Offtopic

ide jöhet minden

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.03.06. 22:54


nameg ilyet nálunk nem is szokás :!:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.03.06. 21:39


én abszolút liberálisan állok hozzá, tehát aldairnak 100%-ig igaza van
de ugyanúgy 100%-ig igazam van nekem is, ha azt mondom, nem tetszik

mint ahogy nem tetszik az ilyen gyűlöletkeltő, kirekesztő náci duma sem:
Tehát Okakara és Balottelire ugy kell tekintenunk mint akik a hazájukért játszanak, az a pár gyökér meg bekaphatja akinek ez nm tetszik.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2010.03.06. 21:04


Aldair írta:Az ilyenek mint pl én vagy jblzs meg soha nm fogjuk másnak tekinteni magunkat mint magyarnak, még akkoris ha életem nagy részét külföldön élem le akkor is magyarnak fogom tartani magam.Mert Mo-n születtem, magyar az anyanyelvem, magyar iskolába jártam, otthoni értékek szerint neveltek. Remélem ebben egyet értunk legalább.

Eloszor is: jnzsblzs
Masodszor: Nem biztos hogy en teljesen jo pelda vagyok, mert csak egy tanevre jottem ki, hogy megtanuljak angolul aztan megyek haza. Es megigerem, hogy vissza sem nezek :D Ugyanis velemnyem szerint ahol lakom, (Birmingham) a vilag legnagyobb nyockere (persze lehet hogy egesz anglia ilyen)
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.03.06. 20:41


Tehát Okakara és Balottelire ugy kell tekintenunk mint akik a hazájukért játszanak, az a pár gyökér meg bekaphatja akinek ez nm tetszik.
vetkőzz :D :D
Mondok valamit. Ha Mo-n lenne 11 színes bőrű, aki itt született, tőlem akár generációk óta tiszta magyar, és ők alkotnák a válogatottat, az sem tetszene. Drukkolnék nekik persze, magyarnak is tartanám őket, de a magyar nép fehér. A válogatott meg egy reprezentatív kirakat.

Vagy te a bundabotrányra céloztál?
Arra. Bocsi hogy nem konkretizáltam. Mindenki leírta őket emlékszem. Bárkit kérdeztem, meg sem emíltette őket, mint esélyest. Na persze mi azért csendben odaböktük :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2010.03.06. 15:09


Rudiking írta:Légyszi jnzsblzs, tedd ki a vesszőket legalább! ;) Az ékezet és vessző nélküli szövegeid teljesen érthetetlenek, maximum sokadszori elolvasásra. (tudom, hogy ékezeted nincs, de vesszőt gondolom csak tudsz írni. ;) )

Oke megprbalom. :) (Bar sok mindent nem igerhetek :( )
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2010.03.06. 13:29


Hat a polgari-humanista felfogas szerint amit -ahogy azt eddigi hozzaszolasaibol leszurtem- aldair maganak vall elmeletileg mindenki maga dontheti elhogy milyen nemzetisegu. Ugyhogy Bongiorno Luigi :D Bar meg kell jegyeznem hogy en habar humanista szemleletunek tartom magam ezt igy semmi keppen sem fogadom el (mar csak amiatt sem amit te mondtal tomm)
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.03.06. 13:00


aldair:
ezek szerint én olasz vagyok, ha azt mondom?
akkor én olasz vagyok, senkinek nincs joga megkérdőjelezni és ezután hívjatok luiginak.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2010.03.06. 12:54


És mi a baj azzal ha igen? Ők is ugyanolyan olaszok mint bárki más, akkor a franciák stb, hollandok mit szóljanak, vagy szted Henry sem francia, Kluivert se holland? Ott születtek, az az anyanyelvük, ott jártak iskolába ezért olaszok mint bárki más.
O... abba belegondaltal mar Aldair hogy talan nem o gondolta ugy hogy okaka balo paros nem olasz hanem csak ismeri annyira az olaszokat mint te nem es tudja hogy igen sok koztuk a rasszista es arra kivancsi hogy ok mit fognak hozzajuk szolni
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.03.06. 12:33


azért az olaszokra általalában jellemző, hogy a tét nélküli meccseket elég lazán kezelik, ill. a csoportkörökben is csak a túlélésre játszanak..
ettől függetlenül fogatlan oroszlánnak tűnnek. de egy fogatlan oroszlán is lecsap bárkit...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.03.06. 02:45


nem is a te hsz-edre reagáltam Trigó
tudom :wink: , de magamra is vettem :wink:

beszéljünk inkább arról hogy a cigányválogatott 21-3-ra legázolta a pápai testőrség csapatát
legázolnak azok mindenkit. Nagyon jól nyomják. Erről miért nem harsog a média?

A Jobbik akar változtatni szerintem. De attól még hogy bekerül ellenzékbe, nem biztos hogy tud is. De ha egyszer ők lennének hatalmon... :wink:
Amúgy meg ezek olyna dolgok valóban, amiken sürgősen változtatni kell. Rohanunk lefelé a lejtőn...

olasz válogatottról:
A VB-n még úgy ahogy elmentek, feledhető a játék az eredményesség miatt
Megmosoylogtam ezt a részt. Világbajnokok, és feledhető játék????
Ember, mi kell ennél több? Ez nem póker, nem lehet bemákolni egy egész tornát! :D Muszáj hogy jó játék legyen egy vb cím elnyeréséhez vezető úton. Ráadásul nekem nagyon bejött a vb-s játékuk. Valszeg neked más stílusú foci jön be - ez van. Én imádtam. Azóta egyre rosszabbak. Most is annyira de anynira rossznak tűnnek...mint a vb előtt :wink: tudjuk mi lett belőle. Most könnyű a csoportjuk, onnan tuti továbbmennek, márpedig tudjuk hogy lassan indulnak be, tehát utána meg bármi lehet.
Mert amíg csak Leandrókat honosítunk, persze hogy azt mondja az ember, hogy minek. De ha holnap bejelentenék, hogy honosítjuk mondjuk Essient, nem hiszem, hogy sokan ellenkeznének. De persze javítsatok ki, ha tévedek.
az én szememben tévedsz. Nekem semmilyen olyna külföldi nem kell, akit szemmelláthatóalg a játéka miatt honosítunk. De egy Perez Diaz Leandro már nálunk él, itt telepedett le, itt alapítottak családot. Ez megint más. Mondjuk így se szeretem, hogy előbb honosítunk, és kb utána telepednek le.

De amit pl Kindl Gabi csinált asszem, hogy montenegrói lett kifejezetten a játék miatt - na attól felfordul a gyomrom.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.03.05. 20:22


bigg írta:Erősödik a Jobbik..

Kíváncsi vagyok, hogy a Jobbik miután parlamenti párt lesz, mit fog ezzel a kérdéssel kezdeni, sikerülhet nekik változtatni ezen?[/quote]

akarnak-e változtatni egyátalán
mert én nem vagyok benne biztos...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.03.05. 19:39


Totti8 írta:Anyukámat épp a héten jelentették fel, amiért meglegyintett egy gyereket órán... A nemzetiségét ugye nem kell megkérdezni. Kihallgattak pár gyereket, mind1ik mondta, hogy nem is fájt neki stb., de a roma koordinátor (mert ugye már ilyen is van az iskolában) addig erősködött, amíg fel nem jelentették...

Erősödik a Jobbik..

Kíváncsi vagyok, hogy a Jobbik miután parlamenti párt lesz, mit fog ezzel a kérdéssel kezdeni, sikerülhet nekik változtatni ezen?
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2010.03.05. 17:27


nem is a te hsz-edre reagáltam Trigó ;), nem akartam sohasem megmondani senkinek hogy mi tessen neki és mi nem....de azt sajnos el kell fogadni hogy globalizáció van, még ha nem is rajongunk érte (én sem értek egyet minden "intézményével)....nyugatra rengeteg bevándorló érkezik, ez elkerülhetetlen...összetehetik az olaszok a kezüket hogy nem az van náluk mint a német u-válogatottaknál...mert még a belga, holland és angol valamint francia vállogatott és társadalom esetében érthető a volt gyarmatok révén...de törökország nem volt német gyarmat...viszont a lényeg a lényeg, ebben a témában 100-an 100-félét gondolnak így kár is folytatni róla az eszmecserét ;)..beszéljünk inkább arról hogy a cigányválogatott 21-3-ra legázolta a pápai testőrség csapatát :) (no jó....csak vitzeltem)
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.03.05. 17:17

:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2010.03.05. 16:53


Anyukámat épp a héten jelentették fel, amiért meglegyintett egy gyereket órán... A nemzetiségét ugye nem kell megkérdezni. Kihallgattak pár gyereket, mind1ik mondta, hogy nem is fájt neki stb., de a roma koordinátor (mert ugye már ilyen is van az iskolában) addig erősködött, amíg fel nem jelentették...

Erősödik a Jobbik..
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.03.05. 13:06


Sajnálom imperatore r , de nem tehetek róla,ha zavar a két néger egy olasz válogatott csatársorában. Ez van. Bár en így gondolnám.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2010.03.04. 20:58


Nesztek egy kis olaj a tuzra avagy egy ujabb magyar "foci siker" http://sportgeza.hu/futball/2010/03/04/ ... alogatott/
Egyebkent gratula a fiuknak biztos oriasi elmeny lehetett nekik (mar csak azert is mert romaban volt a meccs)
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2010.03.04. 19:09


Nem mondtam egy szóval se, nyomják csak nyugodtan a Marseillest teli torokból, biztos franciák ők. Azt viszont már halkan mondom, Kölcsey himnuszát viszont köszönöm szépen ne...
Az meg, hogy tudja-e egyáltalán a játékos a himnusz, max magyar érzületének eldöntője, de attól, hogy tudja vki és büszkén énekli, számomra nem lesz magyar. Nem azt mondom, hogy sohase, de úgy semmiképpen, h bejön valahogy az országba azt' pár év múlva magyar lesz mert elénekli a himnuszt és magyarnak vallja mgagát egy esküben.
Jah, az előző hozzászólást campusról toltam, és pont egy fekete ült mellettem, remélem nem leste a monitoromat :).
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2010.03.04. 18:08


ne gyertek már megint ezzel a "franciafarikaivlogatottésnincsfehérbiztosrasszistadisznók" dologgal...láttam már jó pár magyar válogatott meccset és a pofám leszakad néha attől a himnusz alatti tátogástól amit a "fiaink" némelyike lerendez...ott legalább általába büszkén nyomják a marseillest, legyen fehérek vagy feketék...ha jól tudom ennek kéne mérvadónak lennie nem a bőrszínnek....nekünk is volt afrikai meg brazil magyarunk is...mégse háborgott folyton senki...és sztem "tök nyóc" hogy itt abszurdisztánban mit gondolsz róluk...ahogy az is hogy én mit...remekül elvannak minden világeseményen...ha nem egy balfék lenne náluk a szövkap. még simábban is mennének a dolgaik...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2010.03.04. 14:00


Trigoria írta:Okaka - Balotelli
micsoda jövő az olaszoknak... :(

Annyira mégse rühellhetik a franciákat, hiszen az ő mintájukra alakítják át a csapatot, a végén már csak a kapus és az edző lesz fehér. :evil: Tényleg, Mexesnek van még esélye a válogatottságra v rasszizmus lenne, ha fehér is játszana?
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.03.03. 23:54


Okaka - Balotelli
micsoda jövő az olaszoknak... :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.03.03. 19:38


eldőlt, 0:2
Stefano ebben is benne volt legalább.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.03.03. 19:31


ha már lövik, akkor már ő lőjje!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.03.03. 19:30


Kádárt kiállították , naturalmente Okaká-ról, úgyhogy 10 10 ellen.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2010.03.03. 18:55


Sport 1-en megszólalt egy mlsz szakértő, aki azt mondta Okakaka Chuka lötte az olasz válogatott gólját...
pffffffff
:mrgreen:
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 21 vendég

cron