Offtopic

ide jöhet minden

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.01.20. 10:41


én meg pont attól tartottam, amit az előtte lejátszott spanyol-cseh meccsen láttam, hogy amint kicsit elhúztak a spanyolok (köszönhetően a kettős emberelőnyöknek) a csehek összecsuklottak azonnal...Mi viszont a többszöri kettős hátrányban sem estünk össze, és számomra ez volt a legszebb, itt látszott, hogy van tartása a csapatnak.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.01.20. 10:15


Lacika majd ma gondolkodik el este.... :wink:
Karabatic most is a világ legjobbja, nem csak volt

Amúgy a bírókra nem kenhetünk most semmit. A Törős kiállítás valóban durva hiba volt tőlük, de mégis négyel vezettünk a vége előtt, szóval...
Nem beszélve Karabatic többszöri mókás kiállításáról. Egyik sem tűnt véresen komolynak.... Ráadásul a világ legjobbját küldték taccsra ezekkel. Ezeket pl megköszönhetjük a sporiknak
Az uccsó kiállítás utáni egész pályás letámadás megfogott minket. Nagyon nem akartunk ott már támadni se. De még így is nyerhettünk volna, ha a végén az a fránya kapufa nem kapufa hanem gól. Bár akkor lett volna még 15-20 msp-ük támadni legalább, amiből valszeg gólt szereznek és így lett volna x. Első félidőben hiányoltam Eklemovicsot, bár ne tettem volna. Kedvelem őt, de az a totyogás a végén nagyon nem kellett tőle... :(

A magyar csapat ennél nem tud jobban játszani. Gyakorlatilag minden támadásból gólt dobtunk. A franciák ellen!!!! Elképesztő volt. És bírtuk a végéig. Ez a teljesítmény a négybe röpítene minket, de képtelenség tartani.

Amúgy annak az 1 pontnak akkor van értelme, ha továbbjutunk és visszük magunkkal. Márpedig a franciák "valszeg" továbbmennek, és így ha mi is, legalább egy pontot már viszünk.
Viszont én is azt tippeltem meccs előtt, hogy szoros meccsen, szépen játszva, kihajtva magunkat kikapunk a franciáktól, és ezzel ellőjük a puskaport a spanyolok ellen, ahol majd simán kikapunk. Nehogy tényleg ez legyen.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.01.20. 09:57


Szerintem is, amit a tegnapi meccsen a magyar csapat produkált támadásban, az súrolta a tökéletest. A védekezés sem volt szerintem rossz, ha azt vesszük, hogy kik álltak szemben a magyar védőfallal. Azért ez a Karabatic gyerek nem ma kezdte a szakmát és nem hiába volt (talán most is) a világ legjobbja többször is, de a többiek is. Tarthatatlan na, viszont ő is elfáradt a végére és az volt a szép, hogy míg a magyar cserék felrázták a csapatot és pluszt is adtak, addig a franciáknál ez annyira nem mondható el.

Jó volt látni, hogy Nagy Laci nélkül is van válogatott, talán ő is elgondolkodik azon, van-e értelme a spanyol válogatottságának...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2010.01.20. 08:10


Tévedtek ide is, oda is. Meglepő volt, hogy milyen jól megy a támadás Nagy Laci nélkül. Attól félek, hogy túl jól is ment. A helyzetkihasználásunk ennél jobb már szerintem nem lesz az eb-n. Ha ezt fölül tudjuk múlni, akkor Csoknyai nagyon tud valamit. Tökéletes játék volt a tegnapi, 110%-ot teljesítettünk.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.01.20. 00:00


A bírókra szeirntem nem foghatunk semmit. Pesze, h. több kiállítás volt nálunk, de ez benne volt a játékunkban.
A végén volt egy talán véleményes kiállítás, de akkor sem kellett volna 2 perc alatt 3 gólt kapnunk, ha akkor ott egy kicsit higgadtabbak vagyunk.
De ne panaszkodjunk.
Én különben csak attól tartok, nehogy meglegyen még a böjtje, hogy már az elején mndentz kiadtunk magunkból. És holnap ez visszaüt a spanyolok elen.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Vinicius Dátum: 2010.01.19. 23:54


Lelkileg azért remélhetőleg sokat fog jelenteni ez az1pont.Így a franciák nem lazsálhatnak a csehek ellen. Jó volna odacsapni a spanyoloknak.Márcsak Lacika miatt is.
Ieri, Oggi, Domani...Faccia a terra sotto gli occhi dei Romani!
Avatar
Vinicius
 
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2006.11.20. 11:08
Tartózkodási hely: Balatonalmádi

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.01.19. 22:22


Rudiking írta:Hát azért a bírókat annyira ne szidjuk szerintem.... Visszaemlékezhetünk az első félidőben pár ítéletre...

ja, szinte végig emberhátrányban játszott a magyar válogatott (többször kettősben). És hogy kaptak a végén 1-1 kiállítást ők is, már kijárt...
Rudiking írta:Egyébként az a bajom ezzel a mai eredménnyel, hogy ha holnap kikapunk, akkor semmit sem ért,

Elvileg elég lett volna megverni a cseheket, már azzal továbbmegyünk. Ez az 1 pont csak plusz.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.01.19. 22:09


pontosan erről beszélek én is, erről az esetről!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.01.19. 22:08


háát ja. voltak olyan ítéletek, hogy csak na. és mégis tartottuk magunkat. volt ugye az a szitu, hogy Törő felemelte a kezét a szélső betörésekor, majd a francia beesett a büntetőn belülre. A két bíró más-más ítéletet mutatott, végül 7-es és 2 perc lett, pedig az ismétlésből látszott, hogy semmi nem volt.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.01.19. 22:06


A kedves bíró sporik a végén pont annyit tettek hozzá, ami egy ilyen bikaerős francia csapatot feltámasztott halottaiból. Megnyertük a meccset, elvették tőlünk... Végig jól vezettek, de azér a végén kicsit meglökték őket... ehh mindig ez van. Most el vok keseredve...
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.01.19. 22:04


snatch írta:Nem szeretem, amikor elrugaszkodva a realitástól ilyen címmel jelenik meg a cikk pl nso-n:
"Győzelmet szalasztottunk el a franciák ellen"

és milyen érdekes, máris módosították a főcímet...
"Meglepetés! Döntetlen az olimpiai bajnok ellen"
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.01.19. 21:57


próbáljuk úgy nézni, hogy ez egy iszonyat erős francia csapat ellen elért siker. Szerintem nem engedtük ki a kezünkből a győzelmet. Ezek tényleg annyira erősek, hogy ellenük nem elég a 4-5 gólos vezetés mondjuk 3 perccel a vége előtt, nem lehet tutira menni még akkor sem. Szóval, szerintem értékeljük komoly sikerként a döntetlent.

Nem szeretem, amikor elrugaszkodva a realitástól ilyen címmel jelenik meg a cikk pl nso-n:
"Győzelmet szalasztottunk el a franciák ellen"

Mert lehet, hogy aki csak az eredményt látja és annak alakulását, az el is hiszi, de aki látta, az tudja, hogy ez egy nehezen megszenvedett győzelemmel felérő döntetlen volt. Nem szabad, hogy bosszúsak legyenek a magyar játékosok, hogy "csak" döntetlen lett.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.01.19. 21:28


nézi valaki a kézilabda meccset? 49. perc, fenomenális, emberfeletti amit a magyar csapat művel eddig. Nem tudom, hogy lehet-e ezt végig bírni a világ legjobbja ellen.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.01.19. 20:06


finoman calderoni
és halkan jegyzem meg, egyetértek..... :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2010.01.19. 19:02


fradista romanista írta:Nem akarok személyeskedni, de halkan azlért hozzátenném, h. olyan vagy, mint Móricka, akinek mindenről u.az jut eszébe.(be se idézem)

azt hittem, nekem írtad... Angelina szája miatt :D
de rájöttem, megint zsidózás lesz ;)
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2010.01.19. 18:45


fradista romanista írta:Nem akarok személyeskedni, de halkan azlért hozzátenném, h. olyan vagy, mint Móricka, akinek mindenről u.az jut eszébe.(be se idézem)

Személyeskedj nyugodtan, engem ez cseppet sem szokott zavarni, nevezzük nevén a dolgokat, nincs baj ezzel, ha a világ is így működne....Nem mindenről, csak olyan dolgokról amelyek a pénz, csalás, átverés, kirekesztés, demokrácia, 6 millió áldozat szavak jelenlétéből egyenesen következnek (nemcsak) számomra. Én örülnék legjobban, ha ezekről a szavakról nekem is csak az az egy szó jutna eszembe, ami az általad említett személynek. Engedtessék meg nekem az a földön túli luxus, hogy ne járjak térdig a naivitás mocsarába, lehessek gyanakvó, hozzáteszem: minden okkal. Tudod: nem zúg a haraszt...
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.01.19. 18:28


Nem akarok személyeskedni, de halkan azlért hozzátenném, h. olyan vagy, mint Móricka, akinek mindenről u.az jut eszébe.(be se idézem)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2010.01.19. 17:15


ForzaRoma24 írta:Nincs Eurosportod?? Én ott néztem, igaz csak 9-7től kapcsolódtak be a közvetítésbe, előtte asszem Afrika-kupa vagy mi volt, de az az uccsó 3 frame minden pénzt megért. Hajnal egyre ért véget, olyan safety-csaták voltak h komolyan nem hittem el h Ronnie ilyenekre képes, olyan terelések, snookerek h mondom waóóóó :D aztán jött az a durva hiba a sárgán Ronnie-tól és akkor már lehetett tudni, h mi lesz a végeredmény... :D

Itt angliaba eleg mashogy van a rendszer de lenyeg az hogy nincs :(
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2010.01.19. 17:07


Ez zavar engem is, rengeteg olyan történetet hallottam, ahol a szervezetek lenyúlták a pénz kb 80%-át fenntartási költség címén. Beteg kisgyerekeknek adományozott pénzeket.. :(
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2010.01.19. 16:58


Levy ASR írta:Brad Pitt és neje, az isteni Angelina ( olyan a szája, megérne egy hét ajtócsapkodást) is felajánlottak 1 M DOLLÁRT.

Amit majd segélyszervezetek és alapítványok mögött álló svindler zsidók lenyúlnak, tegyük hozzá halkan.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2010.01.19. 14:46


Brad Pitt és neje, az isteni Angelina ( olyan a szája, megérne egy hét ajtócsapkodást) is felajánlottak 1 M DOLLÁRT.
Az ilyeneket tudom tisztelni, becsülni!
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.01.19. 14:07


fradista romanista írta:http://www.youtube.com/watch?v=CdvwJZYqURA
bravo, capitano, még ha igen házilagos is a kivitelezés (de az külön elismerésre méltó, ahogy igyekezett szépen artikulálni :) )

Ez tényleg szép, nagyon szép!

Amúgy el tudom képzelni, hogy milyen lehet, amikor nem artikulál és '"finom" római olaszsággal beszél :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.01.19. 12:35


jnzsblzs írta:Gratula Selbynek en sajnos (szerencsre) nem lttam a meccs veget mert az :bla: angolok atraktak valami fizetos csatornara


Nincs Eurosportod?? Én ott néztem, igaz csak 9-7től kapcsolódtak be a közvetítésbe, előtte asszem Afrika-kupa vagy mi volt, de az az uccsó 3 frame minden pénzt megért. Hajnal egyre ért véget, olyan safety-csaták voltak h komolyan nem hittem el h Ronnie ilyenekre képes, olyan terelések, snookerek h mondom waóóóó :D aztán jött az a durva hiba a sárgán Ronnie-tól és akkor már lehetett tudni, h mi lesz a végeredmény... :D
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.01.18. 22:19


http://www.youtube.com/watch?v=CdvwJZYqURA
bravo, capitano, még ha igen házilagos is a kivitelezés (de az külön elismerésre méltó, ahogy igyekezett szépen artikulálni :) )
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2010.01.18. 20:06


Gratula Selbynek en sajnos (szerencsre) nem lttam a meccs veget mert az :bla: angolok atraktak valami fizetos csatornara
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég