Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2015.08.04. 17:01


http://alfahir.hu/ilyen_nincs_a_varos_c ... tt_az_uefa

A jó qrva anyátokat már tényleg...
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.08.04. 12:34


Corso,tudom,hogy te egy normális liberális vagy. :wink:
De ez a két videó két külön világ,két külön szemlélet,két külön élet.
Nem fér meg egymás mellett.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2015.08.04. 00:16


calderoni írta:nálam ez ér meg 3 percet:
https://www.youtube.com/watch?v=wHw-k9epP-I#t=149


Szerintetek ez a kettő dolog miért zárja ki egymást? Mikor egy olimpiai döntőn szurkoltunk sok százan magyarok, utaztunk sok-sok száz kilómétert, a győzelem után ittunk hajnalig, abszolult nem érdekelt, hogy én a csajommal, más meg kivel hál.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.08.03. 21:46


Jaaa...
Akkor légy jó pedagógus,Trigo,ha kommunikálsz velük. :wink:
Csapassad nekik a kurucot. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.08.03. 21:11


zsolti írta:És két koktél között olykor-olykor kimentesz egy jó csajt a vízből.
Gondoltam. :wink:

zánkai GYERMEKtábor :D

az a Zsuzsis hányadék
A DAC meg felemelő

a filmes cikket meg én is olvastam
Magyarország - aminek én ismertem, szerettem HALOTT
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2015.08.03. 19:55


Tényleg gyönyörű dal, a hangulat is elképesztő. Jó zenekar az Ismerős Arcok, most a csapból csapból is ez folyik, még a "szenny" liberális média is reklámozza.
Egyébként van abban valami egészen groteszk, hogy a DAC-Slovanon egy magyar szerzi meg a vezetést a szlovákoknak, és egy feka egalizál :lol: :lol:
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.08.03. 18:53


Nyilván te tudod rólam,hogy egy ótvar,hányinger,getvafos dolognak tartom azt a klipet.Mondjuk ha valaki benézne ide idegenként, azt hinné,hogy TASZ-fej vagyok. :wink:
Kár,hogy az Ismerős Arcok a Magyar Dal Napján sem szerepelhet...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2015.08.03. 18:19


A liberális énedet elnyomandó, megsemmisítendő célzattal történt a dolog :mrgreen: Meg amúgy is magasra pattant a labda, azt meg illik.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.08.03. 17:37


Tudtam,tudtam és tudtam.
Hogy belinkeled. :wink: Meghagytam neked.Egyből rád gondoltam,mikor megláttam ezt az alfahíren.
Szenzációs.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2015.08.03. 17:29

Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.08.03. 15:18


És ha ezt még nem láttátok,akkor azt a három percet megéri.
Tegyünk együtt közösen a homofóbia és a gyűlöletkeltés ellen!
Zsuzsi-e vagy?

https://www.youtube.com/watch?v=W6jok00lW30
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.08.03. 14:25


Hát ha ez igaz,akkor...
Nehéz lenne vitatni a cionizmus magyarországi létezését.
Hihetetlen ez a felsorolás a Nemzeti Filmalapnál,nézzétek meg,hogy milyen filmek kaptak állami támogatást,és milyenek nem...

https://kuruc.info/r/39/146481/
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.08.03. 07:38


És két koktél között olykor-olykor kimentesz egy jó csajt a vízből.
Gondoltam. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.08.02. 22:33


zsolti írta:Személyes kérdés,ha publikus: mit melózol a Balcsin?
Baywatch vagy? :wink:

vendéglátás Zánkán
bárban vagyok a parton
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2015.08.02. 13:08


zsolti írta:De az intézkedéseik-amelyek a balliberális oldalon kiverik a biztosítékot- szükségszerűek.Sőt,eddig inkább szájkaraténak tűntek Orbán mondatai.Ám most talán valóban elindult valami.Gátat kell szabnia a hullámnak minden áldozat-államnak saját hatáskörében.

Hát ha ez az elindult valami a két, új menekült tábor felépítését jelenti, akkor baj van...örülnek most zalában és baranyában is az új menhelyeknek, amiket kiemelt projektként kezel az állam, azaz már anélkül elindulhatnak az építkezések, hogy meglenne az engedély. pedig a helyiek tiltakoznak, de kit érdekelnek a helyiek ugye...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2015.08.02. 11:22


géjfuck :mrgreen:
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.08.01. 11:10


Személyes kérdés,ha publikus: mit melózol a Balcsin?
Baywatch vagy? :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.08.01. 10:09


zsolti írta:Trigo,nem gondoltam volna,hogy neked egy ilyen ügy teszi fel az i-re a pontot. :wink:
Igen,Corso,sejtettem,hogy ilyenekre gondolsz.Amiről biztosíthatlak:a magyarok és a cigányok érdekében engem minden megoldás érdekel. :wink:

Hat latod. Balatonon melozok. Lehet ezert.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.08.01. 09:08


A bevándorláshoz még annyit,Corso,hogy a kormány kampánya tényleg gusztustalan,bár én inkább az értelmetlen és felesleges szavakat használnám.De az intézkedéseik-amelyek a balliberális oldalon kiverik a biztosítékot- szükségszerűek.Sőt,eddig inkább szájkaraténak tűntek Orbán mondatai.Ám most talán valóban elindult valami.Gátat kell szabnia a hullámnak minden áldozat-államnak saját hatáskörében.Azért a Fidesznek nincs könnyű dolga:mint mindig,most is két oldalról éri őket a vád.A balosok szerint emberellenesek,a Jobbik szerint megengedőek.Szerintem most nem csinálják rosszul a dolgukat,csak ne a szájhősködés menjen.Értem én a civil szervezetek áldozatkészségét,de ez az embermennyiség sok.Ez már túlmegy a humanitáson.
Én-aki a polgárháború 2011-es kirobbanása óta figyelem például a szíriai eseményeket- nagyjából sejtem,hogy milyen lehet Szíriában élni.Vagy Irakban.Vagy Jemenben.Vagy bárhol.De Európa befogadóképessége véges.Erősödni fognak a szélsőjobbos eszmék.
De hát ki tudja,lehet valahol ez a cél...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.08.01. 06:10


Trigo,nem gondoltam volna,hogy neked egy ilyen ügy teszi fel az i-re a pontot. :wink:
Igen,Corso,sejtettem,hogy ilyenekre gondolsz.Amiről biztosíthatlak:a magyarok és a cigányok érdekében engem minden megoldás érdekel. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2015.08.01. 00:00


Nagyon nagy bajban vagyok ezzel a bevándorló dologgal, mert szinte semmi értelme annak, amit a média ad. Van egy csomó (Csomó ebben az esetben nagyon nagyon sok :) ember, akik úgy döntöttek, hogy MINDENT ott hagynak, ahol felnőttek, elindulnak, hogy életet találjanak. Nekik az van ami náluk van. Nincs egy takaró egy ágyon, ahova ha baj van, visszahúzódhatnak. Senki nem Magyarországra akar jönni, mert - lássuk be - ide jönni nem egy nagy történet, - ha lehet tovább állni. Csinál egy gusztustalan kampányt a kormány. Mert lehet építeni a rosszra, ami van mindenkiben. És ezért baj, hogy azt gondoljuk, hogy sok-sok pénz ment el a cigányság felemelkedésére. Mert elment egy csomó pénz budapesti tök okos emberek ötleteinek megvalósítására, önkormányzatok fejlesztési programjai által felhízlalt helyi válalkozókra, cigány vezérek szervezeteinek pénzelésére, sok EU program helyismeret hiányában bekövetkező tévedéseire - sok sok milliárd a cigányságra, miközben ezekből szinte semmi nem ott valósul meg, akikért van. Viszont a teljesen jogos társadalmi feszültség nő. Zsolti, ezért mondtam, hogy politika. Ha politikai talpnyaló tragikus figurák a cigányság vezetői, ha évtizedek óta munkanélküli szülők a cigány gyerekek apaképei, akkor..... akkor? (És ráadásul az ÁLLAM vigyáz Trigora is)
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.07.31. 22:14


https://kuruc.info/r/2/146382/
pusztulj fidesz
pusztulj fidesz
pusztulj fidesz

már a Balatonon is eljutottunk oda, hogy viharban (amikor a legjobbak a hullámok) nem engednek be a vízbe a vízimentők
hát ki az anyám kérte őket, hogy vigyázzanak rám???
saját felelősségemre hadd menjek már be akkor amikor akarok a vízbe
Az utcára miért léphetek ki? A vízbe miért nem mehetek be?
nagy különbség nincs a kettő kockázata között
nem vagyok öreg, de 20-30 évvel ezelőtt de szép világ volt... :(

sosem hittem, hogy egyszer tényleg, tiszta szívből, őszintén fogom ezt kimondani:

Elegem van ebből az országból!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.07.31. 14:02


Csak az első bekezdést olvassátok el,elképesztő az index újságírójának hozzáállása.(Persze a többit is olvashatjátok. :wink: )
Ha tök normális és rendes emberek ezek a bevándorlók,akkor is muszáj gátat szabni a folyamatos érkezésüknek.
És a zsurnaliszta még a kormány menekültellenességéről beszél...
El vannak varázsolva ezek az emberek.
Amúgy a segítség szép gesztus.
Csak győzze pénzzel Soros Gyuri bácsi.

http://index.hu/belfold/2015/07/31/menekult_onkentesek

Ezzel csak az a baj,hogy az infó megy majd vissza Afrikába és a Közel-Keletre:gyertek csak nyugodtan,jó arcok ezek a magyarok...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.07.31. 07:22


Corso,ez nagyon szimpatikus hozzászólás volt,de te is tudod,hogy nem lehet mindent a politikára kenni.Nekem már az is bőven megfelel,hogy kimondod,hogy baj van a cigány-magyar együttélésben.Az okokat illetően vannak nézetkülönbségek köztünk.A megoldásokról nem is papolok,mert nem nagyon tudom,hogy mi vezetne jóra.
Szóval,az okok... Corso,annyi,de annyi támogatást kapnak a cigány családok,hogy ennél többet egy állam nem tehet értük.És nem nagyon tudnak élni a lehetőségekkel.Képtelenek beosztani a pénzt.A fizetések,segélyek első napján Tesco,pizza,fagyi.Uzsorásoknál landol a kártyájuk.A felújított házuk úgy néz ki,mint a felújítás előtt,stb.Bár szerintem te arra gondolsz,hogy az aktuális kormánynak megbecsülést,munkát,életlehetőségeket kellene adnia a romáknak.És lehet.Bárcsak ki lehetne próbálni egy ilyet.Akkor köthetnénk egy fogadást.Lehet,hogy ez már tényleg rasszizmus,ám véleményem szerint nem tudna élni a cigányság jelentős része a lehetőségekkel.És nyilván 20-30 év alatt lehetne ennek a folyamatnak az eredményét lemérni,de nem lenne sok változás a többség körében.
Valahogy meg kellene állítani demokratikus úton a születési robbanásukat.Lehetetlen.Gondoljunk csak bele:ha teljesen normális romák vennének körül minket,akkor is megőrülnénk,ha ők lennének többségben.Élhetetlen lenne minden.
Integrációs pénzt felesleges többet áldozni erre a célra.Nyilván a segélyeket kapják meg,hogy tudjanak éldegélni valamiből. A számlákat nem tudják fizetni,fizetjük mi helyettük.De mondok én valamit:ezt mind-mind lenyelné a magyar ember.Hogy sokan vannak,hogy van köztük sok buta és büdös.Ez mind-mind tolerálható.Ám az,hogy milyen brutalitásokat követnek el közülük egyesek a magyarokon,az nem magyarázható politikai hibák tömkelegével.Ez kultúra,genetika,vér.Számos helyen retteg a nép a cigányoktól.Számos helyen viszont békében élnek egymás mellett.A sok rossz közül talán ez a második az egyetlen esélyünk hosszabb távon.
Fogalmam sincs,mi a kivezető út.De így,ahogy most van,ez tarthatatlan.A kormány már nem tud nekik többet nyújtani.
A labda az ő térfelükön pattog.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2015.07.30. 23:22


Nem nagyon hiszem,hogy valaha a világban vallási, vagy etnikai különbség egyes emberek hülye dühe által kiváltott összecsapásokon kívül nagyobb háborút okozott volna. De a pénz, a terület - pénz, a hatalom - pénz az nagyon sokat. És e pénzszerzési törekvések mellé sikerült ideológiát állítani, ami mentén sikerült sok-sok embert megölni. És az, hogy boldogan haltak meg a ..., vagy a ...-ért, vagy nem akartak meghalni, de odakergették öket a halálba az a családnak mindegy. Az etnikai összeütközések is alapvető szociális és ezzel erősen összefüggő kulturális kulönbségekből fakadnak. Nem tehet senki arról, hova születik, de arról igen is tehet az állam, mit tesz azért, hogy ne úgy nöjjön fel, mint a mai cigányok 99%-a itthon. Mert így egyre nagyobb lesz a baj. És Zsolti, persze, hogy nem akarsz mellettük lakni. Ettől nem vagy rasszista, csak realista. De nem azt a szerencsétlent kellene senkinek utálnia, hanem azokat, akik ezt a helyzetet összerakták itt nekünk Mo-n.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 19 vendég