Offtopic

ide jöhet minden

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.12.16. 00:20


Igazából az az ultragáz h már erre a fórumra is beköltözött az a fajta gyűlölködés, ami ma uralkodik Magyarországon. Aki tegnap még a barátod volt, holnap már megölnéd egy kanál vizben ha tudnád. Nem értem. Mi itt mind egy csapatnak szurkolunk, összeköt minket annyi minden, és még mi is egymást nyirjuk. :(
Elkeserítő az ami ma Magyarországon folyik, elkeserítő ami a világban folyik, számomra teljességgel felfoghatatlan dolgokat kell nap nap után megélnem.
Gyerekek egy dolgot már megtanultam: egy bűnös sosincs! Ezt azoknak üzenném akik mindent a másik oldalra akarnak kenni. Nincs olyan h egy bűnös.
Hogy juthattunk idáig? Hová lettek az emberi értékek? Miért nem tudjuk egymást a legkisebb mértékben sem tolerálni? Miért az erőszak a válasz mindenre? Kérdések amelyek még folytathatóak, de nem tudom rájuk a választ.
Végtelenül elszomorít az ami történt....
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2009.12.15. 23:38


Nekem itt szavam nincs. nalam itt okosabb, idosebb, bolcsebb, es tapasztaltabb eberek ulnek akik mar akkor roma szuroklok voltak amikor en meg nem is leteztem. Raadasul meg csak a teljes sztorit sem ismerem mert igaz hogy az adminok hozzank vagtak ketszer haromszor ot-tiz sort (bar igaz nem is kell tobbszor hisz eleg lathato helyre tettek) amibe elismetelgettek ugyanazt (kozos dontes volt. nem egy hsz miatt tortent. a dontes nem fog valtozni.) kulonbozo sorrendben. (Megjegyzem CS72 velemenyet meg ennyire sem ismerem tehat vegkepp hulyeseg lenne itelkezni). De sebaj mert en tisztelem az adminokat annyira, hogy miutan penzt idot es energiat nem sajnalva letrehoztak es mukodtetik ezt az oldalt, hogy nagy kegyesen (ami nyilvan az en elojogom mint itt minden hisz en vagyok a nagy hozzaszolo aki nagyon szakerto, es kompetens a dologban, ok pedig csak a hulye adminok) hajlando vagyok nekik megengedni hogy hadd probaljak mar betartatni a sajat szablyaikat (ami szerintem ugyse fog nekik menni de hat ez nem fontos most) amiket hangsulyozom a SAJAT oldalukon hoznak amit ha akarnanak barmelyik barmelyik pillantben atszinezhetnenek fekete-kekre es elnevezhetnek FCInternacionale.hu (mondjuk eleg hulyen nezne ki hogy beirod a cimsorba hogy asroma.hu es kijon egy interes oldal :) ). Ugyhogy kerdem en, hangsulyozva hogy tenyleg nem sok beleszolasom van a dologba a fent emlitett dolgok miatt, miert kell osszeskuves elmeleteket gyartani az adminok szemetsegerol? En elhiszem hogy CS72 rendes srac, viszont feltetelezem hogy az adminok nem minden ok nelkul vagtak ki az oldalrol (az osszeskuves elmeletek szamomra nem indokok) mint azt a bizonyos kozmondasbeli macskat, meg akkor is ha viselkedsuk tulzo volt. De azzal a mentalitassal amivel most nehanyan irjak a reagjaikat azzal hosszutavon csak egy dolgot erhetnek el megpedig azt hogy snatchek megunjak az egeszet es abbahagyjak az oldal mukodteteset es akkor majd mehetunk az asroma.gportal.mindenkioldala.hu oldalra ahol midenhol reklamok meg virusok lesznek a maradek heleyen meg egy kiiras hogy bocs megszunt az oldal. Es akkor majd kiderul hogy mennyire igaz is az a mondas hogy a jo dolgokat akkor kezdjuk el ertekelni igazan amikor elveszitjuk oket. De oke felejtsunk mindent amit mondtam irjatok amit akartok en meg imadkozok hogy az adminoknak legyen eleg lekierelyuk elviselni ezt (es ez nem egyszeru dolog) mert mast ugysem tehetek mert mint mondtam nekem itt szavam nincs.

p.s. Es legyszives ha mar szidtok valakit akkor legyetek mar magatokkal annyira igenyesek hogy ugy kulditek el a oket francba hogy ne hasznaljatok benne a feleslegesnel tobb karomkodast (Eleg szinvonalas az anyanyelvunk ahoz hogy sokkal fajdalmasabb szurasokat lehessen kitalalni tragar szavak hasznalata nelkul mint igenybevetelukkel)
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.12.15. 20:47


na ezt meg én nem értem :D
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.12.15. 20:46


ott benne van még a csapatban a szeviép ?
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.12.15. 20:42


Találd már meg az analógiát az isten áldjon meg :D Ja, ki nem állom. Az összetevői miatt leginkább.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.12.15. 20:40


calderoni írta:Ha már off, akkor legyen kövér. Én ugyanígy vagyok a Pick Szeged kézilabda csapatával.

ezt nem értem :roll: . rühelled, vagy mi? :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8094
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.12.15. 20:39


Imperatore Romano írta:akkor azt képzeld el hogy én is utálom...szégyen szemre..mert ugye Miskolc...meg kocsonyafesztivál...érdekes dolgok ezek...ha már meglátom a hozzávalóit vagy azt hogy készül...már akkor kiszaladnék a világból....:)

Ha már off, akkor legyen kövér. Én ugyanígy vagyok a Pick Szeged kézilabda csapatával.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.12.15. 20:36


snatch írta:ahh, akkor nekem is annyi. Kész vagyok a kocsonyától, már a gondolat is kicsinál :).

Még gyerekkoromban próbálta anyám ránk erőltetni a kocsonyát, bátyámnak egy egész tányér volt a kötelező, húgomnak és nekem fél-fél. Érdekes, egyikünk sem eszi meg azóta sem :mrgreen:

akkor azt képzeld el hogy én is utálom...szégyen szemre..mert ugye Miskolc...meg kocsonyafesztivál...érdekes dolgok ezek...ha már meglátom a hozzávalóit vagy azt hogy készül...már akkor kiszaladnék a világból....:)
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.12.15. 20:22


Kiskapusi, kérlek! Miért kell így reagálnod? Főleg úgy, hogy már sok szitok szó is megjelenik a hsz-edben.
Légy szíves mellőzd ezeket, kérlek! :) Ha nem értesz vele egyet, rendezd privátban, szerintem meg tudjátok oldani ott.
Köszönöm a megértésed. És remélem, hogy Tomm sem fogja itt folytatni.

ui: kiskapusi hsz-eit töröltem, mert sértőek voltak, míg tommét azért, mert arra reakció.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8094
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.12.15. 20:11


ahh, akkor nekem is annyi. Kész vagyok a kocsonyától, már a gondolat is kicsinál :).

Még gyerekkoromban próbálta anyám ránk erőltetni a kocsonyát, bátyámnak egy egész tányér volt a kötelező, húgomnak és nekem fél-fél. Érdekes, egyikünk sem eszi meg azóta sem :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8094
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2009.12.15. 20:05


igazából minden jó, ami cupákos. (én pont ezeket nem csippantom) és a kocsonya is attól lesz ugye kocsonya, hogy a körömből meg mitoménimből még kifő a dzsuva, és az dermeszti meg a levest. namost az a dzsuva van a mi izületeinkben is, kvázi kenőanyagként. és ez tud beépülni, stb. mutti orvosasszisztens, az ő dokija ajánlja mindenkinek és aki megfogadja, az mind aszonnya, hogy bevált.

viszont nem fogok elkullogni, nem fogok kussolva távozni...


mamma mia... robbantani fogsz???
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10290
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.12.15. 19:51


tomm írta:térd ill. izületi problémákra a kocsonya a legjobb. kár hogy én nagyon nem bírom

ez komoly? Még sehol nem olvastam erről. Azt már igen, hogy a kapszulák meg porok, amiket ajánlanak, korallkálciumot, meg valami kagylócuccot tartalmaznak, emiatt nem is ajánlják azoknak, akik allergiásak a kagylóra pl.

A kocsonya mit tartalmaz olyat, ami jó az ízületre?
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8094
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2009.12.15. 19:35


térd ill. izületi problémákra a kocsonya a legjobb. kár hogy én nagyon nem bírom
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10290
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.12.15. 19:35


ja, most én is szedek rá cuccot, meg kapok egy ún. injekció kúrát... 3 alkalom lesz, egy már megvolt. A térdszalag, ín alá adta be a doki, valami szteroid cucc, nem tudom hogyan hívják, meg írják, de mintha valami kordozin vagy ilyesre emlékszem. Már most sokkal jobb az állapotom, napokon belül újra kezdhetek futni :).
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8094
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.12.15. 19:07


Azokat kérdem, akik futnak rendszeresen. Találkoztatok már az ún. ugró térd (jumper's knee) szindrómával? Ha igen, akkor mivel kezelték? thx-
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8094
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.12.15. 19:06


jahh, én úgy tudom suliba jár. Bár az is lehet, elkapták a slovan-dunaszerdahely meccsen :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8094
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.12.15. 18:56


snatch írta:
Imperatore Romano írta:a másik ami felötlött bennem mi a helyzet Fanaticcal már írtó rég nem láttam itt a fórumon, régebben azé' igen aktív volt :D örömmel olvastam a mindig optimista hsz-eit...

december 9-én volt utoljára bejelentkezve, csekkoltam. Lehet vizsga időszak kezdődött.

hmm lehetséges asszem ő is vagy másodéves mint én, vagy elsős...és ebben az egy másfél hónapban tényleg nem könnyű időt szakítani bármire is :D...no de ez van..sztem mindenki így van vagy volt vele......
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.12.15. 18:34


Imperatore Romano írta:a másik ami felötlött bennem mi a helyzet Fanaticcal már írtó rég nem láttam itt a fórumon, régebben azé' igen aktív volt :D örömmel olvastam a mindig optimista hsz-eit...

december 9-én volt utoljára bejelentkezve, csekkoltam. Lehet vizsga időszak kezdődött.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8094
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.12.15. 18:15


na srácok azt kell mondjam lemaradtam pár dologról (lehet hogy egy hónap is kiesett talán)...sajnos az idő nem nekem dolgozik...az egyik részére nem reagálnék tök felesleges a "picirambót" játszani a fórumon és u.azt a témát újra és újra másképpen beírni....egy valamit tennék most még hozzá Calderonival és Tommal értek egyet nagyrészt, nem mindenben, de Nagyrészt...bár tudom ezt a kutya le sem sajnálja
a másik ami felötlött bennem mi a helyzet Fanaticcal már írtó rég nem láttam itt a fórumon, régebben azé' igen aktív volt :D örömmel olvastam a mindig optimista hsz-eit...
az ázsiai nyelvekről az olasz honlapokon annyit, hogy tényleg meglepő..bár itt jelzem nem emlékszem hogy a csefere honlapja pl. megjelent volna magyarul ami azé nagyobb gond mint az, hogy egy olasz honlapon az olasz nyelv mellett van kínai japán vagy thai nyelv...hiába ők elég nagy piac..mondhatni hatalmas...a b. variáns meg az lehetne hogy csipázzák az ázsia csajokat :D...de ez más topligás csapatokra is jellemző mármint az ázsiai nyelv választhatósága a honlapon....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.12.15. 18:08


kiskapusi írta:CS72-t azért tiltották ki, mert felfedte, h mi zajlik a háttérben...

Milyen háttérben? Mi zajlik? Kissé paranoid ez a mondat. Azért szögezzünk le egy nagyon fontos dolgot! Ezt abszolút pártatlanul írom, a dolgokba belegondolva. Van, aki létrehozta ezt az oldalt nem kis erőfeszítéssel. A domain névért, tárhelyért is fizet valaki, tartalommal is megtölti az oldalt. Na már most nem mi fizetünk, nem mi töltjük tartalommal, nem mi fordítjuk a cikkeket, ergo a pofánkat befoghatjuk, mert csak vendégek vagyunk nap, mint nap. Akitől működik ez az egész az rendszabályozhat, mi meg vagy betartjuk, vagy nem. Ennek fényében történhetnek szankciók, lásd. az alábbi esetet. Gondoljon bele mindenki: létrehozol egy oldalt, valaki nem tartja be azt a szabályt, amit te létrehoztál (attól függetlenül, hogy van- e értelme egyáltalán), úgy b***d ki ahogy akarod, nem? Nem olyan érthetetlen ez. Mindemellett én se tartom jó ötletnek, ami történt, de nyilván ezt már megváltoztatni nem lehet.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.12.15. 17:53


Én értem mire gondol tomm, van benne ráció.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2009.12.15. 17:51


de
fostit írtam direkt
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10290
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2009.12.15. 17:47


hahaha
mint írtam túlzásnak tartom a kizárást, sőt maga a tény lepett meg, hogy hirtelen milyen bekeményítés jött..
de miiiiiiiiiiiiiiiiiii?
Atyaééég. miről beszéltek?
hát ha a vezetőség gyurcsányi módszerekkel operál, akkor néhányan olyanok vagytok mint az mszp legszebb ellenzék-időszakukban. olyanokat hordtok itt össze, hogy komolyan röhögök.
pondró, meg talpnyaló, meg felfedte a valóságot....
Jééézusom, ez egy sz@ros fórum!! milyen valóságról beszéltek? hahahaha. mintha milliárdos üzleteket bonyolítanánk...

és:
ha ennyire űberultragáz: akkor tényleg, mi a jófenéért vagytok itt?? ha én egy helyet, vagy a hely vezetőit mocsoknak gondolok, akkor oda be nem teszem a lábam...
és lehet talpnyalózni megminden, telibe lefostizom, de ez annyira nagyon vicces...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10290
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.12.15. 17:00


volt figyelmeztetve
(aki olvasta a pü-eimet (ki tudja, lehet sokan vannak :D ), azok is tudják)

És lehet hőzöngeni, és bemutatni nekünk, nem hat meg.
És lehet beidézni CS72-től üzeneteket így az árnyékvilágból, nem fogok/fogunk reagálni rá.
És lehet a kormányra hivatkozni és vele példállózni, de ez itt egy magánoldal.

És legfőképpen, akinek ez elviselhetetlen, vagy annyira bántja a szívét, hogy képtelen feldolgozni, el lehet menni innen.....

szerk:
Erről mi meg lettünk kérdezve? Nem
Ne üljünk fordítva a bilin!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.12.15. 16:44


snatch írta:nem Zácsik az, aki érdekes körülmények között került a Ljubljanába? Kis okos...:)

de :wink: de már nem bánja állítólag

látom suti megértetted a PÜ lényegét....

És még egyszer de utoljára: a kizárásnak nem egyetlen vagy két oka volt, hanem sok. És ahogy sn mondta, kár magyaráznunk...
tda: azt a szabálykiírást épp ezért írtuk ki, ennek hatására. Tehát nem meghoztuk és kizártuk, hanem kizártuk és meghoztuk.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 31 vendég