Offtopic

ide jöhet minden

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.03.22. 19:32


És mégsem nézel Barca meccset... :D Felfoghatatlan ;)
Én már ha tévét nézek, két okból teszem, illetve 3:
1. Roma meccs
2. Barca meccs
3. Mazochista hangulatomban: Fradi meccs :D
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.03.22. 19:28


Ahogy én sem...

Ők mind a sportáguk valaha volt legnagyobbjai, amivel nehéz lenne vitatkozni (kivéve Senna, meg esetleg Gretzky).
Jogos, Senna helyett (aki most lenne 50 éves - ezért íram őt) Schumit kellett volna írnom. Gretzkyról nem nyitok vitát - nálam (és a többségnél) ő a valaha volt legnagyobb.
A futball kicsit más.
Miben is? Szerintem Messi már most jobb Maradonánál (aki persze soha nem votl sztárolva mi? :wink: )- jó hogy nem tudják megfogni. Na most jönnek majd erre is a kommentek. Előre szólok nem kell győzködni ennek ellenkezőjéről. Nem fogok meghajlani. :wink:

Levy:
A BL-ben 2 meccsen múlik az élet, míg a bajnokságban mondjuk 38-on.
Én pont ez alapján mondom hogy a Real jó csapat. Ezekszerint te ez alapján hogy nem olyna jó. Akkor itt be is fejezhetjük a véleménycserét ezügyben :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.03.22. 16:31


"Ja, meg ő tipikusan az agyonsztárolt játékos: most is egy hónapja tök szr volt, aztán volt három jó meccse, és már ő a világ legjobbja."
Na most azt te is tudod azért ugye h az a néhány rosszabb meccs is úgy igaz csak, h önmagához képest játszott valamivel gyengébben, de még azért akkor is eléggé pengés megoldásai voltak, csak tán nem annyi mint amennyit megszoktunk tőle.
Másik meglátásom: oké talán télleg sz*rul játszott pár meccsen, aztán viszont újból tarthatatlan lett, nem tartott 10-15 meccsbe visszanyerni a formát... Mások hónapokig nem találják magukat, lásd pl Zlatan, Henry mikor a Barcába ment satöbbi...
Igazi zseni, aki a világ legjobb játékosa jelenleg, még akkor is ha ez sokaknak nem tetszik...
Mindenki tudja hogy mit fog csinálni??? Kérdezd már meg erről a dologról Cesar Sanchezt, meg a Zaragoza kapusát, akiknek a mesterhármas alkalmával 3 különböző helyre rúgott gólt...
Nem értem...
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2010.03.22. 15:55


[quote="Trigoria]Igazából ezek fikciók. Nehéz összehasonlítani. Amiben le lehet még mérni a Realt a Bl-en kívűl az az, hogy az általad gyenge bajnokságnak titulált spanyolban épp azt a Barcát fogta be, amely jelenleg a világ legjobb csapata. Akkor hogy is van ez? :shock:

de ez meg csak az én véleményem :)[/quote]
Ha belegondolsz, tudod a választ...
A BL-ben 2 meccsen múlik az élet, míg a bajnokságban mondjuk 38-on. Aki egyenletes teljesítményt tud nyújtani, lsd. Real vagy Barca ( akik ezt azért tudják, mondjuk a többi csapat fényévekre van tőlük, néha néha azért kijön a lépés ott is, de az nem mérvadó), az ott van az elején.
A két fain csapat közül az nyer, aki kevesebbet botol (sic!), vagy veri a másikat oda no meg vissza... :) Eccerű, nem? :shock:

Bond!
Mole saját dolgaival van elfoglalva, képeket készít szerkeszt, elvan az alkotói magányában és készül a X - valamire :D
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.03.22. 14:28


James Bond írta:plusz van még 2 amit ftpvel letöltöttem. :)

uhh, ezt meg sem hallottam...:)

ennyiért totál megéri megvenni őket. Én legközelebb májusban megyek újságoshoz, mivel a most következők mind megvannak. Egészen Lazenby-ig, az őfelségeséig.
kicsit felemás lesz a Bond kollekcióm, fele vastag tokos, fele vékony :).
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.03.22. 14:24


szegény Federer, Jordan, Woods, Gretzky, Senna :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.03.22. 14:06


semmi nem vonz az anglokhoz, senki és semmi.
Gera Okaka, és AA max. Azért azt se hittük volna nemrégiben még, hogy egyszer egy Gera-Okaka cserét fogunk így leírva látni :D

snatch: ok, az érzelmi érvekkel nem lehet vitába szállni :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.03.22. 13:55


tegnap neten néztem a mu-poolt, (miközben ment a tvben a milan-napoli) és egészen élvezhető volt.a kisebb angol bajnokik engem is kifejezetten taszítanak. maga a stílus
németet én sem tudok nézni, de 1-2 éve, mikor még lehetett és bele-bele néztem, mindig meglepett, hogy milyen jó meccseket látni. náluk a hírnévvel van baj. .
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.03.22. 13:47


jó, az én döntéseim érzelmi alapúak, ezekkel lehetetlen érvelni :D

egyszerűen rühellem a nagynak vélt/mondott csapatokat, nem tehetek róla ;)

Szóval srácok, elfogadok minden érvet, rajtam nem múlik, de a véleményem és az érzéseim nem fognak megváltozni sosem. Én már gyerekként is zsigerből gyűlöltem a nagyokat, akkor felfigyeltem arra, hogy melyik országban melyik az ún. nagycsapat. És már akkor eldöntöttem, ha a fene fenét eszik, akkor sem fogok nekik szurkolni, csak is ellenük :).

És az is igaz, hogy a barcát nem lehet egy lapon említeni az interrel, csak próbáltam a gondolatmenetemet alátámasztani, igaz rossz példával :D.

A játékosokat illetően pedig nem tudom, valami nálam megváltozott. Régen elismertem egy-egy játékosról, ha nagyon jó volt, most max akkor tudom, ha római :). Messi is biztos az, de én még leragadtam az első válogatottsága első percénél...11

(ma ne, holnap okés.)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.03.22. 13:40


tomm
nálam:
spanyol: kevésbé élvezhető (Barcát nem szeretm pl nézni, de ez én vagyok)
német: sajnos nem tudom nézni mostanában, de sosem voltam elájulva, bár...
angol: borzaszt, taszít, ma már egy MU-Che-t se tudok megnézni
olasz: a meccsek nagy részét meg tudom nézni. mondjuk egy catania-sienát kevésbé. Én néha látom a tüzet még. Tegnap Cassanoba pl láttam :wink:

Szóval ez erősen szubjektív. Kinek mi jön be.
ja és régen mindegyiket néztem, mindent mindehol - de idáig jutottam :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.03.22. 13:15


sztem 2 dolog alapján lehet lemérni:
1: ahogyan a bl-indulás jogát kiszabják: pár évet megnézve melyik országból hányan jutottak el a blben meg az el-ben és meddig?
2: mennyire élvezhetőek a bajnokságon belüli meccsek. nekem valahogy teljesen közömbös a spanyol liga, de el kell ismerni, hogy élvezhetőek a meccsek. a németeknél szintén jó meccseket lehet látni. az angoloknál is jó kis meccsek vannak, az egy másik kérdés, hogy kinek jön be a rohangálós foci. ellenben az olasz fociból kiveszett a tűz. néha látni egy-egy fain kis meccset, de általában csak végigcsordogálnak a mérkőzések, semmi esemény, semmi tűz, semmi feszültség a pályán.

nyilván ez is szubjektív.
de monnyuk a lelátók telítettsége eléggé árulkodó. ahogy szoktákvolt mondani: a számok nem hazudnak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tomm 2010.03.22. 13:17-kor.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.03.22. 13:02


hogy a spanyol az olasszal egyenértékűen gyenge bajnokság. Van két kiemelkedő csapat, oszcsá. A Serie A-ban meg az Inter emelkedik csak ki.
Az angolban is csak kettő max három. A németben egy. Egy Sampdoria vagy Valencia jelen pillanatban odavissza pofozna egy téttel bíró mecsen egy Aston Villát szerintem.
Igazából ezek fikciók. Nehéz összehasonlítani. Amiben le lehet még mérni a Realt a Bl-en kívűl az az, hogy az általad gyenge bajnokságnak titulált spanyolban épp azt a Barcát fogta be, amely jelenleg a világ legjobb csapata. Akkor hogy is van ez? :shock:

de ez meg csak az én véleményem :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.03.22. 12:29


hát azért céer megváltotta a világot.
az egy másik kérdés, hogy nincs körülötte rendes csapat, így az ő világmegváltása sz@rt sem ér.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.03.22. 07:49


De miért? Ki az a céer? meg ki az a kaka? Az atyaúristen? :)

Egyik sem váltotta meg a világot. És az, hogy a spanyol bajnokságban az élen vannak, az annak köszönhető, hogy a spanyol az olasszal egyenértékűen gyenge bajnokság. Van két kiemelkedő csapat, oszcsá. A Serie A-ban meg az Inter emelkedik csak ki. A két bajnokság között csak a kiemelkedett csapatok között van különbség, a barca nemzetközi szinten is erős.

de ez csak az én véleményem :).
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.03.21. 23:16


természetesn KIZÁRÓLAG az idei évadra fogadtam/gondoltam, amikor CéR érkeztekor mertem pénzt tenni a nagy fanyalgók ellenében :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2010.03.21. 22:02


Szerintem a real azert esett ki mert sz@r. de lehet hogy igazad van es talan azert estek ki a legutobbi a hat alkalommal mert nem volt szerencsejuk de hogy egy bolcs embert idezzek
Trigoria írta:túl sok a véletlen :wink:
[és mennek a legendák a meleg golyókról :D (bocs ezt nem birtam kihagyni)]
mindegy nem akarok vitatkozni (értelmetlen, bizonyíthatatlan), ez az én (és sokan mások) véleménye
:D
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.03.21. 20:37


sn, tudom, voltatok egy páran. Kevesebben voltunk mi akik szerint jó lesz a Real (talán ketten - és a Real jó csapat bárhogy is nézed).
én akkor sem röhögtem, inkább fogadtam innen valakivel
és azt se felejtsük el (NAGYON NE) hogy azt a meccset ronggyá nyerhették volna. Tehát nem azért estek ki mert rosszak, hanem mert pechesek/szerencsétlenek voltak. De ha azt nézzük, igazatok lett - mindegy hogyan.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.03.21. 12:41


A 2000es évek elején nagyon csipáztam a Reált, volt bennük koncepció, állandóság, gyakorlatilag meg volt a megfelelő aránya a csapaton belül a vízhordóknak és a labdazsonglöröknek, meg hát volt 1-2 klasszis edzője is a csapatnak, gyakorlatilag a világ egyik hanem legjobb csapatából mára odáig jutottak, hogy minden évben kicserélik a fél keret, edzőt menesztenek, és elnököt választanak, és eljutottak oda-habár az olaszok sem brilliroznak a blben- ha egy olasz csapattal szembekerülnek, az olaszok taktikailag egybe lenyelik őket, most meg már az utóbbi 8-10 év leggyengébb Lyonjától is képesek voltak kizúgni a blből, úgy látszik, a (hitel)pénz nem minden.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2010.03.21. 11:59


Lehet, hogy nem írtam le, de tudtam én is 8) :D
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.03.21. 11:02


amúgy ha kicsit visszakerestek, akkor megtaláljátok, hogy év elején itt ketten is mondták, hogy a Real idén sem lesz sehol a BL-ben. Mole és én is megmondtuk akkor :). De senki nem hitt nekünk, csak kiröhögtek...:(
;)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.03.21. 02:53


Ki gondolta volna, hogy kiesik a Real?
Az, akinek tartozom ezért 5000-el... :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.03.20. 23:04


Ha van is csalás, nem tök mindegy?
Az is lehet, hogy azért csinálják (ha csinálják), hogy meglegyen a meglepetés esélye. :P
Ki gondolta volna, hogy kiesik a Real?
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.03.20. 21:47


gondolj amit akarsz :wink:
vagyunk egy páran akik így látják ahogy én
évek óta minidg olyna párosítások jönnek ki a 8 között, amik több mint gyanúsak - és túl sok a véletlen :wink:
és mennek a legendák a meleg golyókról
mindegy nem akarok vitatkozni (értelmetlen, bizonyíthatatlan), ez az én (és sokan mások) véleménye
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.03.20. 09:00


Má' megbocsáss,de nem vagy te egy kicsit paranoiás? :)
Akkor nyilván nem ez lett volna a párosítás (annyira csak nem hülyék).
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.03.20. 03:05


inkább nem mondom ki hogy csak a naivak gondolhatják, hogy ez a sorsolás nem volt előre lezsírozva... (tehát nem mondom ki! :D )
elég megnézni indexen amit Sign jósolt - és mág sokan mások előre
a három nagyot nem engedték összecsapni még
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég