Offtopic

ide jöhet minden

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.03.09. 23:44


Mostanában érdemtelenül szívóágon vannak szegények.
Ismét bebizonyosodott lineker híres közhelye, igaz, ehhez most még a bíró is kellett hozzá az odavágón.
Vvarga Zoli elég 1értelmű en értékelt. (és ebben nemcsak a Bayernnel szembeni alig leplezett ellenszenve volt benne, ami Németországban - Münchenen kívül - uygebár tök általános)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.03.09. 22:57


szegény Fio.... így kiesni
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.03.09. 20:10


akar a halál tudni róla
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.03.09. 14:56


én sem hinném, hogy a Chelsea az, amiről mindenki mindent tudni akar... főleg nem itt :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.03.09. 14:35


nagyvilág = chelsea???
tomm, ne kezd már ... :wink:

ha bármi, BÁRMI is érdekel az ő házatájukról, akkor egy perc alatt megtalálom a módját hogy megnézzem, nem kell az arcomba tolni
na mindegy, erről igazából nincs mit vitázni
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.03.09. 09:50


nem kell ahhoz cselzi szurkolónak lenni, hogy az ember némi infót gyűjtsön a nagyvilágból
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2010.03.09. 00:46


A chelsea-vel kapcsolatban csak a 3-1-es vidit nézegetem néha, több dolog nem érdekel :)
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.03.08. 22:32


Ez valami vicc? :shock:
Most ezt elnézzük, mivel már reagáltak rá páran, de a következő ilyet kivágom innen!
Hogy van bőr a képen ehhez? :shock:
Legközelebb átmegyünk a Laziosokhoz, és "bocsi , ha vannak itt rómások akkor nekik, de bárki másnak is" címmel toljuk az arcukba a asrhut mondjuk? Vagy mi következik? :shock:

Biztos valami kattintásszámláló van rajta, nem értek ezekhez, más okot nem tudok elképzelni. És én hülye meg meg is néztem.... :twisted:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.03.08. 19:32


Nyerjen csak az Inter, mert hát elég gyatra lenne a jóslatom, ha már a aktuális fordulóban, utánunk az Inter is kiesik.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.03.08. 19:26


Nekem meg meggyőződésem hogy ez még ide se jó az offtopicba!
1. Itt kb senkit nem érdekel a Chelsea!
2. Az amit csinálsz egy reklám, amit nem lehet, ráadásul pont egy olyan helyen ahol tuti fix h senkit nem érdekel amit reklámozol.

ui: hogy valami jót is írjak, remélem leveritek az intert, inkább ne legyen csak 3 csapat a BL-ben de szeretném látni Murinnyó vérben forgó szemeit ahogy vert serege élén elhagyja a Stamford Bridge-t! :lol: :lol:
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.03.08. 17:14


Mondjuk amióta Carlito az edzőjük, valóban kevésbé antipatikusak (egy hangyányit). És komoly dilemmát okoz, hogy összesorsolták őket a sintérekkel :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.03.08. 16:53


LAMPARDKJ47 írta:sajnos a szabályzatot nem volt időm elolvasni. :oops:

de posztolni volt időd... :shock: grat...
Mondjuk nem nagyon hiszem, hogy sok rejtett Chelsea szurkoló van itt...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2010.03.07. 23:54


calderoni írta:Bűnrészes vagy te is, mert így gondolod. Ne gondold így, mert kirekesztő leszel, fasiszta és soviniszta. Ez a törvény nem fasisztoid és soviniszta elveken alapul azért szép...Lassan megalakul a Magyar Állami Gondolatrendőrség...Éljen az unió...Add a lelked, add a pénzed...

calderoni írta:
Trigoria írta:a holokamuról meg inkább nnem is bezsélnék, meggyőni nem lehet senkit manapság semmiről, ráadásul még a végén mindjárt csengetnek mert kigyomozták ki vagyok és visznek is el...

Olyan dologról meggyőzni embert, amiről nincs egyértelmű bizonyíték -csak fantáziaszülemények, kitalációk- nem lehet. Miért is akarják ezt a törvényt? Kezd kinyílni az emberek szeme? Erősödik a nemzeti oldal? Nem lesz több kárpótlás? Ha olyan egyértelmű lett volna minden anno, akkor nem lenne szükség ilyenre blődségekre. Ha igaz, amit mondok, nem sunnyogok, nincsenek alantas szándékaim, akkor nem betonozom be az igazam törvényileg. Sántít, sántít, sántít...

Az lesz majd egy jó nagy pofon a sz@rnak, mikor végül a FIDESZ szavazza meg a törvényt. Mert mi lesz nagy valószínűséggel? Sólyom visszaküldi megfontolásra, az új parlament majd dönt róla, de hogy ne kelljen konfrontálódni a Dohány utcával szépen mellé vágják a gulág-tagadást és megszavazzák.
Mondom mindezt annak ellenére, hogy a holokausztról az előttem szólókkal szemben (minden bizonnyal) más véleményem van.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2010.03.07. 18:01


Trigoria írta:calderoni:
igen, ezeket nem akartam pl leírni :wink:

Bűnrészes vagy te is, mert így gondolod. Ne gondold így, mert kirekesztő leszel, fasiszta és soviniszta. Ez a törvény nem fasisztoid és soviniszta elveken alapul azért szép...Lassan megalakul a Magyar Állami Gondolatrendőrség...Éljen az unió...Add a lelked, add a pénzed..
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.03.07. 15:36


Szvsz, úgy fognak kiesni a VB-ről, mint a sicc. Csoportból még tovább mennek, de utána vége lesz. Mindenki meg akarja verni őket majd nagyon, hisz ők a címvédők. És ez az olasz válogatott már nagyon silány, nincsenek fiatal Tottik és Del Piero, nincs egy igazi irányító sem, nincsenek klasszisok.
Pontosan pontosan! Ezt mondom én is, hogy annyira ez az igazság, hogy vagy nagyon így lesz, vagy iszonyat nagy menetelés...

calderoni:
igen, ezeket nem akartam pl leírni :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2010.03.07. 15:19


Van igazság abban amit írtál. A spanyolok bivaly erősek, szerintem minimum döntősök lesznek. Majd meglátjuk mi lesz.
Örülni fogok, ha esetleg nem nekem lesz igazam! ;)
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2010.03.07. 12:06


Huh, micsoda vihart kavartam! :)
Akkor sorban!

Rudiking:

De abból, hogy egyre rosszabb a válogatott, h jutottál odáig, hogy neked tökmindegy ki játszik csatárposzton, azt nem igazán értem.


Úgy jutottam el odáig, hogy kezd egyre kevésbé érdekelni az olasz válogatott. Régen nagyon szurkoltam nekik minden nagyobb eseményen, sőt most is fogok, de nagyon nem tetszik ez a játék amit "játszanak". Unalmas. Eredménytelen. Nem hoz már lázba. Talán azért mert az AS Roma már sokkal fontosabb számomra, régen ez nem így volt.

Azzal kapcsolatban pedig, hogy lesz egy pár feka a válogatottjukban, kicsit kettős érzései vannak az embernek


Evvel kapcsolatban meg lehet, hogy félreérthető voltam. Én itt konkrétan nem a bőrszínre gondoltam. Itt konkrétan Balotellire gondoltam, akit szívemből utálok és tudom, hogy előbb utóbb Squadra Azzurra tag lesz. Elismerem a tehetségét, de a stílusát azt nagyon nem, és nagyon fogja szúrni a szememet.

Trigo:
Megmosoylogtam ezt a részt. Világbajnokok, és feledhető játék????
Ember, mi kell ennél több? Ez nem póker, nem lehet bemákolni egy egész tornát! :D Muszáj hogy jó játék legyen egy vb cím elnyeréséhez vezető úton. Ráadásul nekem nagyon bejött a vb-s játékuk. Valszeg neked más stílusú foci jön be - ez van. Én imádtam. Azóta egyre rosszabbak. Most is annyira de anynira rossznak tűnnek...mint a vb előtt :wink: tudjuk mi lett belőle. Most könnyű a csoportjuk, onnan tuti továbbmennek, márpedig tudjuk hogy lassan indulnak be, tehát utána meg bármi lehet.


Hát én úgy vagyok ezzel, hogy van a szép játék, meg az eredményes. Az a foci az eredményes volt, de nagyon, hisz világbajnokok lettek. És tényleg nagyon hatékony volt ez a taktika, hisz alig kaptak gólt, ha jól emlékszem az öngólon kívül csak 11-es gólt kapott Buffon (ahogy F_Totti is írta). Ez tényleg nagyon jó teljesítmény, grat. az olaszoknak, én is nagyon örültem, hogy világbajnokok lettel, de a játéktól nem voltam elájulva. Az Ausztrálok ellen is mekkora szenvedés volt, stb. Mindegy végül is, hisz VB-t nyertek, csak én egyszerűen nem voltam megelégedve a játékkal.
Nekem pl. lehet többet ért az az EB ezüst 2000-ben, mint a VB győzelem, mert ott zseniális dolgokat láttam.
Amit írtál, hogy az olaszok, tétmérkőzésekre összeszedik magukat, szerintem már az sem valósul meg teljesen, láthattuk az EB-n is, hát szörnyű volt az egész csapat és a taktika is. Szvsz, úgy fognak kiesni a VB-ről, mint a sicc. Csoportból még tovább mennek, de utána vége lesz. Mindenki meg akarja verni őket majd nagyon, hisz ők a címvédők. És ez az olasz válogatott már nagyon silány, nincsenek fiatal Tottik és Del Piero, nincs egy igazi irányító sem, nincsenek klasszisok.
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2010.03.07. 09:01


Trigoria írta:a holokamuról meg inkább nnem is bezsélnék, meggyőni nem lehet senkit manapság semmiről, ráadásul még a végén mindjárt csengetnek mert kigyomozták ki vagyok és visznek is el...

Olyan dologról meggyőzni embert, amiről nincs egyértelmű bizonyíték -csak fantáziaszülemények, kitalációk- nem lehet. Miért is akarják ezt a törvényt? Kezd kinyílni az emberek szeme? Erősödik a nemzeti oldal? Nem lesz több kárpótlás? Ha olyan egyértelmű lett volna minden anno, akkor nem lenne szükség ilyenre blődségekre. Ha igaz, amit mondok, nem sunnyogok, nincsenek alantas szándékaim, akkor nem betonozom be az igazam törvényileg. Sántít, sántít, sántít...
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.03.07. 01:32


aldair nem a fórumozó társait akarta megbántani és az a mondat nem név szerint nektek szólt
tudjuk, de máskor jobban meg kéne gondolni mit ír le
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.03.07. 01:23


aldairnak
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.03.07. 01:19


ezt most általánosan írtad, vagy Aldairnak, vagy nekem? :D

a holokamuról meg inkább nnem is bezsélnék, meggyőni nem lehet senkit manapság semmiről, ráadásul még a végén mindjárt csengetnek mert kigyomozták ki vagyok és visznek is el...

De de, az az a Balotelli (első l, egy l). De ő olasz olaszhonban, Krkic spanyol spanyolhonban, nálunk meg Németh magyar külhonban, Dudás meg ahogy olvasom kb megtorpant a fejlődésben, sőt...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2010.03.07. 01:15


Kicsit visszakanyarodva az alapfelvetéshez.. ez a Ballotelli gyerek nem a mi Filkorunk csapattársa volt a Primaverában? Csöppet sikeresebb lett Mario.

Vagy, ha visszaemlékszünk volt egy Európa válogatott - fiatalok - ahová beválogatták tőlünk Németh Krisztiánt és Dudás Ádámot, illetve ott tűnt fel - legalábbis nekem - Krkic....
Krkic: Barcelona,
Németh K., alias porcelán : AEK Athen,
Dudás Á.: azt hiszem most adták kölcsön a másodosztályba, hadd fejlődjön :)

De ide sorolhatnánk még Farkas Balázst.. mentségük lehet, hogy sajnos mindegyik játékosunk elég súlyos sérülést szenvedett és aztán már nem találták magukat, talán még Némethben van egy kis remény

tipikus magyar történetek...

A "vitához" kívülállóként hozzászólva, én úgy éreztem, hogy aldair nem a fórumozó társait akarta megbántani és az a mondat nem név szerint nektek szólt, de nem szeretnék fogadatlan prókátor lenni
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fantasista76 2010.03.07. 01:20-kor.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.03.07. 01:03


ja tényleg nem :)
de tökmindegy, mert végigvitték volna, ha lett rá idejük (ha jól tudom már nem lesz. vagy?)


és a lényeg ott van, hogy elvileg mi vagyunk a szélsőséges állatok, te meg a szelíd ember. mégis mi tartjuk fel a kezünket, és te akarsz felakasztani, mert valami nem tetszik.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.03.07. 00:58


miért, Sólyom már aláírta? én még úgy tudom nem, de szólj ha tévedek

Az a mondatom talán túl erős volt
Talán??!! :shock:
Tényleg nem érzed?
1. NEM írunk le ilyet hogy beka..ja
2. NEM sértegetjük a fórumtársakat
3. NEM személyeskedünk
4. Figyelünk arra hogy ezzel másokat is megsérthetünk (pl én magamra kell hogy vegyem)

Persze nyilván ezzel nem gázolsz a lelkünkbe, de nem is ez a lényeg itt és most.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.03.07. 00:11


egy milliméternyit sem gázoltál a lelkembe, csak a nagy liberalizmusodban náci szólamokat ütöttél meg.
ma még csak kapja be akinek nem tetszik, holnap már börtönjár érte. mint ahogy már jár is börtön, ha valaki tagadja a hologrammot.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 22 vendég