Offtopic

ide jöhet minden

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.12.24. 09:00


Kellemes Ünnepeket kívánok mindenkinek!
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2009.12.23. 23:41


Boldog karácsonyt kívánok minden romanistának!
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.12.23. 14:00


valamiért nem fér be a kép széltében, de tudjuk mit akarsz mondani vele :). (vagyis hmm, itthon jól megjelenítődik, bent cégnél a notebook-on lógott ki a széle)

Személy szerint köszönöm és hasonlóakat kívánok Neked és a családodnak is.

ui: az egyiket töröltem, gondolom véletlenül lett kettő
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2009.12.23. 13:42


Kép
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.12.23. 01:44


Nálunk tegnaptól más a soros, lévén társasházban vagyunk. :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.12.22. 18:29


Én meg lesz*rom, nemsoká belepi a házat, legalább nem megyek dolgozni :lol: :lol:
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.12.20. 19:21


és most már én is 3x
az uccsó kifejezetten jó volt a fémlapáttal és a ledöngölt hóval :D :D

én tegnap amúgy ronggyáfociztam magam :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2009.12.20. 19:19

KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: mole Dátum: 2009.12.20. 15:12


áhh, úgyis elolvad :)
Avatar
mole
Site Admin
 
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2004.07.13. 21:17
Tartózkodási hely: Montréal

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.12.20. 14:57


most már én is! ;)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2009.12.20. 11:24


Mondjuk én nem melóztam, tisztességesen "megültem a szombatot" :)
A futás különben nagyon jó volt. Akkor még enynire nem fújt a szél. Olyan izomlázam lett a 14 kili után, mint egy maraton után sem. A hóban futás úgy látszik olyan izmokat mozgat meg, amiket általában nem használ az ember.
A mai napot viszont kihagyom. Elég volt sportnak a hólapátolás. Még szánkózni sem megyünk a gyerekekkel a hegyre ebben a ronda szélben.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.12.20. 09:46


Trigoria írta: jelentem én már kétszer lapátoltam havat - unom, de legalább elállt :D )

én is kétszer nyomattam a témát, ma reggel volt a második, de jelentem, hogy b*szott elállni és ráadásba még fúj is a szél, így nagyon hatékony amit csinálok. Kb sz*rt sem ér...

FR: nem mentem tegnap futni, mivel melóztam nap közben, majd 2 óra volt az amúgy 45 perces út hazafelé, majd hazaérve nekiálltam havat lapátolni és fél9-kor jutottam be a lakásba. Remek volt a tegnapi napom :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.12.18. 11:40


James Bond írta:szombat, tv2 Where is James??? :nemtom :nemtom no Bond, no party. :(

ahh, nemmondod, hogy nem érsz rá? :lol:
francba...pedig de jameseztem volna egyet. Mindegy, max előkapom az egyik dvd-t random szerűen :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.12.17. 12:54


ahh, ahogy Totti mutatja a figurát...:D Bár az is lehet, hogy csak azt jelzi, hogy ez egy két pontos lesz :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.12.16. 17:39


Szponzor igen,a női kosárcsapatnál is.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.12.16. 11:57


calderoni írta:na ezt meg én nem értem :D

a szeviép szponzor volt (vagy az is) a pick Szegednél nem ?.... csak erre kérdeztem rá....ők...mármint a szeviép mindig örök emlék marad :D ...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2009.12.16. 08:49


jnzsblzs írta:Nekem itt szavam nincs. .... Ugyhogy kerdem en, hangsulyozva hogy tenyleg nem sok beleszolasom van a dologba a fent emlitett dolgok miatt, miert kell osszeskuves elmeleteket gyartani az adminok szemetsegerol? En elhiszem hogy CS72 rendes srac, viszont feltetelezem hogy az adminok nem minden ok nelkul vagtak ki az oldalrol (az osszeskuves elmeletek szamomra nem indokok) mint azt a bizonyos kozmondasbeli macskat, meg akkor is ha viselkedsuk tulzo volt. De azzal a mentalitassal amivel most nehanyan irjak a reagjaikat azzal hosszutavon csak egy dolgot erhetnek el megpedig azt hogy snatchek megunjak az egeszet es abbahagyjak az oldal mukodteteset es akkor majd mehetunk az asroma.gportal.mindenkioldala.hu oldalra ahol midenhol reklamok meg virusok lesznek a maradek heleyen meg egy kiiras hogy bocs megszunt az oldal. Es akkor majd kiderul hogy mennyire igaz is az a mondas hogy a jo dolgokat akkor kezdjuk el ertekelni igazan amikor elveszitjuk oket. De oke felejtsunk mindent amit mondtam irjatok amit akartok en meg imadkozok hogy az adminoknak legyen eleg lekierelyuk elviselni ezt (es ez nem egyszeru dolog) mert mast ugysem tehetek mert mint mondtam nekem itt szavam nincs.

p.s. Es legyszives ha mar szidtok valakit akkor legyetek mar magatokkal annyira igenyesek hogy ugy kulditek el a oket francba hogy ne hasznaljatok benne a feleslegesnel tobb karomkodast (Eleg szinvonalas az anyanyelvunk ahoz hogy sokkal fajdalmasabb szurasokat lehessen kitalalni tragar szavak hasznalata nelkul mint igenybevetelukkel)


Nem tudom, mennyi idős vagy, és sokakról szintén nem. Nem is ez számít, hidd el. Az embereket a hozzászólásaik minősítik, mi is azok alapján alakítunk ki képet Mindenkiről, aki itt fórumozik. Nem számít a kor és a tapasztalat, csak a megnyilvánulások minősége! Sokan írtak itt már az évek alatt megmosolyogtató dolgokat, de együtt nevettünk rajta, és javítgattuk is őket közösen, nem mint admin és moderátor, hanem mint fórumozó a fórumozót. Észrevettétek sokan, hogy a helyesírást személy szerint én szoktam szóvá tenni, de már elég régóta nem szólok, elfáradt a "belső magyar tanár " bennem, másrészt rá kellett jönnöm, hogy a vok, vagy a imcsi meg még mit tudom én szlengek, rövidítések ellepték a netet, az sms-t, msn-t és minden egyéb hasonló társalgási rendszert. Most is "fáj" a szememnek, de legyen, ha valakinek így esik jól, írja, nem nézek oda, átfutok rajta... Szóval vannak dolgok, amik miatt nem szólok(lunk), ne legyen az, hogy mindenbe találok(unk) "rosszat", és elrontsuk a szájízeteket, amiért is egyre többen, és egyre többet jártok ide.
De vannak olyan dolgok, amik nem férnek már bele, és ezért születtek olyan döntések, mint CS72 kizárása, vagy a felemlegetett közlemény. Ha elolvassátok a Fórumozási Etikettet, és magatokba néztek, rá fogtok jönni, hogy elnézőek voltunk úgy általában, és most nem egy - egy emberre gondoljatok, hanem mindenkire...
Nézzetek körül a témák között, mennyi hsz születik egy - egy nagyobb hír, vagy mérkőzés előtt, alatt, után, s látni fogjátok, hogy mindig-minden hszt képtelenség lereagálni, felügyelni. Nem sajnáltatni akarom magam, magunk, de hál isten, az oldal látogatottsága és "sebessége" már lassan túlnő azon a szinten, ami "másodállásban" kezelni lehet normálisan.
Felvetődött, miért van pl. olyan topic, hogy Romás lányok Ide, mikor semmi szükség rá... Sok olyan topic van, ami alig-alig használatos, de a múltunkhoz tartozik, és ha más nem is, de én néha -néha beleolvasok, nosztalgiából, néha vidáman, néha összefacsarodó szívvel, mert olyan emlékeket ébreszt, amiket már rég elfelejtettem volna, ha azokat a topicokat kidobjuk :(
Alberto topicja is megmaradt, és sok más olyan játékosé, akik már nem a Roma mezében ülnek a kispadon :D, már ha lehetek kicsit gonosz!

Az oldal létezése óta nem volt senki, akit ki kellett volna tennünk, de olyan nagy számban nem is voltak fórumozóink, mint mostanság. Nehéz döntést hoztunk meg, de meg kellett tennünk. Ezúton szeretném megköszönni CS72-nek a nevetekben is,- ha megengeditek - a sok hasznos információt és segítséget, amit itt megosztott mindenkivel, és további sok pozitív romás élményt kívánjak!

Zárásként Mindenkitől azt kérem, mielőtt egy hszt elküld, olvassa át még egyszer, mérlegelje, hogy azt szemtől szembe is elmondaná-e, és ha biztos benne, akkor nyomja meg a KÜLD gombot. Közelegnek az ünnepek, próbáljunk egy nagy családként megértőek, toleránsak lenni egymás iránt, és ne az állandó piszkálódást és kötözködést kelljen olvasni, ami egyre többek nemtetszését, és ritkább látogatását eredményezi.

Köszönöm Mindenkinek!
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.12.16. 00:20


Igazából az az ultragáz h már erre a fórumra is beköltözött az a fajta gyűlölködés, ami ma uralkodik Magyarországon. Aki tegnap még a barátod volt, holnap már megölnéd egy kanál vizben ha tudnád. Nem értem. Mi itt mind egy csapatnak szurkolunk, összeköt minket annyi minden, és még mi is egymást nyirjuk. :(
Elkeserítő az ami ma Magyarországon folyik, elkeserítő ami a világban folyik, számomra teljességgel felfoghatatlan dolgokat kell nap nap után megélnem.
Gyerekek egy dolgot már megtanultam: egy bűnös sosincs! Ezt azoknak üzenném akik mindent a másik oldalra akarnak kenni. Nincs olyan h egy bűnös.
Hogy juthattunk idáig? Hová lettek az emberi értékek? Miért nem tudjuk egymást a legkisebb mértékben sem tolerálni? Miért az erőszak a válasz mindenre? Kérdések amelyek még folytathatóak, de nem tudom rájuk a választ.
Végtelenül elszomorít az ami történt....
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2009.12.15. 23:38


Nekem itt szavam nincs. nalam itt okosabb, idosebb, bolcsebb, es tapasztaltabb eberek ulnek akik mar akkor roma szuroklok voltak amikor en meg nem is leteztem. Raadasul meg csak a teljes sztorit sem ismerem mert igaz hogy az adminok hozzank vagtak ketszer haromszor ot-tiz sort (bar igaz nem is kell tobbszor hisz eleg lathato helyre tettek) amibe elismetelgettek ugyanazt (kozos dontes volt. nem egy hsz miatt tortent. a dontes nem fog valtozni.) kulonbozo sorrendben. (Megjegyzem CS72 velemenyet meg ennyire sem ismerem tehat vegkepp hulyeseg lenne itelkezni). De sebaj mert en tisztelem az adminokat annyira, hogy miutan penzt idot es energiat nem sajnalva letrehoztak es mukodtetik ezt az oldalt, hogy nagy kegyesen (ami nyilvan az en elojogom mint itt minden hisz en vagyok a nagy hozzaszolo aki nagyon szakerto, es kompetens a dologban, ok pedig csak a hulye adminok) hajlando vagyok nekik megengedni hogy hadd probaljak mar betartatni a sajat szablyaikat (ami szerintem ugyse fog nekik menni de hat ez nem fontos most) amiket hangsulyozom a SAJAT oldalukon hoznak amit ha akarnanak barmelyik barmelyik pillantben atszinezhetnenek fekete-kekre es elnevezhetnek FCInternacionale.hu (mondjuk eleg hulyen nezne ki hogy beirod a cimsorba hogy asroma.hu es kijon egy interes oldal :) ). Ugyhogy kerdem en, hangsulyozva hogy tenyleg nem sok beleszolasom van a dologba a fent emlitett dolgok miatt, miert kell osszeskuves elmeleteket gyartani az adminok szemetsegerol? En elhiszem hogy CS72 rendes srac, viszont feltetelezem hogy az adminok nem minden ok nelkul vagtak ki az oldalrol (az osszeskuves elmeletek szamomra nem indokok) mint azt a bizonyos kozmondasbeli macskat, meg akkor is ha viselkedsuk tulzo volt. De azzal a mentalitassal amivel most nehanyan irjak a reagjaikat azzal hosszutavon csak egy dolgot erhetnek el megpedig azt hogy snatchek megunjak az egeszet es abbahagyjak az oldal mukodteteset es akkor majd mehetunk az asroma.gportal.mindenkioldala.hu oldalra ahol midenhol reklamok meg virusok lesznek a maradek heleyen meg egy kiiras hogy bocs megszunt az oldal. Es akkor majd kiderul hogy mennyire igaz is az a mondas hogy a jo dolgokat akkor kezdjuk el ertekelni igazan amikor elveszitjuk oket. De oke felejtsunk mindent amit mondtam irjatok amit akartok en meg imadkozok hogy az adminoknak legyen eleg lekierelyuk elviselni ezt (es ez nem egyszeru dolog) mert mast ugysem tehetek mert mint mondtam nekem itt szavam nincs.

p.s. Es legyszives ha mar szidtok valakit akkor legyetek mar magatokkal annyira igenyesek hogy ugy kulditek el a oket francba hogy ne hasznaljatok benne a feleslegesnel tobb karomkodast (Eleg szinvonalas az anyanyelvunk ahoz hogy sokkal fajdalmasabb szurasokat lehessen kitalalni tragar szavak hasznalata nelkul mint igenybevetelukkel)
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.12.15. 20:47


na ezt meg én nem értem :D
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.12.15. 20:46


ott benne van még a csapatban a szeviép ?
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.12.15. 20:42


Találd már meg az analógiát az isten áldjon meg :D Ja, ki nem állom. Az összetevői miatt leginkább.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.12.15. 20:40


calderoni írta:Ha már off, akkor legyen kövér. Én ugyanígy vagyok a Pick Szeged kézilabda csapatával.

ezt nem értem :roll: . rühelled, vagy mi? :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.12.15. 20:39


Imperatore Romano írta:akkor azt képzeld el hogy én is utálom...szégyen szemre..mert ugye Miskolc...meg kocsonyafesztivál...érdekes dolgok ezek...ha már meglátom a hozzávalóit vagy azt hogy készül...már akkor kiszaladnék a világból....:)

Ha már off, akkor legyen kövér. Én ugyanígy vagyok a Pick Szeged kézilabda csapatával.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.12.15. 20:36


snatch írta:ahh, akkor nekem is annyi. Kész vagyok a kocsonyától, már a gondolat is kicsinál :).

Még gyerekkoromban próbálta anyám ránk erőltetni a kocsonyát, bátyámnak egy egész tányér volt a kötelező, húgomnak és nekem fél-fél. Érdekes, egyikünk sem eszi meg azóta sem :mrgreen:

akkor azt képzeld el hogy én is utálom...szégyen szemre..mert ugye Miskolc...meg kocsonyafesztivál...érdekes dolgok ezek...ha már meglátom a hozzávalóit vagy azt hogy készül...már akkor kiszaladnék a világból....:)
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég

cron