Offtopic

ide jöhet minden

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2009.10.31. 21:14


Minden szavaddal egyetértek Calderoni.

gondolom a 10 millió sztárt így gondoltad: "sztár", dolgozni persze senki nem akar. Gyakorlatilag, ha valamelyik csaj leveszi a melltartóját, milliókat kereshet és a média világába kerül...röhej ez az egész.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.10.31. 20:26


kiskapusi írta:Calderoni, kívánom neked, h egyszer az életben vmi hasonlót tudj alkotni, h csak 10 ember felnézzen rád, nem kell millióknak...

Miért kellene rám bárkinek is felnéznie? Nem vagyok rászorulva, nekem jó ez az élet. Nincs szükségem a föltűnésre, mint néhány "média g*** nek", hogy fr.-t idézzem.
Ahhoz képest, h nem hallgatod, elég jól tolod az esemesdrímtímet...

Nem hallgatom, de nem mindig voltam ilyen szerencsés helyzetben. Van úgy, hogy többen dolgoztok egy helyen és egy zene doboz van. A kollégám volt oly mértékben beléjük szerelmesedve, mint te. Ő is ráunt a dologra. Kaptam a főnökömtől egy rádiót, leginkább a Kossuthot hallgatom. Már a kollégám is rászokott, mondván sokkal több értelmes dolgot hall.
Az is érdekes, h szerinted ez nem munka...Ja, felkelni hajnal 3kor minden nap, dolgozni az adások menetén..

Egy péket ki magasztal az égig? Nyilván ő 8 és 4 között süt. Dolgoztam én is éjszaka, nem pofáztam a seggemen ülve egy stúdióban. Érdekes módon nem mondta senki se este 6-kor, amikor elindultam dolgozni, hogy szevasz isten.
Magyar betegség ez, h sajnálni kell mások sikerét...Lehet örülni...
Nem sajnálok én tőlük semmit, csak a levegőt. Miért nem abban sikeresek, hogy hány téli gumit dobnak föl egy nap alatt egy autó szervízben? Magyar betegség az is, hogy a 10 millió sztár országában, bárki bármilyen jelentéktelen dolgot is művel a szórakoztató iparban, az egekig lehet magasztalni a média által.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.10.31. 15:29


Nyugi kiskapusi, miért szívod mellre?
Neked is volt egy véleményed, és a többiek is elmondták a magukét - és hát nem esett egybe, ez van.
Ettől még jóember vagy, és a többiek is azok. :wink:

Költői kérdésre,költői a válasz!
Ezt tapasztaltam tehát ne fárasz!

Egyébként létezhet... :wink:

suti koma, ez aztán mesteri érvelés :wink: :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2009.10.30. 22:28


A zenén kívül volt más is volt ezen a két csatornán?

Komolyan kérdezem ,mert én mióta nem hallgatom a körkapcsolásokat, a Poptarisznyát és a hétfőnkénti kívánságműsort, néha-néha Kossuthon szoktam "nevelődni".
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.10.30. 21:03


Én pl.soha nem tapasztaltam olyan dolgokat amiket leírtak...
Tehát nem is létezhet? :wink: ne válaszolj, költői kérdés volt...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.10.30. 20:02


fradista romanista írta:(amúgy különben is szerintem nevezett médiag..cik hamarosan majd egy másik hasonló színvonalú adóból fogják rontani az étert)

ebben biztos vagyok én is. Amúgy úgy vagyok vele, hogy rohadtul nem érdekel, én is éltem azzal a jogommal, hogy le se sz*rtam őket és nem hallgattam, az sem érdekel, hogy most megszűnik ez a két adó, csak az nem tetszik, hogy még felmagasztosulnak ezek a senkiházik és még nekem kellene sajnálnom őket. Gondolom engem sem sokan sajnáltak, amikor pl megszűnt az állásom...:) :roll:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8094
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2009.10.30. 19:47


Nincs ez az ügy egy klcsit a jelentőségéhez képest túldimenzionálva?
(amúgy különben is szerintem nevezett médiag..cik hamarosan majd egy másik hasonló színvonalú adóból fogják rontani az étert)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.10.30. 19:16


a kurucnak is ez a véleménye :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.10.30. 19:09


mole írta:a bringámra én sem fogok :D, a bringások számára amúgy is kedves párosról van szó... :) :canga

nem értem, hiszen ők annyira emberségesek... :mrgreen: ;)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8094
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.10.30. 19:08


nekem is tetszett, főleg, hogy ua a véleményem :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8094
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.10.30. 18:55


Nagyon szívesen! :)
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.10.30. 18:28


Már rég nem örültem ennyire! Végre eltűnnek a jó büdös p***ba! A sznob, pökhendi majom és a humortalan vén tróger, akik természetesen mindketten a kiválasztott nép tagjai. Az utolsó adást hallgatni fogom, valami szesszel a kezemben. Még esemest is írok nekik úgy, mint az a sok seggnyaló hallgató, aki isteneknek nevezi őket és még a lábvizüket is meginná. Vége gyerekek, mehettek dolgozni, rátok fér. Termelő munkát végezni, amitől előrébb jut az ország gazdasága. Ki a paprikaföldbe kapálni, nem "pitafutizni" meg "esemesdrímtímezni"! Gombos Edina is a nyihogás helyett megfoghatja a munka végét, nem tud már más oldalvízén lavírozgatni, a más által kitaposott ösvényen virgonckodni. Voga volt az egyetlen jó tag közülük, akinek van foglalkozása is, dolgozik is, nem csak sunnyog. A régi ótvar zenékről ne is beszéljünk, amik naponta ismétlődnek. A danubius meg nálam Magyarország legigénytelenebb rádiója zeneileg, egyszerűen elviselhetetlen. Csak egy közel sem elhanyagolható kérdés: miért csak ez a 2 rádió hallgatható országosan a közszolgálatin kívül? Mielőtt beléptünk az unióban kismilliószor hallottam, hogy annyi szabad frekvencia lesz, mint égen a csillag.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: mole Dátum: 2009.10.30. 17:13


snatch írta:Az pedig a legutolsó dolog lenne amit megtennék a világon, hogy szalagot aggassak a kocsimra értük :).

a bringámra én sem fogok :D, a bringások számára amúgy is kedves párosról van szó... :) :canga
persze jogomban áll, hogy ne hallgassam őket, és ezzel éltem is az utóbbi jópár évben, és elismerem, hogy nagyon sokan viszont szerették a műsoraikat, szóval számomra mellékes, hogy mi is lesz a sorsuk *... tulajdonképpen nem is kellett volna írjak...:)...csak a szalagos dologra figyeltem fel és ez az offtopic :).

*:bár ha lenne helyeslőszavazás a megszűntetésről, akkor azt lehet aláírnám... neszenektek ellentmondás:)
Avatar
mole
Site Admin
 
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2004.07.13. 21:17
Tartózkodási hely: Montréal

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.10.30. 14:53


hát, engem ha feszítővassal és hegesztőpisztollyal kínoznának, hogy hallgassam őket, akkor sem tenném. Az pedig a legutolsó dolog lenne amit megtennék a világon, hogy szalagot aggassak a kocsimra értük :).
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8094
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.10.30. 14:48


jahh, ízlések és pofonok, ez egyértelmű ;)

én amúgy ezek miatt a rádiók miatt sem hallgatok rádiót :). Meg mert már unom a zenét a kocsiban, kb egy-másfél éve zene nélkül járok az autóval ha egyedül vagyok. Így fejben ott tudok lenni :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8094
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2009.10.30. 14:10


Lehet, h. nem volt szép, ahogy döntöttek a frekvenciákról, dehogy ezeket egy pillanatig sem sajnálom, az biztos,
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.10.30. 13:33


MartynHUN írta:http://hallgatokaradioert.com/tiltakozok.php :wink:

"Nem számít hogy Bochi vagy Balázs az isten, a cél a fontos, hogy mindenki hallhassa kedvenceit!"

sosem volt egyik rádió sem a kedvencem, nem is hallgatok rádiót. Viszont a borosbocskor párost szívből rühellem. Nem is szeretném most kifejteni, hogy mit gondolok róluk :D.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8094
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.10.28. 20:24


ha már szurkolók és szurkolás :

http://modoros.blog.hu/2009/09/08/lelat ... ocsoportok

és: (forrás: labdabiztos.blog.hu)

A szájfocista:

Rendszerint negyven-ötven fölötti szurkoló, pohos hassal, ladás- vagy övtáskával, szivacsos-hálós zöldségessapkával, felhúzott zoknival, sportcipővel. Szotyit, tökmagot ropogtat, dohányzik, kezével az aktuális Sportot babrálja.

-Szakikám, valaha itt a grundokon órákig rúgtuk a bőrt a srácokkal, nem volt más, csak a tűzfal meg rongylabda vagy konzervdoboz, de élveztük, a játék öröméért játszottunk. Mit gondolsz, az Aranycsapat hol tanult fotballozni? Na ugye!

Erre a múltra visszautalva állandóan a játékosok lövőtechnikáját, az edző taktikáját szapulja, ő minden esetben jobban tudta volna. Főleg utólag.

-Bazmeg Soós, te szerencsétlen! Ott volt üresen a Szeibert, mit önzőzöl meg csellózol? El kell vállalni, vagy le kell passzolni, de nem ott totyorogni, nem hiszem el. És ez kap meccsenként 40 rongyot, beszarás.

-De ez a Meszes is egy fasz. Minek játszatja a jobbszélen a Hanzlikot, ahelyett, hogy inkább hátratolná középre, és behozná a kis Jokonicsyt egyedüli csatárnak? Komolyan mondom, nem értem, hol lőtte ez az UEFA-licenszét, a Tésztás Gyurinál, ott!

Bár ő maga sem egy Adonisz benyomását kelti bennünk, minden vendégjátékos vagy játékvezető könnyen észrevehető testi gyengeségét emlegeti minden bekiabálásánál, a körülötte ülők pedig általános derültséggel biztatják közvetetten a szájfocistát.

-Te, te kis törpe geci Tirgulescu, a kurva román anyádat basznád teherbe! Nem tudsz fölnőni a feladathoz, mi? A szőröstalpú anyád jobban etetett volna, megnőttél volna, kisköcsög!

-Na mi van, kopasz, ballal már nem megy, mi? Megpaskoljam a fejed búbját, Kodzsek? Az majd biztos segít!

-Te ragyásképű, hosszúhajú vidéki paraszt, jót játszottál a Barca bében, mi? Zsoldos senkiházi, te is oda mész, ahol többet fizetnek!
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Petya-forzaroma Dátum: 2009.10.28. 16:06

Avatar
Petya-forzaroma
 
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2007.05.15. 22:07
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.10.28. 13:59


Ez a Real anyám komolyan mondom, még rosszabb mint mi....
lyen játékosokkal, ilyen igazolások után, ennyi kidobott pénz után még mindig semmit de semmit nem tudnak felmutatni. Pedig végre valahára nem csak a pénzt dobálták, hanem értelmes játékosokat is vettek: Albiol, XA, Granero, Garay stb és mégis, sehol sincsenek!
A Barca simán besöpri az idei bajnoki cimet is....
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2009.10.27. 19:30


Mér vinném ki a gyerekeket? Hogy hülyének nézzenek? Hogy megutáltassam velük a focit?
Hangulat zéró (azt nem a pár tíz /na jó, néha száz/ ultra ilyen-olyan próbálkozásaitól, hanem a teli leliátóktól lenne/. Színvonalas játék dettó. Van helyette lepusztultzság, trágárság, verbális és fizikai agresszió. Kinek hiányzik ez?
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2009.10.27. 18:28


suti0828 írta:Na csak az kéne!Vagyis jó lenne ha családok is kijárnának csak a hangulat a szurkolás maradjon meg!Vmi középút kéne,de nincs rá esély!Színházat ne csináljanak a meccsekből!

Ez a kettő abszolut nem üti egymást..
A gond az erőszak, a villongások, késelések, és a szurkolótáborok ostoba harcai egymás között és a rendfenntartókkal...
Ez az, ami taszít és taszíthat sok embert, nem feledkezve el a félelemről :(
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.10.27. 16:16


szerintem a "családos" meccslátogatás ugyanúgy része a focinak. Egy 5 éves gyereket had lehessen már kivinni meccsre anélkül, hogy félni kelljen a balhétól. A családos szurkolás nem csak arról szól, hogy ül és néha tapsol egyet. Ugyanúgy buzdíthatja az apa és fia is a csapatot, lehet elszánt, vehemens, de ne legyen agresszív, és ez a lényeg. Nem szabad sosem feketén-fehéren nézni a dolgokat. Amikor apám engem is először kivitt meccsre lehet nem a B közép volt az, ahol leültünk, de ugyanúgy buzdítottuk a csapatot, mint pl a B közép, én is hasonlóan énekeltem stb.

Ha a szülők nem merik kivinni a gyermekeiket meccsre az rég rossz, ennek az az eredménye, hogy a sokak által olyan nagyra magasztalt "ULTRA" típus sem fog nevelkedni a gyerekből, hiszen így lehet meg sem ismeri a focimeccsek hangulatát.
Viszont az én véleményem az, hogy nem csak az az igazi drukker, aki a B-középbe meg a kanyarba megy. A pálya közepéről is épp úgy lehet szurkolni, még ha ott mondjuk ülőhelyek vannak csak (bár most már a kanyarokban is nagyrészt).
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8094
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2009.10.27. 15:16


http://www.origo.hu/sport/focivilag/200 ... -lett.html

Ennél még többet is modnott , pld hogy biz. klubokban ők uralkodnak.
A fiatalbb generáció ezen nyilván felháborodik, de én 1etértek.
(Nálunk meg még szörnyűbb a helyzet. Röhej, hogy egem apám anno 5 éves koromtól fogva rendszeresen kivitt a meccsre, nekem meg eszembe se jut, hogy a gyerekeket kivigyem , és nemcsak azért, mert lányaim vannak)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: mole Dátum: 2009.10.25. 20:38


ugyan
Avatar
mole
Site Admin
 
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2004.07.13. 21:17
Tartózkodási hely: Montréal

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég