Offtopic

ide jöhet minden

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.03.03. 18:27


Nézem stream-en az U21-esek meccsét . Jól tartottuk magunkat, és erre jött egy bizonyos Okaka nevű digó, és máris vezetnek :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2010.03.02. 08:26


Hat nalunk apukam volt a a pacifista es anyukam a valujvbe oltott rocky balboka de hat kinek a pap kinek a papne :D
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.03.01. 23:54


Levy szerintem nem a pedagógusok ellne bezsélt. Csak azt mondta, hogy azzal amit te is mondadsz FR24, hogy minden joguktól megfosztották őket, így nem tudnak már nevelni úgy ahogy kéne, és ezáltal sajnos felelősek - de mondhatjk úgy is a, az oktatás is felelős.

Én attól borulok ki amikor hallok haverokat, hogy én nem ütöm a gyereket meg soha, én sem, törném le a tanár kezét ha ilyet tesz blabla,
de hát emberek: én nem hiszek a szép szóval mindent meg lehet oldani elvben. Lehet a frászt lehet. Ha a gyerek nem tudja milyen érzés pofont kapni, sosem fog félni még a lehetőségétől sem. Én kifejezetten örülök hogy apám néha megütött (anyám meg védett mindig, de ez így van rendjén :wink: ), és igen, ha lesz egyszer fiam, bizony meg fogom csapni néhányszor (persze korához mérhető erővel). Ha iskolába küldöm majd, bizony nem bánnám a kemény tanári szigort.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.03.01. 21:11


Ne hibáztasd a pedagógust, most nem azért mondom mert én is az vagyok és magam védem, hanem azért mert én is az vagyok, és látom h mi folyik nem csak a mi hanem más iskolákban is. Miközben a gyermek az évek során a marha nagy demokráciánkban minden jogot megkapott, eközben két dolog szintén végbe ment az iskolák falain belül: a pedagógusokat szinte minden joguktól megfosztották, a gyermekek zöme pedig minden kötelességéről megfeledkezett. Félreértés ne essék nem csak és nem elsősorban a cigány tanulókról beszélek!! Bizony sok esetben a cigány gyerekben még több tisztelet él a tanár felé, legalábbis azokban a cigány gyerekekben akik nem értelmileg akadályozottak!
Amikor én gyerek voltam és elkövettem valamit a suliban, megkaptam a sallert a tanártól, meg aztán még otthon apámtól is. És b*ssza meg a k**va élet mégis normális ember lett belőlem. Most az van h a szülő jó előre kijelenti neked h ha ő nem veri a gyerekét ( nem a lóf*szt nem) akkor mi pedagógusok se merjük megtenni mert azonnal feljelent. Pedig egy-két nevelő célzatú sallerbe még senki nem halt bele. És itt most nem arról beszélek h halálra verjük a gyereket!! Nincs jogod már még lassan rászólni se a gyerekre, mert megsérted az ő kis személyiségi jogait. És az én személyiségi jogaimmal ki törődik???
A k*rva nagy demokráciánkban elfelejtődött az h nem csak jogok vannak, hanem kötelességek is.
Mi pedagógusok pedig csak sodródunk, és tűrünk, mert senki nincs aki segítene nekünk, hisz mint látható, mindenki minket tesz felelőssé a kialakult helyzetért.
Pedig a nagy büdös harci helyzet az hogy a politika a legnagyobb hunyó abban h idáig süllyedtünk!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2010.03.01. 20:44


'A világ változik, de az emberek nem!"
Sajnos...
Könnyű azt mondani, hogy a társadalom, meg a kor, meg mittudoménmi felelőssége...
Lófütty!
A szülök és a -sajnos mindenféle jogoktól kiszolgáltatottá váló - pedagógusok ( már akik még azok! ) felelősek 99 %-ban...
Csak ebben a qrva túlhajszolt, és undorító világban, amiben élünk, nincs az embereknek megfelelő minőségű és mennyiségű ideje, hogy a gyermekeivel foglalkozzon!
Mindenki a saját gyerekeivel foglakozna, megadná neki aza alapokat, emberi értékeket, türelmet és toleranciára való képességet, szebb jövő várna rájuk...
Talán...
Én bízom abban, hogy aki a megfelelő értékrend szerint nő fel, ő megtalálja a szépséget, és az értéket majd akkor, mikor neki is tovább kell majd adni...
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2010.03.01. 16:59


Trigoria írta:emlékszem a átlegózott napokra - manapság hol van ilyen? Elraktuk az összes legót szépen, hogy majd a gyerekeimnek (ha lesznek) jók lesznek.


Azért sok minden függ a családi neveltetéstől. Ha a gyerek nem azt látja otthon, hogy a szülők egész nap a Barátok köztöt, meg a mexikói szappanoperákat nézik, hanem foglalkoznak a gyerekkel, akkor a szocializálódás során valami jó is ragad arra a gyerkőcre. Sajnos az emberek tették olyanná a világot, amilyen. Lépésről-lépésre, kis közösségekben lehetne ezen változtatni, ha van rá igény. Sajnos az emberiség túlnyomó többségében nincs, hiszen ezen nőnek fel, ezt látják követendő mintának. ez a rohamos technikai fejlődés oda vezet, hogy mindenki a tévét és a számítógépet bámulja és észre sem veszik, hogy a szomszéd teszem azt meghal, mondjuk azért, mert nem is ismerik egymást. Itt falun kicsit még árnyaltabb ez a dolog, hál istennek működnek még valamilyen szinten a helyi szerveződésű kis közösségek, az utcán mindenki köszön a másiknak, pár szót váltanak egymással az emberek.

Minden kornak megvan, megvolt a hátránya, de ez a mostani elhidegült, önző világ mindegyiken túltesz.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.03.01. 16:43


Trigoria írta:Amúgy ezért nem kell teltházas avatárra menni
én még mindig várok vele... :wink:

Pécsen már a vizsgaidőszak alatt is csak pár ember volt a Cinema City-ben, január elején voltam és kb. 10-en ha lehettünk a teremben..., ilyenkor kimondottan hátrányos Pesten lakni. :P
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.03.01. 14:30


ezélrt mondtam hogy tömören, hogy sarkítva, de köszi hoigy te ki is fejtetted :wink:

FR24: totálisan megértelek
mondok én jobb kort: századforduló (mármint az előző), de olyat nem tudok ahol ne jött volna valami háború
de emberi értékekben ennél csak jobb volt kb
az én gyerekkorom is jobb volt, értékelhetőbb, emberibb, nyugodtabb
emlékszem a átlegózott napokra - manapság hol van ilyen? Elraktuk az összes legót szépen, hogy majd a gyerekeimnek (ha lesznek) jók lesznek. De félek, a suliban ciki lesz ez már nekik...

Amúgy ezért nem kell teltházas avatárra menni
én még mindig várok vele... :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.03.01. 00:01


Nem éltem más korban így nincs összehasonlítási alapom, de egy dolog biztos: a marha nagy demokrácia, és a kib*szott kapitalizmus és szabad versengés az emberek nagy részéből egy önző a másikra nem figyelő, érzéketlen a saját érdekeit szem előtt tartó gépet csinált.
A médiából nem árad más csak az agresszió, a korrupció, megnézed a Híreket és öngyilkos hajlamaid lesznek, mert 10-ből 8 hír semmi másról nem szól, mint a bűnről. A filmek nagy többségében 2 percenként robbannia kell valaminek, a gyerekek a számítógépes játékok közül szinte kizárólag a gyilkolós játékokkal játszanak, soroljam még...
Az én gyerekkorom még nem volt olyan nagyon régen, de arra határozottan emléxem h akkor még nem ez volt!
Hogy lehet az h a kisgyerekek a moziban annak örültek h a másik mekkora fájdalmat érez???
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2010.02.28. 23:23


Nagyon szeretnem megtudni hogy melyik kort gondolod jobbnak a mainal?
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.02.28. 21:16


Én már nem csodálkozom az ilyeneken, ugyanez megy az életben is. Élesednek a helyzetek, mindenki kíméletlen, a másikkal kőkemény harc folyik, ahol az értékek és erkölcsök el vannak pusztulva, egyáltalán nem tiszteli az ember az embert.
Egy sz*rházi moslék világban élünk, és egészen biztos vagyok benne h a világon sok ezer ember töltötte le ezt a videót a pc-jére csak azért h otthon élvezkedjen rajta...
Néhány napja voltam a gyerekekkel az Avatar-on, a moziban: a gyerekek zöme, akkor őrjöngött, amikor felgyújtották a Szent Fát, és látni lehetett a na'vik arcán a szenvedést. 10-12 éves gyerekek őrjöngtek h füstöljétek ki őket.... itt tartunk ez a mai modern emberiség, egy totális csőd. Hányingerem van a fajtánktól...
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.02.28. 19:03


Látta valaki videón ezt az esetet, vagyis a végeredményt?
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.02.28. 17:15


a megoldás nagyon egyszerű lenne: szabálymódosítás a fociban, kb nem engednék a másikhoz érni az embert - sarkítva
és máris nem lennének ilyenek
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.02.28. 10:00


Volt már egy ilyen nemrég, akkor is egy Arsenal játékos lába törött ketté. Mert a bírók többet engednek és ez jó... :roll:
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.02.28. 09:58


calderoni írta:Ez a fantasztikus angol bajnokság....

hát igen, a magyaron kívül még itt láthatunk ilyen horrorisztikus jeleneteket :)

amúgy lehet én is a fejem fogtam volna, miközben sokkot is kapok. Tuti elfelejtettem volna a vendettát.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2010.02.28. 08:56


http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... l-2019433/
A ***va anyját b***ná meg az ilyen gyökér. Miért nem verik agyon az ilyen állatokat? Fogják a fejüket a gyerek csapat társai....milyen csapat társak az ilyenek? Egy emberként kellett volna szétszedniük ezt a barmot. Én biztos nem bírtam volna ki, hogy ne menjek rá. Tiltsák el 2 évre, vagy örökre. Ez a fantasztikus angol bajnokság....
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2010.02.28. 08:22


a 18-as eléggé transszvesztita kinézetű. :)
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.02.28. 02:56


feree, hogy ezeket honnan szúrod ki :D
csoda hogy ennyi amcsi és mexikan közé befért :wink: ráadásul egy elég szolid cuccos videó van róla

Bocs Trigo de eccerűen nem bírom Crosby-nak azt a tenyérbemászó képét! ;)
Nem is kell. Én sem egy egy személy miatt drukkolok nekik. :wink: Usa tényleg jó most. És ahoz képest hogy mint országot rühellem, nagyon szimpi most a válogatottjuk. Rafalski rulez! :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.02.27. 21:29


A becomemagazin 25 legszexibb időjósa(köztük van Gaál Noemi is, "ne feledjék, felettünk mindig kék az ég" :D :D )
http://becomemagazine.blogspot.com/2010 ... girls.html
Az 5ös nagyon cuki, de azé van még egy-két jó anyag rajta kívűl is. 8) :wink: :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2010.02.27. 20:25


Vegulis csak alig a betuk 50%at szurtam el :D
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.02.27. 20:06


Sbornaja! ;)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.02.27. 19:34


jnzsblzs írta:Ja ha mar se magyarok se ghaniak nincsenek itt akkor csak a Sporbjana (ugysem irom jol)

csak tippelni tudok, hogy az orosz válogatottra gondoltál, de nem biztos :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2010.02.27. 19:26


Ja ha mar se magyarok se ghaniak nincsenek itt akkor csak a Sporbjana (ugysem irom jol)
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.02.27. 18:54


én meg egyiket sem bírom :(
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.02.27. 18:36


Mivel eddig semmilyen tippem nem jött be, most már megtippelem h Kanada megnyeri az olimpiát, és remélem h nem jön be! Szimpi az amcsi csapat és remélem másodszor is elverik idegen jégen a juharleveleseket.
Bocs Trigo de eccerűen nem bírom Crosby-nak azt a tenyérbemászó képét! ;)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 21 vendég