Offtopic

ide jöhet minden

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.06.24. 11:30

A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.06.16. 22:42


Ne személyeskedjünk emberek!

Köszönöm!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.06.16. 21:48


http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/videoton-henrik-larssont-es-john-carew-t-is-szerzodtetnek-2032992/
Larson kishazánkban? :D Előnyös lenne a Videotonnak mindenképp, újra lenne néző Fehérváron, és hát ő nem egy Paul Show, csak a koruk hasonló, szal még guríthatna is párat stb., stb... csak nem tom elképzelni, hogy ide akarna jönni, ha van esze inkább elmegy nyugdíjba és élvezi az életet valamelyik luxus nyaralójában... Barca után Vidi, hmmm... :)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2010.06.16. 19:17


Ki az a hülye aki még mindig torrentezik, mikor egy sima klienssel ha felnézek, kilistázza az összes megosztó IP címét? Most néhány embernél helyben lehet a zabszem, mert a lefoglalás után elkapnak egy-két nagyobb megosztót is.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2010.06.16. 18:50


rohadjon rájuk az ég. úgy is megy tovább minden.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2010.06.16. 18:45


Akit érint esetleg:

Kedves torrentező barátaim.

Ma razzia volt a magyar torrent világban és
nem hivatalos – forrásból értesültünk, hogy a mai nap folyamán több helyszínen is lecsapott a rendőrség
A hírek szerint főleg torrentes gépek voltak a célpontok
A legnagyobb ...tovább »hír eddig, hogy úgy tűnik az nCore (egyik?) proxy szerverét és talán trackerét is lefoglalták. A site több órája nem elérhető. Összesen akár 50-nél is több gépet érinthet az eset
Eddig úgy néz ki,hogy : Majomparádé, GigaTorrents, Bithorlo, 1st, BlueDragon, MeseVilág, nCore, Evolution,

A razzia a helyszíni beszámolók szerint több mint 15 autóval vonultak ki a hivatalos szervek. Legalább 4-5 különböző szolgáltatónál voltak lefoglalások, összesen akár 50-nél is több gépet érinthet az eset.

A razzia délelőtt 11 óra után kezdődött, és az eljárás még most is tart.
Persze amelyik oldal nem elérhető nem biztos, hogy lefoglalásra került, lehet csak biztonsági okokból lekapcsolták.

A Majomparadé elvitelét megerősítették, de még mindig nem hivatalos.
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.06.11. 23:45


szkeptikusan fogadok én is már mindent de mindent
de ezzel az erővel csukjuk be a szemünket és a fülünket, mert semminek se hihetünk már
az embernek MUSZÁJ bizonyos dolgokban állástfoglalni, vagy legalább hajlani valami felé - ilyen a természete
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.06.11. 15:31


természetes, föld alá az összessel.
de azért ez a kuruc.info is egy igazi kacsamagazin. kb a blikk színvonalán van, csak nem libi hanem szélsőkobbos oldalról hápog, mert sem a metró, sem a kurucinfo sem semmilyen más olvasói levélben nem nagyon tudok hinni
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.06.11. 13:03


jó helyen kérdezed :D
a többség utálja őket itt mint a sz.rt
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.06.10. 21:27


http://kuruc.info/r/26/60795/

Tenni kell valamit emberek, remélem h Viktor és bandája megteszik, amit meg kell mert ez így tovább nem mehet....
Persze, tudom, rasszista vagyok...
De vajon tényleg én vagyok a rasszista?? Fordítva ez nem létezhet? Naív hozzá nem értőként teszem fel ezeket a kérdéseket...
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.06.09. 11:43


na igen... :wink:
bár bírom az ilyen cikkeket
egy magas beosztású akárki niylatkozik névtelenül az origonak :) ez minidg olyan hiteles így
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.06.09. 11:06

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.06.09. 10:58


ha tényleg ennyire hülyék ( ráadásul ma már olyan nyilvánvaló, hogy semmilyen gyűlésen elmondott szöveg nem marad titokban, pláne őszöd óta) akkor maximum gyári betanított munkásként szabadna babkonzerveket nézegetniük, hogy nem horpadtak-e, nem pedig az ország irányításában részt venniük. és ha ők ennyire debilek, akkor orbán, meg a többi is buta mint a föld, ha ezt nem látják.
de én ebben nem hiszek.
mindegy, azt soha nem gondoltam, hogy ők fedhetetlenesk, szóval ez még belefér, nyilván lesznek még stiklik, csak csinálják jól ami a lényeg....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.06.09. 10:25


Én a Lajost régről ismerem, szeret hatásvadász módon meggondolatlanul nagyot mondani a közönségének (bár már sokat feljlődött). Nyilván eszébe se jutott, h. valami helyi konferencián elmondott szövegének bármi híre mehet. A Szíjártó meg szimplán hülye. Próbálta magyarázni a dolgot, csak szerencsétlen rátett még egy lapáttal.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.06.09. 08:28


véletlen biztos nem volt.
én,akinek semmi ilyesmi képzettsége nincs is tisztában vagyok vele, hogy igen súlyos következményekkel járhat egy ilyen kijelentés.
100%-ig lehetetlen hogy egyetemi tanárok, gazdasági atyaúristenek ne tudnák...
arról lehet találgatni, hogy mire volt jó, de megtudni úgysem tudjuk
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.06.08. 23:08


Pont ezért volt hülyeség: mert képtelenek voltak mérlegelni a várható következményeket
de valóban úgy tűnik, hogy legalább kéesek tanulni a saját hülyeségükből.
De ehhez a korrekt programhoz asszem kellett ez a pofon is - a brüsszeli fejmosás mellé....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2010.06.08. 22:16


fradista romanista írta:Az emberi hülyeség határtalan. A legnagyobb hülyeség pedig erről megfeledkezni és helyette mindenféle összeesküvéselméleteket gyártani.

Szándékos volt azért az valamilyen szinten, szvsz nem véletlen, hogy Kósa dobta fel (nem kormánytag), ki akarták próbálni milyen lehet a visszahangja a hiány emelésének, arra viszont nem számítottak hogy ennyire idegesen reagál mindenki, kihátrálni meg gondolom nem mertek rögtön (Szijjártó- a nyilatkozata amúgy is elég félreérthető volt).
Az meg hogy ki járt jól vele, az más kérdés...

Jobb is, hogy tartják végül a hiánycélt, összeraktak egy korrekt programot, bár enélkül az affér nélkül lett volna az igazi (Matolcsy meg monnyon le :twisted: ).
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.06.08. 17:23


20 éve rajtunk élősködő, minden hájjal megkent rutinos gazemberekről van szó, ezek még vécére is előre megfontolt szándékkal mennek el... nem hiszek a véletlenekben, legalábbis a Parlamentben nem!

"fr24 nekem azt tanították az egyetemen balekhéten, hogy ne kérjek elnézést mert akkor nézünk el ha..izé..nos ha a kecske két szarva között...miközben hátulról...érted :D, na jó csak vitzeltem ;) persze hogy elfogadom, ÉS én is bocsánatkéréssel tartozom, tőled is és mindenkitől is bocsánatot kérek, elragadtattam magam, nem igazán úgy mennek a dolgok mostanában ahogy szeretném és kicsit könnyen felbosszantom magam, ez hiba hisz nem másokon kellene levezetnem, máskor inkább kifújom magam mielőtt valamit leírok ;), talán a vita hevében írt hszeim törölhetők is..."

A viccet ismerem, és totál érdekes mert nekem is egy volt történelem professzorom mondta, amikor elnézést -oh pardon - bocsánatot kértem valami hülyeségemért... :D
A hsz-ed többi részét azért idéztem be, mert igaz rám is, nem túl jó passzban vagyok mostanság, nagyon jó már, hogy vége lesz a tanévnek, már a gyerekekkel is úgy ordibálok, nincs semmi türelmem.... Pedig alapvetően béketűrő, jámbor ember vagyok, vagyis hát voltam, amíg rendben volt az életem...
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.06.08. 15:40


Az emberi hülyeség határtalan. A legnagyobb hülyeség pedig erről megfeledkezni és helyette mindenféle összeesküvéselméleteket gyártani.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.06.08. 15:11


volt egy jó kis cikk a kurucon erről
hogy mit higgyünk erről, melyik verzió a jobb
és megsúgom, a legjobb az lenne ha tényleg ekkora barmok lennének.... de nem hiszek a véletlenekben

emlékszik még valaki a H1N1-re? :D :D :D :D
köszönjük emese :D


Imperatore:
Köszönöm! :wink:
Ilyenért nem törlök hszt (tanulságnak és jó példának sem utolsó), de ha ragaszkodsz hozzá...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.06.08. 11:59


Ggratulálok. Ez jutott ezsébe a maszoposoknak is. nNgy elmék, ha találkoznak :)
Szerintem egyszerűen megszokták, hogy idehaza azt mondhatnak, amit akarnak, v. belpolitikai szempontból érdekükben áll (és ez most az volt, valahpogy le kellett hűteni a túlzott várakozásokat). Csak azzal nem kalkuláltak, hogy komrányon már nem lehet összue-vissza beszélni, mert esetleg a piacok azt komolyan veszik.
Ez egyszerű amatőrizmus volt és kész.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2010.06.08. 09:27


Imperatore Romano írta:a másik ami bennem felmerült...vajon, véletlen volt ez...


Hát, a Fideszt már évek óta támogató és ezalatt semmit vissza nem kapó, továbbá euroban elszámoló cégeknek gondolom ez visszajárt....
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2010.06.08. 09:08


fr24 nekem azt tanították az egyetemen balekhéten, hogy ne kérjek elnézést mert akkor nézünk el ha..izé..nos ha a kecske két szarva között...miközben hátulról...érted :D, na jó csak vitzeltem ;) persze hogy elfogadom, ÉS én is bocsánatkéréssel tartozom, tőled is és mindenkitől is bocsánatot kérek, elragadtattam magam, nem igazán úgy mennek a dolgok mostanában ahogy szeretném és kicsit könnyen felbosszantom magam, ez hiba hisz nem másokon kellene levezetnem, máskor inkább kifújom magam mielőtt valamit leírok ;), talán a vita hevében írt hszeim törölhetők is...

hogy hozzászoljak ahhoz amit James feldobott...én azt nem értem hogy miért mutogatnak visszafelé...persze tudjuk mit tett a maszop 8 éve alatt, no de ha én mondok hülyeséget ami miatt pl. a devizahitelesek szopnak (valaki azt írta az eu árfolyam változás miatt plusz 8 ezret fizet havonta...) akkor nem feltétlenül kellene terelni, ezt még a legelvakultabb fidesz híveknek is be kell látni, Kósa írdatlan baromságot mondott, meg Petike is....Varga szinte megcáfolta utánuk azt amit ők mondtak...persze mostmár ő is terel, gondolom szolt neki Viktor...érdekes négy év lesz ez így ilyen kezdéssel, miért gondolom azt hogy ez sem lesz jobb mint a maszop kormányzása ? ... a másik ami bennem felmerült...vajon, véletlen volt ez...aztán másnap olvasgarram erre arra és ezt találtam a villaminterju.blo.hu-n :

Bede Márton: Soros úr, sír a lelke, amikor belegondol, hogy Kósa úr és barátai mennyit spekulálhattak össze ezzel az ügyes húzással?
Soros György: Igen.
Bede Márton: Köszönöm az interjút!

ez ennyire egyértelmű lenne ?
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2010.06.06. 22:36


James Bond írta:http://www.rtlklub.hu/cikk/322465
na most komolyan, ha az mszp csinálta volna ezt, míg kormányon voltak, a fidesz fejeket követelt volna, és fordítva??? :S

Nem azt mondom, hogy most rögtön, de Matolcsynak (jah amúgy épp Dohában volt, vagy hol) vállalnia kell a felelősséget a hülyeségéért. Mindenki mondta, jobboldali közgazdászok is, hogy ez nem fog menni, hogy épphogy kerítettek hitelt a görögöknek, mi meg most szaladunk el a költségvetéssel.
Bepróbálkoztak egy ilyen baromsággal, nem jött be, okés, tegye rendbe a dolgokat rövid távon aztán viszlát, jöjjön szépen Járai (vagy Varga) ahogy azt eredetileg is eltervezték.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.06.06. 22:31


Srácok!
Megint csak bebizonyosodott amit mindig is mondtam! Bármilyen politikai vagy politikai felhangú téma SOSEM vezet jóra egy focifórumon!

Imperatore: Talán most az egyszer merem azt mondani, hogy a korkülönbségnek is lehet köze az ekkora nézetkülönbséghez. De ez sem baj.
FR24 kemény és szenélyeskedő hszt írt be ez tény! De elnézést kért érte!
Talán mondhatom, hogy mindennyiunk örömére tennél ha elfogadnád tőle és visszatérnél közénk! :wink:

FR24: Tudom hogy tudod, és meg is bántad, de itt soha nem szenélyeskedünk!

Fanatic: Sajnos elképzelni tudjuk, és már abban is rossz. Nemhogy átélni. Kitartás!

amúgy az egész csak nevelés, informálódás, megszokás kérdése. Nekem - ha Magyarországra gondolok - két térkép jelenik meg a szemem előtt.
És még egy fontos dolog: A Vesszen Trianon nem csak azt jelenti hogy a Nagy-Mo-t akarnánk vissza. Ez egy megaláztatás, egy igazságtalan döntés, egy diktátum, egy abszolút nem véglegesre tervezett idiotizmus elleni kijelentés.

james bond:
mit mondjak? nem lepődtem meg.... :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég