Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.01.08. 11:19


F.Totti:
a kuruc cikke gyakorlatilag egy az egyben átvett cikk Tibi atyától. Ott is a linkje a cikkben.
és valóban, sokáig nem volt látható egy rendes felvétel (ami most már igen)

a többi halottról nem olvastam nagyon, illetve az egyik leesett, amikor fel akart mászni az épület oldalán :) - gondolom szabadmászásban :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.01.08. 10:00


Enyigicigókról jut eszembe, hogy én is marhára elfogult vagyok. Mert pl a kuruc cigányozós hírei valószínűleg ugyanilyen elfogultak, de azok valahogy nem zavarnak. Fekavédő cigófób vagyok :(
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.01.08. 09:35


A megtekintés és like szám sokkal pontosabb és fontosabb visszajelzés a társadalmi szerepünkről, mint az hogyan neveltük fel gyerekünket, vagy hogy végezzük a munkánkat. És ez persze pártállástól független. Kevés dolgot gyűlölök annyira, mint a like-okban mért életet.

és banyek én nem is néztem meg a videót, nem katmtintottam rá. sehol, semelyik oldalon. engem ez ennyire nem érdekel, Trigo idézeteit olvastam csak el, pont elég ennyi. persze egy enyingicigányos videót megnéztem volna már 3-4x, az tuti :D :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8105
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.01.08. 09:17


Nem olvasok én sem telexet, de ami a telex az egyik oldalon, az a kuruc a másikon. Ez a cikk is iszonyatosan elfogult. A kommentelők pont úgy reagálnak, ahogy a cikkíró irányítani akarta őket: ez gyilkosság, egy ártatlan fehér nő lemészárlása, amit a libsi világ agyon akar hallgatni. Bezzeg a niggerek...
Utálom az ilyesmit jobbról is. Egyrészt fingunk sincs mi a protokoll, az sem derült ki mi volt a videó előtt. De nagyjából kizárt, hogy nem hangzott volna el tucatnyi felszólítás, amíg a nép ehhez az ajtóhoz nem ért. Ha egy vizsgálat felmenti majd a szekus csávót, valószínűleg tök jogosan teszi majd. De összeesküvésnek lesz kikiáltva. Kinek kellett volna jobb minőségű felvételt közzétenni, amit hiényol a szerző? A bizonsági kamerák és testkamerák felvétele ilyenkor még bizonyíték és nem publikus. A tüntetők pedig nyilván feltöltöttek már indent amijük volt, hisz ez volt a legfontosabb. Attól hogy a CNN-en nincs (nincs?) felvétel a lelőtt nő családjáról, más csatornákon van. Legalábbis hiradóban láttam riptortot a férjével, barátnőjével és volt katonatársával is. Nem is a fox newson, hanem azt hiszem a cbs-en. A kedvencem, az hogy leírja (persze név nélkül) az istenbarma, hogy "egyedül volt a nő, férfiakkal szemben"!!! :)

A telefon szerintem ilyenkor félig önvédelmieszköz. Ha videózol, nagyobb eséllyel nem fognak rád/rátok lőni. Bár mint látjuk erre sincs garancia. De ilyenkor sincs baj (már ha nem téged lőttek le), mert mehet a felvétel a közösségire és garantáltan nagyot fog futni. Ettől boldog a nép napjainkban. A megtekintés és like szám sokkal pontosabb és fontosabb visszajelzés a társadalmi szerepünkről, mint az hogyan neveltük fel gyerekünket, vagy hogy végezzük a munkánkat. És ez persze pártállástól független. Kevés dolgot gyűlölök annyira, mint a like-okban mért életet.


Számomra egyébként a legfurcsább az, hogy a másik 3 halott hivatalosan "egészségügyi traumába" vesztette életét. Az meg hogy? Mennyi az esélye, hogy 3 tüntető is úgy felizgatja magát, hogy infarktust/agyvérzést kap? Baromi furcsa. sőt valószínűleg a ma meghalt rendőr is valami ilyesmibe vesztette életét, mert ő sem sebesült meg. Visszament az örsre és ott lett rosszul. Erre is lesz vami jó kis 5G-s, titkos agyi hullámos, mentalistás, mindenki be van chippelve teória. De ezt nem is csodálom. Tényleg sok ez véletlennek.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.01.07. 23:13


Poenos kis video. Ezt a hulyet.
Egyreszt ott guggolnak folotte oten, minek menjen oda hatodiknak es nem hiszem hogy barmelyiknel lett volna hordozhato mutoszoba. Masreszt ennek mar nem elsosegely kell, hanem utolso kenet (ami valojaban nincs is, betegek kenete van)
Ha ott lettem volna en is videozok.
De azert vicces, hogy a szelfibot elengedhetetlen kellek egy kvazi-puccskiserlethez
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10304
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.01.07. 21:58


Zsoltinak szeretettel:
https://kuruc.info/r/4/222927/

teljesen igaza van Tibi atyának, a cikknke, a kurucnak, de:
de bizony én akkor sem sajnálom. Be akar menni ott, ahol egy fegyveres áll a túloldalon rá fogott fegyverrel. Darwin nagyon lájkolná :)


egy hsz kurucról:
Chris Evans a következőt nyilatkozta: "Szóhoz sem jutok. Gondoljunk bele, mekkora mészárlás lenne, ha a tüntetők nem lennének fehérek."
Valaki szóljon már neki, hogy kurvára nem ebben a világban él. Ha niggerek lettek volna, a rendőrök a lábuk elé tették volna a fegyvereiket, majd fényesre nyalták volna a cipőiket.

"A kamerázás helyettesíti az elsősegèlyt?
:)
Döbbenetes volt látni, mintha mi se történt volna... Ott lőtték agyon, mint a kutyát, basszus, mindenki csak toligálta fölé a selfie botot...
ja :)


és a teljes kuruc kommenthad elítéli a biztonsági tettét. Ez azért fura nekem. Mintha eszükbe sem jutna, hogy mégis ki hova és hogyan akart bejutni.




hallom, hogy a telexre mentek az indexesek?
haver mondja hogy ott már kontroll sincs felettük és vagy 10-t léptek balra
mondjuk véletlenül se tévedek oda:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.01.07. 15:33


áhhá, így értem
köszi

1% esélyes lottószámaid nincsenek? megjátszanám:)))
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.01.07. 14:37


Erről szólnak a pletykák. Olvastam több helyen is, hogy Orbán nem szeretné ha tovább nőne Mészáros gazdasági súlya.
Lehet hogy semmi köze a megszerelmesedéshez, de szerintem van. Rohadtul nem akarták, hogy elválljon, de irányíthatatlanná vált. Ráadásul a gazda nője és Várkonyi kicsit sincsenek jóban.

Ez pl egy októberi cikkben volt:
"Török Gábor szerint Orbán Viktor igyekszik visszaszorítani Mészáros Lőrincet, a Fidesz felsővezetése nem számít könnyű győzelemre 2022-ben, valamint a politikai elemző úgy látja, ha az ellenzék ebben a mostani állapotában nyer, akkor azért rögtön megvan másnap a 2026-os választás fő esélyese.​"

De több ilyenbe is belebotlottam.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.01.07. 14:24


Szegény Lölöt pedig óvatosan, de közvetve emiatt teszik parkolópályára a gazdáék.
??
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.01.07. 13:44


https://24.hu/belfold/2021/01/07/bayer- ... adhazynak/

Ez a Bayer ennyire hülye vagy ennyire biztos benne, hogy nem lehet rajta végrehajtani?
1. Adósságátvállalás nincs minden fél által aláírt jognyilatkozat nélkül.
2. Adósságmegfizetés nincs átvételi vagy banki bizonylat nélkül.

Godnoom ha bármelyikkel rendelkezne (az első nem is életszerű), fényképezte és posztolta volna azt is. Kíváncsi leszek végrehajtanak-e rajta.
Hadházy meg nyúlt tőlük 300ezret. Ügyes!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.01.07. 13:36


F.Totti írta:
Trigoria írta:a név miért titok F.Totti? Ha pletykálsz akkor pletykálj rendesen. Gondolod bajod lesz itt belőle? :D


Csak azért nem írtam, mert magam sem nagyon hiszek benne, hogy ilyesmi kiderülhet. Hallottam már olyat is, hogy Schmitt Pali bácsi kit dug, meg persze a Főni. A sansz hogy igaz legyen kb 1%. Akkor meg miért írjam le?
Nyilván félrekúr mind, de Borkainál lényegesen okosabban.
Egyébként Várkonyi Andrea :)


És így már nem is számít pletykának és a valószínűség is kicsit több, mint 1% :D
Szép dolog a szerelem, no. Szegény Lölöt pedig óvatosan, de közvetve emiatt teszik parkolópályára a gazdáék.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.01.07. 12:58


de pl pont reggel láttam a TÉNYEKBEN ( :mrgreen: :lol: ), hogy még nyáron lőttek le egy niggert, aki ellen elfogatóparancs volt, aztán nem is fogadott szót, aztán ekecsült is, és mikor szállt be kocsijába szépen kapott kettőt a hátába. Nos, ezt a rendőrt most felmentették, semm rosszat nem csinált. De persze a média úgy tálalta az ügyet, hogy a CSALÁDJA ÉS FELESÉGE ELŐTT LŐTTÉK LE... szegényke...mondjuk a rendőr hibája, hogy nem kérte fel a lövés előtt a hozzátartozókat, hogy ne flangáljanak az utcán mozizva meg sipánkodva. mert a niggernek szóltak többször is, hogy rossz vége lesz.

várkonyi meg.....pfff...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8105
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.01.07. 12:22


Várkonyit fel is csinálta a Lölö??? :shock: 46 évesen? De szép
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.01.07. 11:51


Ok, félreértettelek. A média kettős mérce evidens. Érdekemberek, szarházik. Az amcsi ügyészség és a bíróság azért nem szokott felülni a közhangulatfirmálóknak, bár azért ott is tolódik a vonal (főleg a bíráknál). Egyenlőre azért csak ott tartanak, hogy pár olyan ügyből is vademelés lett, amiből évekkel ezelőtt nem lett volna.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.01.07. 11:36


Én szinte mindenben egyetértek veled, F.Totti. És veled is, Trigo.
Akkor félreérthető voltam: szerintem is lőni kellett.
Mint ahogy lőni kellett Breonna Taylor esetében is. És szinte minden fekete bőrű mártír esetében.
És az összehasonlítás szerintem kötelező. Ez adja az egésznek a lényegét. A kettős mérce.
A Capitolium miatt lett jogosabb a halálos lövés. Engem ez idegesít. A gettóban ne lőj, legyen hőkamerád, térdelj le, de a szentélyekben tedd a dolgod.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11470
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.01.07. 11:05


Zsolti, összemosol elég sok dolgot. Abszolút egyetértek Trigóval. Ilyenkor lőni kell. Valószínűleg (nem láttam videót és fotót is csak keveset) túl későn is lőttek. Amerikában rengeteg embernek van fegyvere. Aki erőszakosan behatol egy fegyveresek által őrzött épületbe, arról reálisan feltételezhető hogy van fegyvere és veszélyes. Vagy csak sik hülye és azért veszélyes. A BLM aktivistákra is lőni kellett volna hasonló esetben, de most még inkább, mert ez nem is szimpla közbiztonsági kérdés, hanem nemzetbiztonsági. De semmiképp nem bőrszín vagy politikai kérdés. Aki most lőtt az hozott helyes döntést. Ez még annyira sem kérdőjeles, mint egy-egy feka lelövése, aki hadonászva elfut a rendőrök elől vagy felé.

Rohadt nagy szarban lesznek kint, ha ebben vissza kell lépni és nem mernek majd lőni a rendfenntartóik. Az ott nem Magyarország, nem olyan, mint amikor itt focihuligánok vagy akármilyen tüntetők nekimennek a rendőrsorfalnak. De nem is mennék el erre, mert annyira más.

A lényeg, hogy aki lőtt az valószínűleg helyesen járt el. Egész biztos fogják vizsgálni. abban már kevésbé vagyok biztos, hogy meg is ússzák a lövöldözők (egyébként jelenlegmég nem is biztos, hogy a másik 3 haláleset is lövéstől származik), de több okból is remélem, hogy igen. Amerika engem sem érdekel különösebben. Lejáratják magukat szépen. Viszont a rendfenntartókat sajnálom mint embereket, hogy ilyen helyzetbe keveredtek. Akkor meg különösen, ha a fegyverhasználatuk megfelelt a tizensokéve megszokott szabályoknak, de az "új szelek" miatt most majd jól meghurcolják őket. Tök felesleges ebből BLM vagy demokrata vs republikánus kérdést csinálni és azt nézni, hogy mi volt máshol és máskor. Pont az ilyen összemosások miatt torzul sok minden, ami egyébként tök evidens lenne.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.01.07. 09:46


elkezdtek azok már régebb óta félni szerintem

amúgy van videó a nyakonlőtt picsa esetéről. Át akarta mászni valami belső ajtón kb, leszedték. Nagyon helyesen. Nekem az a felfoghatatlan az ilyen esetekben, hogy a rendfenntartók, biztonságiak, katonák, hátrálnak, kérnek, de f.szért nem lőnek még kint a bejáratoknál. Ez a Capitolium vazze! Hol akarnak fegyvert használni, ha nem itt??!
Persze a másik oldalról nézve, a történelemben volt pár ilyen "ostrom" tuti, ami akár jogos is volt, és előre vitte a világot. Nehéz ügy ez.

De Zsolti, hogy miért ez az igazi szégyen odakint most? Mert ez a Capitolium! Az USA-ban szimbólumok vannak, amik ledönthetetlenek, érinthetetlenek. Ilyen a Fehér Ház, a Capitolium is.

Amúgy meg leszarom. Az USA magát alázza folyamatosan lefele.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.01.07. 08:54


Én is elítélem a zavargások, a csőcselék viselkedés minden formáját, de ami az USÁ-ban történik, az már szánalmas és vicces egyszerre.
Elvileg meghalt 4 tüntető. Nem tudom, hogy rendőr, katona vagy gárdista halt vagy sebesült meg. Tényleg nem tudom, szerintem egy sem. De 4 embert kilőttek, köztük egy veteránt is. Trumpról tudjuk, hogy bolond, talán őrült is, a szavazóinak egy részéről szintén. De vajon mikor fognak ezekért a gyilkosságokért térdepelni a katonák?
Most az egész világ egyöntetűen elítéli ezt az erőszakos behatolást (helyesen), ám a BLM-mozgalmak ezerszer durvább akciói ellen semmit nem szóltak.
A világ szégyenének nevezik a történteket. Álszent, képmutató, "demokrata" bagázs úgy, ahogy van.
Ha én egy fehérbőrű, átlagos életet élő, amerikai állampolgár lennék az USÁ-ban, most elkezdenék egy kicsit félni a jövőtől...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11470
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.01.05. 10:15


Jaja.
Bár itt a szokás teljesen egyértelmű.
A kiálláshoz nem kellett olyan fene nagy bátorság.
Mint mondjuk a román szövetségnél kellett volna. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11470
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.01.04. 21:49


https://www.nemzetisport.hu/angol_labda ... tt-2803123
tessék Zsolti, ilyen kiállást vártál :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.01.02. 17:42

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.12.25. 16:37


na igen, ez is egy magyarázat lehet
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.12.25. 15:42


Ez nyilvan egy pozitiv cikk. Ilyenkor ciganyok.a negativ hireknel romak. Csak hat mivel pozitivat szokoevente lehet roluk irbi, ezert talalkozol szokoevente a cigany elnevezessel.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10304
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.12.25. 14:38


https://index.hu/belfold/2020/12/25/kor ... okasairol/
nocsak, ezt így le lehet írni az index főhírében? Smmi roma? :shock: :)
(nincs az az isten, hogy a cikkbe akár beleolvassak, csak a cím miatt mutatom:))
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.12.19. 20:48


https://kuruc.info/r/2/222199/
ja de szép:)

https://kuruc.info/r/2/222193/
ha ezt kell néznünk minden cigó temetésénél, mehetne egész nap élőben nálam az adás :)
hsz:
Megtörtént eset.
A cigányvajdát eltemetik a családi kriptában, a kedvenc italával, cigarettájával, Tv-vel, mobil telefonjával együtt.
Egy hónap múlva ugyan úgy jönnek a mobil számlái, mintha az öreg telefonálgatna. Már majdnem kibontották a kriptát azt gondolván, hogy a vajda él. Akkor árulta el a cigány unoka, hogy ő vette ki az öreg telefonjából a sím kártyát, és telefonálgat vele.

na ezt valamiért elhiszem:))
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég