Offtopic

ide jöhet minden

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.03.14. 18:09


belenéztem, elkezdtem, de 10 msp után kinoymtam, mert nem érdekel. Addig semmmi durvát nem láttam benne.

Rudiking: csendben jegyzem meg és hívom fel a figyelmed, hogy ez az OFFTOPIC. Pont erre való! :wink: Ha direkt zrikálásnak rakta be mondjuk (bár fogalmam sincs tényleg mi a baj, hisz nem néztem végig), még azzal sincs probléma. Hisze ez az offtopic, és szoktuk zrikálni egymást-
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.03.14. 17:54


mi lenne? nyilván sumi rajongó. még fiatal a szentem, nyilván nem tudja, nem szabad semmit ilyen komolyan venni. az életet sem

rudi:
csinálhatnál ilyen videót. én biztos röhögve nézném végig
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.03.14. 17:48


hát most már én is roppant mód kiváncsi lennék rá, hogy mivel sikerült kivívnom a haragodat? :o :?:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.03.14. 17:28


Rudi mi a problémád a videóval? Jó lenne ha nem rébuszokban beszélnél, hanem leírnád egyértelműen h mi bajod van vele...
Én megnéztem és semmi kivetnivalót nem találtam benne...
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.03.14. 16:14


jó, akkor írd meg nekem léci privátba, hogy mi van a videón, ami annyira sértő volt. Én nem néztem meg, ahogy írtam is. De ha igazad van, akkor mea culpa természetesen.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.03.14. 15:48


Rudiking írta:Mi ez a sz*r? Ezt most hergelésnek linkelted be? Ha igen, akkor gratulálok, nagyon okos vagy.
Ezt már csak az múlja felül, aki ilyen videót csinál.

Héé!! Erre miért van szükség? Mivel bántott meg? Téged, vagy valakidet szidják a videón? Nem néztem meg, de kb sejtem, hogy nem. Akkor meg? Nyugi barátom. Nem hiszem, hogy ennyire bántó az a link. Kinek a pap, kinek a papné...Inkább ne reagáltál volna...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2010.03.14. 13:00


feree80 írta::flagbig: http://www.youtube.com/watch#!v=x4vxdWb ... re=related :flagbig:

szeretnék egy kockás zászlót, lehetne? :)

kérj a Nyuszitól :P
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.03.14. 12:57


:flagbig: http://www.youtube.com/watch#!v=x4vxdWb ... re=related :flagbig:

szeretnék egy kockás zászlót, lehetne? :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.03.14. 00:36


mindenki ki akar használni mindenkit. kérdés hogy épp kinek sikerül :D
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.03.14. 00:33


Akkor most ki hazsnál kit? Levy lassan jelen lesz Kínában is :D :D

amúgy a kelkápi főzeléktől engem is kiver a víz :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2010.03.13. 19:32


nem, befektetésem 50% kínai részvényekben van, ami 83,5 % zárt dec. 31-el
Azóta mondjuk már nem abban van a pénz, mert most Kína lefele megy, legalább is még 1-2 hónapig...
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2010.03.13. 18:10


Levy ASR írta:...és tavaly 80 % hoztak nekem a részvényeik ;)

Ez vmi tőkeáttétes biznisz volt? :shock:
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.03.13. 13:31


attól mert a kis kínai tolja a kifőzdében, ugyanúgy kihasználnak minket. lsd henkúk.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2010.03.13. 13:19


snatch írta:Nekem nem szimpatikusak a kis kínai arcok, de el kell ismerjem, hogy idejönnek és melóznak keményen. Mindegyik megpróbál boldogulni, de nem a Te károdon, nem téged megkárosítva.

Na itt a lényeg kérem szépen.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.03.13. 10:57


én nem is az egyszerű kínaitól félek. ugyanúgy, mint ahogy az egyszerű zsidó is dolgozik rendesen. én a vezetésüktől, ill. úgy általalánosságban a kínaiaktól félek.
mert én nem akarok úgy dolgozni, mint egy gép.
egyébként meg nem bírom a kínaiakat. ugyanúgy, mint a kelkáposztafőzeléket. nem tehetek róla, nem csináltak nekem soha semmi rosszat, rosszul vagyok a sárgáktól is, meg a kelkápi főzeléktől is..

és nem mondom, hogy jobb a tudatlanságban élni, csak sztem kár ezen fárasztania magát az embernek folyamatosan. csak önmagát szívatja az ember
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.03.12. 23:02


A háborút az osztrákok akarták tűzzel-vassal, kényszerpályán voltunk, mertük volna nem megszavazni...
Az aláírásunk ott volt végül, innentől mindegy volt.
Ha sikerül megtudnod honnan van, majd tudasd. Előre is köszi! Nem baj ha nem találod meg.

tomm:
olyan méllyen gyökerezik az egész társadalomban az elnyomáshoz való hozzászokottság, hogy abból nincs kiút.
Pont ezért dolgoznka mint a gép nálunk is. Ezért nem lesz tőlük hőzöngés soha.

vagy a fotelban kell maradni és nyugodtnak lenni, vagy vasvillát ragadni és támadni. de a fotelben lenni és a támadásról beszélni hiábavalóság és butaság.
ebben sajnos tök igazad van. De valahogy mégis jobb ezekről a dolgokról tudni. Vagy vegyük be a rossz pirulát és éljünk a Mátrixban - ez is egy lehetőség. De nagyon jó ahogy mondtad, hogy nagyon nem mindegy milyen anyagi körülmények között tesszük ezt.
(Én leszállok a büdös csöves mellől inkább.... Ma nem engedett fel reggel a villamosvezető csajszi egy durrant kerekű bicajosfurát a vilire - ilyen világban élünk)

Az Istvános gondolatod csodaszép volt. Tökéletesen így gondolkodtam volna akkoriban - és haltam volna hősi halált. :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.03.12. 16:01


Én is e-mailben kaptam ezt a word dokumentumot így aztán nem tudom, hogy hol és mikor jelent meg az eredeti, de majd megpróbálok utána járni! ;)
A háborút az osztrákok akarták tűzzel-vassal, kényszerpályán voltunk, mertük volna nem megszavazni...
Abban viszont igazad van, hogy a jelenlegi történelmi viszonyok mellett bármiféle revíziós törekvés álom csupán! :(
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.03.12. 15:34


nem azt mondtam, hogy a köznép, hanem azok, akik ma hőzöngenek. (hogy jogosan vagy jogtalanul az teljesen mindegy)

azért nem uralkodhatunk, mert általában nem a galamb vadássza le a sólymot....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.03.12. 15:23


tomm írta:én egyre inkább zsidó párti vagyok. sokkal inkább ők, mint a kínaiak.
márpedig a kínaiak jönnek és tarolnak. és egyre jobban tarolnak.
szóval azt mondom örüljünk amig a tetü zsidók uralkodnak, mert ha jönnek a tetü kínaiak... visszasírjuk ezeket az időket!
Miért ne uralkodhatnánk mi, ezt valami tiltja?

Egyébként Bill Gates most csak a világ második leggazdagabb embere, ki gondolta volna... valami mexikói fickó megelőzi... ő pölö nem zsidó, úgy látszik tudnak egyéb népcsoportok is bánni a pénzel, nem csak a zsidók.
snatch írta:Nekem nem szimpatikusak a kis kínai arcok, de el kell ismerjem, hogy idejönnek és melóznak keményen. Mindegyik megpróbál boldogulni, de nem a Te károdon, nem téged megkárosítva.
Van egy kínai kajálda az árkádban, ott is lehajtott fejjel, kussban dolgoznak mint a gép, viszont nem képesek mosolyogni.
Elgondolkoztál már valaha, milyen lehetett az a megkeresztelkedés? a nyugati útra való lépés? Mindannyian, akik kicsit is a zsidók ellen beszélünk, habzó szájjal üvöltve rohantunk volna Szent István seregei ellen.
Ezt ugye nem tudhatjuk, az is lehet, hogy a köznépnek tökmindegy volt melyik vallást imádja, és mivel még áldozni sem kell a kereszténységben még anyagilag is megéri. :P
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2010.03.12. 13:28


Ez pontosan így van ahogy mondod, egyvalami hiányzik: hol van István? Annak kell tudnia a helyes irányt aki irányítja az országot (illetve ma már többes számban). Ha adott esetben Orbánék lesznek azok akik egy ilyen fordulatot megvalósítanak el is fognak hallgatni az aktuális ellenzők is, a történelem meg majd ítél.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.03.12. 13:14


elgondolkoztál már valaha, milyen lehetett az a megkeresztelkedés? a nyugati útra való lépés?
mindannyian, akik kicsit is a zsidók ellen beszélünk, habzó szájjal üvöltve rohantunk volna Szent István seregei ellen.
mert hogy az a szemté g.ci pápabérenc lábbal tiporja az összes létező magyar hagyományt, hogy nyalja a seggét a sapkásnak. öldösi a saját népének a fiait, hogy teret adhasson a nyugati szennynek. stb stb stb
kb így nézett ki az a nyugati útra való lépés.
nem volt semmivel sem felköntebb, mint a mai világ. sőt! néhányunk ugyan jól élt volna kis váracskájában, de nagyrészünk a földeken döglött volna meg.

pénz kell és akkor ezek a dolgok is könnyedébben vehetőbbek.
és ne mondja nekem senki, hogy ugyanolyan érzés erről gondolkodni egy merciben mint egy buszon a büdös csövestől 2 méterre, hányingerrel.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2010.03.12. 12:59


Miért, nomád népként vándorolva nyugatra nem volt utópia a letelepedés, a megkeresztelkedés és a nyugati kultúrkörbe belépés? Nem gondolom mindazonáltal, hogy túl sok esély van rá, de ki tudja mit hoz a jövő, meg kell próbálni nem pedig itt kushadni mint most. És ezen persze nem a katonai erőt értem, mert azzal aztán végleg szívunk már jó ideje, de gazdaságilag fölé lehetne kerekedni a környező országoknak, és akkor talán nem vernék a magyart Szerbiában, fogadnának el mindenféle aszimilációt segítő törvényt sk-ban, stb, mert függenének tőlünk mint még a rendszerváltás után is egy kis ideig.
Ez egy kis lépés, de utána autonómia és kitudja mi még.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.03.12. 12:48


azt kívánni, hogy a saját magunk urai legyünk sztem kb olyan, mint mikor az amerikai filmben a szépségkirálynő a világbékét óhajtja. már bocs.
totális utopia.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2010.03.12. 12:46


tomm írta:úgyhogy én a zsiciket választom a kínaiak helyett

És kiválasztja végre a magyarokat? :S Jó lenne, ha lassan 600 év után újra ez a nemzet irányítaná ténylegesen is az országot.

ps. Jobb ha nem írogatok ide, még a végén kitilt az NBH a Bajnai-előadásról. :)
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.03.12. 12:32


azt elfelejtitek, hogy a kínai nép is hasonló az oroszhoz. történelmileg az elnyomáshoz van szokva. császárok totális hatalommal, aztán komcsi diktatúra a legjavából. most ugyan enyhültek a dolgok de neeeee. ne tévesszen meg senkit. ahogy az oroszoknál, náluk sem lesz soha demokrácia. olyan méllyen gyökerezik az egész társadalomban az elnyomáshoz való hozzászokottság, hogy abból nincs kiút.
és lehet persze mondani, hogy nálunk sincs demokrácia stb, de azért kicsit jobb a helyzet mint kínában.
és ha jönnek és hozzák magukkal a szarukat, majd csak pislogtok, hogy héééé, hova tűnt a kuruc.info? ja, letiltották? hogy ők ilyet is tudnak? és meg is csinálják? ja, hogy egyátalán nem nyithatom ki a pofámat még baráti körben sem a dolgok ellen? hát ez így nem ok...

kicsit soknak érzem mind az antiszemitizmust mind az anti-antiszemitizmust. én utálom a zsidókat, erre megvannak a személyes és általános okaim is. de nem kell ezzel foglalkozni állandóan. a világ mindig is rohadt volt, függetlenül attól, hogy egyiptomiak, rómaiak, amerikaiak, zsidók, vagy kínaiak uralkodtak.
persze ha az ember állandóan ezen a témán pörög, iyen oldalakat olvas, ezen gondolkodik, stb stb, akkor persze, hogy totál ki van rájuk. én is, ha 2 napig kuruc.infot olvasok, ideges leszek. hát nem olvasok, csak ritkán. egyrészt mert nem hiszek magában az emberiségben, tehát nem hiszem, hogy ők megtalálták a bölcsek kövét. magyarul ott is egy rakás kamu van. másrészt minek idegesítsem magam, ha nem tudok ellene tenni vmit?
vagy a fotelban kell maradni és nyugodtnak lenni, vagy vasvillát ragadni és támadni. de a fotelben lenni és a támadásról beszélni hiábavalóság és butaság.
úgyhogy én a zsiciket választom a kínaiak helyett
a gond csak az, hogy ezt nem mi fogjuk megválasztani...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég

cron