nem mindenben, de Nagyrészt...bár tudom ezt a kutya le sem sajnálja
a másik ami felötlött bennem mi a helyzet Fanaticcal már írtó rég nem láttam itt a fórumon, régebben azé' igen aktív volt :D örömmel olvastam a mindig optimista hsz-eit...
az ázsiai nyelvekről az olasz honlapokon annyit, hogy tényleg meglepő..bár itt jelzem nem emlékszem hogy a csefere honlapja pl. megjelent volna magyarul ami azé nagyobb gond mint az, hogy egy olasz honlapon az olasz nyelv mellett van kínai japán vagy thai nyelv...hiába ők elég nagy piac..mondhatni hatalmas...a b. variáns meg az lehetne hogy csipázzák az ázsia csajokat :D...de ez más topligás csapatokra is jellemző mármint az ázsiai nyelv választhatósága a honlapon....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.12.15. 18:08


kiskapusi írta:CS72-t azért tiltották ki, mert felfedte, h mi zajlik a háttérben...

Milyen háttérben? Mi zajlik? Kissé paranoid ez a mondat. Azért szögezzünk le egy nagyon fontos dolgot! Ezt abszolút pártatlanul írom, a dolgokba belegondolva. Van, aki létrehozta ezt az oldalt nem kis erőfeszítéssel. A domain névért, tárhelyért is fizet valaki, tartalommal is megtölti az oldalt. Na már most nem mi fizetünk, nem mi töltjük tartalommal, nem mi fordítjuk a cikkeket, ergo a pofánkat befoghatjuk, mert csak vendégek vagyunk nap, mint nap. Akitől működik ez az egész az rendszabályozhat, mi meg vagy betartjuk, vagy nem. Ennek fényében történhetnek szankciók, lásd. az alábbi esetet. Gondoljon bele mindenki: létrehozol egy oldalt, valaki nem tartja be azt a szabályt, amit te létrehoztál (attól függetlenül, hogy van- e értelme egyáltalán), úgy b***d ki ahogy akarod, nem? Nem olyan érthetetlen ez. Mindemellett én se tartom jó ötletnek, ami történt, de nyilván ezt már megváltoztatni nem lehet.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.12.15. 17:53


Én értem mire gondol tomm, van benne ráció.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2009.12.15. 17:51


de
fostit írtam direkt
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2009.12.15. 17:47


hahaha
mint írtam túlzásnak tartom a kizárást, sőt maga a tény lepett meg, hogy hirtelen milyen bekeményítés jött..
de miiiiiiiiiiiiiiiiiii?
Atyaééég. miről beszéltek?
hát ha a vezetőség gyurcsányi módszerekkel operál, akkor néhányan olyanok vagytok mint az mszp legszebb ellenzék-időszakukban. olyanokat hordtok itt össze, hogy komolyan röhögök.
pondró, meg talpnyaló, meg felfedte a valóságot....
Jééézusom, ez egy sz@ros fórum!! milyen valóságról beszéltek? hahahaha. mintha milliárdos üzleteket bonyolítanánk...

és:
ha ennyire űberultragáz: akkor tényleg, mi a jófenéért vagytok itt?? ha én egy helyet, vagy a hely vezetőit mocsoknak gondolok, akkor oda be nem teszem a lábam...
és lehet talpnyalózni megminden, telibe lefostizom, de ez annyira nagyon vicces...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.12.15. 17:00


volt figyelmeztetve
(aki olvasta a pü-eimet (ki tudja, lehet sokan vannak :D ), azok is tudják)

És lehet hőzöngeni, és bemutatni nekünk, nem hat meg.
És lehet beidézni CS72-től üzeneteket így az árnyékvilágból, nem fogok/fogunk reagálni rá.
És lehet a kormányra hivatkozni és vele példállózni, de ez itt egy magánoldal.

És legfőképpen, akinek ez elviselhetetlen, vagy annyira bántja a szívét, hogy képtelen feldolgozni, el lehet menni innen.....

szerk:
Erről mi meg lettünk kérdezve? Nem
Ne üljünk fordítva a bilin!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.12.15. 16:44


snatch írta:nem Zácsik az, aki érdekes körülmények között került a Ljubljanába? Kis okos...:)

de :wink: de már nem bánja állítólag

látom suti megértetted a PÜ lényegét....

És még egyszer de utoljára: a kizárásnak nem egyetlen vagy két oka volt, hanem sok. És ahogy sn mondta, kár magyaráznunk...
tda: azt a szabálykiírást épp ezért írtuk ki, ennek hatására. Tehát nem meghoztuk és kizártuk, hanem kizártuk és meghoztuk.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2009.12.15. 16:40


snatch írta:Szerintem tudja Ő is az okokat. Amúgy meg mit érünk el azzal, ha elkezdjük magyarázni? Akik eddig nem értettek egyet a dologgal, azok eztán sem fognak, akik pedig másképpen gondolják, azok eztán is úgy fogják gondolni.


Nem követtem az eseményeket, és nem tudom, mi és hogyan történt, és nem akarok botcsinálta jogászkodni sem, de minden cselekményt az elkövetésekor hatályban lévő szabályok alkalmazása által illik szankcionálni. A szabályok visszamenőleges, retroaktív alkalmazása amolyan bolsevik tempó, már elnézést a kifejezésért. Remélem nem erről van szó.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2009.12.15. 16:32


Taddei11 írta:Nem feltétlen szeretik, csak onnan jön a pénz. Ha csak a lakosság számát nézzük akkor érthető egyből miért kell "ferdeszemű" nyelven is reklámozni az adott csapatot. A nagy csapatok sem véletlenül mennek nyáron Ázsiába túrákra. A sok kis ázsiai gyerek is rajong az európai fociért és ott is lehúzzák a szülőket manival, hogy vehessenek mezt,sálat,stb...

Ahha, én befektetőkre vagy szponzorokra tippeltem volna első körben és tényleg nem is kevés ázsiai volt a meccseken, de azt hittem, hogy bevándorlók. :)
Viszont az asroma.it-t rendbe rakhatnák, egy az hogy angolul csak egy árva menüsor van, de még kis olasztudással sem lehet találni semmit, az meg tényleg szégyen, amit írt valaki itt a fórumban, hogy a Liverpool honlapján előbb olvas Totti interjút mint az Romáén.
Kezdhetnék mondjuk azzal, hogy 2009-ben a www beírása nélkül is bejöjjön az oldal...
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.12.15. 16:31


Szerintem tudja Ő is az okokat. Amúgy meg mit érünk el azzal, ha elkezdjük magyarázni? Akik eddig nem értettek egyet a dologgal, azok eztán sem fognak, akik pedig másképpen gondolják, azok eztán is úgy fogják gondolni.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.12.15. 16:16


nem Zácsik az, aki érdekes körülmények között került a Ljubljanába? Kis okos...:)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.12.15. 16:15


Szerintem akinek szüksége van CS72 segítségére, az meg fogja találni a módját annak, hogy elérje. Pl Kiskapusinál biztosan megvan minden elérhetősége és minden bizonnyal senkit nem fog elhajtani, ha e-mail-ben, vagy akár telefonon megkeresi.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2009.12.15. 15:49


Magyarázza már meg valaki, hogy miért szeretik az olaszok ennyire a vágottszeműeket.
Rémlik, hogy egy időben az asroma.it-n is csak olasz és kínai nyelv volt (most mintha már az se lenne), de pl. a juve honlapjának is van az angol mellett kínai és indonéz(!!!) változata.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2009.12.15. 15:48


Nem tudom, szerintem Görbiczel, Hornyákkal és főleg Pálingerrel kiegészülve, no meg egy jó formában lévő Tóth Tímeával és egy egészséges Vérten Orsival most sem lenne reménytelen a helyzet és a VB-n az 1-6 helyezés a kiegészített csapattól mindenképp elvárható lett volna. Mitöbb, ebben a középdöntő csoportban illet volna az 1-2 helyen végeznie a teljes csapatnak. Az viszont tény, hogy a magyar bajnokság kissé egysíkú lett, köszönhető ez talán annak is, hogy zajlik egy generáció váltás és a fiatalabbak még nem képesek folyamatosan jó teljesítményt nyújtani.

Trigoval egyetértve, Zácsik személyében pedig lehet egy újabb világklasszisunk, ha nem törik meg a fejlődése.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.12.15. 15:40


fantasista76 írta:Miért, ki az, aki hiányzik - de igazából - és külföldön játszik?

nem tudom :). nem is azért írtam, mert hiányolnék bárkit. Inkább azért, mert nem ismerem most annyira a női kézi helyzetét és meglepődtem, hogy nincs szinte válogatott külföldön játszó játékosunk. Régen egy rakat volt, meg akkor a hazai bajnokság első 3 csapata is volt olyan erős, amelyikből simán lehetett erős csapatot kiállítani.

Mondjuk engem a női kézi mindig kiidegelt (sőt, talán ez úgy összességében elmondható a kézilabdáról :D), talán emiatt is követem kevésbé nagy figyelemmel :).
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 35 vendég