Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.08.14. 09:25


a dolgok velejéről én is lemaradtam.
min tört ki a balhé?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.08.14. 09:00


zsolti írta:(kiskapusi,Fanatic,stb.)

Fanatic nem "távozott", inkább kevésbé lett aktív, de szerintem nem amiatt. kiskapusi ahhoz a slepphez tartozott, szabadon távozhatott :).
nem volt olyan pillanat azóta, hogy megbántam volna az akkori döntésemet.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8071
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.08.14. 08:27


Én úgy gondolom,hogy nagyjából követtem az eseményeket,de nem értem,hogy miért hagyták itt anno annyian a fórumot.
Több jó fej társunk is távozott,akik szerintem nem is "balhéztak" nálunk.(kiskapusi,Fanatic,stb.)
Az egész olyan érthetetlen számomra,de valószínű,hogy néhány fontos dologról lemaradtam,ami kiválthatta évekkel ezelőtt a szakításokat.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11418
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.08.14. 08:03


Trigoria írta:oge-t sem kedveltem igazán :)

érezte ezt és el is ment RU-ba
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8071
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.08.13. 21:24


Kemény a rosta. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11418
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.08.13. 19:20


aztán érte is jött a nagy fekete autó? :)

oge-t sem kedveltem igazán :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2014.08.13. 19:14


F72!
Egyre gondolunk ;)
Aztán közben eszembe jutott még valaki: oge :)
Fiatal kölyök volt anno Ő is.

tomm írta:igen, ő :D
miért gátőr?

azért gátőr, mert az volt a melója :D
sosenem találtátok volna ki :D
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.08.13. 19:11


https://kuruc.info/r/22/131659/
:D :D :D
amilyen napom van ma, ezen azért jót röhögtem :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.08.13. 07:24


Nocsak,nocsak,Miklós bácsi is tud,ha akar.
Cseppet túl intelligens és filozofikus az írás,ezért a nyelvezete első olvasásra túl irodalmiasnak tűnik.De attól,hogy nagyon sok mindenben nem értünk egyet TGM-mel,az intellektumot nem vehetjük el tőle.
Izraelt fikázza,elég keményen.(Bár a nácizás ott bujkál mindig a sorok között,ez az írás nem a Jobbik-gyűlöletről szól.)

https://kuruc.info/r/6/131624/
Zsolti
 
Hozzászólások: 11418
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.08.12. 23:34


én nem tudom, azt majd Levy megmondja

komoly az a tetkó nagyon! Kár hogy Totti alig felismerhető. Már ha az ott ő akar lenni :D

https://kuruc.info/r/3/131590/
Olaszliszka 2 :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.08.12. 20:17


igen, ő :D
miért gátőr?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.08.12. 19:55


Levy ASR írta:
F72Quadraro írta:Én a mindszenti Giallo1987-re gondoltam...

aham :)
a gátőr, full hátas tattooval !
emlékszem
Vajon mi lehet vele is...?


Közben rájöttem, hogy Feri nickje szerintem Giallorosso23 volt, tehát én rá gondoltam... Igen, a full hátas tattooval...
Kép
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.08.12. 19:10


mármint ki tomm?a gátőr?

én annyival jobb helyzetben voltam, hogy a Holdudvarban buliztam egy Roma pólóban(!) és asszem Tottigold vagy Tottigol vagy a fene tudja már ki a fórumról (aki az indexen is volt asszem) rám köszönt és pár mondat dumcsi után mondta, hogy van ez az oldal és regeljek. Addig nem tudtam hogy létezik, mert régen hiába is kerestem hasonlót. Tehát nekem nem kellett megoldhatatlan feladatokat feltörnöm mint Levynek :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.08.12. 18:42


hejjj, ő meg akart verni engem :D :D
vissza is olvastam a levelezésünket, óriási :D :D :D
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2014.08.12. 18:08


F72Quadraro írta:Én a mindszenti Giallo1987-re gondoltam...

aham :)
a gátőr, full hátas tattooval !
emlékszem
Vajon mi lehet vele is...?

Trigó!
Te egy állat vagy... :D

Totti8!
A kor nem érdem, állapot...
Azt azért elmondom nektek, hogy amikor először találkoztam a asroma.hu-val, bejött a nyitókép, és aztán semmi...
vártam, neztem, semmi
bezártam, és kerestem tovább :)
Aztán pár nap múlva újra ránéztem, semmi
és akkor véletlenül ráklikkeltem :))))
És bejött a Főoldal...
Aztán később mole átalakította, h pár mp után automatikusan a Főoldal jöjjön be, de aztán a végleges az lett, h bárhova teszed az egeret, átalakul és "mutatja", h klikkelj, hülye user :D
Uff ;)
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.08.12. 16:58


...és még élnek! :D

http://www.szelsokozep.com/cikk/380-any ... -a-riviera
hinnye de jó írás Puzsértól a Balatonról. És maradéktalanul egyetértek vele!
Nekem a Balaton a mindenem. Épp holnap megyek le tekerni egyet.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2014.08.12. 14:21


Trigoria írta:2004-ben
azt hittem ez azért egyértelmű
megnézed sn vagy mole reg.dátumát (mint alapítókét)
az pont nemrég volt 10 éve :wink:

vagy itt
memberlist.php?mode=&sk=c&sd=a#memberlist
reg szerint rendezve

Huhuu, nem sokan mondhatják el magukról, hogy Levy mester előtt regisztráltak :D
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.08.12. 12:14


Levy:
én azon a termesen még nem voltam (csak videón láttam sokszor :))
pont utána csatlakozhattam kb

persze hogy konspirálok - általában joggal :D :D

Fanatic jó arc. Hátha újra visszanéz. 2014.06.28. az utolsó aktivitása. Nem esélytelen :wink:
az egerszegi Giallo az aki a szurk csapatban is tolta? Nagyhajú, és kifejezetten unszimpatikus volt nekem, ahogy sztárnak hitte magát és alig akart lejönni. :D
Pepe is jó gyerek.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.08.12. 10:51


rbeni írta:Jobbikról pár szót: sztem a legjobb párt abból a szempontból, hogy kimondja a problémákat, amik tabu témák a többi pártnál (médiában). Mert igenis van cigány probléma, az én gyermekeim kikkel fog felnőni együtt, ha egy átlag cigány családnak van 7-8 gyereke, míg egy magyar családnál már jó ha van kettő? Ja és még egy generációval tovább? A 7-8 gyereknek még 7-8 gyereke lesz? Egy kis matematika és látjuk a problémát. Sajnálom hogy ezt mondom, de a legtöbben tanulatlanok, kulturálatlanok, és nyomorognak. Nem vagyok rasszista, közel sem, de egyeseknél már az vagyok, ha ezt gondolom. Pedig ez létező probléma. és ez csak egy probléma.


Na pont a Hit Gyülekezete az egyik, ami Téged ezért már rasszistának titulálna...
Faji alapon természetesen senkit nem listáznának, persze sokan szerették volna így beállítani a dolgot. Ma Magyarországon és a világon sokan abból élnek meg egészen jól, hogy rettegniük kell, kisebbségi jogokat kell felkarolniuk, rasszista, antiszemita veszélyt kell kiáltaniuk ott is, ahol nincs. Különben nem kapnának hatalmas támogatásokat, elképesztő összegű pénzeket. Ezért az a munkájuk, hogy mindenben a "náciveszélyt" vizionálják.
Magyarországot meg éppen felvásárolják, ezt nem én mondtam... Csak nem mindegy, hogy aki a magyar parlamentben ül, az most azért dolgozik, hogy felvásároljanak vagy azért, hogy megvédje az ország függetlenségét.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.08.12. 10:38


Én a mindszenti Giallo1987-re gondoltam...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2014.08.12. 07:29


Trigoria írta:csipcsa persze hogy lány. Fiúként nem rendelkezett volna enyni infóval :wink: . Bár ki tudja, lehet Paripánál nyert ügye lett volna úgy is :D

én doroteát felejtettem el amúgy véletlenül, és csipcsa volt meg a fejemben :oops:

F72-nél nem tudunk valamiről? :) Mármint doroteával kapcsolatban. Bennem nem hagyott ilyen mély nyomokat :oops: :D

Imperatore utolsó belépése 2013 dec 30. volt.


rebni: CSAK elindítottad?? :) látod látod, óvatosan a kérésekkel, mert lavinát hoz magával :D :D

Sztem csipcsával még találkoztás is, vagy inkább láthattad, az második szurkerfocin, amin ott voltam, valami iskola termében volt, Ő is ott volt, meg Pepe is még ;)

És ha nőkről van szó, állandóan konspirálsz :mrgreen:

Jah és Taddei nevében kikérem a burkolt melegezést! ;)
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2014.08.12. 07:24


F72Quadraro írta:Na jó, Levy és zsolti meggyőztek, írtam két sort Doroteának...
Imperatore Romano is szimpatikus volt, talán még ő is olvassa néha a fórumot.
Meg Giallo (N.Feri) barátunk is hiányzik innen.

Még Fanatic is, aki ugye nem is Mo-on él(t?), emlékszem, neki küldtem egyszer Karácsonyra pár rómás relikviát, nagyon boldog volt a srác...
Akkor ugy emlékszem még 20 alatt volt :oops:
Aztán egyszer - talán egy éve - visszatert, de nem hozta a régi, aktív formáját :(
Giallo egerszegi, de ezer éve nem láttam, utoljára akkor, mikor az U-21 asszem' itt játszott Zegen, és 2 Roma- baby is volt a keretben. Kimentünk az edzésre, voltunk vagy öten, meg Giallo, a kislányom ( lehetett vagy 4 éves ) és én. :D
deqrvarégvolt
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.08.12. 06:06


Köszi,rbeni! Derék dolgot míveltél ezen kimerítő válasszal. :wink: Azt a mindenit...
És most pont Trigo volt az,aki szintén kimerítően reagált,úgyhogy nekem már nincs sok dolgom. :)
Rbeni,mi itt ebbe a fórumba még Gyurcsány Fecót is befogadnánk,nemhogy egy értelmes, fiatal kultúrlényt,mint te.
Hogy miért hitgyülis sulira gondoltam egyből? Nem tudom,másra nem tudtam gondolni. :) Trigo is feltett neked az éjjeli írásában jó néhány kérdést,amit majd apránként megválaszolsz,ha lesz időd (mert mi őszintén kíváncsiak vagyunk a válaszaidra),de én is kérdezek majd egyet-kettőt.(Benézel ide a fórumra,és egyből kérdésekkel bombázunk.A népszerűség átka... :wink: ) Szóval... Dehogy támadlak én le a sulid miatt.És tök értelmesen írtál javítás nélkül is. :wink: Én arra lennék kíváncsi,hogy egy ilyen hitgyülis iskolában hogyan ünneplik a magyar nemzeti ünnepeket? Mennyire nyomatékosan tanítják a holokausztot? Mennyire tolerálják az ellenvéleményt (ha van)?
És persze hogy kedvesek.Én is ezt mondom Vonáról,Volnerről,Novák Elődről úgy,hogy tudom,hogy a fél ország utálja őket.Könnyű kedvesnek lenni.Aztán a hátunk mögött hatalmi játszmák zajlanak,amelyekről mi nem tudunk.Rbeni,nem sok VV-t néztem én,mert nem nagyon veszi be a gyomrom,de azokból és a Hit Gyülekezete közéleti szerepléseiből teljesen nyilvánvalóan kiviláglik:ez egy keresztény köntösbe bújtatott elzsidósítás.Sanyi bácsi gyakran mozgósít a Jobbik ellen,uszít Irán ellen,folyamatosan ajnározza Izraelt,a gyűléseiken ott lobog az izraeli zászló,legfontosabb partnereik az Együtt Jeruzsálemért Alapítvány és a Mazsihisz,és minden évben kiküldik az Élet Menete nevű nagyszabású rendezvényre a tagokat,és így óriási tömeget alkotnak.Temérdek embernél ez a válasz,amikor rákérdeznek a tévék a vallására:pünkösdi karizmatikus.
Te is tudod,rbeni,hogy Magyarországon és Európában a polkorrekt beszéd álarca alatt védeni kell a Szentháromság jogait: melegek,zsidók és cigányok.Hidd el,semmi gondunk nincs ezekkel a csoportokkal.Ha a roma nem bűnöző,nem antiszociális,akkor nyugodtan lehet roma;ha a zsidó nem megmondóember,pénzlehúzó,holokauszt-vadász,akkor nyugodtan lehet zsidó;és a ha a meleg nem vonulgat pávatollal a seggében,akkor nyugodtan lehet meleg.Ennyi az egész.
És igen,a Gyöngyösi-féle listázást te is félreértetted,pedig a Napnál is világosabb,hogy mit akart mondani szerencsétlen.De hát a zsidó téma sokkal-sokkal kényesebb a cigánykérdésnél.Pedig abszolút összefügg a kettő.
Nálam a tájékozódás alap,és utólag visszagondolva egy-két írásomra,én is gagyinak tartom magam.Csak ebben az évben egy csomó új dolgot tanultam a fórumbeszélgetések által.Van/volt egy fradista nevű társunk,aki akaratlanul is mindig arra sarkallt engem,hogy ne csak kurucot meg alfahírt olvassak.Csak hát vele nem nagyon jött össze a vita.Pedig én mindent megpróbáltam.
No,egyelőre ennyi.Izgalmas téma vagy,rbeni. :wink: A te felbukkanásod és jnzsblzs megjelenése felpezsdítette egy cseppet ezt a topikot.
Köszönet érte! :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11418
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.08.12. 00:58


hahh
eszembe jutott, hogy -teljesen lényegtelenek a körülmények- belehallgathattam egy hitgyülis gyerek zene kazettába (ez se tegnap volt).
ha hallottatok még gagyit.. kozsó leggyengébb produkciója a scala-ért kiáltott ehhez képest :D "ne homokra építsd a házadat" ez volt a refrén. visszatekertem néhányszor, mert sírtam a röhögéstől mint a kis bambi... a többi számot képtelen voltam meeghallgatni

hitgyüli rules

sanyi bácsi meg belefulladhatna má a nyálába

oo, utólag olvasom rbeni, hogy hova jártál, ezzel természetesen semmi bajom, remélem nem veszed rossz néven sancika irányába tett szeretteljes kivánságom
te hátha tudod, mi volt a fent említett dalt előadó zenekar neve? valaki és a gyerekek volt a kazira irva (mindig a vörös istván és a prognózis jut az eszembe :D )
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.08.12. 00:21


soha semmi ilyenért nem tiltanánk ki rbeni, hogy hova jártál - ne is vicceljünk ilyennel :wink:
(meg amúgy is egyetlenegy embert tiltottunk ki az oldalról 10 év alatt :wink: )

érdekeseket írtál. Értelmeseket.
Index és az Origo sokszor csak tényeket mond el, főleg az ilyen konfliktusokban. Leírják mit talált el a rakéta, hány halott, érzelem mentesen, ahogy azt egy hírportálnak le kell adnia.
jaja, csak nem mindegy, hogyan tálalják az adott tényt. Meg mennyit belőle.
Az iskolák mellől lövöldöző palesztinokkal kapcsolatban egyet is lehet veled érteni, de ahogy mindig, most is az ok-okozat nálam a fő vonulata ennek.

A Hitgyülit itt kifejezetten utáljuk zsoltival (és talán másokkal is). Majd zsolti kifejti úgyis bővebben. Nagyon sok összetevője van. De Sanyi Vasárnapi szónoklatainak tartalma nálam önmagában is kiveri a biztosítékot.
(Én amúgy zsidó iskolára tippeltem elsőre nálad, de zsolti tippelt jól. :) )

Viszont nekem is lenne kérdésem:
Így hogy ilyen helyre jártál suliba, hogy a fészkes fenébe jött elő neked a kuruc, a Jobbik? Nem ismerem ezeknek a suliknak a belső működését, de az utolsó lett volna, hogy arra tippeljek, hogy pont onnan fog valaki kurucot olvasni. Örülök neki, csak meglepett.
Meg gondolom az egész szervezet működését nyilván nem ismerhetted meg. Így nyilván eleve jó embereknek látod őket. Amúgy valszeg a nagy részük az is. Elég mindig ha a vezetők/a döntnökök a nem jók (tudom, relatív az hogy mi a jó), és ezt el tudják leplezni, vagy el tudják hitetni az alattvalókkal, hogy ők jók. Valamiért az öngyilkos szekták jutottak eszembe. Meg a piramis játék. Ahol a résztvevők nem rossz emberek sosem. Bocs a hasonlatért :oops:.

Meg nálam a zsidózás amúgy is kitudja húzni a gyufát

na igen, abból a kurucon alig alig van :D :D
Amikor olvasni kezdtem anno a kurucot, én se értettem a zsidózást, fogalmam sem volt az egészről, az okáról, és nem is tetszett, kerültem is ezeket a cikkeket. Aztán azóta már máshogy látom. És valszeg az átlagemberek ugyanezen a folyamaton mennének keresztül mint én. Csakhogy ez nem pár hét vagy hónap. Ezért nem lesz soha a társadalom magától nyitott szemmel járó.

Jobbikról szimpatikusan írsz, de
Viszont az a zsidó ellenesség ami megy náluk nem tetszik.
épp, hogy egyenlőséget akarnak. Ehhez a holokauszt-ipart le kell törni, így van.
Listázásos dolog is ami a parlamentben hangzott el, sztem az is gáz volt. Faji alapon valakit listázni?
Na ez az, hogy te is csak ezt látod, hogy ez faji alapon lenne. (Most nem lenézés, csak kb. a társadalom 80% ezt így látta). Holott pont azt mondták, számtalanszor, számtalan fórumon, de persze a "tényeket közlő média" elfelejtette ezt hozzátenni, és nem kiragadni a neki tetsző részletet, hogy MINDEN kettős állampolgársággal rendelkező képviselőt vegyenek nyilvántartásba. Hogy ez jelen esetben gondolom szinte kivétel nélkül izraeli-magyar kettős állampolgárságot jelent? Jah kérem, akkor még rosszabb a helyzet, ami ellen helyesen fel akartak lépni. Magyar képviselő ne lehessen kettős állampolgár (nemcsak izraeli hanem semmilyen). Pontosan úgy ne, ahogy a közel-kelet egyetlen igaz demokráciájában, Izraelben sem. Egyszerű ez. Mégis tiszta zsidózást csináltak belőle.

Már csak azért sem mert az elmúlt három évben háromszor kértek szavazást arról hogy szüntessék be a Hit Gyülit. Amivel minden intézmény másnap (jó, lehet nem másnap :D) meg is szűnt volna a sulimmal együtt.
Ugyan már. Átvették volna mások a vezetését, vagy a diákokat beosztják másik sulikba, vagy megvárják más irányítással, amíg az évfolyamok végeznek, vagy akármi más. De nem került volna egy gyerek sem utcára csak úgy. Kikerült volna a Hitgyüli kezéből az igaz.
És akkor egy újabb kérdés: van/lesz szerinted bármilyen előnyöd abból, hogy ide jártál? Értem itt, hogy ez megbecsült sulinak számít, sokat felvesznek onnan, jónevű, jók az átlagai? Vagy kinyit másoknak zárt kapukat? Tényleg érdekel.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég