Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.04.01. 19:40


Abszolut kormanykeptelenek.
Hogy miert? Hallgasd meg az oszodi beszedet, ott elmondja, miert nem fog mukodni az osszefosas (ez oriasi sn).
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2022.04.01. 19:29


ilyet a MiHazánkban is találsz, talán még többet is.

Légyszi hozzál példákat ahol nagyüzemi Fideszes korrupciót lepleztek le a Mi Hazánk emberei mert én ilyenről nem tudok (ami lehet hogy az én hibám mert nem nagyon érdekel a párt)

számomra az döbbenetes, hogy vannak emberek még, akik a gyurcsányféle brigádra szavazni tudnak, akik azzal az emberrel és azzal a sleppel szimpatizálni tudnak.

Ha dobrev megnyerte volna az előválasztást akkor nem szavaznék rájuk. Gyurcsány elviselhetetlen. Ezt aláírom. De még ha el is fogadjuk, hogy Orbán~Gyurcsány, (ami szerintem több szempontból is hibás mert gyurcsány elviselhetetlen, de orbán nagyságrendekkel rosszabb nála), akkor is inkább választom a megoldást ami 33% gyurcsány mint amelyik 100% orbán. Mert bárki más, jobb kettőjüknél.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.04.01. 19:10


Főleg hogy a baloldalon vannak néhányan (nem sokan) akik komolyan veszik a korrupcióval a leszámolást..

ilyet a MiHazánkban is találsz, talán még többet is.

Szóval még egyszer, mitől félsz? Mert így látatlanban nem látom mi lehet félelmetes egy koalicióban amelyik nem fog tudni semmi szélsőségeset tenni, mert mindig visszarángatja a többi párt azt aki éppen megpróbálna meghülyülni

számomra az döbbenetes, hogy vannak emberek még, akik a gyurcsányféle brigádra szavazni tudnak, akik azzal az emberrel és azzal a sleppel szimpatizálni tudnak.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2022.04.01. 18:57


Zsolti írta:Az gyomorból nem fog menni snatchnek, jnzs.
Én bírom amúgy Márki-Zay "Jeszenszky" Pétert, friss hús, a tipikus ellenzéki sablonpolitikus mintaképe, aki mindenhonnan szavazatot akar: cigánytól, nem cigánytól, vallásostól, ateistától, jobboldalitól, baloldalitól, stb.
Én okádok a Fidesztől, de rettegek a koalíciótól. Nem gyűlölöm őket, de nagyon tartok tőlük. Nem tudom, miért. Lehet sok minden jobban működne. De akkor is...
Szóval, snatch, bár tényleg úriember a sörrel jnzs, és az is lehet, hogy igaza van, legyen a Mi Hazánk. Fontos az a Parlament, na. :wink:
(Bocs, jnzs, neked van a fórumon elég tartalékod. :wink: Trigót és snatch-t nem veszíthetjük el. :) )

A jeszenszkyt tényleg benézte, de szerintem sok hibájából ez a legkisebb. A csávó hetek hónapok óta heti négy utcafórumot tart. Embert nem láttam még ennyit dolgozni egy kampányon (igaz mint életem legszimpatikusabb magyar politikusa embert ennyit nem is néztem. Ezzel eggyüt azt érzem, hogy nem volt olyan ember 90 óta aki annyit dolgozott egy kampányon, aminek reális esélye volt győzni mint mzp.) Előbb utóbb ebben a tempóban mindenki hiányzik. Csak nézzétek meg a youtube csatornáját, nem kell megnézni a videóit csak számoljátok meg hány helyen jelenik meg.

Azt nem tudom miért rettegsz a koaliciótól. A háborúba az ellenzéknél kettő fokkal radikálisabban oroszellenes lengyelország sem lépett be.
Lehet félni a gyerekvédelmis dolog miatt. A gyerekvédelmi ügy egy aszság, ha valóban érdekelné a fideszt ez az ügy (ahogy szerintem lenne benne minek érdekelnie őket) akkor átnyomták volna ezeket a törvényeket két harmaddal. Nem nyomták, tehát nem fontosak nekik, inkább kampányürügynek használják a magyar gyerekek biztonságát. Émelyítő.
Lehet félni attól hogy az oroszok elzárják a gázt, de nem hiszem hogy az oroszok el tudnák úgy zárni a gázt hogy abból csak a magyarok kapjanak, mindenki más nem. Magyarországra a gáz valószínűleg vagy Lengyel vagy ukrán vagy román földön keresztül jut el. A kérdés hogy ha még a magyaroknak szállítanának is gázt az oroszok, vajon e három ország melyik nem zárná el a gázt a pitába hogyha a magyarok az egyetlen ország amelyiknek még jutna az orosz gázból? Szerintem mindegyik elzárná.
Lehet félni brüsszeltől, csak az a kérdés hogy minek? Neked komolyan olyan félelmetes legyőzhetetlen akárminek tűnt brüsszel? Mert nekem egy fogatlan kedvetlen tohonya oroszlánnak, aki a jobb időkön céltalanul merengve azon elmélkedik, hogy neki szabadott volna-e valaha is húst ennie.
Mitől szoktunk még félni? Gyurcsánytól? Ha kétharmada is lesz az ellenzéknek, abból kb legerősebb pártként a DK-nak lesz egyharmada. Hát érezzék jól magukat vele, csinálni úgyse fognak tudni semmit. Az előválasztáson kiderült hogy a jobbikon kívül nem hajlandó velük senki szövetkezni ők ketten meg együtt sem fognak menni semmire. Ez a szép az összefogásban, mindenki egyformán haszontalan.
Lehet félni még MZP cigány integrációs terveitől, és valóban a majdnem kvóta rendszernek én sem vagyok híve amit bevezetett, az ogy választáson, de te tudod a legjobban hogy a cigánysággal kezdeni kell valamit, csak senki nem azt gondolja hogy azt kéne velük tenni amit te szeretnél. (illetve talán a Mi Hazánk. Bevallom még nem olvastam a virradatot. De azt mindenképpen utálom hogy a libertariánus eszméimet azzal csúfítják el, hogy random mód bármilyen következetesség vagy elvi megfontolás nélkül megfűszerezik vele a programjukat)
Lehet félni attól hogy hat párt nagyon nehezen fog elférni a húsosfazék mellett, és ilyenkor a politikusok szeretnek közpénzen egy nagyobb húsosfazékot rendelni maguknak, de őszintén lehet valaki annál korruptabb, hogy a nincstelen miniszterelnöknek egyszerre milliárdos, az apja, a veje és a gyermekkori barátja? (hogy az egyetemi pajtijáról ne is beszéljünk) Szerintem nehéz lesz. Főleg hogy a baloldalon vannak néhányan (nem sokan) akik komolyan veszik a korrupcióval a leszámolást.

Szóval még egyszer, mitől félsz? Mert így látatlanban nem látom mi lehet félelmetes egy koalicióban amelyik nem fog tudni semmi szélsőségeset tenni, mert mindig visszarángatja a többi párt azt aki éppen megpróbálna meghülyülni.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.04.01. 17:47


Hát ezt a fickót nem lehet megunni:

https://www.youtube.com/watch?v=PJc-QRn-jaQ
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.04.01. 17:12


Az gyomorból nem fog menni snatchnek, jnzs.
Én bírom amúgy Márki-Zay "Jeszenszky" Pétert, friss hús, a tipikus ellenzéki sablonpolitikus mintaképe, aki mindenhonnan szavazatot akar: cigánytól, nem cigánytól, vallásostól, ateistától, jobboldalitól, baloldalitól, stb.
Én okádok a Fidesztől, de rettegek a koalíciótól. Nem gyűlölöm őket, de nagyon tartok tőlük. Nem tudom, miért. Lehet sok minden jobban működne. De akkor is...
Szóval, snatch, bár tényleg úriember a sörrel jnzs, és az is lehet, hogy igaza van, legyen a Mi Hazánk. Fontos az a Parlament, na. :wink:
(Bocs, jnzs, neked van a fórumon elég tartalékod. :wink: Trigót és snatch-t nem veszíthetjük el. :) )
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.04.01. 17:11


Az egyuttmukodes egy kicsit eros szo
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.04.01. 17:10


ehh, jnzsblzs, a sörrel nálam nagyon mellélőttél. sört olyan 10 évente egyszer kívánom meg, és akkor sem biztos, hogy iszom. alapvetően nem iszom alkoholt. Van persze más, amivel megvehető vagyok. De mondom, az összefosás az, amelyikre teljes mértékben képtelen vagyok szavazni. jelenleg a MH az, amelyikre még úgyahogy rá tudnám tenni az x-et, a fideszre max akkor, ha ezen múlna a fityis vs összefosás verseny.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2022.04.01. 17:03


snatch írta:no srácok, segítsetek. sosem gondoltam, hogy ennyire bizonytalan szavazóvá válok, mint most. egyszerűen nem tudom, hogy mit tegyek. a nézeteim, elveim, gondolataim mentén a MH állna a legközelebb hozzám, viszont a hülye oltásellenességük kikészített, és lényegében elbizonytalanítottak. Az összefosás hányingerkoalícióra még ha heggesztőpisztollyal és feszítővassal kízozna két jól bepipált nigger, akkor sem szavaznék, viszont a fidesz sem az, akire akarok. Mit tegyek? Kutyafarkasbuzikra sem tudok szavazni, elviccelni nem szeretném.
van 2 napom...

Szóval ha jól értem lényegében antipatikus az összes párt. Minek akarsz szavazni ennyire? Maradj otthon, nézzél tévét, játsz a gyerek(ek)kel. Hidd el többet teszel azzal az országért mint egy bárhova rakott x-xel. (Na így sem erőszakolták még meg az írásban jelölt teljes hasonulást.)

Amúgy szavazz az ellenzéki együttműködésre. Ígyis-úgyis olyan pártra szavazol amelyik nem tetszik, de ha az együttműködésre szavazol akkor kapsz tőlem egy sört. Ezzel már sokkal jobbá válik mint bármelyik másik opció. Mi az embernek egy kis hazaárulás ha cserébe kap sört?
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.04.01. 16:31


Iszom
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.04.01. 14:48


no srácok, segítsetek. sosem gondoltam, hogy ennyire bizonytalan szavazóvá válok, mint most. egyszerűen nem tudom, hogy mit tegyek. a nézeteim, elveim, gondolataim mentén a MH állna a legközelebb hozzám, viszont a hülye oltásellenességük kikészített, és lényegében elbizonytalanítottak. Az összefosás hányingerkoalícióra még ha heggesztőpisztollyal és feszítővassal kízozna két jól bepipált nigger, akkor sem szavaznék, viszont a fidesz sem az, akire akarok. Mit tegyek? Kutyafarkasbuzikra sem tudok szavazni, elviccelni nem szeretném.
van 2 napom...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.03.27. 16:48


Tomm, én is megpróbáltam hinni ebben az egészben, amit írtál.
És lehet jó is lenne, ha minden így lenne igaz.
Mert akkor szinte teljes mellszélességgel ki lehetne állni Ukrajna mellett.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.03.27. 13:27


sőt sn is nagyrészt ugyanúgy látja a most zajló dolgokat, ha jól vettem ki.


én mindenkit is utálok, persze vannak akiket jobban, és vannak, akiket kevésbé :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.03.27. 12:33


En ugy latom, hogy putyin(ek) meg akartak szerezni elsosorban ukrajna keleti reszet, de akar az egeszet is.
Ehhez persze urugyet kellett keresni. Ez lett a nacitlanitas, nato elleni vedekezes, stb, maga sem tudja, mikor melyiket mondja.
A fizetett berencei, mint ez a kossuth dijas jovobelato, meg nyomjak a suket dumat amerikarol.
Es persze, ha nem lett volna amerika, nem fegyvereztek volna fel ukrajanat, akkor siman beolvasztjak. Tehat amerika (is) a hibas, hogy nem hagyta az oroszoknak, hogy az ukranokat akaratuk ellenere beszipkazza

Es ha szogi lajosnak uri kedve nem tartja ugy, hogy epp arra boklaszik, akkor ma is elne.
Lehet igy is nezni a dolgokat. Miert is ne? Esetleg a gyerekeit kellett volna meg megbuntetni, mint tarsbunost
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.03.27. 12:20


Most olvastam, tomm, amit írtál.
Hát ez sem túl emberbarát egy mondat. :) :wink:
De amúgy értem.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.03.27. 12:18


Annyi összeesküvés-elmélet terjeng a világban. Holokauszt, koronavírus, orosz-okrán háború, stb.
Attól, hogy ez a Bayer egy ügyeletes talpnyaló és fa.zfej (mert ugye szerinte sincs például cigánybűnözés), még láthat jól történelmi-politikai összefüggéseket.
Egyben igaza van azonban az ukránpártiaknak: nincs az az ukrán bűnhalmaz, amelyre ez lett volna a reális válasz Putyin részéről.
"Ez csak egy felszabadító, nácimentesítő, különleges hadművelet."
"Mi nem lövünk civilekre, lakóházakra és kórházakra."
"Nem akarjuk Ukrajna területi integritását veszélyeztetni."
Szóval az oroszok, mint mindig, hülyének nézik a világot.
Az amerikaiak pedig tudják, hogy a világ nem teljesen hülye, ezért intellektuálisan aljasok.
Én így látom.
Biztos volt olyan, hogy mondjuk az Azov-ezred élő pajzsként használta a lakosságot; vagy az ukránok fegyverraktárat rendeztek be egy kórházi részlegben; vagy humanitárius folyosók létrejöttét akadályozták meg. Ezek a jelenségek tuti megvannak itt is. De hogy több ukrán város nem a saját lövésektől lett szellemváros, az mindenki számára világos. Nem vagyunk agyhalottak.
Ha nem lenne ez a háború, lehet még ti is (tomm, F.Totti) rábólintanátok Bayer gondolataira. A háború teszi menthetetlenné és feleslegessé a geopolitikai fecsegéseket.
Engem ebben az egész kibas.ott világban ez idegesít:
Egyetértesz néhány pontban a holokauszt-revizionistákkal ? ANTISZEMITA VAGY!
Nőnek nevezed a nőt? KIREKESZTŐ VAGY!
Elgondolkozol néhány ukrán felelősséget firtató fejtegetésen? OROSZBARÁT VAGY!
Nincs olyan a fősodratú médiának, hogy egy kicsit átkacsintasz a másik oldalra. Vagy velünk vagy, vagy ellenünk.
És szerintem ez nagyban legalizálja sajnos a Fidesz és mondjuk az oroszok kommunikációját.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.03.27. 12:05


Azt konkretan mondtam, hogy nem ukran, hanem orosz europai-tamadas ellenes vagyok. Hogy pl kazahsztanban mit csinalnak ha csinalnanak, nem erdekelne
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.03.27. 11:59


Tomm, akkor te 100%-osan ukránpárti vagy most.
Nincs vele gond, szíved joga.
Ugyanis ha bárki akár egy 90-10%-os megközelítést is alkalmaz, azonnal lehúzod, gúnyolod, stb.
És ne mondd azt, hogy te soha nem mondtad ezt, mert valóban nem.
De minden reakciód erre utal.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.03.27. 11:05


F.Totti: pacsi! :wink: Semmi gond köztünk. :tottiluv:

De én tomm miatt nem akarok írni leginkább.
Ez kb olyan, hogy mondjuk van egy baráti kör, ahova az ember eljár, de van egy valaki benne, akivel rosszban vagy, nem óhajtasz beszélgetni vele, nem érdekel a véleménye, tudod hogy ő se kedvel, tudod, hogy lenéz, stb. Nem sűrűn jön elő, hisz nem kell mindig egymással beszélgetni, de időnként megkerülhetetlen. Egy ilyen társaságba idővel nem járok el, ha ő marad benne, mert nem hoz már annyi örömöt így. Ez van, ez az élet rendje. Nincs ezzel baj, de így működik.

Szóval maradj nyugodtan F.Totti.:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.03.27. 08:57


Igen, koszi, olvastam, hogy ki mondta. De most az 5os szamu tagkonyvvel rendelkezo nostredamus adta ugy elo, mint a tuti igazsagot.
Es ha ma azzal jonne elo, hogy alufolia sisakot kell hordani, akkor 100%ig biztos vagyok benne, hogy holnap megjelennenek az alisisakos emberek az utcakon. Szep szammal...
Es amikor hibast keresunk, azert csak ne menjunk mar el amellett, hogy ki lovi tenyleg sz.rra a szomszedos orszagot.
Ez a haborus bunos szoveg meg....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.03.27. 08:50


Tomm, de azt Mackinder mondta, nem a bájerzsóti. :wink:
Trigo, F.Totti, de aranyosak vagytok amúgy. Jó emberek vagytok, bárcsak minden vita ilyesmi lenne.
Maradjatok mindketten. A leszmájlizott gúnyolódások ezek után már beleférnek szerintem.
Ha az ember kiönti a lelkét, és elmondja a panaszait a másiknak, utána már működni fog a kacsintás.
Higgyétek el. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.03.27. 08:41


Trigo, tökéletesen leírtad azt, amit én érzek és gondolok. Mellbevágott (de őszintén), hogy mennyire. Gyakorlatilag a tommos részt kivéve ugyanezt éreztem és ugyanezt terveztem írni. És a legkomolyabban mondom hogy sajnálom. Szarul aludtam el tegnap. Nagyon másképp látjuk, ami még nem baj, de sok minden zavar, ami már baj. Tényleg sajnálom.

És olyannyira ugyanezt akartam írni, hogy én is távozom ebből a topikból amíg ezt a kibaszott háborút el nem felejtjük. Viszont arra kérlek hogy te ne tedd ezt. Ezt a ti topikotok. Én itt vendég vagyok. Még szarabbul érezném magam ha miattam (is) lépnél le. Zsoltival szemben is oltári nagy kicseszés lenne. Rettentő nagy parasztnak, bomlasztónak érezném magam. Kérlek szépen maradj. Köztetek teljes a szinergia, sőt sn is nagyrészt ugyanúgy látja a most zajló dolgokat, ha jól vettem ki. Én lógok ki(ettől még lehet igazam :)), ezért is nekem kell lépnem.

Gondold át, és be fogod látni hogy így helyes. Légyszi.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.03.27. 08:35


Bayer delphoi zsolti? Nagy magus!
Nekem a nemet- orosz egymasba borulas es a japan altal megszervezett kina tetszik. Addig alljal vivoallasban, amig ez megtortenik. Es attol nem fel a zusa, hogy megatron, a terminator vagy a gonosz boszorkany a ruszkik melle all? Ezeknek azeet nagyobb az eselyuk, mint az elso kettonek...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.03.27. 07:02


Az én idősebb töritanár kollégám zsigeri Fidesz-gyűlölő, de most Bayer kábé minden szavával egyetértene. Lehet ki is nyomtatom neki a cikket.
Egy biztos: az ukrán nép megítélésének nagyon jót fog tenni ez a háború hosszabb távon. Mert eddig mindig úgy beszélt róluk mindenki, hogy azok a rohadt ukránok...
Mindkettőtök idegét megértem. Nehéz okosnak lenni.
Én soha nem fogom leküzdeni azt a tulajdonságomat, hogy duálisan szemlélek mindent. Ezért sajnos lavíroznom kell a témákban.
Ez van.
Én hiszek benne, hogy ebben az egészben az USA keze is benne van. Hogy kell nekik Ukrajna. És hogy az Azov ezred és a hasonszőrű ukrán emberkék nem úgy nácik, mint a Betyársereg...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.03.27. 02:03


F.Totti: ez komoly??? Hogy jön ide, hogy kinek az embere??? Minden ember tudja idehaza, hogy melyik oldal fizeti.
Ettől még most olvasok először (Szijjártó után) ilyen cikket, ami kimond olyan dolgokat amiket a Nyugat nem. És igazat mond szvsz. és végre szembemegy a zelenszkij-imádókkal.
És ilyen értelemben ki a faszomat érdekli, hogy ez a fasz őszinte-e?? Ha igazat ír, leszarom, hogy hiszi vagy nem hiszi, fizetik vagy nem fizetik.
Persze könnyű rámondanod, hogy nem őszinte. Ha én őszintén hiszek ezekben a dolgokban, akkor kizárt hogy ő is elhiggye? Miért vagy ebben olyan kibebaszottul biztos?

Mondjuk hogy Zselenszkij hamarabb lett itt háborús bűnös, mint Putyin, az szép.
Esküszöm bazdmeg kinyílt a bicska a zsebemben ettől a mondatodtól. :evil: Elment az eszed???
Minden kibaszott hsz-t úgy kezdtünk régebben Zsoltival, hogy Putyint nem felmentve, meg Putyin egy fasz, stb, DE....
Faszomnak kell állandóan védenem az álláspontunkat. UTOLJÁRA ÍROM LE: Putyin egy fasz és háborús bűnös (bár ez elég tág fogalom), de ugyanennyire fasz és háborús bűnös Zelenszkij is SZERINTEM.
És ahogy telik az idő, nálam az ukrán fasz nagyobb fasszá vált mint az orosz fasz.

De ezennel befejeztem a témát. tommal való "kedves" kapcsolatom és az ezt követő "még kedvesebb" privát eszmecserénk után hanyagolom a fórumot már pár napja, mert így semmi kedvem az egészhez, de azért gondoltam néha néha - legfőképpen Zsolti miatt és kedvéért - hozzászólok, pláne itt, de ezzel most ettől is elvetted a kedvem végleg.
Nem haragszom rád F.Totti nyilván, sőt kedvellek (nem úgy mint tommot), de amit itt művelsz a háború alatt (de bizarr ezt leírni 2022-ben) az nekem már sok. Persze simán valószínű, hogy nálad/nálatok meg felőlem van meg ugyanez az érzés. De ennek így nincsen értelme.

Szóval majd az idő eldönti hogyan fogom látni a kérdést, de egy időre elég volt a fórumból.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég

cron