Offtopic

ide jöhet minden

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2010.01.19. 17:15


ForzaRoma24 írta:Nincs Eurosportod?? Én ott néztem, igaz csak 9-7től kapcsolódtak be a közvetítésbe, előtte asszem Afrika-kupa vagy mi volt, de az az uccsó 3 frame minden pénzt megért. Hajnal egyre ért véget, olyan safety-csaták voltak h komolyan nem hittem el h Ronnie ilyenekre képes, olyan terelések, snookerek h mondom waóóóó :D aztán jött az a durva hiba a sárgán Ronnie-tól és akkor már lehetett tudni, h mi lesz a végeredmény... :D

Itt angliaba eleg mashogy van a rendszer de lenyeg az hogy nincs :(
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2010.01.19. 17:07


Ez zavar engem is, rengeteg olyan történetet hallottam, ahol a szervezetek lenyúlták a pénz kb 80%-át fenntartási költség címén. Beteg kisgyerekeknek adományozott pénzeket.. :(
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2010.01.19. 16:58


Levy ASR írta:Brad Pitt és neje, az isteni Angelina ( olyan a szája, megérne egy hét ajtócsapkodást) is felajánlottak 1 M DOLLÁRT.

Amit majd segélyszervezetek és alapítványok mögött álló svindler zsidók lenyúlnak, tegyük hozzá halkan.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2010.01.19. 14:46


Brad Pitt és neje, az isteni Angelina ( olyan a szája, megérne egy hét ajtócsapkodást) is felajánlottak 1 M DOLLÁRT.
Az ilyeneket tudom tisztelni, becsülni!
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.01.19. 14:07


fradista romanista írta:http://www.youtube.com/watch?v=CdvwJZYqURA
bravo, capitano, még ha igen házilagos is a kivitelezés (de az külön elismerésre méltó, ahogy igyekezett szépen artikulálni :) )

Ez tényleg szép, nagyon szép!

Amúgy el tudom képzelni, hogy milyen lehet, amikor nem artikulál és '"finom" római olaszsággal beszél :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8093
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.01.19. 12:35


jnzsblzs írta:Gratula Selbynek en sajnos (szerencsre) nem lttam a meccs veget mert az :bla: angolok atraktak valami fizetos csatornara


Nincs Eurosportod?? Én ott néztem, igaz csak 9-7től kapcsolódtak be a közvetítésbe, előtte asszem Afrika-kupa vagy mi volt, de az az uccsó 3 frame minden pénzt megért. Hajnal egyre ért véget, olyan safety-csaták voltak h komolyan nem hittem el h Ronnie ilyenekre képes, olyan terelések, snookerek h mondom waóóóó :D aztán jött az a durva hiba a sárgán Ronnie-tól és akkor már lehetett tudni, h mi lesz a végeredmény... :D
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.01.18. 22:19


http://www.youtube.com/watch?v=CdvwJZYqURA
bravo, capitano, még ha igen házilagos is a kivitelezés (de az külön elismerésre méltó, ahogy igyekezett szépen artikulálni :) )
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2010.01.18. 20:06


Gratula Selbynek en sajnos (szerencsre) nem lttam a meccs veget mert az :bla: angolok atraktak valami fizetos csatornara
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: csikk0 Dátum: 2010.01.18. 15:08


Üdv ! A www.asrzone.gportal.hu hírírót keres. Nem kell hozzá más mint:

-MSN Messenger elérhetőség
-Állandó internet hozzáférés
-Angol nyelvtudás
-Helyesíró- és fogalmazókészség

Ez nagyon off úgyhogy lehet törlésre kerül sor, de mindenképpen gondolkozzon el rajta, aki szeretne tag lenni.
Avatar
csikk0
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2009.07.29. 20:35
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.01.18. 00:59


Hatalmas gratu Selby-nek, 9-6ról Ronnie ellen nem sokan... sőt hát szinte senki... El vagyok kicsit keseredve, de Selby fantasztikusat küzdött, Ronnie meg elb***ta 9-8nál a sárgánál. Simán nyert meccset bukott, de hát ő ilyen, ezért szeretjük. Volt rá egy ezresem h kihagyja azt a sárgát. 10 éve nézem a játékát, szinte biztos voltam benne h kihagyja :D aki ismeri őt, tudja miért irom!! :D
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2010.01.18. 00:09


Egyre jobban kinéz Ronnienak egy verés, úgy tűnik elment a kedve, innentől kezdve jönnek a gondok.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2010.01.17. 23:59


Nekem a kedvencem, mikor 2-3 éve elég rendesen elgyepálta Dingdongot (akkoriban tűnt fel) egy döntőben, a vége felé egy nagyhangú szurkoló bekiabálgatott Ding-nek, Sullivan erre jól kiosztotta, hogy most már fogja be. :D
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.01.17. 23:38


Legnagyobb sztorijaim Ronnieval kapcsolatban, és amugy én is ilyen vagyok, szal nálam örök respect neki, még akkor is ha valószínűleg nagyképű barom lehet civilben:
1. Hendry-vel játszott kb két éve és kb a legnagyobb ziccereket is kihagyta, és bár Hendry se játszott fényesen, de Ronniemester annyira nem volt formában h egyáltalán nem volt ellenfél. Erre mit csinált? 3 vagy 4 frame után kezet nyújtott, feladta a meccset, mondván ami nem megy azt ne erőltessük. Hendry pislogott mint hal a szatyorban, azt se tudta mivan... :lol: :lol: ha jól tudom utána meg is büntették Ronnie-t mert hát ilyet mégse illek, pedig sztem totál érthető, hiszen csak égette saját magát, látszott h a legalapvetőbb ziccereket se tudja beütni, meg emiatt már tiszta ideg is volt, hát hagyta az egészet a francba.
2. Ez a mostani torna első körében volt Robertson ellen. Már csak a fekete volt fent neki, ha belöki övé az 5ezer font ami a legnagyobb brake különdíja ugye, erre micsinál? Kézzel megfogja a feketét és begurítja az egyik lyukba, aszittem szétröhögöm magam. Bemutatott a szervezőknek, hogy mit nekem 5ezer font, valamint tudatta minenkivel, hogy lesz attól a 120 körüli bréktől még nagyobbja is neki a tornán, amivel majd besöpri az 5 rugót!

Robertsont imádom, de egyértelmű h Ronnie a sztár, ha snookerről van szó! Fenomenális pali!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2010.01.17. 22:41


calderoni írta:Azért utálom, mert mindenki az ő ceruzáján csüng, mert fikázik a kamera előtt a bunkója, mert a kommentátorok elélveznek minden egyes mozdulatán, mintha más képtelen lenne bármire is. Murphy, Higgins, Maguire, Selby. Őket csípem, semmi hiszti körülöttük, kimennek, játszanak, nem fikáznak a kamera előtt, senki se sztárolja őket agyon.

Azért az elmúlt pár évben visszafogta magát, különösen mióta meghalt vmi. barátja. Selbyt pl. kimondottan kedvelem, de Sullivan azért no. 1 mert, nem olyan mint a többi. A snooker sajna elég szürke sport, csakúgy mint a játékosok, de ő azért mindig színt visz bele és nem csak a balhéival hanem főként a játékával, ami -azért elismerheted- jelen pillanatban egyedülálló, különösen szórakoztatás szempontjából (mindazon által vannak neki is hullámvölgyei rendesen). Ronnie nélkül nem lenne itt ez a sport.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2010.01.17. 19:59


Így már értem a rajongásod okát.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2010.01.17. 19:53


Higgins tenyleg marha jo csak nekem kicsit unalmas MAguiret bevallom nem lattam sokat jatszani (valahogy mindig elkerultuk egymast) tegnap pont lattam de valoszinuleg nem azert a produkcioja miat masodik a vilagranglistan (foleg ahogy a vegen remeget mitha valamelyik sarkon lenne) Murphy detto ugyanaz mint maguire (ot is most lattam kb masodszor es erre wiliams jot es jol megpakolta) Selby hat o nem a kedvencem de az pl szimpatikus volt ahogy bratyizott az Allanel. ha nekem a kene valaki szimpit megnevezni (O`Sulivanen kivul) akkor a "Melburne Machine"-t (gyk Robertson) mondanam. viszont nekem nem azert a kedvencem a raketa mert fikazik, vagy mert beszol, de meg csak azert sem amit mondtam az elobb hanem mert kapcsolodik hozza egy regi kedves emlekem. meg negyedikben amikor osztalykirandulason voltunk akkor volt egy tv szoba (de egy kulon epuletben) ahol lehetet tv-t nezni (mily meglepo) es mivel valamiert csak sznukert adtak ezert gyakorlatilag csak mi voltunk abban a szobaban egy haverommal. mi viszont kb az egesz kirandulast ott toltottuk. aztan egyik nap feltunt hogy milyen csendes minden es eszrevettuk hogy ezek elmentek. es hat mivel indulas napja volt es minden eleg kaotikus volt ezert ott felejtettek minket. ekkor az alabbi besszelgetes zajlott le kozottunk:
most micsinaljunk? - mondtam
hat nem tom felhivhatnank anyaekat neki megvan Ildi neni szama.
oke menjunk be. persze az ajto zarva volt. erre egy kcsit panikba estunk hogy most mi lesz? ketszer korbejartuk a hazat mire eszrevettuk hogy nyitva van a lany vc ablaka. csak hat kb ket es fel meter magasan volt mi meg voltunk max 150 centisek. erre megszolal a baratom
te bakot tartasz en meg bemaszom (tudni kell hogy en ekkor birkoztam es azzal szorakoztam szabadidomben hogy a 110 kilos edzomet emelgetem amikor en voltam kb 35 kilo)
Oke de ha te bemaszol akkor hogy jossz ki?
Hat majd kinyitjak az ajtot a megerkezok.
De ha leadtak a kulcsot?
Hm ez jo kerdes. mi lenne ha en tartanek bakot azt nem olyan nehez es te bemasznal aztan behuznal engem az ablakon?
Oke. megcsinaltuk bejutottunk ertesittetuk a megfelelo embereket majd haverom megkerdezdte
Na akkor most mit csinaljunk?
Menjunk vissza es nezzuk a meccset.
Oke. Es hat a meccs amit addig es azutan neztunk egy Ronnie O`Sullivan mecs volt ahol nem meglepo modon nyert is. Es hat azota a kedvenc snookeresem

P.S. bocs ha untattalak a sztorimmal.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2010.01.17. 18:40


Azért utálom, mert mindenki az ő ceruzáján csüng, mert fikázik a kamera előtt a bunkója, mert a kommentátorok elélveznek minden egyes mozdulatán, mintha más képtelen lenne bármire is. Murphy, Higgins, Maguire, Selby. Őket csípem, semmi hiszti körülöttük, kimennek, játszanak, nem fikáznak a kamera előtt, senki se sztárolja őket agyon.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2010.01.17. 18:00


jnzsblzs írta:miert utalod? szerintem rajta latszik legjobban hogy nem a penzert vagy valmiert jatszik hanem mert szereti kis labdakat a lyukakba lokdosni

Valamint szünetben még be is szippantgat aztán jöhet az asztalon cipőt kötés vagy a kínai riportereknek beszólogatás. :lol:
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2010.01.17. 16:35


miert utalod? szerintem rajta latszik legjobban hogy nem a penzert vagy valmiert jatszik hanem mert szereti kis labdakat a lyukakba lokdosni
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2010.01.17. 16:02


Jaj csak a fikamatyi agyonsztárolt Sullivan ne nyerjen, utálom, mint varjú a rohadt tököt. Selby szerintem kevés lesz.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2010.01.17. 15:49


jnzsblzs írta:Kezdodik a snooker masters donto ha valahol adjak magyarorszagon is akkor erdemes nezni mert kurva jo meccs van kilatasban :D

Csakis RonnieRocket!
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2010.01.17. 15:07


Kezdodik a snooker masters donto ha valahol adjak magyarorszagon is akkor erdemes nezni mert k..a jo meccs van kilatasban :D
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.01.17. 01:01


Te fenomenális pali vagy ;) Mindig megnevettetsz! :D
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2010.01.09. 17:46


Köszi :)
Bár most megnéztem, h ki h áll, 10ezer fölött van aki jelenleg vezet.. Úgy néz ki felejtős lesz :( Nyomi hackerek
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.01.09. 17:42


részemről meg volt a kattintás. :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég